Eşimin WhatsApp MesajlarıNı NasıL Okurum?

Teknoloji çağına girmemizle birlikte elimizden düşürmediğimiz telefonlar bazı çiftler için sorunlara yol açabiliyor. Evde uzun süre telefonla vakit geçiren eşlerin kimlerle iletişim kurduğu merak konusu oluyor. Üstelik kıskanmak ya da şüphelenmek sadece kadınlara özgü değil! Erkekler de eşlerinin telefonda neler yaptığını merak edip WhatsApp mesajlarını görmek isteyebiliyor.
eşimin whatsapp mesajlarını nasıl okurumSiz de eşinizin sürekli kiminle mesajlaştığını merak mı ediyorsunuz? Eşime gelen WhatsApp mesajları banada gelsin mi diyorsunuz? O halde birazdan detaylı olarak anlatacağım yöntemleri dikkatle okuyun.

EşImin WhatsApp MesajlarıNı Okumaya NasıL BAşLayabilirim?

Eğer eşinizin WhatsApp yazışmalarını merak ediyorsanız bilin ki yalnız değilsiniz. Teknoloji sayesinde eşinin mesajlarını görmek isteyenler için casus programlar bulunuyor. Bu casus programlar ile eşinizin haberi olmadan ve onu tedirgin etmeden WhatsApp mesajlarını okuma imkanına sahip oluyorsunuz. Eşimin WhatsApp mesajlarını nasıl okuyabilirim diye düşünüyorsanız size vereceğim bilgiler oldukça işinize yarayacak gibi görünüyor.

Eşimin WhatsAppını nasıl takip edebilirim diye düşünürken bu casus programlar adeta imdadınıza yetişiyor. Eşinizin telefonuna yükleyeceğiniz casus yazılım eşinizin mesajlarına kolaylıkla erişim sağlayabilir ve içinizi rahatlatabilir. Üstelik bu casus yazılım, kurulum sonrası arka planda çalışır. Casus yazılımı hedef cihaza yüklemek için yapmanız gerekenler başlıca şu şekilde:

Hedef cihaz iOS işletim sistemine sahip ise;

Cihaza fiziksel erişiminiz yoksa hedef cihazın iCloud hesap bilgileri ile uzaktan kurulum mümkün. Fakat eğer hesap bilgilerini bilmiyorsanız cihaza fiziksel olarak erişim sağlamanız gerekir.

Hedef cihaz Android işletim sistemine sahip ise;

Bu durumda uzaktan kurulum mümkün değildir. Cihaza fiziksel olarak erişiminiz olması gerekir.

EşInin MesajlarıNı Görmek Isteyenler Için Casus YazıLıMlar Neleri Izleyebilir?

Teknolojinin bizler için faydalı mı yoksa zararlı olduğu tartışması bir yana, casus yazılımlar özellikle şüpheye düşen eşler için oldukça işe yarıyor. Bu casus yazılımların sizlere sağladığı hizmetler genel olarak şöyle:

Takip edilen cihazın:

  • Anlık ve geçmişe dönük GPS konumuna erişim,
  • SMS, WhatsApp ve diğer mesajlaşma uygulamalarındaki mesajlarını görüntüleme,
  • Arama kayıtlarına erişim ve çağrı ayarlarını düzenleme,
  • Sosyal medya ve diğer uygulamalara erişim ve kontrol etme,
  • Fotoğraf, video ve diğer multimedyaya erişim,
  • Arama geçmişini görüntüleme,
  • E-posta, takvim ve rehberini görüntüleme.

Ve üstelik tüm bu aktiviteleri takip ettiğiniz kişiden habersiz bir şekilde yapabilme imkanına sahipsiniz. Uygulama size takip edilen cihazda görüntülenebilir ya da görüntülenmez şeklinde seçenek sunar. Eğer eşinizin haberi olmasını istemiyorsanız ‘görüntülenmez’ seçeneği ile casus yazılım arka planda çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Hedef cihazdan kontrol panelinin bulunduğu cihaza bilgi iletimi için hedef cihazın konumu ya da operatörü önemli değil fakat veri aktarımı için internet bağlantısı gereklidir. Yani veri aktarımı hedef cihazda mobil veri ya da kablosuz internet bağlantısı bulunduğu sürece gerçekleşir.

Hedef Telefondaki WhatsApp’ı Takip Etmeye BAşLayıP BAşLayamayacağıNıZı öğRenin

Numarayı Gir:

EşImi Takip Etmek Için WhatsApp Mesajları Izleme Uygulamaları NasıL Kurulur?

Eğer eşime gelen mesajlar banada gelsin diyorsanız öncelikle bir casus yazılım programına üye olduktan sonra bu casus yazılımı hedef telefona yüklemeniz ve casus yazılımı kurmanız gerekiyor. Örnek olarak hem Android hem de iOS işletim sistemine ait cihazlarda kullanılabilen mSpy uygulamasının kurulumundan basitçe bahsedeceğim. Bu casus yazılımı kurduktan sonra artık eşimin mesajlarını nasıl takip edebilirim diye kafa yormanıza gerek kalmayacak. İşte sizin için casus yazılım mSpy kurulum detayları:

Android Için Kurulum

Android işletim sistemine sahip bir cihaza casus yazılımı kurabilmek için cihaza fiziksel olarak erişiminiz olması gerekmektedir. Uzaktan kurulum mümkün değildir. Kontrol panelinin bulunduğu cihazdan ‘Android’ seçeneğine tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

WhatsApp, Viber, Facebook gibi uygulamaları izlemek istiyorsanız cihaza root atılmış olması gerekmektedir. Root atmayı bilmiyorsanız mAssistance yardımıyla uzaktan kurulum da mümkündür. Bunun için hedef cihaza fiziksel erişim ve aynı zamanda internet bağlantısı gereklidir. Tüm bu şartları sağlıyorsanız işlem çok basittir. Yapmanız gereken tek şey mSpy’a üye olup uygulamayı takip etmek istediğiniz cihaza yüklemek. Sonrasında kontrol panelinin bulunduğu cihazdan takip işlemine başlayabilirsiniz. Uygulama hedef cihazda arka planda çalışacağı için takip edilen kişinin fark etmesi mümkün değildir.

iOS Için Kurulum

mSpy dahilindeki tüm hizmetlerden iOS işletim sistemine sahip bir cihaz üzerinde yararlanabilmeniz için hedef cihaza jailbreak atılması gerekiyor. Jailbreak işlemi tamamlandıktan sonra kontrol panelinde ‘iPhone’ seçeneğiyle ilerleyerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu süreç 30 dakika civarı sürecektir.

Eğer hedef cihazın iCloud bilgilerine erişiminiz varsa jailbreak işlemine gerek kalmadan uzaktan daha az özelliğe sahip olarak mSpy yükleyebilirsiniz. Bu işlemin gerçekleşebilmesi için hedef cihazın iCloud yedeklemesinin açık olması gerekiyor. Eğer yedekleme devre dışıysa cihaza fiziksel erişiminiz olması gerekecek.

EşImin WhatsApp MesajlarıNı Takip Ederek NE KazanıRıM?

Eğer eşinizin güvende olmadığını hissediyorsanız ya da sizden gizli birileriyle konuştuğunu veya yazıştığını düşünüyorsanız boşuna kendinizi üzmeyin! İçinizi rahatlatmak için casus yazılımlardan birinden yardım alabilirsiniz. Eşimin mesajlarını nasıl takip edebilirim diye kendi kendinize düşünüyorsanız işte bu casus yazılımlar tam da sizlik!
Hem eşinizin kimlerle iletişim kurduğunu kolaylıkla öğrenebilir hem de bunu eşinizi huzursuz etmeden başarabilirsiniz. Hedef cihazın işletim sistemine göre detaylı olarak anlatılan kurulum adımlarını takip ederek kısa bir süre içerisinde takip etmeye başlayabilirsiniz. Böylece şüphelerinizden kurtulup kafanızı rahatlatabilirsiniz ya da eşinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca eşinizin telefonunu gizlice karıştırarak sorun çıkarma riskinden de kurtulmuş olacaksınız!

Sonuç

Eşimin WhatsApp mesajlarını okuma konusunda bir şeyler öğrenmek istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Teknolojinin bize sağlamış olduğunu avantajlardan faydalanarak hem içinizi rahatlatabilir hem de gizlice telefon karıştırma olayından kurtulabilirsiniz. Casus yazılımı hedef cihaza yüklemek ve kendi cihazınıza kontrol panelini kurmak yarım saatten daha az bir sürede gerçekleşecektir.

Ayrıca bu casus yazılımlar sadece WhatsApp yazışmalarına erişim sağlamakla kalmaz, hedef cihazdaki diğer verilerin de kontrol panelinin bulunduğu cihaza aktarımını gerçekleştirebilir. Eşim beni aldatıyor mu ya da eşim güvenilir olmayan kişilerle benden gizli mesajlaşıyor mu gibi şüphelerinizi ortadan kaldıracak bu casus yazılımları kolaylıkla deneyimleyebilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *