Telefonum iPhone Takip Edilecek Telefon Samsung

Samsung takip programı ile Samsung telefon takip etme işlemi artık sandığınızdan ya da anlatılandan çok daha kolay. Nasıl mı?

Burada, Samsung takip uygulaması kullanarak Samsung cep telefonu takip etme işlemi için ne yapmanız gerektiğini ve ayrıca Samsung casus yazılım ile daha neler yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

Telefon Casus Yazılımını Satın Alın

Samsung casus programı sahibi olabilmek için ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Hemen, mSpy’ın internet sayfasını ziyaret edin. Sizin için hazırlanmış abonelik planlarından en uygununu seçin ve Samsung telefon izleme fırsatına anında kavuşun! Beğendiğiniz planı belirledikten ve ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra Samsung takip etme imkanı sağlayacak Samsung telefon takip programı takip edilecek telefona yüklenecektir. Bunun için izlemeniz gereken adımlar ve diğer tüm talimatlar e-posta adresinize gelecektir. Ücretsiz deneme hakkınız olduğunu sakın unutmayın! Ayrıca, müşteri hizmetlerimiz Samsung takip etme programınızı nasıl alabileceğinizi açıklamak ve size özel fırsatları aktarmak için 7/24 hazır olacaktır.

Samsung Telefonuna Root Yapın

Samsung telefonuna root işlemi yapmanız, onun işletim sisteminin alt sisteminde ayrıcalıklı kontrol sahibi olmanız anlamına gelir ve cihazınızın garantisini geçersiz hale getirse de bu işlem tamamen geri alınabilir. Telefonda varsayılan olarak bulunmayan uygulamaları kullanabilmek maksadıyla da yapılır ve yalnızca Premium hesap sahibi kullanıcılar için mümkündür. İhtiyaç duyulması halinde uzaktan rooting hizmeti de verilmektedir. Her durumda, internet bağlantısı olan bir hedef cihaza fiziksel erişiminiz gerekmektedir.

Samsung Telefonuna Telefon Takip Programını Yükleyin

Samsung cep telefonu takip edebilmek için hedef cihaza casus programı indirmek ve kurmak gerekir. Ancak öncesinde bazı hazırlıklar yapmak lazımdır. Samsung casus telefonun ‘Ayarlar’ sonra da ‘Güvenlik’ menüleri aracılığıyla cihaza bilinmeyen kaynaklardan yükleme yapılmasına izin verilmelidir.

Android telefona Samsung telefon takip etme programı yükleyebilmek için Google Chrome adres satırına http://a22z.net/a yazarak Samsung takip programını indirin. Bu işlemi mSpy web sitesinde yer alan titizlikle hazırlanmış yardımcı rehberler eşliğinde son derece kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra dosyayı tıklayarak kuruluma başlayabilirsiniz. Tüm izin verme adımlarından sonra Samsung casus programının hedef cihaza kurulumu tamamlanacaktır.

iPhone Telefonunuzu Kullanarak Samsung Telefon Takibine Başlayın

Elde ettiğiniz Samsung casus yazılım ile sadece Samsung telefon takip etme imkanına kavuşmadınız ayrıca Samsung telefon yer tespiti de yapabilirsiniz. Buna benzer bir çok imkana sahip olduğunuzu gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

Kurulum işlemi bittikten sonra Samsung takip programı hedef Android’i izlemeye başlar. Diğer bir deyişle, arama kayıtları, mesajlar ve diğer veriler anında toplanır. Tüm bu veriler, görebilmeniz için online kontrol panelinize gönderilir. Kontrol panelinize internete bağlı herhangi bir cihazdan erişebilir ve toplanan verileri görüntüleyebilirsiniz.

AppStore’da mLite mevcut

mLite AppStore’da mevcuttur ve mağazadan kolayca indirilebilir. Diğerlerinden farklı olarak hedef cihazda gizlenerek çalışamaz ve iPhone’unuza indireceğiniz uygulamayla Samsung telefondaki uygulamanın eşleştirilmesiyle çalışır. Başkasının telefonunu izlemek için temel özelliklere sahip bir iPhone casus program olarak da bilinmektedir.

2 thoughts on “Telefonum iPhone Takip Edilecek Telefon Samsung

  1. Selam ben babamın telefonunu takip etmek istiyorum babamın telefonu android benim ise iphone nasıl takip edebilirim WhatsApp ını ?

    1. Android telefonunda Whatsapp mesajlarını takip etmek için telefona root işlemini yapmanız gerek. Yazıdaki adımları takip ederek programı satınaldıktan sonra izlenecek telefona yükleyiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *