Telefondan Yer Tespiti Nasıl Yapılır 2020?

Sadece bir uygulama yükleyerek kolay bir şekilde cep telefonundan yer tespiti yapabilmek ve sevdiğiniz kişileri ya da telefonunuzu güvende tutmak mümkün.

Casus yazılım vasıtasıyla sizin de sahip olabileceğiniz yer tespiti özellikleri uzun süredir pek çok kişinin çocuklarına, çalışanlarına ve kendi telefonlarına göz kulak olabilmeleri için yardım ediyor.

Telefon yeri tespit etme için kullanabileceğiniz programların sayısının ilk başta çok fazla gibi göründüğünü fark etmişsinizdir. Google’dan casus yazılım diye aramanız listelere ulaşmanız için yeterli. Peki bunlardan hangisinden başlamalı ya da diğer bir deyişle hangisini kullanmak en iyi tercihlerden biri olacaktır?

Telefondan Yer Tespit Etme

Konum tespiti yapabilmek için sadece tek bir özelliğe bel bağlamak doğru olmayacaktır. GPS takibi ne kadar mükemmel bir şey olsa da yeri geldiğinde kullanılamayabilir ve eliniz kolunuz bağlı olarak. Bu yüzden bir casus yazılımın cep telefonu konum belirleme için beraber çalışabilen ve yeri geldiğinde diğerinin eksiklerini tamamlayan birkaç özelliği birden barındırması gerekir. Tabii ücretinin herkes tarafından karşılanabilecek miktarlarda olması dikkatli edilmesi gereken diğer bir kriter. Casus yazılım programlarını bu doğrultuda incelediğimizde en iyi seçeneklerin başında mSpy geliyor. Bu programın sahip olduğu konum takibi özellikleri:

  • GPS Konum Takibi

  • Kablosuz Ağ İsimlerini Öğrenme

  • Coğrafi Çevreleme

Cep Telefonu Konum Belirleme

GPS konum takibi konum takibi konusunda sektördeki standartlardan biridir. Uydular aracılığıyla yer tespiti yapmaya yarayan bu özellik sayesinde mSpy yüklü olduğu cihazın GPS’i üzerinden yer tespiti yapabilir. Üstelik normal GPS çalışmıyor olsa bile yer tespiti yapmaya devam edebiliyor. Konum tespiti ile entegre çalışan coğrafi çevreleme ise önceden belirlediğiniz belirli konumlara girilip çıkıldığında uyarı almanız sağlanıyor.

Kablosuz ağ isimlerini öğrenmenin başta konum tespitine nasıl fayda sağlayacağını bilememiş olabilirsiniz. Kablosuz ağların isimlerinin nerenin kablosuz ağı olduğuna dair net bilgi taşır. Böylece misal olarak hangi kafenin kablosuz ağına bağlı olunduğundan yer tespiti yapmak mümkün olabiliyor.

Elbette cep telefonundan yer tespiti yapmak için toplanan bu bilgileri incelemek gerekiyor. mSpy’ın paneline girdiğinizde o andaki güncel konumu, belirli zaman aralıklarında bulunulmuş yerleri ve izlenen rotayı harita üzerinden görebiliyorsunuz. Detaylı adres bilgisine bile ulaşılabiliyor.

Casus Yazılım ile Telefon Yeri Tespit Etme

Casus yazılım satın aldıktan sonra takip edilecek olan telefona yüklemeniz gerekiyor. iPhone ve Android cihazlar için farklı yönergeler takip etmek gerekecek ama her ikisinde de toplam yükleme süresinin dakikalar içerisinde halledilebiliyor. Yükleme işleminden sonra kullanıcı paneline girerek harita üzerinden bütün konum takibi verilerini inceleyebileceksiniz.

Telefonunu kaybetmekten korkan biri, çocuğunun gerektiğinde nerede olduğu konusunda sürekli meraklanan bir ebeveyn ya da çalışanlarının olması gerektiği yerde bulunduklarını kontrol etmek isteyen bir patron olmak fark etmez. Casus yazılım kullanarak telefon yeri tespit etme işi işte bu kadar kolay.

2 thoughts on “Telefondan Yer Tespiti Nasıl Yapılır 2020?

  1. merhaba. bir konuda bilgi rica ediyorum..
    sadece cep numarasını bildiğimiz birinin konumunu tespit edebilirmiyiz? şimdiden teşekkürler..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *