Cep Telefonu Casusluğu İçin Ücretli Yazılımları Tercih Edin

Bilişim teknolojileri gelişme gösterdikçe, iPhone, iPad ya da Android kullanıcılarının talep ettikleri hizmetler de farklılık göstermeye başlıyor. Kimi kullanıcılar, yakınlarını, çocuklarını, eşlerini ya da çalışanlarını izleyebilmek için ücretsiz takip ya da bedava cep telefonu casusluğu yapabilen uygulamalar talep ederken, telefon takip konusunda tam destek, detaylı çözüm ve profesyonel sonuç almak isteyen kullanıcılar ise yerinde bir tercihle ücretli cep telefonu casusluğu yazılımlarına rağbet gösteriyorlar.

MSPY DENEYİN

Ücretsiz cep telefonu casusluğu

Bilinçli iPhone, iPad ve Android kullanıcılarının ücrete tabi casusluk yazılımlarını tercih etmesinin belli başlı nedenleri bulunuyor. Bu nedenler ilki ve en önemlisi piyasada sıklıkla bulunabilen ücretsiz cep telefonu casusluğu programlarının, yazılım tanımlarındaki iddialarının aksine oldukça sınırlı özelliklerinin olması.

Mesela siz, hedefteki kullanıcının kısa mesaj ile SMS yazışmalarını takip etmek istiyor ya da kullanıcının görüşmelerini arama casusu ile dinlemeyi arzu ediyorsunuz. Bu bedava yazılımlar, her ne kadar telefon dinlemesi ve hatta ortam cep telefonu casusluğudinlemesi yapabildiklerini iddia ediyor olsalar da, hedefteki kullanıcının telefonunu kurulduktan sonra bu iddialarının temelsiz olduğunu anlamak için sadece birkaç dakika yetiyor.

Kurulum gerçekleştikten sonra bu yazılımların bırakın, ücretli casus yazılımlarının ileri özelliklerinden olan telefon dinlemesi ya da ortam dinlemesi yapabilmesini, bu programlar, casus yazılımlar asli görevi olan WhatsApp casusluğu, Viber casusluğu ve Facebook casusluğu bile zor yapıyorlar.

Kişisel bilgilerin güvenliği

Ücretsiz yazılımların kalite konusunda sıkıntı yaşamasının aslen belli sebepleri bulunuyor. Hedefteki kullanıcının genel ve giden aramaları üzerinde telefon dinleme yapabilme, yine gelen ve giden kısa mesaj ve diğer yazışmalarını takip edebilme ve WhatsApp, Viber ve Facebook gibi uygulama ya da sosyal ağlardaki etkileşimlerini izleme vaadi veren bu ücretsiz casus yazılımlar, genelde olası kullanıcılar hakkında üçüncü taraflar için reklam ya da piyasa araştırması amaçlı bilgi toplamak üzere piyasaya sunuluyorlar. Bir başka deyişle bu programları indirdiğiniz ve kullanmaya çalıştığınız zaman, kişisel bilgilerinizi de üçüncü taraflara sunmuş olursunuz.

Peki, eğer siz kesin sonuç alıcı ve istikrarlı çalışan bir casusluk programını nereden bulacaksınız? Yanıt oldukça basit. mSpy, PhoneSherrif, spybubble, FlexiSpy veya Highster Mobile ücretli casus yazılımları, sektörün önde gelen ve güvenilir programları arasında yer alıyorlar. Gelişmiş izleme ve casusluk özelliklerinin yanı sıra, profesyonel müşteri hizmeti ve diğer destek hattı servisi de sunan bu cep telefonu casusluğu yazılımlarından size en cazip paketi uygun fiyata sunanı seçin ve hedefteki kullanıcının iPhone, iPad ya da Android telefonuna kurun.

En iyi cep telefon casusluğu yapan yazılımı seçin

Ardından bu kullanıcının tüm telefon görüşmelerini, kısa mesaj ile diğer anlık yazışmalarını ve WhatsApp, Viber ya da Facebook gibi sosyal uygulama ile ağlardaki etkileşimlerini kolay ve hızlıca takip etmenin keyfini yaşayın. Ücretli mSpy, PhoneSherrif, spybubble, FlexiSpy veya Highster Mobile casusluk yazılımları ile ayrıca hedefteki kullanıcının konumunu dahi tespit edebilirsiniz.

Özet olarak eğer yakınlarınızın, çocuklarınızın, eşinizin ya da çalışanlarınızın sizden uzak oldukları zamanlarda ne yaptıkları ile ilgili kesin bilgi ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız, bedava casus yazılımlara itibar göstermeyin ve izleme faaliyetleriniz ve kendi güvenliğiniz için ücretli programları tercih edin.

8 thoughts on “Cep Telefonu Casusluğu İçin Ücretli Yazılımları Tercih Edin

  1. İndirebilirsiniz ve
   Kablosuz Ağlar
   WhatsApp
   iMessage (iOS)
   Metin Mesajları, MMS
   Arama geçmişi ve Kişi Listesi
   Web Sitesi Geçmişi
   Takvim, Notlar, Görevler
   Yüklü Uygulamalar
   gibi jailbreaksiz özelliklerden faydalanabilirsiniz.

 1. iphone 6s ios 10.2..1 yazılımda jailbreakli hangi özellkilerden faydalanırım ve jailbreaksiz hangi özelliklerden faydalanabilirim hangi paketi seçmeliyim

  1. Yazılım iOS 10.2.1 jailbreakli sürümü desteklemez, jailbreaksiz olarak yani telefona hiçbirşey yapmadan kullanabilirsiniz. Kablosuz Ağlar, WhatsApp, iMessage (iOS), Metin Mesajları, MMS, Arama geçmişi ve Kişi Listesi, Web Sitesi Geçmişi, Takvim, Notlar, Görevler, Yüklü Uygulamalar gibi özellikleri takip edebileceksiniz.

 2. Iphone 6 S – İOS 10.3.2 yazılım olan telefona yükleme yapabilir miyiz ? jaikbreaksiz özellikler dışında kı uygulamaları takip edebilir miyiz, facebook messenger gibi

  1. Yükleme yapabilirsiniz, Facebook messenger takibini yapmak için jailbreak yapmanız gerekir. iOS 10.3.2 için jailbreaksiz özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *