Hakkımızda

Herkese Merhaba,

Benim adım Armağan ERTÜRK, 1980 İstanbul doğumluyum. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli özel şirketlerde farklı görevlerde çalışmaktayım. 

10 yıl öncesine kadar mobil cihaz güvenliği veya mobil cihaz görüntüleme hakkında ben de herkes kadar az çok bilgi sahibiydim. Fakat annemin vefatından sonra birlikte yaşamaya başladığımız Alzheimer hastalığı olan babamın bir gün Ankara, Çankaya’da kaybolmasından sonra mobil cihazların hayatımızda ne kadar önemli olabileceğini tamamen yaşayarak anladım. Tüm günümüzü hastaneler ve polis karakollarında babamı arayarak geçirdikten sonra kendisinin üst mahallenin camisinde olduğu öğrenmek büyük bir rahatlamaydı. Gün boyu çalan telefonu duymadığı için cevaplamayan babamı bundan sonra tek başına sokağa çıkmasını engelleyemeyeceğim için, neler yapabileceğimi ve teknolojiden nasıl faydalanabileceğimi öğrenmem gerekiyordu.

İşte o günden beri anlık konum takibi yapabileceğim uygulamalar üzerinde çeşitli araştırmalar yapıyorum. Babamın, aradığım zaman açıp açmaması veya bizden habersiz bir yerlere gitmesi sorununu teknoloji ile çözebileceğimden emindim artık. Çünkü piyasadaki kaliteli bazı uygulamalar konum servisleri kapalı bile olsa takip altındaki telefonun anlık konumunu, herhangi bir sebeple telefon  kapalıysa bile en son konumunu, konum geçmişini hızlı ve güvenilir bir şekilde gösterebiliyor.

Ben de edindiğim bu bilgileri, hem kişisel deneyimlerimden yola çıkarak hem de araştırmalarımdan  faydalanarak sizlere anlatmak, sizlerin de bu konularda bilgi sahibi olmasını sağlamak, merak ettiğiniz bazı hususlar varsa aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmek için bu blogu oluşturdum. Bu blog sayesinde ihtiyacı olanlara ulaşabileceğimi, belki de ihtiyaç duyulan bilgiye ulaşmasını sağlayarak hayatını kolaylaştırabileceğime inanıyorum. 

Bu nedenle bu blog üzerinden mobil cihaz takip programları veya mobil casus yazılım olarak bilinen uygulamalar ve alternatif yöntemler hakkında siz değerli okuyucularıma gerekli tüm bilgileri aktarmaya çalışacağım. Piyasadaki yeni ve popüler uyguların avantajlarını ve dezavantajlarını, sizlerin ihtiyaçlarınıza nasıl cevap verebileceklerini ve mobil cihaz takibine ilişkin tüm detayları blogumda bulabilirsiniz. Ne de olsa bilgi paylaştıkça anlam kazanır, umarım blogumu heyecanla takip edersiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *