iPhone Casus Yazılım 2024

iPhone casus yazılım iPhone’nun hangi bilgileri kaydeder? Dünyada teknolojik gelişmelerin çok çabuk ilerlediği her insanın hayatına yeni bir şeyin katıldığını biliyoruz. Bir taraftan bu gibi gelişmeler hayatımızı çok kolaylaştırıyor diğer taraftan yeniliklerle beraber yaşamımızı zorlaştıran şeyleri öğrenmiş oluyoruz. Gelişmelerle ticaret, sanayi, sağlık, tarım dahil olmak üzere her alanda karşılaşabiliriz. Elbette teknik cihazlar da istasna olmadı.

Son zamanlarda akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar her kişinin hayatında çok önemli bir yer alıyor. Teknik cihazların iyi çalışması için teknolojik alanda çalışanlar bize her türlü yazılım ve uygulamaları sunuyorlar.

Casus Yazılımlarının İyi Tarafları

Bu yazılımlardan biri de iPhone casus yazılım ayrı bir yer tutuyor. iPhone takip yazılımı telefon kullnıcılarını kullanabilieceği bir casus programı olarak bilinir. Bu program hayatımızı çok kolaylaştırabilir çünkü yardımıyla istediğiniz kişinin nerede olduğunu, neler yaptığını, kimlerle telefon araması yaptığını, onu kimin aradığını, kimlerle mesajlaştığını gibi bilgileri çok çabuk öğrenebilirsiniz. Casus iPhone her zaman olumsuz bilgi almanız değil, bazen de hiç beklemediğiniz olumlu bilgi almanızda işe yarar. Yukarıda yazdığım gibi casus yazılımların kesinlikle iyi tarfları de var.

mSpy Satın Alın

iPhone Casus Telefon Size Hangi Bilgileri Sunar?

İstediğiniz zaman hedef telefona bağlanıp, gün içinde izlenen kişinin neler yaptığını takip edebilirsiniz. Bütün bunları yaparken de şüphesiz ki casusluğunuz anlaşılmayacaktır. iPhone casus yazılımını kullanırken bu gibi bilgilerine sahip olabilirsiniz.

 • iPhone casus yazılım jailbreak
 • SMS Mesajları görmek– iPhone cep telefonunda telefondan gönderilen ve gelen sms faaliyetleri online hesabınıza gönderilir. Cep telefonundan mesaj silinse bile iPhone smsleri çoktan göndermiş olacaktır.
 • Arama Kayıt bilgileri – iPhone casus telefona gelen ve giden her çağrı, tarih saat ve dakika olarak online panelinize gönderilir.
 • E-postaları kontrol etmek – izlenen telefona tüm gelen ve giden mailleri görebilirsiniz.
 • GPS yer yespiti – iPhone casus telefon nerede istediğiniz zaman yer belirleme hizmetini Google haritalardan online görebilme.
 • Fotoğraf ve Videoların takibi  – iPhone casus telefondan çekilen her resim ve video cep telefonundan sislinse dahi online panelinize çoktan gönderilmiş olacaktır.
 • WhatsApp,Facebook, WhatsApp, Viber, Skype, iMessage, Snapchat Messenger Kayıtları  – iPhone cep telefonunda yapılan tüm  mesajları kayıt edilerek size gönderilir.
 • Website URL geçmişi – iPhone cep telefonundan izlenen internet siteleri ve sayfaların kayıtlarını sizin için tutar ve online panele gönderir.
 • Kontakt kayıtları  – iPhone cep telefonunda kayıtlı her numara ve isim listesi çevrim içi panelinize gönderilir.
 • Telefon Kayıt – iPhone cep telefonuna gelen ve giden her çağrının ses kayıtlarını sizin panelinize gönderir. iPhone casus telefon ile artık istediğiniz kişinin hareketini görebileceksiniz.

iPhone casus yazılım hangi modelleri destekliyor?

iPhone 3/3GS, 4/4S, 5/5S, 6/6S, 7+ yani tüm iPhone modellerini destekler. Bütün iOS yazılım sürümleri de desteklenmektedir. iOS 6-9.3.3 sürümleri için hem jailbreakli hem jailbreaksiz özellikleri, iOS 10+ için sadece jailbreaksiz özellikleri takip edebileceksiniz.

MSPY İNCELEYİN

iPhone casus yazılım nasıl yüklenir?

iPhone takip programı TAKİP ETMEK İSTEDİĞİNİZ TELEFONA YÜKLENİR. Takip edilecek telefon bir iPhone olduğuna göre yukarıda verilen tablodan jailbreakli ya da jailbreaksiz takip özellikleri inceleyin.

Jailbreaksiz (Jailbreak yapmadan) iPhone casus yazılım yükleme

 1. Takip edilecek telefonun iCloud yedekleme yi etkinleştirin. Ayarlar → Apple ayarlar → iCloud → iCloud Yedekleme → iCloud Yedekleme’yi açın. iPhone casus yazılım yedekleme iPhone casus yazılım yedekleme baslat
 2. Takip edilecek telefonun Apple ID (iCloud ismini ve şifresini) bilmelisiniz. Bu bilgiler kurulumun 3. aşamasnda girilecek, bu hesaba bağlı cihazlardan birini seçip onun takibine başlayacaksınız. iPhone casus yazılım Apple IDÖnemli! 2 faktör  2 faktörlü kimlik doğrulamasının etkinleştirilmesi durumunda lütfen bunu kapatmak için sonraki uyarıları takip edin: 2 adımlı doğrulama 2 faktörlü kimlik doğrulamayı devre dışı bırakmak için Apple ID hesabı sayfasına giriş yapın (https://appleid.apple.com/) Güvenlik bölümünde Düzenle tıklayın, İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı Kapat üzerine tıklayın.

2 faktör doğrulamayı kapatamıyorsanız: Apple ID’nin iOS> 10.3.3’te oluşturulması durumunda Apple, sistemde yerleşik olarak 2 Faktör Kimlik Doğrulamasını devre dışı bırakma seçeneği sunmaz. Bu durumda hedef cihaza gönderilen 6 haneli Doğrulama Kodu almanız gerekir. Kodu göndermenizi isteyen bir mesaj alacaksınız. “Kod gönder” düğmesine basın. iPhone casus yazılım code

 1. Telefonunuzu elinize alın ve izlenen cihaza İzin Ver’i tıklayın.iPhone casus yazılım code al
 2. Doğrulama Kodu Alın
 3. Yukarıdaki uygun alana yerleştirin ve Doğrula’yı tıklayın.iPhone casus yazılım enter code iPhone casus yazılım cihaz seç

Bir cihaz seçtikten sonra yeşil düğmeye Devam et (Proceed) tıklayın ve bir “Tebrikler” ekranı göreceksiniz. Finish’e basın ve Dashboard’a yönlendirileceksiniz. iPhone casus yazılım finish

Jailbreaksiz Kontrol Paneli

Jailbreak yaparak iPhone casus yazılım yükleme

Şu an Apple iPhone için bir güncelleme ile her çıktığında, hedef cihazdan jailbreak erişimini siler. Bu, hedef Apple’ın iPhone’unun güncellenmesi durumunda, iPhone’u tekrar jailbreak işleminin ne zaman yapılacağını anlamanız anlamına gelir. Sürekli jailbreak işlemi ile uğraşmamak için jailbreaksiz kurulum tavsiye edilmektedir.

Casus programı satın aldıktan sonra e-mail adresinize programla ilgili tüm detayları gelir. Bu detaylar arasında programın çevrimiçi kontrol paneline girmeniz için kullanıcı e-posta adresiniz, şifreniz, programı indirme linkinizi bulursunuz. Bu bilgileri aldıktan sonra ya cevrimiçi kontrol panelinize girip takip edilecek iPhone telefonuna gerekli indirme aşamalarını izleyerek yüklemeyi gerçekleştireceksiniz ya da aşağıda yazdığım 3 aşamadan oluşan işlemi gerçekleştirip indirmeyi yapacaksınız. Şu kolay 3 aşamayı takip edin:

 • İndirme linki takip edilecek iPhone telefonun İnternet tarayıcısına yazılıp ve ‘enter’ butonuna basılır. Böylelikle indirme işlemi başlar.
 • Yükleme işlemi sırasında gerekli OK ya da Accept butonlarına basılarak kabul edilir. Kurulum sırasında görünür ya da gizli modu seçmeniz gerek. Görünür modu seçerseniz programın ikonu ekranda belli olur, gizli mod ile program gözükmez.
 • İndirme yaklaşık olarak 2-3 dakikada biter ve casus program çalışmaya başlar.

Bundan sonra program çalışmaya başlar ve size gelen tüm verileri kaydedip kontrol panelinize gönderir. Kontrol panelinize şifre ve kullanıcı adınızı yazıp giriş yapıp bu bilgileri görebilirsiniz.

mSpy Satın Alın

Okuduğunuza göre belirli bir casus yazılımı seçmeniz için tüm detaylarını öğrenip ve mSpy iPhone casus yazılımını seçin. Bu programla hem çocuk hem de çalışanlarınızı kolayca kontrol edip takip edeceksiniz. Programın kullanımı çok basit ve fiyatı herkese uygundur.

iPhone Casus Yazılım Bedava İndirmek Mümkün mü?

İnternet bize ücretsiz yükleme fırsatları sunar. Buna artık anlaştık. Yazılım, müzik, film, dizi veya farklı bir hizmet olması farketmez, internet bize bedava indirme fırsatları sunar ve biz de bunlardan faydalanırız. Aynı zamanda iPhone cep telefonu takip etmek için ücretsiz casus yazılım indirmenin mümkün olup olmadığını kendinize sormakta da tamamen haklısınız. iPhone telefonuna takip programı yüklemek isterseniz önce İnternet’te bedava casus yazılımı aramaya denebilirsiniz. Belki de telefona bir uygulamayı yüklemeyi becerirsiniz ama kural olarak ücretsiz takip uygulamaların istediğiniz tüm özellikleri yok. Mesela bedava bir yazılım indirirseniz sadece keylogger özelliğini kullanırsınız ama önemli kalan alanları takip etmeyeceksiniz.  Bu yüzden iPhone casus yazılım ücretsiz bulmak isterseniz önce tüm iyi ve kötü yanlarını iyice düşünün.

iPhone casus yazılım ne işe yarabilir?

Genel olarak casus yazılım, bir kişiden tespit edilmeksizin bilgi toplamak için bir yazılımdır. İstediğiniz bir iOS akıllı telefon ye da tabletine indirilerek kullanıcının tüm hareketlerini izleyebilirsiziniz. iPhone takip uygulaması çeşitli amaçlarla kullanılabilir. En çok popüler amaçlar bunlar:

Çocuk korunması

iPhone takip programının en önemli amacı çocuk veya gençlerin (18 yaşına kadar) yaptıklarını izlemektir. Çocuklarımızın çoğu hayatını cep telefonu olmadan yaşamıyor. Yanında hep bir İos akıllı telefon ya da tablet taşıyor. Reşit olmayan çocuklar iPhone telefonları en çok oyun oynamak, arkadaşlarla mesajlaşmak, sohbet etmek, İnternet üzerinden gerekli bilgi bulmak için kullanıyor. Maalesef  hızlı teknolojik gelişmelerden dolayı çok sayıda siber zorbalar, yaşıtlar arasındaki kötü etkileşim gibi zararlı şeyler çocuklarımıza yönelik. Anne babalar çocukları korumak için elinden geleni yapmaya çalışır. Bu yüzden ebeveynler, çocukların telefonlara casus yazılımı yükleyip çevrim içi davranışlarını izleyip kontrol ediyorlar. iPhone casus yazılım aynı zamanda gençlerin porno siteler dahil olmak üzere bütün zararlı sitelere erişim yapmasını engellebilir. Bu nedenle böyle bir iPhone casus programı indirmek isterseniz para harcamadan önce gerekli bilgiye sahip olun.

Çalışanların takip etme

Yöneticiler işteki çalışanların daha çok yüksek performansını görmek için casus yazılım kullanıyor. Mesela, bilgisayarlarını kim, hangi amaçla kullanıyor ya da şirketinizde şüphelendiğiniz bir elemanınız ofis bilgilerini başka firmalara mı sızdırıyor? gibi sorulara  cevap almak için casus yazılımı kullanabilirsiniz.Bir şirketiniz var veya bir yöneticiyseniz iPhone cep telefonu kontrolünün ne kadar zor olduğu hakkında verileriniz vardır. Casus yazılım yardımıyla çalışanlarınız iş ile ilgili tüm bilgilerini öğrenebilirsiniz. Böylelikle güvenliğinizi artırabilirsiniz. Personellerinizin özel hayatlarına saygı duymalıyız.  Bu yüzden casus yazılımı şirket hatlarının takılı olduğu cihazlara yüklüyoruz. Personel takibi için şirket hatlarının yasal sahibi olduğunuzu belgelemeniz gerekmektedir.

Aldatabilen eşler takibi

iPhone casus telefon yazılımı ile korkudan kurtarmak için doğru bir seçim yaptınız. Aldatan eşler için ise korkulu rüya diyebiliriz. Paranoyaklıkla mı suçlanıyorsunuz? O halde özel dedektiflere binlerce lira ödemenize gerek kalmadan kendi takibinizi yapmanıza olanak sağlayan casus telefon yazılımlarını deneyim ve gerçeklerle yüzleşin.

iPhone’umu Bul programı bir casusluk mu?

iPhone’umu Bul uygulamasıyla bu gibi takip özellikleri kullanabilirsiniz. Apple cihazlarından biri kaybolursa, iCloud uygulaması nerede olduğunu bulmanıza yardımcı olur. Kaybolan iPhone’inizi haritadan görmek isterseniz İphone’umu bul programını kullanın. Kayıp Modu özelliğiyle telefonunuzun sadece o anda değil, öncesinde de nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. iPhone’umu Bul uygulaması yardımıyla bu gibi özellikleri kullanabilirsiniz:

 • iPhone telefonun ekranınızı kilitleyebilirsiniz –  iPhone telefonunuzu bulamıyorsanız, kayıp modu’na geçirebilirsiniz. Sizden başka birinin özel bilgilerinize erişmesini önlemek için dört basamaklı bir kod girin.
 • Özel bir mesaj görüntüleyebilirsiniz – kaybolan cihazınızın kilitli ekranında bir telefon numarası ve özel bir mesaj görüntüleyin. iPhone’unuzu birisi bulursa, bu kişi diğer bilgilerinize erişmeden doğrudan cihazınızdan arayabilir.
 • Haber alabilirsiniz -iPhone’umu Bul uygulaması size, cihazınızın durumunu bildiren e-posta mesajları gönderir.
 • Yer Konumunu izleyebilirsiniz – Kayıp cihazınız son 24 saat içinde nerede olduğunu kaydedebilir. Aygıtınızın yerini bir haritadan görmek için iPhone’umu Bul uygulamasını kullanabilirsiniz.

iPhone’umu Bul uygulaması bir taraftan insanlara yardım eder öte yandan da bir casus programı olarak görülebilir. Ama kural olarak bu uygulamanın legal olduğu için hiç kimse onu casusluk olarak görmüyor.

iPhone Aramaları Kaydeden Casus Yazılım

iPhone arama kaydetme için telefon görüşmeleri kayıt altına alan bir casus yazılıma ihtiyaç vardır. Bu ihtiyacı mSpy apk indirip telefonunuza kurarak karşılayabilirsiniz. Casus yazılım alanında mSpy uzman bir yazılım firmasıdır. Bu yazılımla birlikte iPhone telefonda yapılan tüm aramalar kayıt altına alınır. Telefon üzerinde bulunan arama kayıtları silinebilir ancak casus yazılım fark edilmediği için tuttuğu bütün kayıtları internet aracılığıyla takibe açar. Tek yapmanız gereken kullanıcı panelinize bağlanıp kayıtları kontrol etmek. Bu kayıtların özelliklerine bakalım.

iPhone Arama Kaydetme Ne Zaman Yapılır?

iPhone arama kaydetme için kurduğunuz casus yazılım sayesinde iPhone arama kaydı geçmişi dahi görülebilir. Telefona gelen ve telefondan giden aramaların tamamı arama kaydetme özelliği sayesinde kayıt altına alınır. Gelen ve giden aramanın ne zaman yapıldığı, süresi, kimle yapıldığı takip edilebilir. Çocuğunuzun ya da çalışanınızın telefonu ile yaptığı aramalar hakkında bilgi sahibi olabilir, istenmeyen durumları önceden önleyebilirsiniz.

63 thoughts on “iPhone Casus Yazılım 2024

 1. Flexispy programini satin alip kurdum fakat bana sadece email resimler ve yer tespiti falan gönderiyo benim icin önemli olan facebook ve whatshap kayiti göndermiyo ne yapmam gerekli bana baska alternatif sunabilirmisiniz ? Tesekkürler

  1. Istediğiniz özellikleri sunan programın adı mSpy. Facebook, WhatsApp, Viber, Skype, SMS hepsini takip edebileceksiniz.

 2. Bazı yazılımlar bu imkanı sağlar, ne kadar düzgün çalıştığı konusunda size bilgi veremeyeceğim. Takip yazılımı satınalmadan önce tüm özelliklerini iyice araştırın.

 3. Lutfen yardim edin esimde iphone 5 ve ios 10.2 ben hangi programi indirmeliyim. Bana hem gelen ve yapilan aramalarin konusma kayiti hemde yer tespiti ortam dinleme ozellikleri lazim. Birde ben programi takip etmek istediyim kisinin telefonuna mi indiriyim? Progtam ekranda gorunur mu yoksa gizlimi calisir

  1. Tavsiye edilen mSpy programı gelen ve yapılan aramalarının kaydını iletir, ortam dinleme özelliği desteklemez. Takip program takip edilecek kişinin telefonuna yüklenir, doğru anlıyorsunuz. Programı kurarken JAİLBREAKSİZ karşısında işaret bırakın. Programı kurarken simgesinin gözükmemesi için de gözükmesin yanında işaret bırakın, bu şekilde gözükmez.

 4. Uzaktan gönderilen resim dosyasının içinde benim haberim olmadan fiziksel olmadan bana bu programı göndermiş olabilirmi biri ?

  1. Program takip edilecek telefona kurulur. Kurulum sırasında uygulamanın simgesi gözükmesin seçiniz, o zaman belli olmaz.

 5. iphone 6s yazılım ios 2.1.
  hangi paket almalıyım ve bu yazılımla uyumlu mu
  hedef telefonda farkedilir mi

  1. İstediğiniz paket seçebilirsiniz, jailbreaksiz özelliklerden faydalanabilirsiniz ancak. Alışveriş yapmadan önce jailbreaksiz özellik listesini inceleyin.

 6. jealbreak nasıl uygulanır?uygulamak için veya satın alacagım programı yuklemek ıcın takıp edecegım cıhazın herhangı bır sıfresı gereklı mı?

  1. Jailbreak için telefona bir program indirilir. Daha detaylı bilgi internette bulabilirsiniz. Jailbreak ve takip programı yüklenmesi için telefon şifresi istenecek ancak jailbreaksiz paket alarak diğer telefona fiziksel erişiminiz gerekmez. iCloud bilgileri ile kurulum yapılabilir.

 7. Hocam kız arkadaşımın telefonu iphone 6s Son Sürüm bana bir anlatın bu programı kullanmak için onun kine ne yüklecem neler yapacam kendi telime ne yapacam tek tek anlatırmısın

  1. Son sürüm için iPhone jailbreaksiz özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Programı satınaldıktan sonra kurulum talimatları e-postanıza gelecek. Takip edilecek telefona jailbreak yapmak gerek olmadığına göre kurulumu ya telefonunu elinize alıp ya da iCloud İD ve şifresini kullanarak uzaktan yapabilirsiniz. Kendi telefonunnuza bir şey yapmanız gerekmiyor.

 8. Merhaba iyi calismalar kiz arkadasimin iphone 6 kullaniyo 10.2.1 sürümü kullaniyo. Bu programi ona yükleyebilirmiyim. Ve demo programi varmi

  1. Aboneliğiniz biterse zaten deaktive olacak. Bu tür soruların cevaplarını üreticinin resmi sitesindeki Sıkça Sorulan Sorular (SSS) sekmesinde bulabilirsiniz.

 9. MERHABA…SİZDEN İSTEĞİM EŞİMİN TELEFON MESAJLARIN WHATS UP TAKİP ETMEK,,AMA EŞİMİN TELEFONUNA HİÇ BİR ŞEKİLDE FİZİKSEL TEMASIM YOK.ÇÜNKÜ TELOFONU PARMAK İZİ İLE AÇILIYOR.YANI ULAŞMAM İMKANSIZ..BAŞIMIZDAN ÇOK OLAYLAR GEÇTİ .LÜTFEN FİZİKSEL TEMAS OLMADAN WHATS UP TAKİP EDEBİLİRMİYİM.YARDIMCI OLURMUSUNUZ.TELEFONU IPON 6S..SÜREKLİ ŞİFRELİ VE YANINDA…ÇOK ZOR DURUMDAYIM

  1. Uzaktan erişim iCloud ID ve şifresi ile mümkün. Bu bilgilerin olduğu sürece başkasının telefonuna uzaktan bağlanabilirsiniz.

 10. Merhaba,

  Programı siz uzaktan yükleyebiliyor musunuz ? Çünkü benim programı yükleme şansım hiç yok gibi o yüzden bu konuda sizden yardım bekliyorum.

  1. Üreticinin resmi web sitesine girip müşteri destek ekibi ile iletişime geçin, yardımcı olurlar. Ancak kuruluma geçmeden önceden arayıp ne yapmanız gerekenleri öğrenin.

  1. Çalışıyor, ancak dikkat edin jailbreaksiz özelliklerden faydalanabileceksiniz. İzlenecek telefona jailbreak yapmanıza gerek yok.

 11. Merhaba hedef telefonun icloud bilgilerini biliyorum hedef telefona probramı telefona kurulumu yaptıktan sonra telfonu sahibine verdiğimde sonradan iclodu şifresini değiştirirse hala takip etme şansım varmı acaba soruma cevap teşekkür ler

 12. Telefonuna fiziksel erişim sağlayabilirim fakat ıphone herhangi bir şifresini bilmem gerekiyor mu

 13. Arkadaslar,

  iphone icin bu uygulamayi aldim ama hic bir bilgi yok. ancak icloud a yedeklenen bilgileri web uzerinden goruyorum ve her gun icloud adresim bloklaniyor ve yeni sifre istiyor. yedekleme yapmak icin ikili onay yani telefona onay kodu istiyor. bunlari yaptiktan sonra program neye lazimki zaten telefon elimde olacak ve verileri kendimde kontrol edebilecegim. iphone icin kesinlikle tavsiye etmem…

  1. böyle bir sorun yaşanıyor şuan maalesef, hesabınızı dondurup sorun çözüldükten sonra kullanıma devam edebilirsiniz. Müşteri destek ekibine ulaşın +90 850 252 6514

 14. İyi akşamlar ıphone 7 için yüklemek istiyorum son sürüm yüklü nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz

  1. son sürüm yüklü ise jailbreaksiz takip özellikleri kullanabilirsiniz. iCloud İD ve şifresini biliyorsanız uzaktan yüklemeyi bile yapabilirsiniz.

 15. Premium seçersem takip etmek istediğim telefonun üstünde jailbreak ol.asi gerek mi? Icloud’unu ben yaptım şifre benim elimde.

  1. jailbreak yapmanıza gerek yok, satın alma sayfasındaki PREMİUM JAİLBREAKSİZ özelliklerden faydalanabilirsiniz.

 16. Kurulumu için yeterli bilgiyi vermişsiniz ancak programı nasıl kaldırabiliriz telefondan ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *