Android Casus Yazılım Ücretsiz [2024]

Casus yazılım teknolojisi çoktan modern dünyanın vazgeçilmez güvenlik çözümlerinden biri haline geldi. Ama tabii ki hâlâ Android casus yazılım dünyasına yabancı, bu teknolojinin sağladığı nimetlerden yararlanmaya başlayamamış ebeveyn ve işverenler var. Bunda en büyük pay şüphesiz casus yazılımların çıkaracağı maliyetten ve kullanım zorluğundan çekinmenin.

Bu çekinceleri aşmak takip programı ücretsiz olduğunda bir nebze daha kolaymış gibi gelebilir; ne var ki ücretsiz casus yazılım kullanmak bütün ilginizi bir anda söndürecektir. İnternet vadettiği gibi olmayan ya da hiç çalışmayan, içerisinde zararlı ya da istenmeyen yazılımlar barındıran ücretsiz takip programları ile dolu.

Casus Yazılım Programı

Ücretsiz ve Ücretli Android Casus Yazılım

İlk olarak piyasadaki bütün kişisel ve kurumsal casus yazılım hizmetlerinin astronomik rakamlarla ücretlendirilmesinin ya da karmaşık kullanıma sahip olmasının gerekmediğini bilmelisiniz. mSpy gibi uygun fiyatlarla kolay kullanım sunan, hatta farklı paketler arasından seçim yaparak kullanmayacağınız ekstra özelliklere ödeme yapmaktan kurtulabileceğiniz, buna karşın gelişmiş özelliklere sahip ve müşteri hizmetleri ile her daim destek sunan casus yazılım ürünleri de mevcut.

İsterseniz mSpy ile ücretsiz bir Android takip programı arasındaki farkları listeleyelim:

Root nasıl yapılır?

 • android casus yazılım root7/24 canlı Türkçe destek ve ücretsiz ilk kurulum için online yardım.

 • Güvenilirlilik – Ücretsiz yazılımların aksine mSpy’ın cihazlara reklam ya da zararlı yazılım yüklemeyeceğinden, toplanan bilgileri başkalarına satmayacağından emin olabilirsiniz.

 • Kesintisiz çalışan onlarca özellik.

 • Tam anlamıyla tespit edilememe.

 • Coğrafi çevreleme, anahtar kelime uyarısı, keylogger gibi birçok gelişmiş özellik.

Android Nasıl Takip Edilir?

Hedef telefona casus yazılım yüklenmesi ve internet üzerinden kontrol paneline giriş yapılması ücretli bir casus yazılım kullanıldığında yeterlidir.

Ekran Görüntülü Kurulum Rehberine Gidin

Geri kalan bütün işi casus yazılımın kendisi yapar, kullanıcıların yazılım tarafından otomatik olarak toplanan raporları incelemek ve gereken önlemleri almak dışında bir şey yapması gerekmez. Ama bir cihazı takip etmek için Android casus yazılım yüklemek istediğinizde o cihaza kısa da olsa fiziksel erişim kurmanız gerekeceğini unutmayın. Müşteri destek ekibi yükleme sırasında size yardımcı olacağından emin olun.

Her geçen gün yeni teknolojilerin hayatımıza dahil olduğu, gitgide dijitalleşen dünyamızda her geçen gün geçmişte düşüncesi bile hayal olan akıllı çözümlerle karşılaşıyoruz. Android casus yazılım gitgide mobilleşen modern dünya insanına yardımcı olan bu akıllı çözümlerden biri.

İş yerinizdeki çalışanlarınızın mesai saatlerinde çalışıp çalışmadığını öğrenmek, iş arkadaşlarıyla olan ilişkilerini gözlemlemek, çocuklarınızı karşılarına çıkabilecek her türlü tehlikeden korumak ve endişelerinizi azaltmak casus yazılımlar sayesinde artık mümkün!

Güvenilir ve kullanıcı dostu

Android telefon takip yazılımları görünmez modda çalışarak izlediğiniz telefondaki çeşitli aktivitelerden haberdar olmanızı sağlıyor. GPS lokasyonları, telefon görüşmeleri, anlık mesajlaşmalar, ortam dinlemesi gibi seçeneklerle izlediğiniz telefonla ilgili her şeyi keşfedebilirsiniz. Mobil görüntüleme sektörünün bir parçası olan Android casus programları ile iş, arkadaşlık ve özel ilişkilerinizi gözden geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Tüm ihtimalleri göz önünde bulundurmayı seven profesyonellerin özellikle tercih ettiği uygulamaların en iyilerini değerlendirmeden önce genel olarak ne gibi hizmetler sunduklarına ve hedef kitlesinin kimler olduğuna bir göz atmakta fayda var.

Çocukları tehlikelerden uzak tutma

Android için casus yazılımın en etkin kullanılabileceği alan çocukların neler yaptıklarını takip etmektir. Günümüzde cep telefonsuz adım atmayan çocuklarını takip etmek isteyen ebeveynler, reşit olmayan çocuklarının siber saldırılardan, yanlış arkadaş çevresinin olumsuz etkilerinden korumak istiyor. Android casus yazılım çocuğun telefonundaki tüm etkinlikleri takip ettiği gibi zararlı içerik bulunan sitelere girmesine de engel olabiliyor. Bu sayede ebeveynler teknolojik imkanlardan yararlanarak çocuklarının güvenliğinden emin olup gönül rahatlığıyla hayatlarına devam ediyor. Ailelere tavsiyemiz en etkin ve doğru sonuç veren yazılımı araştırıp güvenebilecekleri bir Android casus programıyla çocuklarını takip etmeleri.

Çalışanları Dinleme

Günümüzde her türlü ihtimali değerlendirmeyi ve önlem almayı seven iş dünyasının profesyonelleri, çalışanlarının performansını takip etmek için casus yazılımlardan faydalanmayı tercih ediyor. Böylece şirketlerinde şüphelendikleri bir elemanın bilgi sızdırması yapıp yapmadığını, çalışanların onlara verilen sorumlulukları yerine getirip getirmediğini öğrenme fırsatı yakalamış oluyorlar. Android casus yazılımÇalışanların özel hayatına saygı duyarak yalnızca iş için onlara temin edilen telefonların takibi yapılabiliyor. Bu nedenle personelini takip etmek isteyen yöneticilerin şirkette kullanılan telefon hatlarının yasal olduğunu ispat etmesi gerekiyor.

Şüphe duyulan/aldatan eşleri takip etme

Cep telefonu kullanmayan insan sayısının yok denecek kadar az olduğu günümüzde özel hayatınızda yaşadığınız sorunların bir nebze de olsa üstesinden gelmek ve eşinize ya da sevgilinize duyduğunuz güveni tazelemek için Android telefon takip programından yararlanabilirsiniz. Şüphelerinizin haklı olup olmadığını anlamanızı sağlayacak olan bu uygulamayla ne özel dedektiflere ihtiyacınız kalacak ne de paranoya yapmanıza. Android telefon kullanıcıları için uygun olan Android takip programını deneyip gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Casusluğunuzun anlaşılacağı konusunda endişe duymayın.

Android casus yazılım ne gibi hizmetler sunuyor?

Arama Geçmişini Görme

İzlediğiniz telefonla gerçekleştirilen gelen, giden, cevapsız arama türlerinin hepsini takip edebilir, rehberdeki isimlerden kimlerin arama yaptığını ya da isim kayıtlı değilse arama yapan numaraları görebilirsiniz. Aramanın zamanı, aramanın süresi gibi detaylara ulaşırsınız. Böylece gözünüzden hiçbir şey kaçmaz. Arama geçmişi görme özelliği çalışanlarınızın ya da aile üyelerinin sizin hakkında neler konuştuğunu görmek, şirketten bilgi sızdırma gibi bir durumun olup olmadığından haberdar olmak için oldukça faydalı olabilir.

GPS ile Lokasyon Tespiti

Bu özellik sayesinde takip edilen telefonun bulunduğu konumu detaylı olarak tespit edebilirsiniz. Kızınızın ya da oğlunuzun söylediği yerde olup olmadığını bilmek, çalışanınızın gerçekten trafikte takılı kalıp geç kaldığından emin olmak adına oldukça faydalı olabilecek bu özelliğe Android telefon takip programı sayesinde sahip olabilirsiniz.

Ortam Seslerini Dinleme

Uzaktan yönetebileceğiniz Android casus program ile takip ettiğiniz telefonun bulunduğu alandaki her türlü sesi dinleme şansı yakalarsınız. Çocuğunuzun nasıl bir ortamda olduğunu, o ortamda neler konuşulduğunu görmek için ortam seslerini dinleme özelliği birebir çözüm sunar.

Mesajlaşma Uygulamalarının Takibi

Skype, Whatsapp, Facebook gibi uygulamalar üzerinden gerçekleşen konuşmaları takip etmek ve bu konuşmaların tüm ayrıntılarını öğrenmek Android casus yazılımlar sayesinde çok kolay. Skype üzerinden gelen aramaları ve konuşmaları, Whatsapp ve iMessage üzerinden gerçekleşen her türlü mesajlaşmayı görebilir, gelen ve giden aramaları takip etmenin yetersiz kaldığı durumlarda bu özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

E-postaları İzleme

Android telefon takip programı ile alınan ve gönderilen e-postaları izleyebilirsiniz. Örneğin şirket personelinizin ona temin ettiğiniz telefon ile kimlere mail attığını görebilirsiniz. Uzaktan gelen giden tüm e-postaların içerikleri hakkında haberdar olarak e-casusluk sayesinde yeri geldiğinde çocuğunuz nerede olduğunu öğrenir, yeri geldiğinde uzun zamandır peşinde olduğunuz bir konuyla ilgili kanıt elde edersiniz. Bunun yanında alınan ya da gönderilen e-postaların tarihini ve zamanını ve kimler tarafından alınıp gönderildiğini de net bir şekilde öğrenirsiniz.

İnternet Kullanımını İzleme

Android casus yazılım ile takip ettiğiniz kişinin hangi internet sitelerini ziyaret ettiğini görmeniz, bu sitelerin url’lerine ulaşmanız, siteleri ziyaret ettikleri zaman bilgisini öğrenmeniz mümkün. Bunun yanı sıra internet kullanımını izleme özelliğiyle çocuklarınız ya da çalışanlarınız için uygun görmediğiniz site içeriklerini engelleyebilirsiniz. Çocuğunuz ya da çalışanlarınızın Wi-Fi bağlantı adına hatta bağlandığı ağın şifresine bile ulaşma imkanınız var. Örneğin çocuğunuz okulu asıp civardaki bir cafeye gidip internete bağlandı, bu bilgiye anında ulaşacaksınız. Çalışanlarınızın nerede olduğunu da yine internet kullanımlarını ve bağlandıkları ağı izleyerek bilebileceksiniz.

SMS ve MMS Takibi

Neredeyse herkesin iletişim kurarken mutlaka yararlandığı mesajlaşma aracılığıyla çocuğunuz ya da çalışanlarınız riskli etkileşimlerde bulunabilir. Onları bundan uzak tutmak ya da en azından haberdar olmak için SMS ve MMS takibi Android casus yazılımların iyi bir özelliğidir.

Takvim ve Adres Defterine Erişim

Android casus yazılım sayesinde izlediğiniz telefondaki takvime ve adres defterine doğrudan erişebilirsiniz. Planlanan toplantılar, toplantıların ayrıntıları, adres defterine kaydedilen isimler böylece sizin için ulaşılabilir hale gelir.

Peki Ya Root Yapamadığınız İçin Casus Yazılımın Gereken Özelliklerini Çalıştıramazsanız?

Bu konuda oldukça dikkatli olmalı, root yapma işleminin tamamen sizin sorumluluğunuzda olduğunu, doğabilecek sıkıntılardan casus yazılım şirketlerinin mesuliyet almayacağını bilmelisiniz. Çünkü casus yazılımlar root yapmayı zorunlu kılsalar ve size bu konuda destek sunsalar bile işlem sattıkları yazılımın kurulmasından önce, bağımsız olarak gerçekleşmektedir.

Bu yüzden çoğu şirketten para iadesi de almanız mümkün değil. Yalnızca mSpy gibi root konusunda müşterilerine elinden gelen yardımı yapmaya çalışan şirketler eğer root yapamadığınız için yazılımı çalıştıramazsanız para iadesi gerçekleştiremeyeceğini söylüyor. Casus yazılımı almadan önce, tercih listenizde olan şirketlerin müşteri hizmetlerine danışarak iade ve destek hizmetleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları sormanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

19 thoughts on “Android Casus Yazılım Ücretsiz [2024]

 1. Merhaba bu programı yüklediğimiz telefonda watsap msn sonradan yüklenirse veya sonradan telefona reset atılırsa program sonradan yüklenecek programlarda çalışacak mı

 2. Satın almayı düşünürken bir de bakıyorum yok jailbreak yok root gerekiyor falan diyorsun bunlar nedir ki ben anlamıyorum

  1. Jailbreak iPhone, root Android için admin haklarına ulaşma işlemi. Bunun nasıl yapıldığını ya internetten araştırın ya da program ile birlikte destek paketini satınalıp müşteri destek ekibinin yardımıyla takip edilecek telefonda kendiniz yapabilirsiniz.

 3. Merhaba ben satın almak istiyorum 1 ay kullanımı nekadar we pttden göndermek istiyorum kredi kartı kullanmiyorum bilgilendirirseniz bu konuyla alakalı

  1. Merhaba, ödeme şekilleri şöyle:
   – kredi kartı
   – PayPal
   – Qiwi
   – Havale
   bunlardan birini seçip programı satınalabilirsiniz.

 4. Destek ekip bizimle ingilizce mi konuşacak yoksa türkçe mi?
  Kullanıcı yorumlarını okudum ve gördüğüm kadarıyla herkes çok memnun güzel ve geniş kapsamlı bir uygulama.
  Sadece gps bilgilerine ulaşmak için bir paket satınalmak istiyorum. Fakat uygulamayı nasıl yapacağımı anlayamadım. Adım adım işlemi gerçekleştirirken destek alamaz mıyım? Satınalma ve kurulumu nasıl yapacağım ile ilgili nereden bilgi alabilirim? Müşteri desteği ile ilgili link atabilir misiniz ya da varsa ulaşabileceğim bir mail adresi ?

  1. Destek ekibi Türkçe dahil olmak üzere birçok dilde yardım edebiliyor. Sadece GPS takibini yapan bir paket mevcut değildir, bununla birlikte başka özelliklerden de faydalanabileceksiniz. Destek ekibine ulaşmak için +90 850 252 6514 arayın.

  1. Program takip edilecek telefona yüklenir, tüm izleme özelliklerini kullanmak için telefona root etmeniz gerekiyor. Müşteri destek ekibinde yardım alabilirsiniz bunun için.

 5. Merhaba watsap takip programini aldigimizda hedef telefonun uygulamalar kisminda mspy uygulamasi gozukuyormu

 6. Program telefonda gizli nasıl tutulur ayarlara uyhululamalara girdinde öyle bi programın nasıl gizlenir silmemesi için

  1. Programı kurarken uygulamanın simgesi gözüksün mü gözükmesin mi diye soracak, size uygun olanı seçip programı gizlersiniz.

 7. Bu programı yüklemek istiyorum ama karşı telefon android benim telefonum aple nasıl olucak ozman yükleme gerçeklikten sonra kendi telefonuma da yükleme yapmam gerekiyormu gerekmiyorsa nasıl takip edicem

 8. Merhaba bana telefon rootlu diye uyarı geldi hatta bugün telefoncudan geldi telefon takip programımı yüklü şuan telefonumda ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *