iOS 9 ‘u Nasıl Takip Edebilirim?

iOS iPhone yeni sürümüiPhone 6s ‘in Apple tarafından piyasaya sürülmesini özellikle teknolojiyi çok yakından takip eden çocuklarımız büyük bir ilgiyle karşıladı. Telefonlarını henüz yenilememiş ama iPhone 6s alma ihtimali bulunan bütün çocukların şu anda en önemli sorunu birbirinden şık tasarımlardan hangisini tercih edecekleri.

Ayrıca iPhone 6s ile birlikte iOS 9 ile de tanışmış olduk ve bu durum kimi ebeveynlerin çocuklarına 6s’i almalarının önündeki de en büyük engel. Çünkü iOS 9 ‘a eklenmiş olan yeni güvenlik tedbirleri neredeyse bütün casus yazılımları bu işletim sistemine sahip telefonlarda çalışmaz hâle getirdi. Güvenlik kısıtlamaları yüzünden telefonun derinine nüfuz ederek gerekli bilgileri toplamak artık casus yazılımlar için hiç kolay değil ve çocuklarına telefonları aracılığıyla göz kulak olmak isteyen ebeveynler için bu tabii ki çok büyük bir sorun.

Ama iOS 9’a mükemmel bir şekilde uyum sağlamayı başarmış bir casus yazılım var. mSpy başarması çok zor olan iPhone 6s takip işlemini ilk olarak başaran casus yazılımlardan. Üstelik bunu kusursuz şekilde başarıyor ve size hiç sorun çıkarmamasının yanında kurulumu, kullanımı da çok kolay. Bu sayede daha kullanmaya alıştığınız bir casus yazılım olsa ya da hiç böyle bir hizmet kullanmamış olsanız bile kullanırken çok rahat edeceksiniz.

MSPY DENEYİN

iOS 9 ‘a jailbreak yapmanın iyice zorlaştırılması, hatta konuya hakim olmayanlar için imkansız hâle getirilmesi bir yana zaten bir telefonu jailbreak yapmak bazı güvenlik açıklarına sebep olabiliyor. Ayrıca işletim sisteminde köklü bir değişiklik yaptığı için telefonun bazı özellikleri düzgün çalışmayabiliyor. mSpy ise sunduğu jailbreaksiz iOS 9 takibi ile bu soruna kökten bir çözüm getiriyor. Hatta takip etmek istediğiniz iPhone 6s ‘te iCloud açıksa ve iCloud hesabının giriş bilgilerine sahipseniz mSpy ‘ı takip etmek istediğiniz cihaza fiziksel olarak kurmanız bile gerekmiyor. Aksi durumdaysa birkaç dakikalık fiziksel erişim ile jailbreak yapmaya gerek olmadan herhangi bir üçüncü parti uygulama kurar gibi mSpy ‘ı kurabilirsiniz.

Jailbreaksiz mSpy çözümünü satın aldığınızda telefondaki şunların hepsini izleyebileceksiniz:

Hem de metin mesajları silinmiş olsa bile takip etmenize imkan tanıyor. İster Apple isterse Android olsun çocuklarınızın sizden saklamak için sildikleri bütün mesajlaşmaları görebileceksiniz. Bu özellik casus yazılımlarda kesinlikle bulunması gereken, ama nedense çoğu casus yazılım sunulamayan birkaç olmazsa olmaz temel özellikten; çünkü çocuklar gittikçe daha uyanık hâle geliyor ve ebeveynleriyle aralarındaki mesafeyi açmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Üstelik bu davranışın başlarına açabileceği belaların da kesinlikle farkında değiller. İlgiye, kollanmaya en ihtiyacı oldukları dönemlerinde tek başlarına, savunmasız olarak kalmak için neredeyse ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Durum böyleyken mSpy gibi her ihtimali düşünen bir casus yazılım olmadan onları takip etmeyi imkansız hâle getiriyor.

Eğer casus yazılım çözümü olarak mSpy ‘ı kullanmayı tercih ederseniz artık çocuklarınızı takip edebilmek için hangi telefonu almanız gerektiğini düşünmenize gerek kalmayacak. Android ve Apple ‘ın çıkardığı her güncelleme ile mSpy buna ayak uydururak size kesintisiz bir takip hizmeti sunmayı vaat ediyor. Bu sayede diğer ayrıntılara kafa yormanız gerekmeden çocuklarınızın istediği yeni model telefonları alarak onları sevindirebilecek, aynı zamanda ailenize kol kanat germeye devam edebileceksiniz.

2 thoughts on “iOS 9 ‘u Nasıl Takip Edebilirim?

  1. Ben bu programı aldım ancak iptal etmek istiyorum ama herhangi bir alternatif bulamıyorum lütfen yardım edermısınız

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *