Google Play’den mSpy’ı Yüklemek İstemez Misiniz?

Casus yazılım deneyimini en rahat şekilde yaşamak isteyen ebeveynler için mSpy Google Play‘den indirilebilecek yeni sürümü mSpy Lite ile karşımıza çıkıyor. Ücretsiz olarak indirilebilen mSpy Lite’ı eğer zaten bir mSpy aboneliğiniz varsa anında ve hiçbir ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Aboneliğiniz yoksa uygulama içerisinden abonelik paketlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

MSPY SATIN ALIN

mSpy her zaman kullanıcı dostu gelişmiş özellikleri uygun fiyatlarla sunabilmesiyle ün yapmış durumda. Ama mSpy Lite henüz yeni bir uygulama olduğu ve Google Play’in uygulama yayın şartlarına uyması gerektiği için diğer sürümlerden daha az özelliğe sahip. Ama bir Android casus yazılım olarak bütün takip ihtiyaçlarınızı karşılayacağından eminiz. Şu andaki güncel özellikleri ve bu özelliklerin açıklamalarını şu şekilde verebiliriz:mspy-lite

  • Arama ve SMS Takibi: mSpy Lite çocukların yaptıkları bütün görüşmelerin detaylı bilgisini ve SMS’lerin içeriğini size raporlar. Böylece kimlerle ne zaman, ne süreyle görüştüğünü ve yaptıkları mesajlaşmaları görebilirsiniz.

  • GPS Konum Takibi ve Coğrafi Çevreleme: GPS konum takibi sayesinde çocuğunuzun gittiği her yeri anlık olarak izleyebilecek veya gün içinde gittiği yerleri öğrenebileceksiniz. Coğrafi çevreleme ise çocuğunuzun belirlediğiniz konumlara girmesi ve çıkmasıyla uyarılar alabileceksiniz.

  • Rehber: Çocuğunuzun rehberinde kayıtlı olan kişileri ve numaraları görerek tehlikeli olabilecek ve kimliğinizden emin olmadığınız kişilere karşı önlem alabilirsiniz.

  • Yüklü Uygulama Bilgileri: Çocuğunuzun telefonunda hangi uygulamaların yüklü olduğunu görerek çocuklar için uygun olmayan veya sizin uygun bulmadığınız uygulamaların kullanılmadığından emin olabilirsiniz.

mSpy Lite ve Diğer mSpy Uygulamaları

mSpy Lite, diğer sürümlerden farklı olarak yüklü olduğu telefonda gizlenerek çalışamıyor. Yani takip etmek için çocuğunuzun telefonuna yüklediğinizde mSpy Lite ikonu çocuğunuz tarafından görülebilecek.

Android ve iOS işletim sistemleri için sunulan diğer mSpy uygulamalarına sitesini ziyaret ederek göz atabilirsiniz. Rootlu, rootsuz, jailbreakli ve jailbreaksiz çeşitli alternatifler mevcut. Kurulum için her biri detaylı rehberler de mSpy tarafından sağlanmakta. Ayrıca iOS’lar için App Store uygulaması da mevcut.

mSpy Lite’ı Kullanmak

mSpy Lite uygulamasını denemek isterseniz Google Play sayfası üzerinden indirebilirsiniz. Takip işleminin yapılabilmesi için hem kendi cihazınıza hem de çocuğunuzun cihazına uygulamayı kurmanız gerekiyor.

Uygulamayı Google Play’deki “Yükle” butonuyla kolayca ve ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz. Kendi telefonunuzla çocuğunuzun telefonunu eşleştirmek için gerekli olan bilgiler size uygulama içerisinde sağlanacak. Google Play’den kolayca indirip kullanılabilecek bir casus yazılım arıyorsanız mutlaka mSpy‘a göz atın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *