Telefon casus yazılım ile her şey öğrenmeye hazır mısınız?

iPhone ve Android cihazlarında çalışan casus programının avantajaları:

 • KOLAY KURULUM
 • TÜRKÇE PANEL VE DESTEK
 • UYGUN FİYATLAR

CASUS YAZILIM TAKİBİ NE İLE BAŞLAR

Önde gelen izleme özelliklerini yakından tanıyın.

WHATSAPP

WhatsApp mesajlarını okuma programı nasıl çalışır hemen öğrenin.

Burada
SMS

Telefona gelen ve gönderilen yazılı mesajlarına kolayca ulaşın.

Burada
KONUM

Harita üzerinde hedef telefonun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Burada
ARAMA

Arayan ve aranan kaydı, arama engelleme özelliklerinden faydalanın.

Burada

SIKÇA KULLANILAN ÖZELLİKLER

Casus yazılım programı hedef telefonun tüm etkinliklerini takip eder.

Facebook Messenger

Facebook takip programı olarak kullanılan casus yazılım uygulaması yardımı ile Facebook mesajlarına ulaşmak

İnstagram

Başkasının İnstagram fotoğraflarını ve mesajlarını görmek için İnstagram takip programını yüklemek

Uygulamalar

Diğer telefona hangi uygulamalar yüklü, hangi programlar en sık kullanıldığını bilmek

iphone
Viber

Hedef telefonun Viber mesajlarını merak ediyorsanız Viber takip programını indirmek

Fotoğraf, Video

Paylaşılan resimleri ve videoları, dosyaları izlemek için casus yazılımı kullanmak

E-posta

Alınan ve gönderilen postaları, saatini, alıcının ismini ve mail geçmişini görmek

Casus yazılım nedir ve telefon takibinde ne işe yarar?

Casus yazılımlar, bir bilgisayara, tablete ya da telefona, kullanıcısının haberi olmadan yüklenen programlardır. Casus yazılımların ana amacı cihazdaki bilgileri toplamak ya da cihazı kontrol edebilmektir. İlk okuduğunuzda kulağa zararlı olarak görünen bu programlar, aslında telefon takibi yapılabilmesi için gereklidirler ve yasal olarak kullanılırlar.

 Teknoloji geliştikçe casus yazılımlara da yenileri eklenmekte ve bir telefonun takibi için gereken tüm rahatlığı kullanıcılara sunmaktadır. Telefon takip programlarında kullanılan bu yazılımlar, hedef telefonun tüm bilgilerini bir rapor halinde anlık olarak bize sunar ve bazı aktivitelere müdahale etmemizi sağlar.

CASUS PROGRAMI SATIN ALIN

Casus yazılım nasıl kullanılır?

Akıllı telefonların da günlük yaşamdaki önemi artıyor. Artık her işimizi cep telefonlarıyla yapıyoruz. Özellikle iletişim için kullandığımız telefonlarımız internet bağlantısı nedeniyle bize daha fazla konuda hizmet ediyor. Fotoğraf ve video çekme, konum belirleme, e-posta gönderip alma, internete bağlanarak arama yapma ya da sosyal medya platformlarına girme gibi… Fakat çocuklarımızın, çalışanlarımızın ya da eşimizin telefon aktiviteleri bizi endişelendiriyor olabilir.  

Bu nedenle bir telefonun aktivitesini takip etmek istediğimizde imdadımıza casus yazılım programları yetişiyor. Bu programlar güvenilir firmalar tarafından özellikle telefon takibi yapmak üzere hazırlanmış yazılımlardır. Bir telefonu takip etmek istediğinizde bu yazılımlardan birini satın alarak hedef telefona yüklersiniz ve o telefonun bütün aktivitelerini anında görmeye başlarsınız. 

Bir casus program kullanmanın bazı yolları şöyle sıralanabilir: 

 • İnternetten ya da çevrenizden tanıdığınız birinden bunu isteyebilirsiniz. Bu kişiler yazılım konusunda ustalaşmış olasalar da sizin için hazırlamış oldukları programın tam olarak çalışacağından emin olamazsınız. Üstelik bilinçsizce hazırlanan yazılımlar telefona zarar verebilir ya da kullanılmaz duruma getirebilirler. 
 • İnternette bulunan ücretsiz casus yazılımlarını kullanabilirsiniz. Bu alternatif bedava olduğu için tüm yönleriyle hizmet vermeyebilir ya da belli bir süre için çalışabilirler. Bu programlar uzun süreli çalışmadıkları için istediğiniz takibi dilediğiniz sürece yapmanız için elverişli değildir. Süre dolduğunda ve program çalışmayı kestğinizde kendinize yeni bir ücretsiz yazılım aramak zorunda kalabilirsiniz. 
 • Telefon casus yazılım satın alabilirsiniz. Bu programlar işin uzmanı firmalar tarafından yasal olarak hazırlanan ve satışı yapılan yazılımlardır. Günümüzde casus yazılım satışı yapan oldukça fazla firma bulunmaktadır. Fakat bunların içinden en iyi olanını, sizin gereksinmelerinize tam yanıt verecek olanı bulmanız için biraz araştırma yapmalısınız. 

Takip uygulamaları, hedef telefona kurulduktan sonra anında çalışmaya başlar. Bunun için öncelikle uygulamayı satın almanız gerekir. Satın aldıktan sonra size uygulamayı nasıl yükleyeceğiniz ve çalıştırmaya başlayacağınızla ilgili detaylı bilgi verilir. Şu anda en çok tercih edilen uygulamalar arasında mSpy, SpyBubble ve MobileSpy sayılabilir. 

Telefon takip uygulamalarını dilediğiniz süreyle ve dilediğiniz sayıda telefon için kullanabilirsiniz. Elbette her telefon takibi için ayrı ücret ödemeniz gerekecektir. Yine de işin diğer kısmında size 7/24 yardıma hazır uzmanların bekliyor olacağını unutmayın. Ödediğiniz paranın tam karşılığını alabilirsiniz.

Günümüzün hızlı yaşam koşullarında çocuklarımızın ve sevdiklerimizin güvenliği için gerekli olan bu yazılımlar sayesinde artık an be an onların nerede olduğunu ve ne yaptığını bileceğiz. Ayrıca aldatıldığından şüphelenen kişilerin akıllarındaki soru işaretleri için de önemli bir uygulama. Otomatik güncellemeler yazılımın daima düzgün çalışmasını sağlar. 

Casus telefon yazılımlarının kullanımları konusunda internet sitelerinde çok detaylı bilgiler ve videolar yer almaktadır. Ayrıca müşteri hizmetlerinin canlı sohbet hattı aracılığıyla da kafanıza takılan soruların yanıtlarını alabilirsiniz. 

En iyi casus programları 2024

Bir casus yazılım kullanmaya karar verdiğinizde aklınıza gelen ilk soru ‘hangisi’ olacaktır. Çünkü piyasada onlarcasının satıldığı günümüzde, hangisinin en detaylı ve iyi hizmeti verdiği konusunda kafa karışıklığının olması normaldir. Bu yazıda sizler için 2024’nin en çok tercih edilen takip programlarını inceledik. 

Binlerce kullanıcıdan elde edilen geri bildirimler ve satış oranlarına bakıldığında 2024 yılının en iyi casus programları mSpy, SpyBubble ve MobileSpy olarak görünüyor. Her birinin verdiği hizmet temelde aynı olmasına karşın sundukları paketler ve bazı küçük detaylarla birbirlerinden ayrılıyorlar. Şimdi bu programların özelliklerine ve sundukları hizmetlere yakından bakalım: 

mSpy

Dünya genelinde bir milyondan fazla müşterisi bulunan mSpy, telefon takibinde casus yazılım dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri. Oldukça iddialı olan mSpy bir telefon takibi için gereken hizmetleri neredeyse A’dan Z’ye kadar tam olarak sunuyor. Programın sunduğu hizmetler şöyle sıralanabilir: 

 • Hedef telefonla yapılan her türlü arama kaydının zamanı, uzunluğu ve kiminle yapıldığıyla ilgili bilgilerin detayı.
 • Tüm mesajlaşmalar ve Whatsapp yazışmalarının ayrıntılı dökümü ve içeriği. Ayrıca Facebook, Snapchat ve diğer tüm sosyal medya platformlarındaki mesajların da içeriği. 
 • Özellikle çocuklarınız için kullanabileceğiniz ve çok önemli olan anlık yer konumu bildirimi. 
 • Yine özellikle çocuklarınız için önemli olan coğrafi çerçeveleme. Belli bir bölgeyi çerçeveleyerek, çocuklarınız bu bölgeye her giriş çıkış yaptığında bilgi alırsınız. 
 • İnternette ziyaret edilen sayfaların geçmişi. 
 • Kelimeye dayalı alarm sistemi. Bu sistemle sizin belirlediğiniz bazı kelimeler ve kişi isimleri telefon içerisindeki herhangi bir kativitede, yazışmada ya da konuşmada geçtiğinde size anlık bildirimler gelir. Çocuklarınızın uzak durmasını istediğiniz kişi ve konular için oldukça kullanışlı bir özellik. 
 • E-posta yazışmalarını tüm detaylarıyla kontrol etmek. 

mSpy, Android ve İOS işletimli telefonlarda kullanılabiliyor. Satın almadan önce size bunun seçeneği sunuluyor. Bir takip yazılımından beklenen her şeyi eksiksiz sunan program telefonun arka planında hedef telefonun sahibinin haberi olmadan çalışıyor. 

MSPY İNCELEYİN

SpyBubble

SpyBubble da hem Android hem de İOS işletim sistemine sahip telefonları takip etme özelliği bulunan bir telefon casus programı ve yazılımıdır. Arka planda kullanıcı farketmeden gizlice çalışır ve topladığı bilgileri anlık olarak sizin hesabınıza rapor eder. Kurulumu 5 dakikada tamamlanır ve ardından güncellemeler ücretisiz olarak otomatik yapılır. SpyBubble size şu hizmetleri sunar: 

 • Aramaları canlı olarak dinleyebilme. 
 • Arama kayıtlarını süre, zaman ve kişi olarak görebilme. 
 • Notlara ve mesajlara ulaşabilme. 
 • Rehberi görebilme.
 • Konum belirleme.
 • Video ve fotoğraflara erişim.
 • Tüm sosyal medya platformları da dahil olmak üzere anlık mesajları okuyabilme.
 • İnternet tarama geçmişini görebilme. 

Bu yazılım herhangi bir Android telefonla uyumludur. İOS’ta ise 10.3.1’e kadar uyumludur. Satın alma işleminden sonra e-posta adresine gönderilen bilgiler ışığında hem kendi hesabınıza hem de takip atmek istediğiniz telefonun tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Bir takip etme yazılımı olarak, takip edilen telefonun sahibinin haberi olmadan, ekranda herhangi bir logo belirmeden, geri planda sessizce çalışıyor ve topladığı bilgileri size rapor ediyor.  https://thespybubble.com/tr

SpyBubble İNCELEYİN

Mobilespy

Bilinen en iyi casus yazılımlarından biri olan MobileSpy, uzun süreye dayanan bir deneyime sahip. Bu uygulama şu anda 150’den fazla ülkede satılmakta. 

Herkesin gereksinimine göre birden fazla paket seçeneği mevcut. Hızlı ve kolay kurulumun yanı sıra İOS ve Android cihazlarla uyumlu. Son yıllardaki başarılı hizmetleriyle adından çokça söz ettiren Mobilespy şu hizmetleri sunuyor: 

 • Gelen ve giden tüm arama kyıtları ve görüşme detayı.
 • SMS ve MMS detayları ve hatta geçmişte silinenler dahil.
 • Coğrafi çerçeveleme de denilen, hedef telefonun, önceden belirlediğiniz bölgeye her giriş çıkış yaptığında size anında bildirim gelmesi.
 • Hedef telefonun ekranında görünmeden, arka planda gizlice çalışabilme.
 • Resimlere ve videolara erişim.
 • Rehber erişimi. İstenmeyen kişilerden gelen aramaları ve iletilen mesajları engelleyebilme. 
 • Şifre kaydetme.
 • Blackberry Pin mesajlarını görebilme.
 • İnternet tarayıcısının geçmişini görüntüleme.
 • Tüm sosyal medya platformlarını ve Facebook Messenger, Whatsapp, Twitter, Telegram, Viber, Line gibi anlık mesajlaşma uygulamalarının tüm içeriğini görebilme.
 • Gelen ve giden dosyaları görüntüleme. 
 • Uzaktan kontrol ile cihaz ekleme, cihazı silme ya da kilitleme.
 • Belli kelimeler ya da isimler için uyarı sistemi. 

MobileSpy da diğer casus yazılımlada olduğu gibi, satın alma işleminin ardından size gereken bilgileri göndererek adım adım programı nasıl kurmanız ve çalıştırmanız gerektiğini anlatıyor. Ayrıca hedef telefonu takip edebilmeniz için gereken ve sizin adınıza açılmış bir hesabın da detaylarını gönderiyor. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey, arkanıza yaslanıp hedef telefonu sanki kendi telefonunuzmuş gibi izlemek. 

2024 yılının en iyi spy yazılım programları arasında bu üçü yer alıyor. Bu programları inceleyerek ve birbirleriyle kıyaslayarak siz de kendiniz için uygun olanı belirleyebilirsiniz. 

MobileSpy İNCELEYİN

Telefon casus programları nasıl kullanılır?

Bir telefonu ya da birden fazla telefonu takip etmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizin nerede olduğu ya da kimlerle görüştüğü sizi endişelendiriyor olabilir. Ya da çalışanlarınızın iş saatlerinde telefonlarıyla gereksiz aktiviteler yaptıklarını ve iş verimini düşürdüklerini düşünüyor olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız söyledikleri konumda olmadıklarından şüpheleniyor, eşinizin size yalan söylediğini ya da sizi aldattığını düşünüyor olabilirsiniz. 

İşte tüm bunlardan kurtulmak ve emin olmak için kimsenin haberi olmadan bu telefonları takibe almak niyetinde olabilirsiniz. Yukarıda örneklerini verdiğimiz casus programları tam da bu noktada size yardımcı olacaktır. Öncelikle hangi programı satın alacağınıza karar verdikten sonra bu programı hiç zaman kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Casus uygulamalar, cep telefonlarının içerisine küçük bir yazılım halinde yüklenir ve telefonun tüm hareketlerini görüp kaydederek size rapor etmeye yarar. Örneğin mSpy programının nasıl kullanıldığını inceleyelim: Öncelikle siteye girip üye olmalısınız. Üyelik işlemini yaparken her zaman kullandığınız e-posta adresinizi girebilirsiniz. Size 1 haftalık ücretsiz deneme önerilecektir. Kabul etmek isterseniz e-posta adresinizi girdikten sonra ‘Şimdi Deneyin’ sekmesine tıklamalısınız. Ardından Android ya da İOS işletim sistemlerinden birini seçebilir ya da buna daha sonra karar verme seçeneğine tıklayabilirsiniz. 

Sonraki aşamada size paketler sunulacak: 1 Ay Temel, 1 Ay Premium, 3 Ay Premium ve 12 Ay Premium. Fiyatlar aylık 12.49 TL ile 53.99 TL arasında değişiyor. Paketinizi seçtikten sonra altında bulunan ‘Şimdi Alın’ sekmesine tıklayıp ödeme yaptığınız anda size bir e-posta gelecek. Bu e-posta içinde bulunan link ve bilgiler size yazılımın hedef telefona nasıl yüklenip kullanılacağı ve sizin adınıza mSpy platformunda açılan hesabın kullanıcı bilgileri ile şifresini içermektedir. 

Verilen bu bilgiler doğrultusunda yazılımı hedef telefona adım adım yükledikten sonra kullanıcı bilgilerinizle herhangi bir bilgisayar, tablet ve telefondan, 7/24 hesabınıza giriş yapıp takip ettiğiniz telefonla ilgili tüm bilgileri görebilirsiniz. 7 günlük deneme süresinin sonunda programdan memnun kalmadıysanız hiçbir üçret ödemeden programı sonlandırabilirsiniz.

Programı kullanmaya devam etme kararı aldıysanız paketinizin süresini uzatabilirsiniz. mSpy platformundaki hesabınıza giriş yaptığınızda hedef telefonun o ana kadar yaptığı tüm aktivitelerle ilgili hazırlanmış raporları görebilirsiniz. Arama kayıtları, arama içerikleri, SMS ve diğer tüm anlık mesajlaşma uygulamalarından gönderilen ve alınan mesajlar, konum bilgileri, fotoğraf ve video galerisi, rehber kayıtları ve çok daha fazlasını görebilirsiniz. 

Çocuğunuzun görüşmesini istemediğiniz kişiler için engel koyabilir, coğrafi bir çerçeveleme oluşturarak çocuğunuz bu çerçeveye her girip çıktığında bildirimler alabilirsiniz. Çevresel sesleri dinleyebilir, ziyaret edilen intenet sitelerini görebilir, bunlara kısıtlama getirebilirsiniz. Üstelik bunların hepsini, hedef telefon sahibi görmeden, telefonun içinde gizlice çalışan takip yazılımı sayesinde yapabilirsiniz.

Bir takip yazılımı telefona nasıl yüklenir?

cep telefonlar casus yazılımYine mSpy örneği üzerinden gidecek olursak, yazılımı yüklemeden önce satın almanız gerekmektedir. Daha sonra e-posta adresinize gönderilen iletiyi açın. Burada kullanıcı bilgileriniz ve şifreniz bulunuyor. Bu bilgilerle takip paneline giderek panele giriş yapın. Panele girdiğinizde yükleme rehberi otomatik olarak karşınıza çıkacaktır. Buradan telefonunuzu (Android ya da İOS) seçip, bir sonraki sayfada size resimleler adım adım anlatılan yükleme kısmına geçin. 

Üçüncü adımdaki formda indirme linki ve aktivasyon kodu bulunmaktadır. Bunları kopyalayıp bir yere kaydedin. Çünkü bu linki hedef telefonun internet tarayıcısına yazarak kurulum işlemini yapacaksınız. Son adım olarak da aktivasyon kodunu girerek kurulum işlemini tamamlayacaksınız. Ardından takip edeceğiniz telefonu alarak size resimlerde sırasıyla anlatılan ayarları tamamlamalısınız. 

Ayarlar kısmında Güvenlik bölümüne gidip Bilinmeyen Kaynaklar kutusunu aktif hale getirin. Daha sonra yine Ayarlar kısmından Google’ı seçin. Güvenlik kısmındaki aktif olan Play Protect kutucuğunu pasif hale getirin. Böylece telefon için gereken ayarların hepsi tamamlanmış oluyor. 

Ardından hedef telefonun internet tarayıcısını açarak yükleme linkini yazın. Aiamaları izleyerek Download tuşuna basın ve yazılımı yükleyin. Aç butonuna bastıktan sonra gereken ayarları yapmaya devam etmelisiniz. Yüklemeyi etkinleştirdikten sonra verilerin toplanması seçeneğine izin verin. Kullanım girişini onayladıktan sonra, uygulama içinde bulunan ‘Simgeyi Gizle’ seçeneğini aktif hale getirdiğinizde, hedef telefonun sahibi, telefonun ekranında uygulamanın logosunu göremeyecektir. 

Son olarak aktivasyon kodunu girip ‘Tam Kurulum’ sekmesine tıklayarak uygulamanın tam kurulumunu sağlayın. Tüm bu işlemler bittiğinde, telefonda her hangi bir iz bırakmamak için internet tarayıcısından çıktıktan sonra, tarayıcı geçmişini temizlemelisiniz. Ek olarak telefonun ‘İndirilenler’ klasörüne yüklenen uygulama dosyasını da silin. Artık yazılım kullanıma hazır ve telefonun arka planında çalışmaya hazırdır. 

Yükleme işlemi bittikten sonra kendi hesabınızın bulunduğu panele giriş yaptığınızda hedef telefonla ilgili tüm bilgilerin panelde belirdiğini göreceksiniz. İnternet bağlantınızın olduğu her yerden panelinize giriş yaparak bilgileri kontrol edebilirsiniz. 

Aramaları Kaydeden Telefon Casus Yazılımı

Arama kaydedici gelen ve yapılan aramaları kaydeden programdır. Bu casus yazılım ile iPhone arama kaydetme, Android arama kaydı tutma imkanına kavuşursunuz. Halihazırda telefonda arama kayıtları tutuluyor, böyle bir yazılıma gerek yok diye düşünmeyiniz. Takip etmek istediğiniz telefondaki arama kayıtları silinirse ne yapacaksınız? Bu ve benzeri endişeleri taşımak istemiyorsanız, en iyisi bir telefon casus yazılımı kullanmak olacaktır. Bu yazılımların sağladıkları kolaylıklara ve sundukları özelliklere bakalım.

Bilgisayar casus programları ne işe yarar?

Dijital çağda çığır açan teknolojik çözümlere her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Çocuklarınızın ve çalışanlarınızın internet kullanımını kontrol etmenizi, aktivitelerini uzaktan izlemenizi sağlayan bilgisayar casus programları da günümüzde öne çıkan teknolojik çözümlerin başında geliyor.

Bilgisayar casusu vs. telefon casusu

Ailenizde nasıl bilemiyorum ancak aile üyelerinin çoğu bilgisayar devrinden akıllı telefon devresine geçmiştir. Telefonu elinde yazışıyor, e-postalar atıyor, video izliyor, fotoğraf paylaşıyor, oyun oynuyorlar. Kimse kimsenin hayatına karışamaz, telefona da karışamaz çünkü her adımda bir şifre saklıdır. Bilgisayar mı telefon mu size daha çok bilgi verir artık siz karar verin.

Tek söylemek istediğimiz, iyi, kaliteli, güvenilir, parasını karşılayan bir telefon casus yazılım arayacaksanız böyle bir yazılımın hemen hemen elinizde olduğunu söyleriz. Adı mSpy! İndirilmesi kolay, kurması 5 dakikanızı almayacak bir yazılımdır.

Sonuç

Cep telefonlarının yaşamımızdaki öneminin giderek arttığı günümüzde, çocuklarımızın internette ne kadar süre geçirdiğini, kimlerle görüşüp nereye gittiğini bilmek ya da iş sahibiysek, çalışanlarımızın işe gösterdikleri ilgiyi anlayabilmek için onların telefonlarına bir casus yazılım yüklemek isteyebiliriz. Belki de eşimizin bizi aldattığı konusunda şüphelerimiz var ve bu şüpheleri aydınlatmak için onun telefonunu takip etmek istiyoruz. 

Casus pro yazılımları bu nedenle önemlidirler. Giderek artan ilgi nedeniyle piyasaya birbirinden farklı pek çok yazılım sürülmeye devam etmektedir. Bu yazıda sizlere bir takip yazılımı ile ilgili genel bilgileri detaylarıyla sunduk. Siz de bu bilgiler ışığında kendiniz için uygun bir casus yazılım edinebilirsiniz.

170 thoughts on “Casus yazılım nedir ve telefon takibinde ne işe yarar?

 1. jbsiz iphonede sms ler veya i mesageler tlf kullanicisi tarafindan hemen silinirse biz genede yazismalari ve konusmalari gorebiliyormuyuz

 2. Merhaba.
  Uygulamayı yüklediğimiz kişi uygulamanın telefonuna yüklü olduğunu uygulama yöneticisinde görebilir mi?
  Teşekkürler

 3. Merhaba ben programı jaillbreaksiz bir iphone telefona kurmak istiyorum. Telefona fiziksel olarak erişimim mümkün ancak icloud şifresini bilmiyorum. Uygulamayi kullanmam mümkün müdür?

  1. Fiziksel olarak telefona erişiminiz varsa uygulamayı kurarsınız. iCloud şifresi uzaktan yükleme için gereklidir.

 4. Samsung lar root yapılmalı. Rootsuz takip özellikleri daha az sayıda, WhatsApp, Viber gibi programların takibi için root yapılması gerekiyor. Rootsuz telefonun SMS, arama, kişi rehberi, tarama geçmişi, konum gibi özellikleri takip edilebilir.

 5. Merhaba, arama kayıtlarının izlenmesinde sadece rehberinde kayıtlı numaraların aramalarını mı görebiliyoruz? Kayıtsız numaralarının aramasını da ayrıntısıyla görebiliyor muyuz?

 6. bir de jb siz iphone larda mms veya whatsApp mesajlarını hemen silerse onları göremiyoruz gibi bişey demişsiniz üstte, doğru mu anladım?

 7. Ben şimdi satın alıp kedi iphonenuma yükledikten sonra karşı tarafada mı bi program yüklemem gerekiyo karşı tarafa program yüklemeden onun telefonuna bağlanamıyomuyum icloud hesabıyla bağlabılanılamıyomu eğer karşı tarafta ki telefona herhangi bişey yüklemeden takip edebiliyosam hemen satın alıcam bunu ama o kadar şey okudum hala bi çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

  1. Programı takip etmek istediğiniz telefona yüklemeniz gerek. Karşı tarafın telefonuna program kurulmazsa takip yapılamayacak. Takip edilecek telefon bir iPhone ise bu yazıyı okuyun, Android ise şunu.

 8. ben şehir dışındayım eşimin tel program yükleme gibi bi durumum yok sadece uzaktan whatsap ını okumak istiyorum öyle bir program var mı
  yada yardımcı olabileceginiz bişey
  cok öemli
  lütfen yardımcı olun

 9. merhaba mspy premıum paket satın almayı düşünüyorum. yükleme yapacağım telefon samsung galaxy s 6 edge.whatsup yazışmalarını görmek için root yapmak gerekli anladığım kadarı ile. önce root işlemimi yapmalıyız yoksa uygulamayı yükledikten sonra da yapılabilirmi

 10. Merhaba! Paketi satın aldım, karşı telefon jb siz iphone. Ancak mspy iCloud bilgilerini kabul etmiyor. Telefonun iCloud yedeklemesi kapalı olduğu için olabilir mi? Açarsam sorun çözülür mü? 181 lira verdim ne yapabilirim yardım edin lütfen 🙁

 11. Merhabalar satın alma yapmak istiyorum. Fakat kendi sitelerine girdiğimde türk distiribütörlerinin bulunmadığını söylüyor. Bilgi almak için görüşebileceğim bir müşteri danışmanı numarası var mı acaba ?

  1. Merhaba! Sitede verilen numarayı arayabilir ya da canlı sohbet yapabilirsiniz. Tüm detaylatı bu şekilde öğrenebilirsiniz.

 12. anladığım kadarı ile android 4 üzeri sürümlerde çalışmakta fakat sunny ss4g7 populer bir cihaz olmadığı için programınızın bu telefona uyumu varmıdır acaba

  1. Sunny ss4g7 Android 5.1 sürümüyle çalışır, program 4+ sürümleriyle uyumludur, yani kullanabilirsiniz.

 13. Merhaba android sistemlerde samsung yada leyder midir nedir oyle bi tlfon varmis bu tlfonlara el ile temas olmadan bu casuslari yuklemek mumkunmu yoksa imkansizmidir uzaktan yuklenirmi yani

 14. Mrb günlerdir okuyorum çözemedim şimdi bnm telefonum iphone erkek arkadaşımın telefonu samsung ve ben sadece sms leri görmek istiyorum bu programı sadece onun telefonunamı kurmam gerekiyor,hadi kurdum program ikonu ekranda durucak onu nasıl saklayabilirim bide sadece onun telefonuna kurduğumda ben nasıl takip edicem sms leri.Teşekkür ederim…

  1. Merhaba, program takip edilecek yani arkadaşınızın telefonuna kurulur. Kurulum yaparken ikonu gözüksün mü gözükmesin mi diye soracak, gözükmesin seçin. Programın resmi sitesinden kullanıcı panelini açıp smsleri oradan göreceksiniz. Yani ister telefonunuzdan ister bilgisayardan, ister tabletten resmi siteyi açıp kullanıcı panelinize ulaşabilirsiniz.

 15. Çok teşekkür ederim son bişey daha bu programı deneme süresi varmı yani 1 hafta kdr deneyip sonra satın alabilirmiyiz?

 16. merhabalar
  cok acik sorayim benim karsi telefona ulasma sansim yok ama numaram listesinde kayitli ve hic bir sekilde karsi telefona fiziksel olarak birsey yukleyemem yokmudur buna karsi herhangi yapacaginiz birsey?

 17. merhbaa,

  prrogmaı kişiin telefonuna beniim mi indirmem gerekiyor.

  şifresinin bilmiyorum bu nedenle telefonuna kendim indirmem mğmkğn olmayabilir. nasıl yapbilirim

  1. Merhaba,
   takip edilecek telefon bir iPhone ise iCloud bilgileri ile telefona ulaşabilirsiniz. Android ise mutlaka elinize alıp programı kurmanız lazım.

 18. Benim çekincem kredi kartı gibi bilgilerin de görünüp görünmediği eğer görünüyo ise bu hoş değil dolandırıcılığa kadar gider. Bu konuda açıklama yaparmsininz

  1. Kişisel bilgiler şifrelenip özenle korunuyor. Kredi kartı bilgileri her elektronik ödemede girdiğiniz gibi programı satın alırken de girmeniz gerek.

 19. Proğramı premium üyelik olarak aldım..Diğer telefonada kurdum..Fakat root ayarı istedi..Bilgisayardan yapamayınca massistance satın aldım özellikle whatsapp için..Ben bütün uygulamaları görebilirim diye premium üyelik aldım fakat hangi uygulamaya tıklasam root ayarı veya massistance istiyor..Acaba ben her uygulama için root yapamayınca massistancemi satın almam gerekiyor..Bu arada satın aldıktan 24 saat sonra eposta gelecek diyor..Lütfen bilgilemdirirmisiniz

  1. mAssistance takip edilecek telefona root işlemi yaptırmak için satın alıyorsunuz. Root işlemi tek seferde yapılıyor hem de uzun sürmeyen bir süreç. Önemli olan takip edilecek telefonun elinizde olmasıdır. mAssistance rooting/jailbreak konusunda VIP destek, Team Viewer yoluyla mSpy yüklemesi, özelliklerin kurulumu ve telefon, canlı sohbet ve e-posta üzerinden 7/24 teknik yardım demek dolayısıyla hedef telefonu alıp mAssistance ile iletişim kurun.

 20. Proğramı 1 ay boyunca sorunsuz kullandım.Fakat son 1 haftadır güncellemelerde problem var.”herhangi bir cihazdan 1000000 mesajı yazıp hedef cihaza yollayın” uyarısıyla karşılaşıyorum.Yapmama rağmen olmadı ..Müşteri hizmetlerinden tekrar proğramı hedef telefona kurmam söylendi..Yaptım.Fakat daha 24 saat geçmeden kontrol panelinden baktığımda tekrar aynı uyarı ile karşılaştım..24-48 saat içerisinde bağlantı sağlanamadı 1000000 mesajı yollayın uyarısı..Tekrar proğramı kuralı daha 24 saat geçmeden neden bağlantı kopukluğu oluyor anlamış değilim..Üstelik 3 aylık premium üyelik almama rağmen..Proğramı 2.kuruşumda sms,arama kayıtları,fotoğraflarıda göremez oldum.. Sorun ne olabilir ?

  1. Hedef telefonun bağlantısını kaybetmesinin nedenleri farklı olabilir:
   – Hedef telefonda internet bağlantısı yok.
   – Hedef telefon kapalı.
   – mSpy, Antivirus tarafından engellendi.
   – Uygulama cihazdan kaldırılmıştır.
   SMS, arama vs. göremiyorsanız program yüklenmemiş anlamına gelir. Sanırım kurulum sırasında hata yapılmış. Yani kurulduğunu biliyorsunuz ki aslında kurulmamış.

 21. Merhabalar. yazılanları kısmi olarak okudum. Güzel özellikleri var. telefon gelen giden aramalrı kayıt ediyor sanırım. sormak istediğim özelliklerine baktığımda Telefonda gelen ve giden aramaları sesli olarak yaıt yapıyormu. numaralar ile beraber.

  1. Gelen ve yapılan aramaların numarasını, saatini ve arama süresini kaydeder, dinleme yapılmamaktadır.

 22. Icloud ades ve şifresini biliyorum . Uzaktan yükleme yaptığımda karşı taraf bunu gorebilcekmi .
  Whtspda görüntülü konuşma gerçekleştiğinde bunları gorebilcekmiyim peki ?
  Ayrıca whtsapi günlük ve aylık yedeklemelere kapalı boyle durumda geçmiş msjlari gorebilirmiyiz

  1. iCloud kimliği şifresinizi biliyorsanız, iCloud yedekleme açıksa ve iki doğrulama faktör kapalıysa o zaman sadece mSpy sayfanıza giriş yapıp kullanıcının Apple İD ve Şifresini yazmak gerekir ve 24 saat içerisinde verileri almaya başlarsınız.
   WhatsApp yazışmalarına ulaşabileceksiniz. Yedeklenmeyen mesajlar hiçbir cihazda kayıtlı kalmaz.

 23. merhabalar bu program sadece kişinin nerde olduğunu tespit etmek için kullanılıyor yoksa konuşma mesajları benim cep telefonuma gönderebiliyormusunuz.Benim amacım telefonda konuşulan ve mesajları takip edebilme bunu yapabilirmisiniz.ve maliyeti ne olur.teşekurler iyi calışmalar

  1. Merhaba, söz konusu program aramaların telefon numaraları, kişinin ismini, aramanın saatini ve süresini kaydeder. Konuşulanları kaydetmiyor. SMS, WhatsApp, Facebook messenger vs. takibi yapılıyor. Daha fazla bilgi almak için Satın alın tuşunu tıklayın, programın resmi sitesine geçip detayları öğrenin.

 24. Suanda dinlenecek kisi ile konusmuyoruz ve barisamiyoruz hic bir şekilde temasda bulunamiyorum nasil yukleriz birde iletisim numarasi alabilirmiyim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *