Telefon casus yazılım ile her şey öğrenmeye hazır mısınız?

iPhone ve Android cihazlarında çalışan casus programının avantajaları:

 • KOLAY KURULUM
 • TÜRKÇE PANEL VE DESTEK
 • UYGUN FİYATLAR

CASUS YAZILIM TAKİBİ NE İLE BAŞLAR

Önde gelen izleme özelliklerini yakından tanıyın.

WHATSAPP

WhatsApp mesajlarını okuma programı nasıl çalışır hemen öğrenin.

Burada
SMS

Telefona gelen ve gönderilen yazılı mesajlarına kolayca ulaşın.

Burada
KONUM

Harita üzerinde hedef telefonun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Burada
ARAMA

Arayan ve aranan kaydı, arama engelleme özelliklerinden faydalanın.

Burada

SIKÇA KULLANILAN ÖZELLİKLER

Casus yazılım programı hedef telefonun tüm etkinliklerini takip eder.

Facebook Messenger

Facebook takip programı olarak kullanılan casus yazılım uygulaması yardımı ile Facebook mesajlarına ulaşmak

İnstagram

Başkasının İnstagram fotoğraflarını ve mesajlarını görmek için İnstagram takip programını yüklemek

Uygulamalar

Diğer telefona hangi uygulamalar yüklü, hangi programlar en sık kullanıldığını bilmek

iphone
Viber

Hedef telefonun Viber mesajlarını merak ediyorsanız Viber takip programını indirmek

Fotoğraf, Video

Paylaşılan resimleri ve videoları, dosyaları izlemek için casus yazılımı kullanmak

E-posta

Alınan ve gönderilen postaları, saatini, alıcının ismini ve mail geçmişini görmek

Casus yazılım nedir ve telefon takibinde ne işe yarar?

Casus yazılımlar, bir bilgisayara, tablete ya da telefona, kullanıcısının haberi olmadan yüklenen programlardır. Casus yazılımların ana amacı cihazdaki bilgileri toplamak ya da cihazı kontrol edebilmektir. İlk okuduğunuzda kulağa zararlı olarak görünen bu programlar, aslında telefon takibi yapılabilmesi için gereklidirler ve yasal olarak kullanılırlar.

 Teknoloji geliştikçe casus yazılımlara da yenileri eklenmekte ve bir telefonun takibi için gereken tüm rahatlığı kullanıcılara sunmaktadır. Telefon takip programlarında kullanılan bu yazılımlar, hedef telefonun tüm bilgilerini bir rapor halinde anlık olarak bize sunar ve bazı aktivitelere müdahale etmemizi sağlar.

CASUS PROGRAMI SATIN ALIN

Casus yazılım nasıl kullanılır?

Akıllı telefonların da günlük yaşamdaki önemi artıyor. Artık her işimizi cep telefonlarıyla yapıyoruz. Özellikle iletişim için kullandığımız telefonlarımız internet bağlantısı nedeniyle bize daha fazla konuda hizmet ediyor. Fotoğraf ve video çekme, konum belirleme, e-posta gönderip alma, internete bağlanarak arama yapma ya da sosyal medya platformlarına girme gibi… Fakat çocuklarımızın, çalışanlarımızın ya da eşimizin telefon aktiviteleri bizi endişelendiriyor olabilir.  

Bu nedenle bir telefonun aktivitesini takip etmek istediğimizde imdadımıza casus yazılım programları yetişiyor. Bu programlar güvenilir firmalar tarafından özellikle telefon takibi yapmak üzere hazırlanmış yazılımlardır. Bir telefonu takip etmek istediğinizde bu yazılımlardan birini satın alarak hedef telefona yüklersiniz ve o telefonun bütün aktivitelerini anında görmeye başlarsınız. 

Bir casus program kullanmanın bazı yolları şöyle sıralanabilir: 

 • İnternetten ya da çevrenizden tanıdığınız birinden bunu isteyebilirsiniz. Bu kişiler yazılım konusunda ustalaşmış olasalar da sizin için hazırlamış oldukları programın tam olarak çalışacağından emin olamazsınız. Üstelik bilinçsizce hazırlanan yazılımlar telefona zarar verebilir ya da kullanılmaz duruma getirebilirler. 
 • İnternette bulunan ücretsiz casus yazılımlarını kullanabilirsiniz. Bu alternatif bedava olduğu için tüm yönleriyle hizmet vermeyebilir ya da belli bir süre için çalışabilirler. Bu programlar uzun süreli çalışmadıkları için istediğiniz takibi dilediğiniz sürece yapmanız için elverişli değildir. Süre dolduğunda ve program çalışmayı kestğinizde kendinize yeni bir ücretsiz yazılım aramak zorunda kalabilirsiniz. 
 • Telefon casus yazılım satın alabilirsiniz. Bu programlar işin uzmanı firmalar tarafından yasal olarak hazırlanan ve satışı yapılan yazılımlardır. Günümüzde casus yazılım satışı yapan oldukça fazla firma bulunmaktadır. Fakat bunların içinden en iyi olanını, sizin gereksinmelerinize tam yanıt verecek olanı bulmanız için biraz araştırma yapmalısınız. 

Takip uygulamaları, hedef telefona kurulduktan sonra anında çalışmaya başlar. Bunun için öncelikle uygulamayı satın almanız gerekir. Satın aldıktan sonra size uygulamayı nasıl yükleyeceğiniz ve çalıştırmaya başlayacağınızla ilgili detaylı bilgi verilir. Şu anda en çok tercih edilen uygulamalar arasında mSpy, SpyBubble ve MobileSpy sayılabilir. 

Telefon takip uygulamalarını dilediğiniz süreyle ve dilediğiniz sayıda telefon için kullanabilirsiniz. Elbette her telefon takibi için ayrı ücret ödemeniz gerekecektir. Yine de işin diğer kısmında size 7/24 yardıma hazır uzmanların bekliyor olacağını unutmayın. Ödediğiniz paranın tam karşılığını alabilirsiniz.

Günümüzün hızlı yaşam koşullarında çocuklarımızın ve sevdiklerimizin güvenliği için gerekli olan bu yazılımlar sayesinde artık an be an onların nerede olduğunu ve ne yaptığını bileceğiz. Ayrıca aldatıldığından şüphelenen kişilerin akıllarındaki soru işaretleri için de önemli bir uygulama. Otomatik güncellemeler yazılımın daima düzgün çalışmasını sağlar. 

Casus telefon yazılımlarının kullanımları konusunda internet sitelerinde çok detaylı bilgiler ve videolar yer almaktadır. Ayrıca müşteri hizmetlerinin canlı sohbet hattı aracılığıyla da kafanıza takılan soruların yanıtlarını alabilirsiniz. 

En iyi casus programları 2024

Bir casus yazılım kullanmaya karar verdiğinizde aklınıza gelen ilk soru ‘hangisi’ olacaktır. Çünkü piyasada onlarcasının satıldığı günümüzde, hangisinin en detaylı ve iyi hizmeti verdiği konusunda kafa karışıklığının olması normaldir. Bu yazıda sizler için 2024’nin en çok tercih edilen takip programlarını inceledik. 

Binlerce kullanıcıdan elde edilen geri bildirimler ve satış oranlarına bakıldığında 2024 yılının en iyi casus programları mSpy, SpyBubble ve MobileSpy olarak görünüyor. Her birinin verdiği hizmet temelde aynı olmasına karşın sundukları paketler ve bazı küçük detaylarla birbirlerinden ayrılıyorlar. Şimdi bu programların özelliklerine ve sundukları hizmetlere yakından bakalım: 

mSpy

Dünya genelinde bir milyondan fazla müşterisi bulunan mSpy, telefon takibinde casus yazılım dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri. Oldukça iddialı olan mSpy bir telefon takibi için gereken hizmetleri neredeyse A’dan Z’ye kadar tam olarak sunuyor. Programın sunduğu hizmetler şöyle sıralanabilir: 

 • Hedef telefonla yapılan her türlü arama kaydının zamanı, uzunluğu ve kiminle yapıldığıyla ilgili bilgilerin detayı.
 • Tüm mesajlaşmalar ve Whatsapp yazışmalarının ayrıntılı dökümü ve içeriği. Ayrıca Facebook, Snapchat ve diğer tüm sosyal medya platformlarındaki mesajların da içeriği. 
 • Özellikle çocuklarınız için kullanabileceğiniz ve çok önemli olan anlık yer konumu bildirimi. 
 • Yine özellikle çocuklarınız için önemli olan coğrafi çerçeveleme. Belli bir bölgeyi çerçeveleyerek, çocuklarınız bu bölgeye her giriş çıkış yaptığında bilgi alırsınız. 
 • İnternette ziyaret edilen sayfaların geçmişi. 
 • Kelimeye dayalı alarm sistemi. Bu sistemle sizin belirlediğiniz bazı kelimeler ve kişi isimleri telefon içerisindeki herhangi bir kativitede, yazışmada ya da konuşmada geçtiğinde size anlık bildirimler gelir. Çocuklarınızın uzak durmasını istediğiniz kişi ve konular için oldukça kullanışlı bir özellik. 
 • E-posta yazışmalarını tüm detaylarıyla kontrol etmek. 

mSpy, Android ve İOS işletimli telefonlarda kullanılabiliyor. Satın almadan önce size bunun seçeneği sunuluyor. Bir takip yazılımından beklenen her şeyi eksiksiz sunan program telefonun arka planında hedef telefonun sahibinin haberi olmadan çalışıyor. 

MSPY İNCELEYİN

SpyBubble

SpyBubble da hem Android hem de İOS işletim sistemine sahip telefonları takip etme özelliği bulunan bir telefon casus programı ve yazılımıdır. Arka planda kullanıcı farketmeden gizlice çalışır ve topladığı bilgileri anlık olarak sizin hesabınıza rapor eder. Kurulumu 5 dakikada tamamlanır ve ardından güncellemeler ücretisiz olarak otomatik yapılır. SpyBubble size şu hizmetleri sunar: 

 • Aramaları canlı olarak dinleyebilme. 
 • Arama kayıtlarını süre, zaman ve kişi olarak görebilme. 
 • Notlara ve mesajlara ulaşabilme. 
 • Rehberi görebilme.
 • Konum belirleme.
 • Video ve fotoğraflara erişim.
 • Tüm sosyal medya platformları da dahil olmak üzere anlık mesajları okuyabilme.
 • İnternet tarama geçmişini görebilme. 

Bu yazılım herhangi bir Android telefonla uyumludur. İOS’ta ise 10.3.1’e kadar uyumludur. Satın alma işleminden sonra e-posta adresine gönderilen bilgiler ışığında hem kendi hesabınıza hem de takip atmek istediğiniz telefonun tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Bir takip etme yazılımı olarak, takip edilen telefonun sahibinin haberi olmadan, ekranda herhangi bir logo belirmeden, geri planda sessizce çalışıyor ve topladığı bilgileri size rapor ediyor.  https://thespybubble.com/tr

SpyBubble İNCELEYİN

Mobilespy

Bilinen en iyi casus yazılımlarından biri olan MobileSpy, uzun süreye dayanan bir deneyime sahip. Bu uygulama şu anda 150’den fazla ülkede satılmakta. 

Herkesin gereksinimine göre birden fazla paket seçeneği mevcut. Hızlı ve kolay kurulumun yanı sıra İOS ve Android cihazlarla uyumlu. Son yıllardaki başarılı hizmetleriyle adından çokça söz ettiren Mobilespy şu hizmetleri sunuyor: 

 • Gelen ve giden tüm arama kyıtları ve görüşme detayı.
 • SMS ve MMS detayları ve hatta geçmişte silinenler dahil.
 • Coğrafi çerçeveleme de denilen, hedef telefonun, önceden belirlediğiniz bölgeye her giriş çıkış yaptığında size anında bildirim gelmesi.
 • Hedef telefonun ekranında görünmeden, arka planda gizlice çalışabilme.
 • Resimlere ve videolara erişim.
 • Rehber erişimi. İstenmeyen kişilerden gelen aramaları ve iletilen mesajları engelleyebilme. 
 • Şifre kaydetme.
 • Blackberry Pin mesajlarını görebilme.
 • İnternet tarayıcısının geçmişini görüntüleme.
 • Tüm sosyal medya platformlarını ve Facebook Messenger, Whatsapp, Twitter, Telegram, Viber, Line gibi anlık mesajlaşma uygulamalarının tüm içeriğini görebilme.
 • Gelen ve giden dosyaları görüntüleme. 
 • Uzaktan kontrol ile cihaz ekleme, cihazı silme ya da kilitleme.
 • Belli kelimeler ya da isimler için uyarı sistemi. 

MobileSpy da diğer casus yazılımlada olduğu gibi, satın alma işleminin ardından size gereken bilgileri göndererek adım adım programı nasıl kurmanız ve çalıştırmanız gerektiğini anlatıyor. Ayrıca hedef telefonu takip edebilmeniz için gereken ve sizin adınıza açılmış bir hesabın da detaylarını gönderiyor. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey, arkanıza yaslanıp hedef telefonu sanki kendi telefonunuzmuş gibi izlemek. 

2024 yılının en iyi spy yazılım programları arasında bu üçü yer alıyor. Bu programları inceleyerek ve birbirleriyle kıyaslayarak siz de kendiniz için uygun olanı belirleyebilirsiniz. 

MobileSpy İNCELEYİN

Telefon casus programları nasıl kullanılır?

Bir telefonu ya da birden fazla telefonu takip etmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizin nerede olduğu ya da kimlerle görüştüğü sizi endişelendiriyor olabilir. Ya da çalışanlarınızın iş saatlerinde telefonlarıyla gereksiz aktiviteler yaptıklarını ve iş verimini düşürdüklerini düşünüyor olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız söyledikleri konumda olmadıklarından şüpheleniyor, eşinizin size yalan söylediğini ya da sizi aldattığını düşünüyor olabilirsiniz. 

İşte tüm bunlardan kurtulmak ve emin olmak için kimsenin haberi olmadan bu telefonları takibe almak niyetinde olabilirsiniz. Yukarıda örneklerini verdiğimiz casus programları tam da bu noktada size yardımcı olacaktır. Öncelikle hangi programı satın alacağınıza karar verdikten sonra bu programı hiç zaman kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Casus uygulamalar, cep telefonlarının içerisine küçük bir yazılım halinde yüklenir ve telefonun tüm hareketlerini görüp kaydederek size rapor etmeye yarar. Örneğin mSpy programının nasıl kullanıldığını inceleyelim: Öncelikle siteye girip üye olmalısınız. Üyelik işlemini yaparken her zaman kullandığınız e-posta adresinizi girebilirsiniz. Size 1 haftalık ücretsiz deneme önerilecektir. Kabul etmek isterseniz e-posta adresinizi girdikten sonra ‘Şimdi Deneyin’ sekmesine tıklamalısınız. Ardından Android ya da İOS işletim sistemlerinden birini seçebilir ya da buna daha sonra karar verme seçeneğine tıklayabilirsiniz. 

Sonraki aşamada size paketler sunulacak: 1 Ay Temel, 1 Ay Premium, 3 Ay Premium ve 12 Ay Premium. Fiyatlar aylık 12.49 TL ile 53.99 TL arasında değişiyor. Paketinizi seçtikten sonra altında bulunan ‘Şimdi Alın’ sekmesine tıklayıp ödeme yaptığınız anda size bir e-posta gelecek. Bu e-posta içinde bulunan link ve bilgiler size yazılımın hedef telefona nasıl yüklenip kullanılacağı ve sizin adınıza mSpy platformunda açılan hesabın kullanıcı bilgileri ile şifresini içermektedir. 

Verilen bu bilgiler doğrultusunda yazılımı hedef telefona adım adım yükledikten sonra kullanıcı bilgilerinizle herhangi bir bilgisayar, tablet ve telefondan, 7/24 hesabınıza giriş yapıp takip ettiğiniz telefonla ilgili tüm bilgileri görebilirsiniz. 7 günlük deneme süresinin sonunda programdan memnun kalmadıysanız hiçbir üçret ödemeden programı sonlandırabilirsiniz.

Programı kullanmaya devam etme kararı aldıysanız paketinizin süresini uzatabilirsiniz. mSpy platformundaki hesabınıza giriş yaptığınızda hedef telefonun o ana kadar yaptığı tüm aktivitelerle ilgili hazırlanmış raporları görebilirsiniz. Arama kayıtları, arama içerikleri, SMS ve diğer tüm anlık mesajlaşma uygulamalarından gönderilen ve alınan mesajlar, konum bilgileri, fotoğraf ve video galerisi, rehber kayıtları ve çok daha fazlasını görebilirsiniz. 

Çocuğunuzun görüşmesini istemediğiniz kişiler için engel koyabilir, coğrafi bir çerçeveleme oluşturarak çocuğunuz bu çerçeveye her girip çıktığında bildirimler alabilirsiniz. Çevresel sesleri dinleyebilir, ziyaret edilen intenet sitelerini görebilir, bunlara kısıtlama getirebilirsiniz. Üstelik bunların hepsini, hedef telefon sahibi görmeden, telefonun içinde gizlice çalışan takip yazılımı sayesinde yapabilirsiniz.

Bir takip yazılımı telefona nasıl yüklenir?

cep telefonlar casus yazılımYine mSpy örneği üzerinden gidecek olursak, yazılımı yüklemeden önce satın almanız gerekmektedir. Daha sonra e-posta adresinize gönderilen iletiyi açın. Burada kullanıcı bilgileriniz ve şifreniz bulunuyor. Bu bilgilerle takip paneline giderek panele giriş yapın. Panele girdiğinizde yükleme rehberi otomatik olarak karşınıza çıkacaktır. Buradan telefonunuzu (Android ya da İOS) seçip, bir sonraki sayfada size resimleler adım adım anlatılan yükleme kısmına geçin. 

Üçüncü adımdaki formda indirme linki ve aktivasyon kodu bulunmaktadır. Bunları kopyalayıp bir yere kaydedin. Çünkü bu linki hedef telefonun internet tarayıcısına yazarak kurulum işlemini yapacaksınız. Son adım olarak da aktivasyon kodunu girerek kurulum işlemini tamamlayacaksınız. Ardından takip edeceğiniz telefonu alarak size resimlerde sırasıyla anlatılan ayarları tamamlamalısınız. 

Ayarlar kısmında Güvenlik bölümüne gidip Bilinmeyen Kaynaklar kutusunu aktif hale getirin. Daha sonra yine Ayarlar kısmından Google’ı seçin. Güvenlik kısmındaki aktif olan Play Protect kutucuğunu pasif hale getirin. Böylece telefon için gereken ayarların hepsi tamamlanmış oluyor. 

Ardından hedef telefonun internet tarayıcısını açarak yükleme linkini yazın. Aiamaları izleyerek Download tuşuna basın ve yazılımı yükleyin. Aç butonuna bastıktan sonra gereken ayarları yapmaya devam etmelisiniz. Yüklemeyi etkinleştirdikten sonra verilerin toplanması seçeneğine izin verin. Kullanım girişini onayladıktan sonra, uygulama içinde bulunan ‘Simgeyi Gizle’ seçeneğini aktif hale getirdiğinizde, hedef telefonun sahibi, telefonun ekranında uygulamanın logosunu göremeyecektir. 

Son olarak aktivasyon kodunu girip ‘Tam Kurulum’ sekmesine tıklayarak uygulamanın tam kurulumunu sağlayın. Tüm bu işlemler bittiğinde, telefonda her hangi bir iz bırakmamak için internet tarayıcısından çıktıktan sonra, tarayıcı geçmişini temizlemelisiniz. Ek olarak telefonun ‘İndirilenler’ klasörüne yüklenen uygulama dosyasını da silin. Artık yazılım kullanıma hazır ve telefonun arka planında çalışmaya hazırdır. 

Yükleme işlemi bittikten sonra kendi hesabınızın bulunduğu panele giriş yaptığınızda hedef telefonla ilgili tüm bilgilerin panelde belirdiğini göreceksiniz. İnternet bağlantınızın olduğu her yerden panelinize giriş yaparak bilgileri kontrol edebilirsiniz. 

Aramaları Kaydeden Telefon Casus Yazılımı

Arama kaydedici gelen ve yapılan aramaları kaydeden programdır. Bu casus yazılım ile iPhone arama kaydetme, Android arama kaydı tutma imkanına kavuşursunuz. Halihazırda telefonda arama kayıtları tutuluyor, böyle bir yazılıma gerek yok diye düşünmeyiniz. Takip etmek istediğiniz telefondaki arama kayıtları silinirse ne yapacaksınız? Bu ve benzeri endişeleri taşımak istemiyorsanız, en iyisi bir telefon casus yazılımı kullanmak olacaktır. Bu yazılımların sağladıkları kolaylıklara ve sundukları özelliklere bakalım.

Bilgisayar casus programları ne işe yarar?

Dijital çağda çığır açan teknolojik çözümlere her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Çocuklarınızın ve çalışanlarınızın internet kullanımını kontrol etmenizi, aktivitelerini uzaktan izlemenizi sağlayan bilgisayar casus programları da günümüzde öne çıkan teknolojik çözümlerin başında geliyor.

Bilgisayar casusu vs. telefon casusu

Ailenizde nasıl bilemiyorum ancak aile üyelerinin çoğu bilgisayar devrinden akıllı telefon devresine geçmiştir. Telefonu elinde yazışıyor, e-postalar atıyor, video izliyor, fotoğraf paylaşıyor, oyun oynuyorlar. Kimse kimsenin hayatına karışamaz, telefona da karışamaz çünkü her adımda bir şifre saklıdır. Bilgisayar mı telefon mu size daha çok bilgi verir artık siz karar verin.

Tek söylemek istediğimiz, iyi, kaliteli, güvenilir, parasını karşılayan bir telefon casus yazılım arayacaksanız böyle bir yazılımın hemen hemen elinizde olduğunu söyleriz. Adı mSpy! İndirilmesi kolay, kurması 5 dakikanızı almayacak bir yazılımdır.

Sonuç

Cep telefonlarının yaşamımızdaki öneminin giderek arttığı günümüzde, çocuklarımızın internette ne kadar süre geçirdiğini, kimlerle görüşüp nereye gittiğini bilmek ya da iş sahibiysek, çalışanlarımızın işe gösterdikleri ilgiyi anlayabilmek için onların telefonlarına bir casus yazılım yüklemek isteyebiliriz. Belki de eşimizin bizi aldattığı konusunda şüphelerimiz var ve bu şüpheleri aydınlatmak için onun telefonunu takip etmek istiyoruz. 

Casus pro yazılımları bu nedenle önemlidirler. Giderek artan ilgi nedeniyle piyasaya birbirinden farklı pek çok yazılım sürülmeye devam etmektedir. Bu yazıda sizlere bir takip yazılımı ile ilgili genel bilgileri detaylarıyla sunduk. Siz de bu bilgiler ışığında kendiniz için uygun bir casus yazılım edinebilirsiniz.

170 thoughts on “Casus yazılım nedir ve telefon takibinde ne işe yarar?

 1. Çok faydalı bir paylaşım oldu, teşekkür ederim. Eğer mümkünse kurulum için bir video varsa yollayabilirmisiniz ? Ve satın alabileceğimiz bir firma yada şahıs tavsiye edebilirmisiniz ?

  1. Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederim. Videoyu izlemek için uygulamanın resmi sitesine geçebilirsiniz tr.mspy.com. Sorularınızı destek ekibine Türkçe olarak yönlendirebilirsiniz. Bazı bilgileri buradan sağlamaya çalışırım. Telefonunuz hangi platform üzerinde çalışıyor?

    1. Görüntülerden anlaşılır bir kısmı. En iyisi mSpy’ın resmi sitesini inceleyin, web sitesi Türkçe 🙂

     1. Merhaba benim sorum şu tuşlu ve internet siz telefona casus program yuklenirmi

  1. Genelde bu tür yazılımlar gizli modda çalışır. Hedef cihazın izlenmesi casus yazılımı kuran kişi tarafından kendi telefonunda takip ettiği numarayı silmekle durdurulabiliyor.

  2. Programı yüklediğimiz kişi telefonunu garantiye yollar veya fabrika ayarlarına dönüş yaparsa program telefondan silinir mi. Silinirse tekrar bir ödeme yapıp satın almadan aynı programı tekrar yükleyebilir miyiz?

   1. Size verilmiş linkten programı birkaç defa yükleyebilirsiniz. Ancak bir kere programı aktiv hale getirdikten sonra kullanma süresi başlar dolayısıyla bir aylık paket alırsanız bir ay içinde kullanabilirsiniz. Programı tekrar kurarsanız kullanım süresi yine onu ilk çalıştığınızdan hesaplar.

 2. İnternetteki tavsiyeleri ve kendi web sitesini inceledikten sonra görüşmeleri dinleme özelliğinden dolayı Highster mobile spy aldım. Özellikleri kullanamayınca mail attım bu özellikler hizmete dahil değildir dediler. Programı güncelleyip kaldırmışlar bu özellikleri. 10 günlük iade garantisi veriyorlar güya 3 gündür yazıyorum cevap yok

  1. Böyle bir durumla karşılaşmanız çok üzücü, telefonla aramayı ya da canlı sohbet yapmayı deneyin. Dinleme özelliği tüm casus yazılımlarda kullanılmıyor, yasadışı olduğundan dolayı eskiden dinleme özelliği olan casuslar bu hizmeti kaldırmışlardı. Ama mesajları, Whatsapp, Viber sohbetleri okumanızı sağlayabilecek iyi fiyata kaliteli hizmet verecek mSpy yazılımı deneyin. Onların müşteri desteği 7/24 düzgün çalışıyor, bir sıkıntı olduğunda hem e-mail, hem telefonla ulaşabileceksiniz. Canlı sohbet tabi ki en hızlısı.

  1. Tabiki görebileceksiniz! Paketin süresi yazılım kullanacağınız süreyi ve fiyatını etkiler. O kadar! Yoksa doğru kurulursa casus yazılımın sunduğu tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz. Yazılımı almadan önce takip etmek istediklerinizi düşünün ona göre en uygun fiyata ekstra masraf yapmadan paketi seçersiniz. İhtiyacınız olacak özellikleri buradan inceleyebilirsiniz.

 3. Merhaba benim merak ettiğim şey takip ettiğimiz cihaz hangi sitelere girdiyse atlmasız gösterirmi öraela +18 sitelerini sonra google chrome dan yada internet uygulamasından başka bir facebook hesabına giriş yaptığını görebilirmiyiz instagramdan başka bir hesaba giriş yaptığını görebilirmiyiz

  1. Merhaba! Telefonda ya da tablette yapılan her aktiviteyi casus yazılımla takip etmek, izlemek mümkün. Casus yazılımı bir raporlama aracı olarak düşünün.

 4. Merhaba,
  Yazınızı büyük bir ilgi ile okudum. Benim takip etmek istediğim numara Rusyada.. Numaranın yabancı olması takip etmemi mümkün kılar mı? Malum operatör farklı..
  Bir diğer sorumun cevabını aldım ama yinede soracağım) herhangi bir link ve/ veya fotoğraf gönderiyor görünümünde uzaktan yükleme mümkünmü?

  1. Merhaba!
   Operatörü değil telefon aktivitelerini takip edeceksiniz, dolayısıyla takip programı izlemek istediğiniz cihaza kurulduktan sonra ister Rusya’da ister dünyanın diğer ucunda olsun hepsini görebileceksiniz.
   ikinci sorunuza gelince uzaktan yükleme mümkün değil, üzgünüm.

 5. selam…iki yılönce kullanmıştım bu programı..mspy…benim sorum şöyle..casus programı yükledik hedef telefona…hedef telefon kapatıldığında,ortam dinleme kaldığı yerden kayıda alıyor mu yine…bağlantı geldiğinde

  1. merhaba, ortam dinleme özelliği kaldırılmıştır. Hem de aldığınız paketin kullanım süresi bittiği için onu yeniden satınalmanız gerekecek.

  1. merhaba! hayır, böyle bir özelliği yoktur ama başka programlarda oluyor, ne kadar düzgün çektiği belli değil ama özelliklerinde bulabilirsiniz.

 6. merhaba. sıfır telefona yüklenebiliyor mu? yani hiç sim kartı takılmamış bir cep telefonuna yüklendikten sonra hediye etsek. programın kullanılabidiğinden nasıl emin olacağız?

  1. Merhaba! sıfır telefona yüklenmesi en doğru kararınız olacak) sim karta bağlı olmadığı için sıfır telefona yüklenebilir çok da güzel çalışır. Telefon kullanılmaya başladıktan sonra kullanıcı panelinde tüm aktiviteleri göreceksiniz.

 7. merhaba,

  ıphone 6 telefon için program satın almak istiyorum. fakat bir de jailbreak yapma işi var bunun. hadi programı aldık, hedef telefonu ele geçirdik, açılış şifresini de hallettik, 3-5 dakikada yüksek dikkat ve becerimizle programı kurmayı da başardık diyelim (buraya kadar kalp krizinden gitmediğimi varsayalım); bunun da öncesinde o telefona jailbreak yapmamız lazım ki işe yarasın bütün bunlar. kaldı ki telefonun sahibi jailbreak yapıldığını kolayca fark edebilir. sonuçta casus yazlım gizli çalışsa da, jailbreak sayesinde telefonun huyu suyu değişiyor. kafam çok karıştı, nasıl yapsam bilemedim, siz ne dersiniz sayın hocam?..

  1. merhaba! Telefona jailbreak yapmak için Cydia programını yükleyin. İkonunu gizleyin, bu program diğer uygulama ya da programları hiçbir şekilde etkilemez, dolayısıyla ikonu gizleyin ve telefon eskisi gibi olur. arka planda da yükleyeceğiniz takip yazılım çalışır.

 8. Merhaba, kurulumu basarabilecegimi sanmiyorum, telefon ile 7/24 destek deniliyor ancak nereyi arayacagiz bulamadım, bir de kredi karti bilgilerimizi giricez ama site ne kadar güvenli acaba. Teşekkürler.

  1. Merhaba! Program alacağınız sitenin üst ya da alt yerlere bakın, müşteri desteği numaraları genelde orada yazılı. Canlı sohbet de deneyebilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi merak etmeyin, mSpy gibi kaliteli şirketler müşteri bilgileri çok iyi saklar. Başarılar!

 9. telefonumun bir casus yazilim tarafından takip edildiğinden şüphelenen kişi fabrika ayarlarına dönüş ya da hard Reset yöntemi ile tamamen kurtulması mümkün müdür? Yenilenebilir bir şey mi? Ayrıca appleid yahut android id mail ve şifresini elimizdeyse bu şekilde uygulamayı cihaza yükleyebilir miyiz?

  1. Fabrika ayarlarına dönüş yapılırsa büyük ihtimalle program silinir. Apple id, şifre ve hedef cihaz iPhone ise yüklenebilir.

 10. Merhaba benim telefonumda flexispy yüklü kendim ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırlarsam bu program silinirmi

 11. Merhaba ios kullanıcısıyım telefonumda casus program olduğunu düşünüyorum. Olup olmadığını anlamam için ne yapmam gerekiyor ortaya çıkarmanın bir yolu varmıdır??

 12. Madem; kurulan telefondaki kişinin tüm kullanımı, site veri tabanında kayda alınıyor ve buradan ulaşılıyor. Diyelim ki kişi internet bankacılığı, e-devlet tarzı yerlere bağlandı. Tüm özel kullanıcı bilgileri de kayda alınacak. Bizden başka birilerinin bu veri tabanına ulaşması görmesi mümkün mü? Bu önemli bilgilere başkasının erişimi ihtimali var mı? Bu yönde risk teşkil eder mi?

  1. Hayır, bu mümkün değil. Programın özelliklerini incelerseniz takip ettiği aktivitelerin neler olduğunu görürsünüz. Ayrıca tüm bilgiler alındığında şifrelenir. Program üreticilerinin bile kişisel verilere ulaşımı bulunmuyor. Bu açıdan ücretli yazılımlar güvenilir ve eşsiz kalıyor.

 13. Telefonumun casus yazılım tarafından incelendiğinden eminim fabrika ayarlarına dönsem yada telefoncudan yaptirsam kalkar mı ve ayrıca telefonu kurarken kullandığim gmailden izlediğimi düşünüyorum yeniden g mail alsam izlenmem engellenir mi

 14. mspy programı web sitesinde telefona fiziksel olarak erişim olmasa bile bu programı yükleyebilceğimizi söylüyor.Bu ne kadar doğrudur..TŞKLR..

  1. tek bir şart ile mümkün: Hedef cihazınız iPhone veya iPad ise

   ve hedef cihazınızın iCloud giriş bilgilerini kullanarak daha az izleme özelliğine sahip Jailbreak’siz mSpy’ı seçmeniz durumunda mSpy uzaktan yüklenebilir. Düzenli olarak (24 saatte bir) yedeklendiğinden emin olun. Yine de, cihazda iCloud yedeklemesi etkin değilse, erişim gerekli hale gelebilir.

   iOS cihazının (telefon veya tablet) jailbreak’li olması durumunda, yükleme işleminin başarılı olması için cihaza 5-15 dakika boyunca fiziksel olarak erişiminizin olması gerekecektir. Tam olarak yüklendikten sonra, mSpy izlenen veri kayıtlarını, kişisel Kontrol Panelinize göndermeye başlar – satın alma işleminden sonra oluşturulacak hesaba.

   Cihazın jailbreak’li olmaması durumunda, mSpy’yı yüklemeden önce jailbreak yapmanız gerekir ve bu da biraz zaman alacaktır.

 15. Merhaba sorum şu; hedef telefonun internet baglantisi kapaliyken yaptigi gorusmeler kayit altina aliniyor mu?

 16. Whatsap mesajlarını okumak istıyorum ancak telofana ulaşımım şu an yok fiziksel olarak temas kurmadan whatsap mesajlarını okuyabilirmiyim

  1. Takip edilecek telefon iPhone ise iCloud üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Hedef cihazınız iPhone veya iPad ise

   ve hedef cihazınızın iCloud giriş bilgilerini kullanarak daha az izleme özelliğine sahip Jailbreak’siz mSpy’ı seçmeniz durumunda mSpy uzaktan yüklenebilir. Düzenli olarak (24 saatte bir) yedeklendiğinden emin olun. Yine de, cihazda iCloud yedeklemesi etkin değilse, erişim gerekli hale gelebilir.

   iOS cihazının (telefon veya tablet) jailbreak’li olması durumunda, yükleme işleminin başarılı olması için cihaza 5-15 dakika boyunca fiziksel olarak erişiminizin olması gerekecektir. Tam olarak yüklendikten sonra, mSpy izlenen veri kayıtlarını, kişisel Kontrol Panelinize göndermeye başlar – satın alma işleminden sonra oluşturulacak hesaba.

   Cihazın jailbreak’li olmaması durumunda, mSpy’yı yüklemeden önce jailbreak yapmanız gerekir ve bu da biraz zaman alacaktır.

 17. -merhaba. internet kapalıyken çektiği resimleri silse yinede görebilir miyiz, yoksa internet açılınca o an telefonda ne varsa onları mı görüyoruz ?
  -bir diğer sorum telefon yazlımını tamamen sıfırlasa (fabrika ayarı değil komple silip yeniden yazılım atmak) casus uygulama silinir mi
  -ortam dinlemesi için illa internetin açık mı olması gerekir,
  -sadece gmail’i mi görebiliyoruz diğer mailler şifreleri yada uygulama şifreleri görünebilir mi ?
  (çok önemli )

  1. Merhaba.
   Sorularınızı tek tek cevaplıyorum:
   – tüm datayı kaydeder, internet açılınca da hesabınıza çeker. Resimler silinse de görürsünüz.
   – evet, silinir.
   – ortamın kaydı değil de canlı yayını dinlemeniz için internet açık olmalı
   – Android telefonlarında sadece gmail, iPhone larda tüm e-posta domainleri izleyebilirsiniz.

   1. peki internet kapalıylen kaydettiği bu veriler telefonun içinde bi yerde gizleniyor. onları bulma şansı varmı interneti açmadan ?
    yani uzun süre net açmazsa veri megabaytı artacak bunu dosya yönetisinden vs. bulma şansı varmı
    -2. sorum bu uygulama sistem aracı gibi gizlendiği için göremeyecek. sistem araçları genelde 1 mb altında bu uygulamanın mb büyüklüğüne bakarak onu farkedebilir mi tüm uygulamalar içinden sistem uygulamalırından ?

    1. Sorularınızın cevaplarını bulmak için en iyisi program üreticisiyle irtibat kurun. Canlı sohbet ya da e-mail ile kafanızdaki soru işaretleri çözülür.

 18. Merhaba, telefonuma casus programın başkası tarafından yüklenip yüklenmediğini Nasıl anlarım ?

 19. Merhaba, 2 tane çok basit sorum var:
  1- hedef cihaza mspy yazılımını yükledikten sonra, yüklediğim tarihten daha önce yapılmış olan geçmiş whatsapp ve sms yazışmalarını okuyabiliyor muyum?
  2- Diyelim ki her şeyin dahil olduğu Premium paket satın aldım, ama ilk başta ios cihazına fiziksel erişimim olmadığı için önce jailbreaksiz olan versiyonunu kullanmaya başladım, ve bir süre sonra fiziksel erişim sağlayarak cihazda jailbreak yaptım. Bu durumda jailbreakli mspy özellikleri (fotoğraf görme gibi) kendiliğinden etkin olur mu ?
  Yoksa yapılması gereken başka ve yeni bir işlem var mı?
  Teşekkürler

  1. Merhaba.
   1- mSpy’yı kurduktan sonra geçmiş mesajların dışında (yani o anda telefonda olan mesajların dışında) silinmiş mesajları da görme imkanız olacak.
   2 – iPhone/iPad izlemenin iki yolu var. Birincisi telefona jailbreak işlemini yapıp mSpy kuruyorsunuz (takip edilecek telefona fiziksel erişim gerekecek), diğeri ise hiçbir şey kurmuyorsunuz ancak iBulut’un kullanıcı adını ve şifresini bilerek telefonu iBulut üzerinden takip ediyorsunuz (iCloud backup aktiv hale getirmeyi unutmayın). Tarif ettiğiniz durumda ayni paketin içinde cihaz değiştirebilirsiniz. Aslında cihaz ayni olacak ama önce jailbreaksiz olduğu için jailbreak yapılmış cihaz farklı imiş gibi gözükecek. Bunun için ayrıca ödeme yapmanız gerekmiyor.

 20. Bir diğer önemli sorum da;

  Jailbreaksiz ios cihazına ulaşmak için iCloud şifresini bilmemiz, ve Telefon Ayarları > iCloud > Yedekleme’yi etkin hale getirmemiz gerekiyor onu anladım. Peki sadece tek başına bu işlem bütün Whatsapp yazışmalarına ulaşmak için yeterli mi? Yoksa bir de ek olarak Whatsapp’ı açıp orda da Whatsapp > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği > Otomatik Yedekleme’yi günlük olacak şekilde aktif hale de getirmemize gerek var mı?
  Yani yukardaki sorulara verilen cevaplarda bahsettiğiniz; “hedef cihazınızın iCloud giriş bilgilerini kullanarak mSpy uzaktan yüklenebilir. Ama Düzenli olarak (24 saatte bir) yedeklendiğinden emin olun” derken kastettiğiniz hangi 24 saat onu anlamaya çalışıyorum; bu whatsapp icloud sohbet yedekleme ayarlarında karşımıza çıkan günlük yedekleme mi, yoksa mspy kullanıcı panelinde seçilen başka bir özellikl mi?
  Çünkü telefon kullanıcı ayarlarında iCloud yedeklemeyi etkin hale getirince orda “24 saatte bir/günlük” gibi bir seçenek bulunmuyor, sadece
  İCloud yedeklemeyi etkin hale getirmd veya getirmeme var.

  Teşekkürler

  1. WhatsApp’ın iCloud’a yedek bırakmasından emin olmalısınız. Belirtmiş olduğunuz yoldan Whatsapp > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği > Otomatik Yedekleme kontrol edin.
   24 saatte kastedilen iCloud’un günde bir kere yapılan yedeklemedir. Öyle bir seçenek bulunmuyor doğru iCloud’un default ayarıdır.

 21. Jailbreaksiz mspy için
  1- Ayrıca iCloud Drive uzerinden yapilmasi gereken herhangi bir islem var mı?
  2- iCloud kullanıcı bilgileri ve Apple Store kullanıcı bilgileri (e-mail + şifre) aynı şeyler midir?
  Başka hiçbir sorum yok, yardımcı olabilirseniz çok sevinir ve daha kolay karar veririm, teşekkürler

  1. 1 – Apple tarafından tasarlanmış olduğu gibi telefonun şarjı, WiFi ya bağlı olup erkanı kapalı olduğunda iPhone tüm bilgileri iCloud’a yedekler. Yedeğin iCloud’da olması lazım ki mSpy ona ulaşıp işleyip kullanıcı panelinize bunu aktarsın. Hedef telefonda Settings > iCloud > Storage & Backup açıp yedeğin olmasını kontrol edebilirsiniz.
   2 – Evet, ikisi de ayni şey. iCloud ID = Apple ID

   Sanırım, tüm sorularınıza cevap verebilmişim) kolay gelsin

 22. Merhaba, tüm sorularıma cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum, sadece emin olmak için ufak bir şey var; açıklarken İngilizce terimleri kullandığınız için, anlayabilmek adına tlf. dilini İngilizce’ye çevirdim. Sonuç olarak iCloud’da Backup’i (yedekleme) aktif hale getirme var, ama son cevapta bahsettiğiniz gibi
  iCloud> “Storage & Backup” diye ayrı bir seçenek yok aktif hale getirebileceğimiz.

  Tek sormak istediğim; iCloud üzerinden mspy kurmak için hedef cihazda Settings> iCloud > Backup (Yedekleme) seçeneğini aktif hale getirmem yeterli mi tek başına?

  İyi çalışmalar dilerim

  1. Evet, yeterli, ayrıca yedeğin olup olmadığını kontrol etmek için Settings/Ayarlar > iCloud > Storage/Saklama Alanı > Manage Storage/Saklama Alanını Yönet tıklayın.

   1. Peki eğer bu bahsettiğiniz “Settings/Ayarlar > iCloud > Storage/Saklama Alanı > Manage Storage/Saklama Alanını Yönet” kısmında yedek yoksa yapmamız gereken bir şey var mı?
    Yoksa 5 gb’lik iPhone’da default olarak bulunan yedek yeterli mi?

    1. Yedek olmadan program bilgi alınacak yeri de bulmaz, dolayısıyla siz de o bilgiye ulaşamayacaksınız.

 23. Merhaba ben ortami dinlemek istiyorum bunun icin hangi yazilimi yuklemeliyim yada mpsyde varmi ortam dinleme

  1. Merhaba, ortam dinlemeyi Flexispy, Highster mobile, Mobistealth gibi programlar destekler. mSpy’da bu özellik kaldırılmıştır.

 24. Her programın artısı eksisi var, satınalmadan önce reviewları inceleyin, ona göre karar verirsiniz)

 25. whatsapp mesajları aninda karşı tarahtan ailindiginde kontrol panelime gelmiyor.sebebi ne olabilir

 26. sevgili admin;cevaplarınız için çok teşekkür ederim.ancak anlayamadığım bir nokta var.ben bu programı bir daha görüşemeyeceğim ve fiziksel temas kuramayacağım birine telefon hediye ederek kullanmak istiyorum.herhengi bir şekilde telefona bir daha erişimim olmayacak. eğer program bir şekilde telefondan siinirse uzaktan yükleme şansımız varmıdır_?yada varsa hangi modeller ile mümkündür.brde ios yada android telefonların en son sürümlri ile uygunmudur yoksa bir sürümde durup güncelleme yapmamak mı gerekir?
  full sürüm kullanarak en iyi performansı yakalamak için hangi telefonları şahsen tavsiye edersiniz

  1. Erişim olmadan yükleme tek bir şartla mümkündür: hedef telefon bir iPhone olmalı. iCloud üzerinden uzaktan yükleme yapılabilir. Sıkça sorulan sorular sekmesine gidip tüm detayları öğrenirsiniz. Uyumlu olan sürümleri ve telefon modellerini program alacağınız siteden kontrol edebilirsiniz.

 27. telefonlar sistem güncellemesi yapınca ne oluyor peki?sürüm değişince program çalışmıyormu.yoksa programda kendini bir müddet sonra güncelleyip aktarıma devam edebiliyormu?
  birde icloud hesabını bu program sayesinde öğrenebiliriz değil mi?

  1. iOS son sürümüne güncelleme yapıldığında jailbreak ve mSpy kaldırılacaktır. Ancak programın güncelleme bildirim engelleme özelliği var, dolayısıyla güncelleme yapılmayınca program da silinmez.

   1. peki şahıs güncelleme bildirimi gelmeyince kendi baksa ayarlar hakkında bölümüne oradan güncelleme yapması mümkün mü?

    1. Kişi güncellemelere çok meraklıysa internetten de öğrenir, ayarlardan da öğrenir. Dediğim gibi kurulum süreci çok önemli.

 28. Merhaba. Telefonum iphone 6. Dün gece telefonumun ekranında sanal mavi bir böcek gibi bir şey yürüdü ve sonra kayboldu. Googleda aradım. Bir sonuç bulamadım. Casus bir yazılım olabilir mi? Ve telefonumda icloud kullanmıyorum. Sadece uygulama indireceğim zaman apple kimliği ve şifresi kullanıyorum ama icloud girişim yok. Casus bir yazılım olduğunu ya da bu tarz bir şey olduğunu anlamamın yolu var mı? Teşekkürler.

  1. Merhaba! %100 garanti veremem ama sanal böcek telefonunuzun dinlendiğini gösteriyor olabilir. Telefon dinleme uygulamaları araştırın, Apple store’da ya da internette telefonu dinleyen uygulamaların simgeleri neler, ekranda çıkan simgelerden arayın derim.

 29. mspy yada flexispy için en uygun telefon hangisidir acaba yani bütün özellikleri şakır şakır çalışan 🙂

 30. sana da çok yük oluyoruz ama.şimdi telefonu root (jailbreak)yaptık mspy premium programı yükledik karşı taraf bir müddet kullandı.daha sonra program silindi.androidlerde fiziksel erişim olmadan yükleme imkanımız var mı?
  iphonede i cloud hesabı ile yükleniyormuş o şekilde yükleme yaptıktan sonra jailbreaksız yapılan tüm işlemler çalışıyormu?
  çok teşekkür ederim..daha çooook soru soracağım sana hakkını helal et..ayrıca çok başarılısınız tebrik ederim

  1. Android telefonuna tekrar kurulumun yapılması gerek, uzaktan kurulamaz ama iPhone telefonuna iCloud üzerinden kurulum mümkün.

 31. Arama ve WhatsApp kayıtlarına ulaşmak için telefona jailbreak yapılmasına gerek yok, ncak Viber mesajlarını de görmek istiyorsanız, jailbreak şarttır. Ayrıca bu durumda Premium paketi almanızı tavsiye ederim. Jailbreak’siz sürüm hakkında daha fazla bilgi burada bulabilirsiniz.

 32. jailbreak yapmadan viber takibi yapamıyormuyuz? Benim için önemli olan whatsapp ve viber.Birde size direkt ulaşabileceğim bir telefon no paylaşırmısınız??

  1. Yapılamıyor maalesef. Jailbreak yapılırsa ikisini de takip edersiniz, jailbreak olmadan sadece WhatsApp’ı izleyebileceksiniz. Telefon, posta, canlı sohbet için programın resmi sitesini ziyaret ederek size uygun olanı seçin.

 33. Jailbreak kesinlikle yapamıyorum ama diğer bütün kullanıcı adı ve şifreleri elimde var,jailbreak direkt ele verir yapılan müdahaleyi

  1. o zaman programın jailbreak siz sürümünü kullanın, Viber mesajlarını getirmez ama WhatsApp mesajları direkt okuyabileceksiniz.

 34. jailbreaklı full sürümü alırsak cihaz jailbreak yapılmadan kısıtlı özellikleri kullanabilirmiyiz yoksa ikisi farklı bir paket mi.yani full sürümü aldık ama jailbreak yapmadık.whatsapp yazışmalarını görebilirmiyiz

  1. Jailbreak yapılmadıysa takip edebilecekleriniz şunlar: Kişiler, SMS ve iMessage lar, aramalar, web geçmişi, Whatsapp ve WiFi ağları. Telefona jailbreak yapılırsa ekstra olarak GPS konumu, Foto, Video, yüklenmiş uygulamalar, Viber, Facebook, Line, Snapchat de izleyebileceksiniz. Ayrıca site, arama, uygulama ve wifi hotspotları da engelleyebilirsiniz.

 35. Merhaba ben jailreak olmadan whatsapp,facebook,snap etc gibi proglarımdan mesajlarını görmek istiyorum bu mümkün müdür ?

 36. merhaba esim yurt disinda bn turkiyedeyim bu casus programi alsam telefonuna kurulumcyapma sansim yok yinede takip edebilirmuyim vasap viber fesbook arama ve sms lerini

  1. Uzaktan kurulum sadece iPhone’lara yapılabilir. iCloud kullanıcı İD ve şifresini biliyorsanız programı fiziksel erişim olmadan kurabilirsiniz. Ancak bu yöntemi seçerseniz WhatsApp, iMessages ve arama geçmişini takip edebileceksiniz, Viber ve Facebook mesajları için telefonuna jailbreak işlemi uygulamanız gerekir.

  1. Tüm bilgiler kullanıcı panelinize gelecek. Programı satınaldıktan sonra e-postanıza giriş bilgileri içeren bir e-mail alırsınız. Raporlarınızı nereden açarsanız bilgisayar, tablet, telefon hepsinden ulaşabilirsiniz. Mail kutusu gibi düşünün. Onu hem bilgisayardan hem telefondan açıyorsunuz değil mi? İşte kullanıcı paneliniz de öyle.

 37. şuan 1 yılık almak istiyorum fakat işleyiş nasıl oluyor . satın aldım ödemeyi yaptım diyelim adım adım nasıl oluyor ios chıza jb yaptım kendim panel şifresi maile gelicek indirme linki vs aşamaları.

 38. Şu an son sürümleriyle güncellenen bütün iPhone lar için geçerli midir kimisi iPhone 6 nın güncellenen son sürümü için geçerli değil çalışmaz diyorlar bu programlar için..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *