Line Takip Edilebilir Mi? [2024]

Line takip edilebilir mi? Elbette, bu günlerde casus yazılımların takip edemediği, gözünden kaçabilecek hiçbir şey yok. Mesaj okuma programı olarak çalışabilecek bir casus yazılım ileizlenecek telefonu casus telefon hâline getirerek başka birinin Line’ını her yönüyle kontrol altına alabilirsiniz.

Line takip etmek için kullanılan programlara Line spy ve Line messenger takip programı da denilmektedir. Bunlar aslında Line takip hizmeti sunan kapsamlı casus yazılımları ifade etmek için kullanılırlar ve aralarında bir fark yoktur. Sadece kullandığınız casus yazılıma bağlı olarak daha iyi bir mesaj takip programı elde edip etmediğiniz değişmektedir. Bu yüzden Line spy ya da Line messenger takip programı mı kullanmak gerekir yerine hangi casus yazılım mesaj takip programı olarak daha iyidir konusuna yoğunlaşmak gerekir.

Line Takip Programı

Yazımızda özelliklerine ve kullanımına değineceğimiz casus yazılım olarak elbette bu alandaki en iyilerden olan mSpy’ı tercih ettik. Line sohbetlerini takip etmek için sunduğu özelliklerin yanında telefonun genelini avucunuzun içerisine almanıza yardımcı olacak birçok bilgiyi toplayabilir:

 • Mesajlaşma Uygulamaları (Skype, WhatsApp, Hangouts, iMessage, Facebook, Viber ve Diğerleri)

 • Arama Kayıtları

 • Metin Mesajları

 • Fotoğraflar ve Videolar

 • E-postalar, Takvim Girdileri, Rehber, Notlar

 • GPS Konumu

 • Anahtar Kelimeler

 • Tuş Vuruşları

 • İnternet Tarayıcıları

mSpy ile Line Takip Etme

Line takip için olan hizmetine dönecek olursak uygulama içerisinden yapılan her şeye eksiksiz ulaşabileceğinizin söylememizde hiçbir abartı olmadığını göreceksiniz. Bir Line spy olarak şu özellikleri sunuyor:

 • Gidip Gelen Bütün Mesajların İçeriği (Gizli Sohbet Dahil!)

 • Mesajlaşılan Kişilerin Adları ve Telefon Numaraları

 • Mesajların Tarihleri

 • Line Üzerinden Paylaşılan Multimedya Dosyaları

 • Line Engelleme

Bunların hepsi casus yazılım Line takip yapmak istenen cihaza yüklendikten sonra başka bir şey yapmadan kontrol panelinizde beliriverecek ve Line görüşmeleri yapılan telefon bir anda bir casus telefon olarak size hizmet etmeye başlayacak. Bahsettiğimiz verileri kontrol panelinin Line bölümünden görüntüleyebileceksiniz. Her bir veri kişi adları, telefon numaraları ve tarihleriyle birlikte sohbet odalarına bölünmüş şekilde listelenecek. Bu sayede herhangi bir karışıklık yaşanmadan ve yanlış anlama ihtimali olmadan sohbetlerin gidişatını izleyebileceksiniz.

Aynı kontrol panelinin içerisindeki diğer bölümlerde gezinerek Line messenger takip programı özelliğine ek olarak toplanan diğer verileri görebileceksiniz. Her bir mesajlaşma uygulaması ve telefonun arama, sms gibi bölümleri için ayrı kategoriler yer alıyor.

Line takibi yapabileceğiniz bir mesaj okuma programı kullanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden mSpy’ın sitesini ziyaret ederek satılan paketleri hemen incelemelisiniz.

2 thoughts on “Line Takip Edilebilir Mi? [2024]

 1. selam.benim esim line prokramni sifrelemis.line prokramni baska prokramin altina gizletmis.ben cok merak ediyorum o kiminle konusuyo.ve mesajlari niye gizli tutuyo.ve sizin bu casuz hakkinda okudum.ve sizden yardim istiyorum.

  1. Tuşu tıklayarak üretici sitesine geçtikten sonra casus programını satınalabilirsiniz. Line takip edebilmek için takip edilecek telefonun iPhone ise jailbreakli, Android ise root yapılmış olması gerekir. Buna dikkat edin. Tüm sorularınızı müşteri destek ekibi cevaplar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *