Ebeveyn kontrol yazılımı: Erişim engellendi

Ebeveyn kontrol yazılımı

Çoğu ebeveyn kontrol yazılımı temel olarak internet içeriğini engellemek ya da kısıtlamak üzerine yoğunlaşır, ve bu da zaten en çok kaygılanılan alandır.

Diğer programlarsa, hâlâ belirli bilgisayar uygulamalarını engelleme ve devam eden bilgisayar alışkanları hakkında ebeveynleri bilgilendirme çözümü sunarken, video ve oyun kullanımı gibi günlük aktiviteleri takip etmek, zaman kısıtlamaları ayarlamak ve sohbet fonksiyonuna göz kulak olmak için araçlar sunar. Belki ücretli benzerleriyle aynı, onlar kadar güçlü analizler ve özellikler sunamıyorlar ama ergenlik dönemindeki ya da yeni gelişmekteki çocuklarınız için çekilmez hâle gelmekten daha beceriklidirler.

MSPY DENEYİN

Ücretsiz kontrol programları ile erişim engellemek

Yine de belirttiğimiz gibi bu ebeveyn kontrol yazılımları, özellikle ücretsiz olanları bilgisayarda yüklü olduklarını ve çocuğunuzun ebeveynleri tarafından sürekli kısıtlandığını hatırlatıp durur. Bu yazılımlardan birini yüklediğinizde çocuğunuz yazımızın başlığındaki “Erişim engellendi” uyarısıyla o kadar fazla karşılaşacak ki bu bir yerden sonra aranızdaki anlaşma ne olursa olsun çocuğunuz aldığınız bu önlemi aşmak için elinden geleni yapacak ve çok büyük ihtimalle de haberiniz olmadan bunu başaracak. Yani bizim ya da sizin favori bir ebeveyn kontrol yazılımı olsa bile çocuğunuz bundan hiç memnun kalmayacak.

Gerçek bir ebeveyn kontrol aracı

Eğer ihtiyacınız olan ebeveyn kontrol yazılımlarının sunduğu her şeyi eksiksiz sunan ve bunun ilerisine geçerek çocuğunuzun böyle bir uygulamanın yüklü olduğundan, çalıştığından kesinlikle haberinin olmayacağı bir programsa size ücretli bir casus yazılım olan mSpy ‘ı öneririz.

Çocuğunuzun yalnızca girebileceği siteleri ve kullanabileceği uygulamaları belirlemek değil, bu sitelerde ve uygulamalarda geçirdiği zamanı öğrenmek, ekranı birebir görüntülemek, klavyeden yazılan her şeyi öğrenmek, sohbet programlarındaki paylaşımları takip etmek gibi ek özellikleri sunacak. Size bu yüzden ücretsiz bir kontrol yazılımı önermek istemiyoruz ama her bütçeye uygun, sorunsuz ve her ihtiyacınızı karşılayacak bir yazılımı kullanmanız daha iyi olacağını bütün içtenliğimizle söyleyebiliriz. Hem bu sayede gözünüzden bile sakındığınız çocuğunuzun güvenliğini ufak bir yatırımla garanti altına alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *