Birini Nasıl Takip Edebilirim 2024: Sevgilimin Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

aldatan eş nasıl takip edilirİnternet her geçen gün daha geniş imkanlar sunmakla birlikte, ziyaretçilerini daha tehlikeli noktalara da çekebiliyor. İstenmeyen içeriklere maruz kalma, özellikle 18 yaşından küçük çocukların yasaklı sitelere girişi ya da dolandırıcılığa maruz kalmaları her an söz konusu olabiliyor. Ne yazık ki günümüz şartlarında bunu kontrol etmek neredeyse zorunlu hale geldi.

Söz konusu çocuklar ve internetin zararları olduğunda özellikle ‘çocuğumu nasıl takip ederim’ sorusu  ebeveynler tarafından sıklıkla soruluyor. Akıllı telefon ve cihazların yoğun kullanımı ebeveynlerin telefon ya da cihaz takibini de beraberinde getiriyor. Peki günümüzde telefon takibiyle çocukları bu konuda sınırlandırmak mümkün mü? Bunu nasıl yapabiliriz?

Eşimin Telefonunu Nasıl Takip

Çocuğumu, Karımı veya Eşimi Takip Edebilir miyim?

Günümüz gelişkin teknolojisi sayesinde bu soruya gönül rahatlığıyla ‘evet’ cevabı verilebilir. Çünkü artık masaüstü programlar veya uygulamalar aracılığıyla  bu mümkün. Yani ’kocamın telefonunu nasıl takip edebilirim’ ya da ‘ birini nasıl takip edebilirim’ derdi de ortadan kalkmış oluyor.

Cep telefonundaki özel bilgiler genellikle telefon sahibi tarafından dikkatlice korunabiliyor. Bu telefonun sınırlarını aşarak verileri takip etme ve inceleme ise yalnızca birkaç ufak teknik işlemi yerine getirmeye bakıyor. Yani doğru programlara erişerek cihazı bu programlara tanıttıktan sonra dilediğiniz telefonu ya da cihazı takip etmek mümkün.

Eşimin Telefonunu Takip Etmek İstiyorum [2024]

Eşinizin yaptıklarını merak ediyorsanız ve şüphelenmeye başladıysanız aklınıza eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim düşüncesi çoktan yerleşmiş olmalı.

Takip ihtiyacınız her ne olursa olsun temel amacı çocukları ve çalışanları takip etme olan mSpy bunu ucuz bir maliyetle eksiksiz şekilde karşılayacaktır. iPhone ve Android’lerle uyumlu olan mSpy ile telefon takibi nasıl yapılır, özellikleri nelerdir öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

mSpy telefon takip programı her takip sorununa çözüm getirebilecek özelliklere sahip. WhatsApp yazışmaları takip edilebilir mi? Elbette, bütün sohbetler ve paylaşımlarla birlikte. WhatsApp eski konuşmaları bulma konusunda da sıkıntı yaşamayacaksınız. Telefondan yer tespiti yapılabilir mi? Evet, harita üzerinden o andaki konumunu bile görebilirsiniz.

Eşimi Takip Ettirmek Istiyorum

mSpy’ın bütün özelliklerini ve uygun fiyatlı paketlerinin güncel ücretlerini internet sitesini ziyaret ederek okuyabilirsiniz. Özet olarak şu özellikleri sayabiliriz:

 • Arama Takibi ve Engelleme

 • SMS Takibi

 • Telefondan Yer Tespiti ve Konum Uyarıları

 • Fotoğraf ve Video Takibi

 • Anında Mesajlaşma Uygulamaları Takibi

 • İnternet Sitesi Takibi ve Engelleme

 • Tuş Vuruşlarını Kaydetme

Çocuğumu / Karımı / Eşimi Takip İçin En İyi Programlar 

Piyasa cihaz takibi için birçok program mevcut. Her bir programın hem fiyat farkı hem de kapsam olarak farklı çözümleri bulunuyor. Öncelikle ne tür bir takip yapmak istediğinize karar verip programı buna göre seçmek gerekebiliyor. Bazı cihazlar masaüstü erişim sunarken bazıları mobil olarak da verilere erişmeyi sağlıyor. 

Numarayı Gir:

Kimi programlar ise cihazı bir ses kaydedicisi gibi kullanmanıza izin veriyor. Yani eşinizi ya da çocuğunuzu ne kadar yakından takip edeceğiniz size kalmış. Kararınızı verdikten sonra işlem çok daha basit bir hal alıyor.

Sanılanın aksine, programları kullanmak ya da kurmak için yazılımcı olmaya da gerek yok. Size sunucağımız ipuçlarını izleyerek kolaylıkla bu süreçleri tamamlayabilir; eşinizi, karınızı veya çocuğunuzu internetin zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz. Şimdi konusunda uzman ve oldukça popüler 3 uygulamayı anlatacağız.

mSpy

mspy

Uygulama pazarında yer alan en ünlü uygulamalardan biri olan mSpy, ‘sevgilimin telefonunu nasıl takip ederim’ sorununu ortadan kaldırıyor. Bu uygulama aracılığıyla ilk olarak takip etmek istediğiniz bir telefon seçmeniz gerekiyor. Bu telefonu programa tanıtarak telefon içeriğinde yer alan tüm verilere erişebilmeniz mümkün hale geliyor.

Bu programın en dikkat çekici 2 adet özelliği bulunuyor:

 • İlki belirlediğiniz anahtar kelimeler üzerinden size bildirim gelmesini sağlamak. 

Yani çocuğunuz ya da eşiniz bu kelimelerden birini içeren herhangi bir e-posta ya da SMS attığında direkt olarak program üzerinden bildirim alıyorsunuz. Böylece cihazı %100 kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. 

 • İkinci ve önemli bir özellik de coğrafi sınırlandırma. 

Bu özellik de, hedef cihazın sizin belirleyeceğiniz sınırlar dışına çıkması halinde size yine bildirim iletmesi. Özellikle çocuklarınızı korumak amacındaysanız ve ‘çocuğumun telefonunu nasıl takip ederim’ diyorsanız bu özellik çok işinize yarayabilir.

mSpy, müşterilerine sunduğu geniş destek ağıyla da büyük ilgi topluyor. Haftalık olarak güncellediği blogundan faydalı bilgiler alabilir veya ürünle ilgili bilgi alabilirsiniz. Program şu an yalnızca ABD müşterileriyle sınırlı olmakla birlikte canlı sohbet ile telefon desteği de sunuyor.

mSpy Resmi Sitesini Ziyaret Etmek için Buraya Tıklayın

SpyBubble

spybubble

Hedef cihaz sahibine gözükmeden ve asla bu kişinin olayların farkına varmasına fırsat vermeden, cihazda yer alan verilerin neredeyse tamamına erişim sunan SpyBubble, tıpkı mspy gibi bir casus yazılım programı. 7 gün 24 saat boyunca canlı konum takibi ve geçmiş konumları inceleme özelliğine sahip bu uygulama, çocuklarınızın nerede olduğuyla ilgili herhangi bir endişe duymadan rahatlıkla gündelik işlerinize odaklanabileceğiniz bir ortam sunuyor.

Eğer ‘kocamın telefonunu nasıl takip edebilirim’ diye kara kara düşünüyorsanız bu program size ilaç gibi gelecek. Çünkü Spy Bubble:

 • hedeflediğiniz cihazda yer alan SMS mesajları, 
 • e-postalar, 
 • sosyal mecralardaki yazışmalar 
 • ve WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarının tamamında yer yazışmaların tamamını servis ediyor. 

Size sunulan online bir panel üzerinden takip edebileceğiniz tüm bu konuşmaları arşivleyebilir ve sonrasında da inceleyebilirsiniz. Tüm akıllı cihazlar ve telefonlarla uyumlu bu programı karar vermeden önce mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Detectico Telefon Numarası Aracılığıyla Telefon Takip Uygulaması

detectico

Telefon takip uygulaması olarak tam işlevini yerine getiren bir uygulama listemizin sıradaki elemanı oluyor: Detectico

İnternet sitesi üzerinden kullanabileceğiniz Detectico, takip etmek istediğiniz telefonun GPS sinyallerini kullanarak o telefonun konumunun tespit edilmesini sağlamaktadır.

Uygulamanın tek işlevi bu olmakla birlikte diğer programlardan farklı olarak fiziksel erişim olmadan telefon takip yapılmasını sağlamaktadır.

Detectico telefon takip programı ücretsiz mi sorusuna vereceğimiz cevap ise uygulamanın oldukça cüzi bir ücreti olduğudur. Ayda sadece 13 TL gibi bir rakam karşılığında Detectico uygulamasını kolaylıkla kullanmanız mümkün olmaktadır. 

Detectico’yi kullanmak için her şeyden önce uygulamanın resmi internet sitesi üzerinden uygulamaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi gerçekleştirildikten sonra size gelecek kullanıcı panelinden takip etmek istediğiniz telefon numarasını yazmanız istenmektedir. Bu telefon numarasını yazdıktan sonra sizin programa iletmiş olduğunuz bu telefon numarasına bir SMS iletilecektir. İlgili numara gönderilen bu SMS’de gönderilen linke tıkladıktan sonra SMS gönderilen telefon numarasının konumu size panel üzerinden doğrudan iletilecektir.

İşte hepsi bu kadar. Detectico’yi kullanarak bir telefona fiziksel erişiminiz olmadan onun nerede olduğunu tek bir link aracılığıyla görebilirsiniz.

Detectico’yi satın alın

MobileSpy

En iyi tasarlanmış telefon takip etme programlarından bir diğeri de MobileSpy. Telefon takibi işlemini mobil olarak herhangi bir akıllı cihazdan ya da telefon modelinden yapmanızı sağlayacak bu program, yine pazarın en popüler olanlarından biri. 

Hedef telefona ait tüm aktiviteleri; gelen-giden arama kayıtlarını, tüm kısa mesaj konuşmalarını ve internet tarayıcılarına ait arama geçmişini takip etme gibi birçok özelliği bir arada sunan MobileSpy, dilerseniz telefonda yer alan tüm fotoğraf ve videoları da kontrol edebilme imkanı sunuyor.

MobileSpy aynı zamanda hedef cihazın dinleme cihazı olarak kullanılmasına da olanak sağlıyor. Böylece cihaza erişmeden, hatta yerinizden bile kıpırdamadan ortam seslerini dinleyip kaydedebiliyorsunuz. Bu program aracılığıyla 7 gün 24 saat boyunca canlı olarak GPS üzerinden konum takibi yapabilirsiniz. Geçmişe dönük konumları incelemek isterseniz bu bilgiye erişmeniz de mümkün.

mSpy Kullanarak Hangi Bilgilere Erişebilirsiniz?

mSpy müşterilerine çok geniş bir veri ağı sunuyor. Hedeflenen cihazda yer alan neredeyse tüm bilgiler bu program aracılığıyla kontrol edilebiliyor. Peki bu yoğun veri bulutunun içerisinde neler var? 

Eğer eşiniz çok sık WhatsApp kullanıyorsa ya da e-postalarına son zamanlarda daha fazla ilgi gösteriyorsa, mSpy aracılığıyla bu bilgilerin tamamını görüntüleyebilirsiniz. Mesajlar kim tarafından hangi tarihte ulaştırılmış ya da gönderilmiş, hepsine ait detayı elde etmeniz mümkün. 

Buna ek olarak; anlık konum bilgisi, sosyal ağlara tam erişim, internet taracılarının geçmişini inceleme ve rehber bilgileri erişme gibi birçok özellikten de yararlanabilirsiniz.

mSpy Resmi Sitesini Ziyaret Etmek için Buraya Tıklayın

Kişi Takip Etme Programı Nasıl Kullanılır?

İlk yapman gereken mSpy programını satın almak. Programı satın almak için mSpy İnternet sitesi ziyaret etmelisiniz. Burada ekranda bulunan ‘satın al’ butonunu tıklamanız gerekiyor. Satın alma aşamasında ilk olarak sizden bir e-posta istenecek. 

Bu bölüm için aktif olarak kullandığınız bir e-postayı seçebilirsiniz. Size gelecek onay ve tanıtım maillerini kaçırmak istemezsiniz. Daha sonra cihaz tipi sorulacaktır, burada da cep telefonu ya da tablet gibi cihazlar arasından seçin yapabilirsiniz. Son aşamada ise ödemeyi tamamlayıp yükleme kısmına geçebilirsiniz.

Çocuğumu veya Eşinizi Takip Etmek İçin Programı Nasıl Yüklerim?

Android:

 • İlk olarak ‘Ayarlar’ bölümünden “Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver” seçeneğine tıklayarak uygulamayı yüklemenin önündeki engeli kaldırmalısınız.
 • Daha sonra sana verilen URL’i internet tarayıcına yazarak apk. uzantılı kurulum dosyasını indirmeniz gerekli.
 • Yükleme tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırmalısınız. Uygulamanın gizli olarak kalmasını istiyorsanız “Gizle” seçeneğini kullanarak programı gizleyebilirsiniz. Son olarak mSpy tarafından size verilen kodu girerek paneli kullanmaya başlayabilirsiniz.

IOS:

 • iPhone ve türevi cihazlar için jailbreaksiz yazılımı satın almalısınız. Kontrol paneline giriş yaptıktan sonra ilk olarak platform seçmeniz istenecek, bu kısımda“jailbreaksiz iPhone” seçeneğini kullanmalısınız.
 • Sonrasında, kurulumu sorunsuz yapmak için iCloud yedekleme işlemi yapılması gerekiyor.
 • Bu işlem öncesi ayarların doğru olduğundan emin olmak için, Ayarlar > iCloud > Saklama & Yedekleme dizininden ayarlarını yapabilirsiniz. Şayet bu seçenek kapalı ise iCloud yedeklemeyi açarak yüklemeyi tamamlamalısınız.

Sonuç

Digital dünya daima canlılığını koruyan ve bu sebeple gün geçtikçe daha da tehlikeli bir hale gelen, yaşamamızın en önemli  bilgi kaynaklarından biri. Bu bilgi kaynağını verimli ve güvenli kullanmak istiyor, özellikle çocuklarınız ya da eşiniz için endişeleniyor veya ’çocuğumun telefonunu nasıl takip ederim’ diye kendinize soruyor olabilirsiniz.

Neyse ki artık bunu yapmak için tek ihtiyacınız olan şey telefon sinyal takip programları. Bu programları kullanarak, anonim bir şekilde hedef olarak belirleyeceğiniz bir cihazın içerisinde yer alan tüm verilere erişim sağlayabilirsiniz. Bazı programlar aynı zamanda cihazı kontrol etmenizi de mümkün kılar. Siz de ihtiyacınızı belirleyerek doğru programı seçebilir ve mutlu sonra erişebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *