Eşim Telefonunda Ne Saklıyor?

Telefonlar ve içerisinde sakladıkları sırlar ilişkileri tehdit etmeye devam ediyor. Bu yüzden sizin de aklınıza eşim beni aldatıyor mu, eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim gibi soruların düştüğünden eminiz. Öyleyse bütçenize uygun bir Android veya iPhone takip programı bulmanın ve kullanmayı öğrenmenin zamanı geldi.

MSPY DENEYİN

Uygun fiyata sahip olan ve sayısız kaynak tarafından en iyi casus yazılımlar arasında sayılan mSpy başkasının WhatsApp mesajlarını okuma, WhatsApp’ta silinen mesajları geri getirme gibi popüler özelliklerinin yanı sıra telefon takibine birçok farklı açıdan yaklaşılmasını sağlayan özelliklere sahip:

 • Arama Takibi

 • Mesajlaşma Takibi (SMS, Anında Mesajlaşma Uygulamaları ve E-postalar)

 • Rehber, Takvim Kayıtları ve Notlar

 • Fotoğraf ve Videolar

 • GPS Konumları

 • Tuş Vuruşları

 • İnternet Siteleri

 • Yüklü Uygulama Bilgileri

Bu özelliklerin ayrıntılarını ve detaylı kullanım alanlarını mSpy’ın özellikler sayfasından okuyabilirsiniz. Ayrıca satın alma sayfasından hangi özelliklerin hangi paket içerisinde olduğunu kontrol etmeyi unutmayın.

Hangi Telefonlar Nasıl Takip Edilir

mSpy Android takip programı 4 ve üstü, iPhone takip programı iOS 6 ve üstü telefonlar sorunsuzca takip edilebilir. Ayrıca jailbreaksiz iPhone programıysa bütün iOS sürümlerinde çalışabiliyor. (Jailbreaksiz Kontrol Panelinde neyi göreceksiniz?)

mSpy’ı satın alırken program tercihi yapmayacaksınız. Bunu bilgilerinin e-postayla gönderileceği kontrol paneline girerek başladığınız kurulum sırasında seçmeniz istenecek. Üç tane alternatif bulunuyor: iPhone, jailbreaksiz iPhone ve Android. Hemen mSpy’ın bütün Android ve iPhone takip programı özelliklerinin çalışmasını istiyorsanız telefonun yönetici izinlerini açmanız, yani Androidse root, iPhone’se jailbreak yapmanız gerektiğini belirtelim. Eğer daha az özellik yeterliyse jailbreaksiz iPhone programını da kullanabilirsiniz. Hatta iCloud üzerinden program yüklemeden takip bile yapmak mümkün.

iCloud hesap açma işlemi iPhone kullanmak için mecburi; ama iCloud yedeklemesinin açık olması gerekiyor. Eğer iCloud yedeklemesi kapanırsa iCloud takibi çalışmayacaktır. Bu durumda jailbreakli ya da jailbreaksiz iPhone takip programı yüklenmesi gerekebilir.

Saydığımız üç programdan birini seçip devam ettiğinizde seçtiğiniz programa özel kurulum rehberleri ile karşılaşacaksınız. Burada indirme bağlantısını, nasıl kurulacağını ve kurulum işlemini çok kolaylaştıran ekran görüntülerini bulabilirsiniz. Takip edeceğiniz telefonu elinize aldığınızda bu rehberler sayesinde birkaç dakika içerisinde mSpy’ı kurabileceğiniz konusunda hiçbir tereddütünüz olmasın. Ama jailbreak ve root işlemleri için internetten başka rehberler aramanız gerekecek.

Kurulum bittiğinde Android ve iPhone takip programı özellikleri sayesinde toplanan verileri aynı kontrol panelinden görebileceksiniz.

10 thoughts on “Eşim Telefonunda Ne Saklıyor?

 1. Esimin telefonuna ulaşamıyorum bu takıp işlemlerinin hepsinin karşı telefonda islem yapmadan nasıl yaparim illaki diyer telefona birseyler yüklemek gerekiyormu?

 2. Takip yapılabilmesi için karşı tarafın rehberinde kayıtlı olmak gerekiyor mu?
  Kurulumun tahmini süre ne kadar? (minimum-azami)

  1. Rehber kayıtlarına bağlı değil, programı takip edilecek telefona kuracaksınız. Kurulum 10 dakikada yapılır, takip etmek istediğiniz özelliklerine göre telefonu root yada jailbreak gerekebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *