Android Casus Yazılım Ne İşe Yarıyor?

Her geçen gün yeni teknolojilerin hayatımıza dahil olduğu, gitgide dijitalleşen dünyamızda her geçen gün geçmişte düşüncesi bile hayal olan akıllı çözümlerle karşılaşıyoruz. Android casus yazılım gitgide mobilleşen modern dünya insanına yardımcı olan bu akıllı çözümlerden biri.

İş yerinizdeki çalışanlarınızın mesai saatlerinde çalışıp çalışmadığını öğrenmek, iş arkadaşlarıyla olan ilişkilerini gözlemlemek, çocuklarınızı karşılarına çıkabilecek her türlü tehlikeden korumak ve endişelerinizi azaltmak casus yazılımlar sayesinde artık mümkün!

Güvenilir ve kullanıcı dostu

Android telefon takip yazılımları görünmez modda çalışarak izlediğiniz telefondaki çeşitli aktivitelerden haberdar olmanızı sağlıyor. GPS lokasyonları, telefon görüşmeleri, anlık mesajlaşmalar, ortam dinlemesi gibi seçeneklerle izlediğiniz telefonla ilgili her şeyi keşfedebilirsiniz. Mobil görüntüleme sektörünün bir parçası olan Android casus programları ile iş, arkadaşlık ve özel ilişkilerinizi gözden geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Tüm ihtimalleri göz önünde bulundurmayı seven profesyonellerin özellikle tercih ettiği uygulamaların en iyilerini değerlendirmeden önce genel olarak ne gibi hizmetler sunduklarına ve hedef kitlesinin kimler olduğuna bir göz atmakta fayda var.

Çocukları tehlikelerden uzak tutma

Android için casus yazılımın en etkin kullanılabileceği alan çocukların neler yaptıklarını takip etmektir. Günümüzde cep telefonsuz adım atmayan çocuklarını takip etmek isteyen ebeveynler, reşit olmayan çocuklarının siber saldırılardan, yanlış arkadaş çevresinin olumsuz etkilerinden korumak istiyor. Android casus yazılım çocuğun telefonundaki tüm etkinlikleri takip ettiği gibi zararlı içerik bulunan sitelere girmesine de engel olabiliyor. Bu sayede ebeveynler teknolojik imkanlardan yararlanarak çocuklarının güvenliğinden emin olup gönül rahatlığıyla hayatlarına devam ediyor. Ailelere tavsiyemiz en etkin ve doğru sonuç veren yazılımı araştırıp güvenebilecekleri bir Android casus programıyla çocuklarını takip etmeleri.

Çalışanları Dinleme

Günümüzde her türlü ihtimali değerlendirmeyi ve önlem almayı seven iş dünyasının profesyonelleri, çalışanlarının performansını takip etmek için casus yazılımlardan faydalanmayı tercih ediyor. Böylece şirketlerinde şüphelendikleri bir elemanın bilgi sızdırması yapıp yapmadığını, çalışanların onlara verilen sorumlulukları yerine getirip getirmediğini öğrenme fırsatı yakalamış oluyorlar. Android casus yazılımÇalışanların özel hayatına saygı duyarak yalnızca iş için onlara temin edilen telefonların takibi yapılabiliyor. Bu nedenle personelini takip etmek isteyen yöneticilerin şirkette kullanılan telefon hatlarının yasal olduğunu ispat etmesi gerekiyor.

Şüphe duyulan/aldatan eşleri takip etme

Cep telefonu kullanmayan insan sayısının yok denecek kadar az olduğu günümüzde özel hayatınızda yaşadığınız sorunların bir nebze de olsa üstesinden gelmek ve eşinize ya da sevgilinize duyduğunuz güveni tazelemek için Android telefon takip programından yararlanabilirsiniz. Şüphelerinizin haklı olup olmadığını anlamanızı sağlayacak olan bu uygulamayla ne özel dedektiflere ihtiyacınız kalacak ne de paranoya yapmanıza. Android telefon kullanıcıları için uygun olan Android takip programını deneyip gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Casusluğunuzun anlaşılacağı konusunda endişe duymayın.

Android casus yazılım ne gibi hizmetler sunuyor?

Arama Geçmişini Görme

İzlediğiniz telefonla gerçekleştirilen gelen, giden, cevapsız arama türlerinin hepsini takip edebilir, rehberdeki isimlerden kimlerin arama yaptığını ya da isim kayıtlı değilse arama yapan numaraları görebilirsiniz. Aramanın zamanı, aramanın süresi gibi detaylara ulaşırsınız. Böylece gözünüzden hiçbir şey kaçmaz. Arama geçmişi görme özelliği çalışanlarınızın ya da aile üyelerinin sizin hakkında neler konuştuğunu görmek, şirketten bilgi sızdırma gibi bir durumun olup olmadığından haberdar olmak için oldukça faydalı olabilir.

GPS ile Lokasyon Tespiti

Bu özellik sayesinde takip edilen telefonun bulunduğu konumu detaylı olarak tespit edebilirsiniz. Kızınızın ya da oğlunuzun söylediği yerde olup olmadığını bilmek, çalışanınızın gerçekten trafikte takılı kalıp geç kaldığından emin olmak adına oldukça faydalı olabilecek bu özelliğe Android telefon takip programı sayesinde sahip olabilirsiniz.

Ortam Seslerini Dinleme

Uzaktan yönetebileceğiniz Android casus program ile takip ettiğiniz telefonun bulunduğu alandaki her türlü sesi dinleme şansı yakalarsınız. Çocuğunuzun nasıl bir ortamda olduğunu, o ortamda neler konuşulduğunu görmek için ortam seslerini dinleme özelliği birebir çözüm sunar.

Mesajlaşma Uygulamalarının Takibi

Skype, Whatsapp, Facebook gibi uygulamalar üzerinden gerçekleşen konuşmaları takip etmek ve bu konuşmaların tüm ayrıntılarını öğrenmek Android casus yazılımlar sayesinde çok kolay. Skype üzerinden gelen aramaları ve konuşmaları, Whatsapp ve iMessage üzerinden gerçekleşen her türlü mesajlaşmayı görebilir, gelen ve giden aramaları takip etmenin yetersiz kaldığı durumlarda bu özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

E-postaları İzleme

Android telefon takip programı ile alınan ve gönderilen e-postaları izleyebilirsiniz. Örneğin şirket personelinizin ona temin ettiğiniz telefon ile kimlere mail attığını görebilirsiniz. Uzaktan gelen giden tüm e-postaların içerikleri hakkında haberdar olarak e-casusluk sayesinde yeri geldiğinde çocuğunuz nerede olduğunu öğrenir, yeri geldiğinde uzun zamandır peşinde olduğunuz bir konuyla ilgili kanıt elde edersiniz. Bunun yanında alınan ya da gönderilen e-postaların tarihini ve zamanını ve kimler tarafından alınıp gönderildiğini de net bir şekilde öğrenirsiniz.

İnternet Kullanımını İzleme

Android casus yazılım ile takip ettiğiniz kişinin hangi internet sitelerini ziyaret ettiğini görmeniz, bu sitelerin url’lerine ulaşmanız, siteleri ziyaret ettikleri zaman bilgisini öğrenmeniz mümkün. Bunun yanı sıra internet kullanımını izleme özelliğiyle çocuklarınız ya da çalışanlarınız için uygun görmediğiniz site içeriklerini engelleyebilirsiniz. Çocuğunuz ya da çalışanlarınızın Wi-Fi bağlantı adına hatta bağlandığı ağın şifresine bile ulaşma imkanınız var. Örneğin çocuğunuz okulu asıp civardaki bir cafeye gidip internete bağlandı, bu bilgiye anında ulaşacaksınız. Çalışanlarınızın nerede olduğunu da yine internet kullanımlarını ve bağlandıkları ağı izleyerek bilebileceksiniz.

SMS ve MMS Takibi

Neredeyse herkesin iletişim kurarken mutlaka yararlandığı mesajlaşma aracılığıyla çocuğunuz ya da çalışanlarınız riskli etkileşimlerde bulunabilir. Onları bundan uzak tutmak ya da en azından haberdar olmak için SMS ve MMS takibi Android casus yazılımların iyi bir özelliğidir.

Takvim ve Adres Defterine Erişim

Android casus yazılım sayesinde izlediğiniz telefondaki takvime ve adres defterine doğrudan erişebilirsiniz. Planlanan toplantılar, toplantıların ayrıntıları, adres defterine kaydedilen isimler böylece sizin için ulaşılabilir hale gelir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *