GPS Takip Programı İle Telefon Casus Yazılımı İkisi Bir Arada 2024

GPS takip programı ile telefon yeri tespit etme kolaylıkla yapılabilmektedir. Yazılım sayesinde konum bilgileri anlık takip edilebilir. Burada yapılan telefon numarası ile GPS takip değil, telefona yüklenen yazılım aracılığıyla konum bilgilerinin izlenmesidir.

Sadece telefon numarası ile takip ancak resmi yetkililerce GSM ağı üzerinden yapılabilecek bir durumdur. Bunun kolay yolu ise takip edilmek istenen telefona casus yazılımı yüklemektir. Böylelikle hem konum bilgisini hem de mesajlar, aramalar gibi diğer takip özelliklerine de sahip olabilirsiniz. Yazılımla ilgili detaylara bakalım.

GPS Takip Programı

Telefon GPS Takip Programı Neyi Gösterir?

Telefon GPS takip ile hedeflenen cihazın tüm yer değişikliklerini kaydeder. GPS numara takip yüklendiği telefona ait konum bilgilerini harita üzerinde işaretler. GPS ile takip yapılamasa bile yazılım mevcut konumu tespit edebilir. Belirli zaman aralığındaki konum geçmişini de görebilirsiniz. Yazılım sayesinde çalışanınızın nerede olduğunu öğrenebilir, denetimi sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte çocuğunuzun eve zamanında dönüp dönmediğini, okul dışında nerelerde vakit geçirdiğini öğrenebilirsiniz. Özellikle coğrafi çevreleme özelliğini çok yararlı bulacaksınız. Program için yapmanız gereken ön hazırlıklara bakalım.

GPS Telefon Takip Yapabilmek İçin Hazırlıklar

GPS telefon takip çocuklarınızın güvenliği açısından çok faydalıdır. Ebeveyn denetimini üst seviyeye çıkaran yazılımı kurmadan önce bazı hazırlıklar yapmalısınız. Programı kurmadan önce bilmeniz gereken bazı noktaları da hatırlatalım.

Jailbreaksiz takip yapılabilmesine rağmen iPhone telefonlarda GPS izleme jailbreak yapılmadan maalesef gerçekleştirilememektedir. Android cihazlar için tam erişim hakkı sağlayan root işlemi yapılmadan da takip mümkün. Ancak takip özelliklerinde farklılıklar vardır, detayları üreticinin web sitesinden öğrenebilirsiniz.

-iPhone Jailbreak Yapılmalı

iPhone GPS takip yapmak istediğinizde, telefona fiziksel erişiminiz olmalı ve cihazın önceden jailbreak yapılmış olması gerekmektedir. Konum bilgileri ve coğrafi çevreleme özelliğini kullanmak istiyorsanız telefona yazılımı yüklemeden önce jailbreak yapmalısınız.

-Android Root Gerekmez

GPS takip programı indirmek için Play Store giriş yapabilirsiniz. Mağaza da mSpy’ın Android cihazlar için geliştirdiği ebeveyn denetimi sağlayan kısıtlı özelliklere sahip ancak konum bilgisini gösterebilen ve coğrafi çevreleme yapabilen mLite sürümü mevcuttur. mLite sürümü ise root gerektirmeden takip imkanı sağlamaktadır. Sınırlı da olsa bir telefondan başka bir telefonu takip etmenizi sağlar.

GPS Takip Programı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *