Kayıp Telefonun Yeri Casus Yazılım İle Tespit Edilir 2024

Çocuğunuza hediye olarak yepyeni bir cep telefonu aldınız. Her ne kadar telefonuna düşkün olsa da sıklıkla bir yerler de unutuyor ama bir şekilde buluyordunuz. Ancak şimdi bulamıyorsunuz, kayıp Samsung telefon nasıl bulunur diye düşünüyorsunuz. İhtimal vermiyorsunuz ama belki de cep çalındı. Bu kez de başka bir soru aklınıza geliyor: çalınan telefon nasıl bulunur? Hem bu sorulara cevap verebilecek hem de Android telefon takip imkanı sunan kayıp telefonun yerini tespit etme yazılımı mevcut. Kaybolan telefon nasıl bulunur ele alırken bu yazılımı da tanıyalım.

Kayıp Telefon Nasıl Bulunur?

Cep telefonlarının kaybolması ya da çalınması sıklıkla karşılaşılan bir durum. Bu tür durumlara karşı hazırlıklı olmak her zaman yararınıza olacaktır. Alacağımız tedbirler ile kayıp telefonun yerini tespit etme mümkün. Bu konuda size yardımcı olabilecek uygulamalar mevcut. Farklı çözümler bulunabilir ancak daha fonksiyonel çözümlerden bahsedeceğiz. Bu konuda hem telefon yer tespiti hem de telefon izleme yapabilen casus yazılımlar kullanılabilir. Eğer çocuğunuza ait bir telefonun kaybolmasını veya çalınmasını istemiyor hem de çocuğunuzun nerede olduğunu, telefonla neler yaptığını öğrenmek istiyorsanız ebeveyn denetimine imkan veren telefon izleme programı mSpy, ideal bir çözüm sunacaktır. İşletim sistemine göre kayıp telefon bulma nasıl yapılabilir, iPhone ve Android üzerinden inceleyelim.

MSPY SATIN ALIN

Kayıp iPhone Nasıl Bulunur?

Kayıp iPhone bulma mSpy yazılımı için sorun değil. GPS takip sayesinde kolayca yapılabiliyor. Yazılımın simgesini uygulamalar bölümünde gözükmemesi için gizleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde çalınan telefonu bulmak daha kolay hale gelmektedir. Herhangi bir simge gözükmediği için telefonu çalan kişi telefonun izlendiğinden haberi olmaz. GPS uyduları ve İnternet bağlantısı sayesinde cihaz ister kaybolsun ister çalınsın konumu tespit edilebilir. Yazılım anlık konum bilgilerini kullanıcı paneline aktarır. Siz de panelinize bağlanarak cihazın nerede olduğunu, en son ne zaman kullanıldığını, arama yapılan konumları dahi görebilirsiniz. Yazılımın tam olarak çalışabilmesi için telefona jailbreak yapılması gerektiğini hatırlatalım.

Kaybolan Android Telefonu Bulma Yöntemi

iOS, iPhone harici telefonlarda kullanılamaz iken Android pek çok marka ve modelde kullanıldığı için avantaj sağlar. Nasıl Samsung telefon takip mümkün ise Lg cihaz takip de o derece mümkündür. Kaybolan veya çalınan telefonun markası değil Android olması yeterlidir. Konum bulma programı mSpy, Android telefonlarda sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Anlık konum bilgilerini kontrol panelinizden takip edebilirsiniz. Belirlediğiniz bir alanın dışına çıkılmasında veya istemediğiniz bir alana girildiğinde uyarı alırsınız. Konum bilgisindeki anormal bir değişiklik cihazın kaybolduğuna veya çalındığına işaret edebilir. Üstelik yazılımı kullanmak için root yapmanıza da gerek yok. mSpy sayesinde Android uzaktan kontrol edilebilir hale geliyor. Son olarak bu yazılımı nasıl kullanabileceğinize değinelim.

Kayıp Telefon Bulma Programı Yükleyin

Kayıp telefonun yerini tespit etme ve ebeveyn denetimi konusunda yetkin olan mSpy’ı mutlaka denemelisiniz. Cep telefonu takip etme programı indirip bedava 7 gün boyunca deneyebilirsiniz. Özellikle aile kiti ile birden fazla cep takibi yapabilirsiniz. Bu sayede kayıp telefon derdine son verebilirsiniz. mSpy’ın sunmuş olduğu mobil uygulaması sayesinde telefondan yer tespiti de yapabilirsiniz. Bu uygulama ile kontrol panelinize bağlanıp konum bilgisi alabilirsiniz. Hatırlatma olarak belirtelim ki yazılımın yaptığı telefon numarası takip etme değil, yüklendiği cihazın kendisini takip etmektir. Bunu da İnternet aracılığıyla yapar. Burada önemli olan cep numarası değil cihazın kendisidir. mSpy ile çocuklarınızın nerede olduklarını takip edin ve mobil kullanımlarını denetim altına alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *