Başka Telefona Sızma En İyi Nasıl ve Neyle Yapılır? [2020]

Başka telefona sızma programı olarak adlandırılan yazılımlarla istediğiniz kişinin telefonuna kolayca girebilirsiniz. Nasıl yapabileceğinizi hemen öğrenin.

Başka Telefona Sızma Nasıl Yapılır?

Başkasının telefonunu izlemek günümüzün teknolojisiyle çok basit bir hale geldi. Başka telefona sızma, uzaktan takip etme ve telefona uzaktan erişim için özel tasarlanmış birçok program var. Başka telefona sızma programı olarak adlandırabileceğimiz makul fiyatlı ama gelişmiş bir cep telefonu casus yazılım çözümü ile bunu siz de kolayca başarabilirsiniz.

İlk olarak yazılımı takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna (hedef telefon) fiziksel erişim sağlayarak kurmanız gerekecek – mSpy takip programı

Yazılım hedef telefona kurulduktan sonra kurulum sırasında yaptığınız tercihe göre yazılım gizlenerek ve otomatik olarak çalışmaya başlayacak. Bundan sonra size verilen, kolayca kullanabileceğiniz ve ihtiyacınız olan her şeyin bulunduğu çevrimiçi kontrol paneline girerek başka telefona sızma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

mSpy Resmi Sitesini Ziyaret Etmek için Buraya Tıklayın

Cep Telefonu Casus Yazılım Çözümü

Bir önceki bölümde bahsettiğimiz gibi başka telefona sızma en iyi cep telefonu casus yazılım ile yapılabilmektedir. Casus programlar nasıl yüklenir ona geçmeden önce hedef telefonda nelerin izlenebileceğine, yapılabileceğine bakalım:

  • Aramalar, SMS’ler, E-postalar

  • Anında Mesajlaşma (WhatsApp takip etme, Skype, Snapchat…) Sohbetleri ve Paylaşımlar

  • Fotoğraflar ve Videolar

  • Kişiler, Takvim, Notlar

  • Keylogger (Keylogger Android ve iOS’ta çalışabilir)

  • GPS İle Anlık Konumlar

  • İnternet Geçmişi

  • Uzaktan Cihazı Kilitleme ve Silme

  • İnternet Sitesi, Gelen Arama, Yüklü Uygulama Engelleme

Her özellik her yazılım tarafından desteklenmeyebilir. Bazı gelişmiş özellikler hedef telefonun jailbreak/root yapılmasını gerektirebilir.

Bedava Casus Telefon Yazılımı Deneyin

Bedava casus telefon yazılımı deneme sürümüyle bahsettiğimiz her şeyi hiçbir şey ödemeden deneyebilirsiniz. Bu deneme sürümü bitene kadar sizden herhangi bir ücret kesilmeyecektir; ama ödeme bilgilerinin girilmesi istenebilir. Yazılımı beğenmezseniz bedava casus telefon yazılımı denemesi bitmeden aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Tercih ettiğiniz yazılıma ve yazılımın sürümüne bağlı olarak deneme sürümünü nasıl başlatabileceğiniz değişebilir. Öncelikle deneme süresini başlatmak için bir form doldurmanız istenebileceği gibi, yazılımı indirip çalıştırdıktan sonra da otomatik olarak başlatılabilir.

Casus program indir, kurulumu yap ve kontrol paneline bağla gibi adımların detaylı rehberleri, ekran görüntüleri yazılımı satın aldığınız şirket tarafından size ulaştırılacak. Ayrıca bazı şirketler ilk kurulum için ücretsiz yardım hizmeti de sunmakta.

One thought on “Başka Telefona Sızma En İyi Nasıl ve Neyle Yapılır? [2020]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *