Aramaları Kaydeden Telefon Casus Yazılımı 2024

Arama kaydedici nedir? Telefon arama kaydetme yapabilmek için neye ihtiyacınız var? Oldukça merak edilen bu konudaki yazımızda cevapları bulabilirsiniz.

Aramaları Kaydeden Telefon Casus Yazılımı

Arama kaydedici gelen ve yapılan aramaları kaydeden programdır. Bu casus yazılım ile iPhone arama kaydetme, Android arama kaydı tutma imkanına kavuşursunuz. Halihazırda telefonda arama kayıtları tutuluyor, böyle bir yazılıma gerek yok diye düşünmeyiniz. Takip etmek istediğiniz telefondaki arama kayıtları silinirse ne yapacaksınız? Bu ve benzeri endişeleri taşımak istemiyorsanız, en iyisi bir telefon casus yazılımı kullanmak olacaktır. Bu yazılımların sağladıkları kolaylıklara ve sundukları özelliklere bakalım.

MSPY SATIN ALIN

Arama Kaydedici Numarayı Takip Eder Mi?

Arama kaydedici hem arama kaydetme programı hem de arama engelleme programı olarak da kullanılabilir. Bir taraftan iPhone gelen aramaları kaydetme işlemi yaparken diğer taraftan ise istemediğiniz aramaları engelleyebilirsiniz. Aramalar tamamen kontrolünüz altında olur. Bu arada takip ettiğiniz hedef telefonun sahibi telefonu kullanmaktan vazgeçer ve yeni bir telefon kullanmaya başlaması durumunda programı yeni telefona da yüklemelisiniz. Takip edilen numaranın kendisi değil telefon takip edilmektedir. Burada takip edilen numara değil, telefonun kendisidir.

Arama Kaydetme Özelliği Hangi Bilgileri Kaydeder

Arama kaydetme özelliğinin yanı sıra konum bulma özelliğine de sahip olursunuz. Böylelikle aramanın ne zaman yapıldığını ne kadar sürdüğünü, kimle olduğunu ve konum bilgisini öğrenebilirsiniz. Eğer iPhone arama kaydı geçmişi tutuluyor mu diye merak ediyorsanız cevap evet olacaktır. Programın kurulumu tamamlandıktan sonra silinmiş mesaj ve aramalar, arama geçmişi takip edilebilir ve bu bilgileri kullanıcı panelinizde rahatlıkla görebilirsiniz.

Arama Kayıt İle Telefon Dinleme Arasındaki Fark

Arama kaydetme ile telefon dinleme arasında fark vardır. Android telefon takip etmek için yüklediğiniz programların sunduğu hizmetler farklı olabilir. Kimisi aramaların kayıtlarını tutarken kimisi de bu aramalarda yapılan görüşmeleri anlık olarak kaydebilir. Telefon dinlemede telefonda yapılan görüşmeler kayıt altına alınır ve bunlar dinlenilebilir. Arama kaydetme de ise aramayla ilgili bilgilerin kaydı tutulur, konuşmanın içeriğini daha sonra dinleyemezsiniz, sadece bu aramanın ne zaman yapıldığı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aramaları Takip Edin

Casus gibi çalışan bu yazılımlar ile aramaların takibi daha kolay hale gelmektedir. Bu alanda deneyimli bir yazılımı seçmeniz yararınıza olacaktır. Bir sürü program deneyerek vakit kaybetmenize gerek yok. Bu konuda tercih edilebilecek programların başında gelen mSpy ile telefon arama kayıtları takibi sorun olmaktan çıkmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *