Cep Telefonuna Casus Yazılım Nasıl Yüklenir? [2024]

loading casus yazılım nasıl yüklenirTakip etmek istediğiniz cep telefona casus yazılım nasıl yüklemek son derece kolay bir işlemdir; ama konuya tam anlamıyla hakim olmayan kişilere başta biraz karmaşık görünebilir. Bu sorunu ortadan kaldırmak ve telefon casus uygulamalarını hemen kullanmaya başlamanıza yardımcı olacak bazı temel bilgileri bir araya getirdik.

Umuyoruz ki bu yazıyı okuduktan sonra siz de değer verdiğiniz kişileri koruyup kollamak için casus yazılım teknolojisini kullanmaya başlayabileceksiniz.

Casus Yazılım Nasıl Seçilir

Birinci adım, ihtiyaçlarınıza uygun bir casus yazılım bulmak olacak. Bu sırada birçok farklı alternatif telefon casus programı ile karşılaşmanız kaçınılmaz. Hatta elinizdeki alternatifler o kadar çok ki karar verememeniz çok doğal bir şey. Her programın öne çıktığı nokta diğerlerinden çok farklı.

Casus Programı Nasıl Yüklenir

Hangi Casus Yazılımı Kullanmalıyım?

İlk defa bir casus yazılım kullanacağınızı varsayarak size bu konudaki en iyi tercih olacak mSpy’ı öneriyoruz. Piyasadaki en kullanıcı dostu ürünlerden olmasına ve tüm takip ihtiyaçlarına basit bir çözüm sunmasına ek olarak ihtiyacınız olabilecek bütün temel ve ileri seviye takip özelliklerini sunar. Bunlardan birkaç tane örnek vermek gerekirse:

  • Aramaları Takip Etme ve Engelleme

  • SMS, E-posta, Sosyal Ağlar ve Uygulamalardaki Mesajlaşmaları İzleme

  • Konum Bilgisini Öğrenme

  • Girilen İnternet Sitelerini İzleme ve Engelleme

  • Yüklü Uygulamaları Öğrenme ve Engelleme

  • Fotoğraf ve Videoları Görüntüleme

  • Rehbere Erişme

Ayrıca farklı marka ve model cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışabildiği için sizi Android casus yazılım ve iPhone casus yazılım olmak üzere iki farklı program aramaktan ve bu programlara ayrı ayrı para vermekten kurtarır.

İki Basit Adım: Casus Yazılım İndir ve Kur

Satın alma işleminden sonra sıra kurulumu yapmaya geliyor. Yüklemek istediğiniz cihazda jailbreak ya da root işlemi yapıldıysa işiniz çok daha kolay olacak ve doğrudan yükleme işlemine geçebileceksiniz. Eğer yapılmadıysa internetten iPhone’lar için jailbreak, Android’ler için root işlemlerinin nasıl gerçekleştirildiğini kısa sürede öğrenebilirsiniz. Tabii mSpy’ın sunduğu kimi hizmetler bu işlemleri gerektirmeden de çalışabilmektedir. Sitedeki listeden kontrol edebilirsiniz.

Satın alma işlemini takiben gönderilecek e-postada, satın aldığınız ürüne göre takip programı indir ya da benzeri başka bir buton, bağlantı ile karşılaşacaksınız. Takip etmek istediğiniz cihazdan bu e-postayı açarak ilgili butona tıkladıktan sonra programı indirmiş olacaksınız. İndirdiğiniz programı çalıştırarak gerekli adımları takip ettiğinizde birkaç dakikayı geçmeden kurulum tamamlanacak. Yine bu e-postadan öğrenebileceğiniz bilgilerle kullanıcı panelinize girerek toplanan raporları kısa bir süre içerisinde görmeye başlayabileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *