Aldatıldığımı Nasıl Öğrenirim 2024?

Saklanan mesajlar, yapılan gizli görüşmeler, aniden çıkan ve uzayan toplantılar… Bunlarla çok sık karşılaşıyorsanız eşiniz sizi aldatıyor olabilir.

MSPY DENEYİN

Son dönemlerin en etkili çözümü olan telefon takip etme sayesinde bu şüphelere son verebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey eşinizin telefonuna, iPhone ya da Android, bir telefon takip etme programı yüklemek. Gelin düşük bütçeyle nasıl telefon takip etme yapabileceğinizi bütün ayrıntılarıyla görelim.
Eşinizin telefonuna ayrı ayrı WhatsApp takip programı, telefon görüşme kayıt programı yüklemeniz ve her biri için ayrı masraf yapmanız gerekmiyor. Android, jailbreakli ve jailbreaksiz iPhone sürümlerini destekleyen mSpy casus uygulamasını satın almanız yeterli. (Jailbreaksiz Kontrol Panelinde neyi göreceksiniz?)

Kapsamlı Android ve iPhone takip programı özellikleriyle hem iPhone, hem de Samsung telefon takip yapabileceksiniz:

  • Telefon görüşme kayıt programı özellikleri – Aramaların kimlerle, ne zaman yapıldığını bütün ayrıntılarıyla kaydeder.
  • Mesajlaşma kaydı – Popüler mesajlaşma uygulamaları ve WhatsApp takip programı olarak her mesajın içeriğini ve paylaşımları kaydeder. Metin mesajları ve e-postalar da dahil.
  • Rehber, takvim ve notları izleme
  • Fotoğrafları ve videoları görme
  • İnternet sitelerini izleme
  • GPS konum takibi ve coğrafi konumlama – Eşiniz gerçekten toplantıda mı, yoksa başka bir yer de mi öğrenebileceksiniz.

mSpy bunlar gibi başka telefonu takip etme için gerekli olan her şeyi yıllardır ebeveynlere ve patronlara sağlıyor. Sitesini ziyaret ederek güncel abonelik ücretlerini görebilir, eşinizi takip etmek için satın alabilirsiniz.

mSpy’ı Nasıl Yükleyeceğim ve Kullanacağım?

mSpy’ı Android, jailbreakli ve jailbreaksiz iPhone’lere yükleyebilirsiniz. Satın aldıktan sonra e-posta içerisinde gönderilen bilgilerle ulaşabileceğiniz kullanıcı paneline giriş yapmalısınız. Burada takip edeceğiniz telefonun işletim sistemi sorulacak. Örneğin Samsung telefon takip yapacaksanız Android’i, telefon jailbreakliyse iPhone’u, jailbreakli değilse jailbreaksiz iPhone seçeneğini seçeceksiniz.

Jailbreak ve root telefonun yönetici erişimini açtığı için casus yazılımların bütün özelliklerinin çalışabilmesi açısından gerekli. Bu işlemleri yapmazsanız daha az özellik kullanabilirsiniz. Yine örnek olarak mSpy rootsuz Android’lerde WhatsApp takip programı olarak çalışmayacaktır. Takip edilecek telefona kendiniz de root ve jailbreak yapabilirsiniz.
Seçimi yaptığınızda size telefonun durumuna göre mSpy’ın nasıl indirileceğine, kurulacağına, telefon içerisinde gizleneceğine ve kullanıcı panelinize bağlayacağınıza dair detaylı yönergeler gelecek. Her bir adımın ekran görüntüleri de mevcut. Yalnız iPhone takip programı seçtiyseniz Android yönergeleriyle kuramayacağınızı hatırlatalım. Rehberi tamamladığınızda kullanıcı paneli kısa süre içerisinde toplanan her şeyi bölümlere ayrırarak göstermeye başlayacak.

6 thoughts on “Aldatıldığımı Nasıl Öğrenirim 2024?

    1. özel sorularınıza tüm cevaplar müşteri destek ekibinden alabilirsiniz. Canlı sohbet ya da e-posta ile sorularınızı iletmenizi rica edeceğim. Üreticinin ana sitesine geçip chat bölümü kullanın.

    1. mSpy satın alın tuşunu tıklayarak güncel ücretleri görebilirsiniz. Kurulum süresi 5-20 dakika, kendiniz kurabilirsiniz ya da satınalma işlemi sırasında mAssistance hizmetini satınalmanızı tavsiye ediyorum, doğru kurulum programın düzgün öalışmasını sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *