Telefonunuzu Nasıl Casus Telefon Yapabilirsiniz?

Sevdiklerinizi korumasız bırakmayın. Yazımızı okuyun ve telefonunuzu dakikalar içerisinde bir casus telefon haline getirmek için gereken her şeyi öğrenin.

Telefonunuzu Nasıl Casus Telefon Yapabilirsiniz?

Başkasının telefonunu izlemek ve başka telefona uzaktan erişim sağlamak için gizli ajan olmanıza veya pahalı, çılgın profesörlerin geliştirdiği bir casus telefon kullanmaya gerek yok. Bunu bütçenizi zorlamadan, ne kadar da kolay yapılabildiğini gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

MSPY İNCELEYİN

Casus Telefon Nedir?

Casus telefon terimini karşıdaki kişiyi/kişileri takip etmek için kullanılan telefon olarak ele alabiliriz. Bir telefonu casus cep telefonu haline getirmek için hedef cihaza ve/veya kendi cihazınıza bir telefon casus yazılım yüklemek gerekmektedir.

Casus telefon ile yapılabileceklerin bir kısmını şöyle sıralamak mümkün:

  • Gelen/Giden aramaları, mesajları, e-postaları takip edebilir

  • Anında mesajlaşma programlarını izleyebilir

  • Fotoğrafları ve videoları görüntületebilir

  • Konum takibi yapabilir

  • Tarayıcı geçmişini, kurulu uygulamaları görüntüleme

  • Keylogger Android ve iPhone cihazlardaki tuş vuruşlarını kaydedebilir

  • Aramaları, internet sitelerini ve uygulamaları engelleyebilir

Bu özellikler ilgi çekici geldiyse daha fazla vakit kaybetmeden cep telefonu takip etme programı indir bedava deneme sürümünden hemen yararlan ve sevdiklerini korumaya al.

Telefon Casus Yazılım Nasıl Çalışır?

Takibe başlamadan önce günümüz casus cep telefonu teknolojisinin sınırlarını iyi bilmek gerek. Kendi telefonunuzu casus telefon haline getirip başka telefona sızma için “takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna fiziksel olarak” telefon casus yazılım yüklemelisiniz.

Bu konuda istisna olarak belirtebileceğimiz tek durum iCloud takibi. iCloud giriş bilgilerine sahipseniz bir iPhone’yi telefona fiziksel erişim sağlamadan takip edebilirsiniz. Bu şekilde başkasının WhatsApp mesajlarını okuma gibi temel öneme sahip bilgileri takip etmek mümkün olsa da kimi özellikler için yine fiziksel kurulum yapmanız gerekebilir.

Kendi telefonunuza program kurmanız istenirse bu sadece takip edilen telefondan elde edilen bilgileri görebilmeniz için olacak. Alternatif olarak herhangi bir cihazdan girebileceğiniz kontrol panelinden de bu bilgileri görebileceksiniz.

Casus Telefon Yazılımı Yükleme

Bir telefonu casus telefon haline getirmek için takip etmek istediğiniz ve sizin cihazınızın modeline bağlı olarak Android veya iPhone casus yazılım alternatiflerinden birini seçerek yüklemelisiniz. Piyasadaki kaliteli her casus cep telefon yazılımı çapraz takibe izin verecektir. Yani iPhone telefonunuz ile bir Android’i takip edebilir veya tam tersini yapabilirsiniz.

Casus cep telefon yazılımı gelişmiş özellikler için root veya jailbreak yapılmasını isteyebilir.

Tercih etmeyi düşündüğünüz iPhone ve Android casus yazılım ücretsiz deneme süresine sahipse bunu kullanarak veya bir abonelik planı satın alarak kuruluma başlayabilirsiniz. Kurulum ve kullanım için detaylı rehberler uygulamanın içerisinden ve/veya kendi internet sitesinden detaylarıyla sunulacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *