Coğrafi Çevreleme Nedir?

güvenli bölge coğrafi çevrelemeCoğrafi çevreleme seçeneği, uyumlu telefonları GPS ile uzaktan izlemeye ve takip etmeye yarayan bir akıllı telefon uygulama seçeneğidir. Ayrıca takip edilen telefon Güvenli Bölge olarak adlandırılan kimi önceden belirlenmiş alanlardan çıkış yaparsa otomatik uyarılar almayı sağlayan bir çözüm de sunar.

MSPY İNCELEYİN

Güvenli Bölge olarak alanları seçersiniz ve Coğrafi Çevreleme takip edilen telefon bu bölgelerden ayrılırsa size uyarı gönderir. Takip edilen telefon canlı olarak internetten ya da başka bir akıllı telefondan izlenebilir. Bu teknolojinin en büyük faydası ebeveynlere çocukların bulunduğu yerleri uzaktan takip etme imkanı sağlaması. Bunun yanı sıra telefonun ya da birinin yerinin tespit edilmesi gerektiği her durumda, hatta kayıp ya da çalıntı telefonu bulmaya yardımcı olması için kullanılabilir.

GPS üzerinden takip

Takip uygulamalarının coğrafi çevreleme seçeneği çocukları GPS üzerinden takip etmek için bütçe dostu bir çözüm sunar. Coğrafi çevrelemenin yüklü olduğu halihazırda kullanılan, ucuz bir Android telefon dışında ekstra bir ekipmana ihtiyaç kalmaz. Çocuklarınız, tehlikeli alanlara girdiklerinde sizi bilgilendiren 7/24 tetikte bir önlemle korunacaklar!

GPS Telefon Takibi yalnızca çocuklar için değil. Coğrafi çevreleme bütün ailenizi 7/24 Konum Takip hizmetiyle güvende tutmaya yardımcı olur. Çalışanınızın nerede olduğu hakkında bir daha endişelenmezsiniz. Coğrafi çevreme tarafından sağlanan GPS Telefon Takibi ile içiniz rahat olacak!

Coğrafı çevreleme uzaktan GPS Takip Hizmeti sunar. Ofiste ya da trafikte sıkışıp kalsanız bile çocuklarınız ve sevdiğiniz kişilerin tam olarak nerede bulunduklarını öğrenebilirsiniz. Coğrafi çevreleme hizmeti sunan mSpy, anlık Güvenli Bölge bildirimleri ile birleştirilmiş GPS takip hizmeti sayesinde sevdiğiniz kişilerin güvende olduğunu bilmenin rahatlığını yaşatır.

Çocuklarınızın nerede olduklarını bilin

Coğrafi çevreleme seçeneği çocuklarınıza ya da sorumlu olduğunuz kişilere ait olan telefonları gizlice takip edebilmenizi sağlar. Ailenizin ya da sevdiğiniz kişilerin tehlikeli bölgelere girip girmediğinden bir daha asla endişelenmezsiniz. Çalışanlarınızın ofisten kişisel ihtiyaçları için çıktığından mı şüpheleniyorsunuz? Coğrafi çevreleme gizlice telefonlarını takip etme ve bulundukları yerleri izlemeye imkan tanır.

Coğrafi çevreleme sevdiğiniz kişileri güvende tutan sanal bir coğrafi bariyer kurar. Çocuklar ya da çalışanlar bu coğrafi bariyerden ayrıldığı anda mobil cihazınızdan anlık uyarılar alacaksınız. Çocuklarınız tehlikeli olarak gördüğünüz, güvenli olmayan alanlara ya da mekanlara girdiğinde uyarılmak istemez misiniz?

Coğrafi çevreleme opsiyonu sizi uyarır

Coğrafi çevreleme seçeneği sunan mSpy ‘ın yüklü olduğu telefonlar, kullanıcıların telefon için belirlenmiş alıcılara acil durum SOS sinyali göndermeye imkanı tanır.

Bir Acil Durum SOS Uyarısı ulaştığında, mümkünse kontrol panelinizin Canlı Takip ekranında ya da Mobil Coğrafi Çevreleme’nin yüklü olduğu diğer bir akıllı telefonda sunulan canlı konum bilgisini kullanarak anında çocuğunuzu fiziksel konumunu tespit etmenizi öneririz. Eğer çocuğunuzun olması gerektiği yere gittiyseniz ve orada bulamadıysanız, yetkililere haber verme zamanı gelmiş demektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *