Telefonda Ne Yaptığını Görmek 2020

Herhangi birinin telefonda dokunduğu yer yeri, klavye vuruşlarını keylogger programı ile görebilir, bütün mesajlaşmasını mesaj okuma programı ile okuyabilir ve geri kalan her şeyi takip programlarıyla izleyebilirsiniz.

Peki her biri için ayrı programa ihtiyacınız var mı? Tabii ki hayır! Doğru bir iPhone ve Android casus yazılım kullanmak bunların hepsini kendi bünyesinde toplayabilir.

Mesaj Okuma Programı

Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak ya da gittiği yerleri öğrenmek, arama kayıtlarına erişmek ve aklınıza gelebilecek, insanların telefonlarıyla yaptığı ne varsa gelişmiş bir casus programı tercih ederek bir arada izleyebilirsiniz. Üstelik bu konuda profesyonel olmanız gerekmiyor.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak inceleyebileceğiniz çok sayıda iPhone ve Android casus yazılım var. Dolayısıyla verilen hizmet de temelde aynı gözükmesine rağmen çeşitlilik gösteriyor. Eğer yazımızın başında değindiğimiz gibi geniş kapsamlı bir casus programı satın almak istiyorsanız ama yüksek maliyet çıkmasın istemiyorsanız mSpy‘ı tercih edebilirsiniz. Farklı hizmetlerin içerisinde bulunduğu paketlerden birini satın alabilir, ileride daha fazla özelliğe sahip olmak isterseniz kullandığınız casus programı değiştirmeden yeni bir pakete bile geçebilirsiniz. Özellikle telefon takibi konusunda yeniyseniz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız müşteri hizmetleri ve deneme süresi ayrıcalıklarını çok faydalı bulacağınızdan eminiz.

Casus Programı Sürecinin İşleyişi

Yüklemek istediğiniz telefonun modelini ve dolayısıyla içerisindeki işletim sistemini öğrendikten sonra hangi özelliklerin çalışması için hangi ön şartların yerine getirilmesi gerektiğini mSpy’ın sitesindeki listelerden öğrenebilirsiniz. Mesela Android casus yazılım özellikleri root gerektirirken iPhone casus yazılım özelliklerinin bir kısmı jailbreak gerektirirken bir kısmı gerektirmiyor.

İzlemek istediğiniz telefonu buna göre hazırladığınızda, ki ilgili rehberler aracılığıyla çok kısa bir sürede halledilebiliyor, programı o telefona yüklemeniz karşınıza gelecek pencerelerdeki onayları vermekten, bilgileri girmekten ibaret olacak. Sonra programın şunlar gibi özellikleri otomatik olarak çalışmaya başlayacak:

  • Arama Kayıtları ve Rehber Kişileri Takip Programı

  • Mesaj Okuma Programı (Metin Mesajları ve Sohbet Uygulamaları)

  • Keylogger Programı

  • GPS Konum Takip Programı

  • Multimedya Casusu (Fotoğraflar ve Videolar)

  • İnternet Siteleri İzleyicisi

Bunlar gibi farklı özelliklerin yanı sıra notlar, e-postalar, takvim kayıtları, anahtar kelime uyarıcıları ve coğrafi çevreleme gibi bir sürü özellik daha aktif olarak çalışabilecek. Engelleme ve cihaz müdahale özellikleri ise uzaktan kısmen cihazı telefon sahibi fark etmeden kontrol etmenizi sağlayacak. Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak kadar hangi internet sitelerine girdiğini, hangi uygulamaları kullandığına ve kimlerle telefon görüşmesi yaptığına kadar detaylı veriler kontrol panelinde depolanacak. İstediğiniz zaman panelinize girerek bu verileri inceleyebileceksiniz.

Casus programlar modern insanın teknoloji içerisindeki tehlikelerden sevdiklerini koruyabilmesini sağlayan en etkili ve düşük maliyetli, basit çözümlerden biridir. Bu programlar izlemek istediğiniz kişinin telefonuna kurmanız o telefon aracılığıyla yapılan neredeyse her şeyi kontrol panelinden görülebilir hâle getirecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *