Eşimin Telefonunu Takip Etmek İstiyorum [2024]

Eşinizin yaptıklarını merak ediyorsanız ve şüphelenmeye başladıysanız aklınıza eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim düşüncesi çoktan yerleşmiş olmalı.

Takip ihtiyacınız her ne olursa olsun temel amacı çocukları ve çalışanları takip etme olan mSpy bunu ucuz bir maliyetle eksiksiz şekilde karşılayacaktır. iPhone ve Android’lerle uyumlu olan mSpy ile telefon takibi nasıl yapılır, özellikleri nelerdir öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

mSpy telefon takip programı her takip sorununa çözüm getirebilecek özelliklere sahip. WhatsApp yazışmaları takip edilebilir mi? Elbette, bütün sohbetler ve paylaşımlarla birlikte. WhatsApp eski konuşmaları bulma konusunda da sıkıntı yaşamayacaksınız. Telefondan yer tespiti yapılabilir mi? Evet, harita üzerinden o andaki konumunu bile görebilirsiniz.

Eşimi Takip Ettirmek Istiyorum

mSpy’ın bütün özelliklerini ve uygun fiyatlı paketlerinin güncel ücretlerini internet sitesini ziyaret ederek okuyabilirsiniz. Özet olarak şu özellikleri sayabiliriz:

 • Arama Takibi ve Engelleme

 • SMS Takibi

 • Telefondan Yer Tespiti ve Konum Uyarıları

 • Fotoğraf ve Video Takibi

 • Anında Mesajlaşma Uygulamaları Takibi

 • İnternet Sitesi Takibi ve Engelleme

 • Tuş Vuruşlarını Kaydetme

Hangi Telefonlar Takip Edilebilir?

Eşinizin telefonu iPhone veya Android’se mSpy’ı kullanabilirsiniz. Android 4 ve üstü, iOS 6 ve üstü olması yeterli. Eğer daha az özelliğe sahip olan mSpy jailbreaksiz sürümünü kullanabilirsiniz.

Hemen mSpy’ın bütün özelliklerinin çalışabilmesi için Android’lerde root, iPhone’lerde jailbreak yapılması gerektiğini belirtelim. Yönetici izinlerini bu işlemlerle açmadan kullanmak isterseniz, örneğin mSpy jailbreaksiz çözümünü tercih ederseniz daha az özellikle yetinmek zorunda kalabilirsiniz.

Takip İçin Casus Programı İndir ve Kur

Gerekli ön bilgileri verdiğimize göre artık eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim sorusunun gerçek cevabına geçebiliriz. Bunun için öncelikle takip edilecek telefonu alacak, mSpy’ın kontrol paneline girecek ve hangi sürümü kullanacağımızı belirteceğiz. Karşımıza gelen ekran görüntülerinin bulunduğu rehberi takip etmek, hiç teknik bilgiye sahip olmasanız bile çok kolay olacak.

mSpy’ı satın aldıktan sonra gönderilen e-postada kontrol paneline girmek için gereken bağlantı ve kullanıcı adıyla şifre olacak. Bu bilgilerle kontrol paneline girdiğinizde üç seçenekle karşılaşacaksınız:

 • iPhone

 • Jailbreaksiz iPhone

 • Android

Takip edeceğiniz, dolayısıyla mSpy’ı yükleyeceğiniz telefona göre bunlardan birini seçmelisiniz. Seçim işleminizden sonra seçiminize özel casus programı indir bağlantısı ve kurulum yönergeleri çıkacak. mSpy’ı gizleme, aktive etme gibi adımlar da burada anlatılıyor.

Kurulum bittiğinde telefondan yer tespiti gibi bütün özellikleri kontrol panelinde göreceksiniz.

4 thoughts on “Eşimin Telefonunu Takip Etmek İstiyorum [2024]

  1. Takip edilecek telefona jailbreak yapmalısınız. Tüm bilgileri ister telefonunuzdan, ister bilgisayardan ulaşacaksınız. Program takip edilecek telefona kurulmalı. Kendi hesabınızı yahoo, gmail vs. gibi düşünün. Ona hangi cihazdan giriş yapmanız önemli değil.

 1. Eşimin telefonuna programı yükkedikten sonra her hangi bi programın izi gözükyormu. Yani eşimin haberi olmadan takip etmek istiyorum!?

  1. Kurulum sırasında programın simgesi gözüksün mü diye sorulur, doğru seçeneği yapıp programı gizlersiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *