Snapchat Takip: Çocuğunuzun Snapchat ‘ta Neler Paylaştığını Bilin

snapchat takip iphoneÇocuklarınız için dışarıda olduğunu düşündüğünüz tehlikeler Snapchat gibi görüldükten sonra ortadan kayboluveren mesajlar ve fotoğraflar yollayan uygulamalar sayesinde yanı başınızda bitmiş olabilir. Bu yüzden sorumlu bütün ebeveynlerin genel olarak çocuklar tarafından Snapchat nasıl kullanılır ve otomatik olarak silinen mesajlara rağmen Snapchat takip işlemi nasıl yapılabilir bilmesi şart.

Snapchat Çocuklarınıza Nasıl Zarar Verebilir?

Siber zorbalık üzerine yapılan araştırmalar gösteriyor ki çocuklar sanal ortamda yaptıkları zorbalıklarda yakayı daha rahat kurtarabileceklerini düşündükleri için diğer çocuklara kötü davranmak konusunda kendilerini daha rahat hissediyorlar.

MSPY DENEYİN

Çocukların yine büyük çoğunluğuysa Snapchat ‘tan gönderdikleri mesajlar, fotoğraflar ve videolar görüldükten sonra silindiği için tanıdıkları ya da yabancı kişilerle cinsel içerikli ya da utandırıcı paylaşımlar yapmakta sakınca görmüyorlar. Ama gözden kaçırdıkları şey, gönderdikleri her şey basitçe ekran görüntüsü alınarak ya da başka bir cihazla fotoğrafı çekilerek sonsuza kadar depolanabilir.

Snapchat Takip ve Casus Yazılımı ile Gözünüz Hep Üzerlerinde Olsun

Çocuklarınızı korumak için aşırıya kaçarak onlara yasaklar getirmenize gerek yok. Bir casus yazılım ile Snapchat takip etme ihtiyacınızı tamamıyla karşılayabilir ve çocuklarınızın tamamen güvende olduğundan her daim emin olabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz cihaza bir Snapchat casusunu yüklediğinizde şu özelliklere kavuşacaksınız:

  • Snapchat ile gönderilip alınan bütün fotoğraf ve videoları görüntüleme

  • Snapchat mesajlaşmalarının içeriğini birebir izleme

  • Depolanan bilgilerin tarih ve saat damgaları gibi ayrıntılı dökümüne ulaşma

Tabii piyasadaki bütün casus yazılımlar Snapchat takibi konusunda aynı kalitede hizmet verdiği söylenemez. Kimisi mükemmel bir performans gösterirken kimisi hiç çalışmayabiliyor.

Bizim bu konudaki favori tercihimiz mSpy. Sitesinde belirttiği özelliklerin olması gerektiği gibi çalışmasına ek olarak gelişmiş özellikleri bir bütün hâlinde bulabileceksiniz. Snapchat takibi yapmanın dışında tam bir takip çözümü sunduğu için cihazın konum bilgisi, yüklü diğer uygulamaları görüntüleme, sosyal ağ takibi, yapılan ve alınan aramaların kayıtlarına ulaşma, rehber ve takvim girdilerine ulaşma, e-posta ve SMS içeriklerine ulaşma, bütün tuş vuruşlarını kaydetme gibi gelişmiş hizmetlere de sahip olacaksınız.

mSpy ‘ı kullanırken Snapchat mesajlarının kısa bir süre içerisinde otomatik olarak silinmesi yüzünden endişelenmenize gerek yok. mSpy mesajlar gönderildiği ve alındığı anda bütün içeriği kaydedip internetten ulaşabileceğiniz size özel kontrol paneline raporluyor. Bu sayede silinmiş Snapchat mesajlarını görme imkanına da kavuşacağınız için çocuğunuzu tehlikeye atabilecek hiçbir şey bundan sonra gözünüzden kaçmayacak.

Çocuklarınız Siz İstemedikçe Takip Edildiklerini Bilemeyecek

mSpy ‘ın güzel ve faydalı özelliklerinden bir diğeri de %100 fark edilmeden çalışması. Kurulum işlemini halletmek için çocuğunuzun telefonuna erişim sağlamak dışında bir daha telefona elinizi bile sürmeniz gerekmeyecek. Kurulum adımlarınıysa mSpy ‘ın detaylı yönergeleri ve 7/24 müşteri desteği sayesinde zorluk çekmeden gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işleminden sonra size gönderilecek e-postanın içeriğinde ihtiyacınız olacak bütün bilgi barınıyor olacak. Ayrıca mSpy ‘ın internet sitesindeki sık sorulan sorular kısmından gerekli her şeye ulaşmanız mümkün.

Bir kere kurulduktan sonra telefonda sessizce çalışmaya başlayacak. Arkaplan uygulamalarının arasında gözükmeden, yüklendiğine ve çalıştığına dair somut hiçbir kanıt bırakmadan telefondan topladığı bütün bilgileri internet üzerinden kontrol panelinize raporlayacak. İstediğiniz zaman bu panele girerek bütün bilgileri görüntüleyebileceksiniz.

Tabii çocuklarınıza Snapchat casus yazılımı ile göz kulak olduğunuzu söyleyip söylememek tamamen size kalmış durumda. Sizin durumunuzda bunu çocuklarınızla paylaşmanın daha iyi sonuç vereceğini düşünüyorsanız önünüzde hiçbir engel yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *