iPhone Aramaları Kaydeden Casus Yazılım 2024

iPhone arama kaydetme iPhone casus yazılım ile rahatlıkla yapılabilmektedir. Arama kayıt programı tavsiyesi istiyor ve özelliklerini merak ediyorsanız okuyun.

iPhone Aramaları Kaydeden Casus Yazılım

iPhone arama kaydetme için telefon görüşmeleri kayıt altına alan bir casus yazılıma ihtiyaç vardır. Bu ihtiyacı mSpy apk indirip telefonunuza kurarak karşılayabilirsiniz. Casus yazılım alanında mSpy uzman bir yazılım firmasıdır. Bu yazılımla birlikte iPhone telefonda yapılan tüm aramalar kayıt altına alınır. Telefon üzerinde bulunan arama kayıtları silinebilir ancak casus yazılım fark edilmediği için tuttuğu bütün kayıtları internet aracılığıyla takibe açar. Tek yapmanız gereken kullanıcı panelinize bağlanıp kayıtları kontrol etmek. Bu kayıtların özelliklerine bakalım.

iPhone Arama Kaydetme Ne Zaman Yapılır?

iPhone arama kaydetme için kurduğunuz casus yazılım sayesinde iPhone arama kaydı geçmişi dahi görülebilir. Telefona gelen ve telefondan giden aramaların tamamı arama kaydetme özelliği sayesinde kayıt altına alınır. Gelen ve giden aramanın ne zaman yapıldığı, süresi, kimle yapıldığı takip edilebilir. Çocuğunuzun ya da çalışanınızın telefonu ile yaptığı aramalar hakkında bilgi sahibi olabilir, istenmeyen durumları önceden önleyebilirsiniz.

iPhone Arama Kaydı İçin Jailbreak Gerekir Mi?

iPhone arama kaydı jailbreak işlemi olmadan yapılabilir. Ancak şu unutulmamalıdır ki, casus yazılımın sunduğu hizmetler jailbreak yapılmış bir telefon ile jailbreaksiz bir telefon arasında farklılıklar gösterir. Örneğin casus yazılımı istenmeyen aramaları engelleyen bir arama engelleme programı olarak da kullanmak istiyorsanız, telefona jailbreak yapmanız gerekiyor. Sınırlı sayıda takip özelliği bana yeterli diyorsanız jailbreak yapmayabilirsiniz. Arama kayıtları takibi jailbreaksiz yapılabilirken telefona ait konum bilgilerini öğrenmek için jailbreak gereklidir. Daha pek çok takip özelliği farklılıkları vardır, üreticinin sayfasından bunları öğrenebilirsiniz. Programın kurulum aşamasında da bazı farklıklar vardır. Örneğin, jailbreaksiz takip iClould üzerinden gerçekleştirilir. Hatırlatalım ki, ister jailbreakli ister jailbreaksiz bir iPhone telefon iCloud üzerinden takip edilecekse iCloud yedekleme özelliği telefonda açık olmalıdır ve iCloud erişim bilgilerine sahip olunmalıdır.

Arama Kaydı Dışında Ulaşabileceğiniz Bilgiler

Arama kaydı dışında başka takip özelliklerine de mSpy sahiptir. Telefon yeri tespit etme bunlardan birisidir. Coğrafi çevreleme yapabilirsiniz. İletişim uygulamalarını takip edebilirsiniz. SMS ve MMS takibi mümkündür. Etkinlikleri öğrenebilirsiniz. Tarama geçmişini kontrol edebilir, sınırlamalar yapabilirsiniz. Kişileri, rehberi görüntüleyebilirsiniz. Bütün e-postaları kendi e-postalarınız gibi izleyebilirsiniz. Tavsiye edebileceğimiz bir programı kullanmak ve daha pek çok takip özelliğine sahip olmak için mSpy indir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *