Casus Yazılımın Yükleme Özellikleri 2024

Telefona casus yazılım yükleme nasıl yapılır? mSpy nasıl yüklenir? Telefona casus program yükleme için neler yapılmalı bu yazıda okuyabilirsiniz.

Casus Yazılımın Yükleme Özellikleri

Telefona casus yazılım yükleme konusunda en çok tercih edilen yazılımların başında mSpy gelmektedir. mSpy nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız demo sayfasını kontrol edebilirsiniz. Cihazın internet bağlantısı olması gerektiğini unutmayın. Eğer kurulumla ilgili bir sorun yaşarsanız mSpy teknik destek ekibi her an yanınızda.

Casus Yazılım Hangi Telefona Yüklenir?

Telefona casus yazılım yükleme yapabilmeniz için hedef telefonun işletim sistemini bilmelisiniz. Casus yazılım tüm Android ve iPhone telefonlar ile uyumludur, yine de mSpy web sitenden kontrol edebilirsiniz. mSpy ücretsiz indir linkini veya “satın al”ı tıklayarak açılan sayfadan uygun paketi seçin. Gelecek sayfadaki bilgileri doldurun ve kaydedin. E-postanıza gelen linki tıkladıktan sonra mSpy kontrol paneline kullanıcı bilgilerinizle bağlanın. Hedef telefonun işletim sistemine uygun seçeneği işaretleyin.

Takip Edilecek iPhone Telefonuna Yükleme

Telefona takip programı yükleme yapabilmek için fiziksel erişim gerekebilir. Jailbreak yapmadan program yükleme yapmak istiyorsanız Jailbreaksiz iPhone seçeneğini seçin.

-Jailbreakli iPhone:

Telefon jailbreakli ise bu seçeneği seçip gelen ekrandaki uyarılara dikkat edin ve linki kopyalayın. iPhone telefondaki Cydia paket yöneticisini açın, sırasıyla “Sources / Edit / Add” tıklayın, adresi buraya yazın ve “Add Source” tıklayın. İşlem bittikten sonra “Return to Cydia” dokunun. “Sources/ Mtechnology LTD repository” bulun. “All Repository / iPhoneInternalService”kurun ve iz bırakmamak için burayı silin. “Restart Springboard” tıkladığınızda yükleme sonlanır. Ana ekranda mSpy’a tıkladığınızda kurulum biter.

-Jailbreaksiz iPhone:

jailbreaksiz casus yazılım istiyorsanız bu seçeneği seçmelisiniz. Açılan ekrandaki ayarları yaptıktan sonra mSpy kısıtlı takibe başlar.

-Uzaktan Erişim iCloud:

Telefona fiziksel erişim olmaksızın iCloud bilgilerine sahip olmanız ve yedeklemenin telefonda açık olması koşuluyla yapılabilir.

iCloud ile takip nasıl yapılır?

Jailbreaksiz Kontrol Panelinde ne göreceksiniz?

İzlenecek Android Telefonuna Yükleme

Telefona takip programı yükleme Android cihazlarda nasıldır?

-Rootlu:

mSpy kurulum sırasında Android seçtiğinizde ekrana gelen linki hedef telefonun tarayıcısından açın, bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin vermeyi unutmayın. İz bırakmamak için ilk indirilen programı silin.

-Rootsuz:

Seçeneği size daha kısıtlı takip imkanı sunar, örneğin WhatsApp mesajlaşmalarını takip edemezsiniz.

Uygun Aboneliği Seçin Ve Kullanın

Telefona casus yazılım yükleme ücretsiz bir şekilde yapılabilir. Tek yapmanız gereken mSpy Türkiye sayfasına gitmeniz mSpy indir linkine tıklamanız. Standart veya Premium paketlerinden birine abone olup kullanabilirsiniz.

4 thoughts on “Casus Yazılımın Yükleme Özellikleri 2024

    1. Ödeme seçenekleri, ikamet ettiğiniz ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Ödeme adımına geçtiğinizde, tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçin. En popüler yöntem kredi kartı, ama bu ödeme şekli size uygun değilse seçenekler mevcuttur.
      Kurulum yaparken takip edilecek telefon Android ise onu elinize alıp programı kurmanız gerekecek. iPhone telefonları için iCloud bilgileri yeterli olacaktır. Fazla bilgi için tıklayın.

  1. DİYORSUNUZKİ PROGRAM KARŞI TARAFTAKİ TELEFONA YÜKLENECEK . YÜKLEDİM AMA KODU OKUMADI. QR KODUNU OKUMUYOR PROGRAMDAN ÇIKIP TEKRAR GİRİN DİYE UYARI VERİYOR. BUNU NEDEN YAPIYOR? NE YAPMALIYIM

    1. QR kodu okunmuyorsa ebeveyn telefonu ekranında aşağıda bir kod çıkar onu tıklayıp çocuğun telefonunda aynı kod çıkmalı. Oradan elle girebilirsiniz. mLite ile kullanım sorunu yaşıyorsanız mSpy kullanmayı deneyin. Önce Play Store veya App Store da mLite aboneliğinizi iptal edin sonra da mSpy müşteri desteğine başvurun, fiyat farkını ödeyip mSpy rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *