mSpy Android Kurulumu Nasıl Yapılır 2024?

Android Telefona Casus Yazılım Yükleme

Siz de dakikalar içerisinde tamamlanan mSpy Android kurulumu hakkında hazırladığımız bu rehberi okuduğunuzda, gerçekten de ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Türkçe olarak kurulabilen ve Türkçe bir uygulamayla kontrol paneline sahip olan mSpy ile Android telefona casus yazılım yükleme işleminin üstesinden dakikalar içerisinde geleceğiz.

MSPY DENEYİN

mSpy Android kurulumu bütün Android telefonlarda aynı şekilde gerçekleşir; fakat Android’in ne kadar özelleştirilmeye açık olduğunu unutmayın. Bu yüzden aşağıdaki ekran görüntülerinde ve adımlarda küçük farklılıklar olabilir. Ancak bu fark asla büyük olmayacaktır ve telefona takip programı yükleme sırasında karşınıza hiçbir zorluk çıkarmayacaktır.

mSpy Android Kurulumu Öncesinde Yapılması Gerekenler

Android telefona casus yazılım yükleme adımlarına geçmeden önce, programı izlemek istediğiniz cihaza yüklemeniz gerekeceğini belirtelim. Aşağıda bulabileceğiniz mSpy Android kurulumu adımlarını izlemek istediğiniz cihaz üzerinde, o cihazı elinize alarak gerçekleştirmelisiniz. Uzaktan telefona takip programı yükleme işlemini yapmanız mümkün değil. İlk kurulum sonrasında izleyeceğiniz cihaza tekrar fiziksel erişim sağlamanıza gerek yok. Kontrol paneli ile uzaktan cihazı izleyebileceksiniz.

İzleyeceğiniz cihazın internete bağlı olması gerekecek.


mspy android kurulumu güvenlik

İzleyeceğiniz hedef telefonda bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin verilmiş olmalı. Uygulama mağazasından değil, dışarıdan apk indirilerek kurulacağı için kurulum öncesinde bu adımı yerine getirmeniz gerek. Bunun için izleyeceğiniz cihazı elinize alın, menüden ayarlara girerek güvenlik bölümünü bulun ve “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini açın. Eğer uygulama doğrulamayla ilgili bir seçenek varsa bunu kapatmalısınız.

mSpy Hedef Telefona Nasıl Yüklenir?

Öncesinde yapmamız ve bilmemiz gerekenleri netleştirdiğimize göre artık mSpy hedef telefona nasıl yüklenir görebiliriz. Yükleyeceğimiz programı indirerek başlayacağız:

mspy android kurulumu google chrome

mSpy apk dosyasını indirmeliyiz. Telefonun ana menüsünden yüklü tarayıcılardan birini açarak başlayabiliriz. Chrome’u kullanmanızı öneririz.

mspy android kurulumu adres

Açtığınız tarayıcının adres bölümüne http://a22z.net/a adresini girdiğinizde karşınıza gelecek ekranda bir güvenlik doğrulaması bulunacak. Gördüğünüz şeklin aynısını seçerek ekranın altındaki butona bastığınızda indirme işlemi başlayacak.

Dikkat: Yukarıda verdiğimiz adres mSpy apk dosyasının doğrudan indirme adresidir. Yani güvenlik doğrulamasını geçtiğinizde karşınıza başka bir sayfa gelmeyecek ve sıradaki telefona takip programı yükleme adımında çalıştırmanız gereken apk dosyası arka planda indirilmeye başlanacak. Cihazın ekranında programın indirildiğine dair uyarı görmezseniz bildirimlerden ilgili uyarıyı bulabilirsiniz.

mspy android kurulumu yüklenen

İndirilen dosyanın adı “bt.apk” olacak. Telefonun bildirimlerindeki uyarıya basarak dosyayı çalıştırabilirsiniz. Böyle bir uyarı göremiyorsanız telefonun menüsünden “İndirilenler” ikonuna basarak “bt.apk”yi bulmanız da mümkün. Bu apk dosyasını çalıştırdığınızda asıl mSpy Android kurulumu başlayacak.

Telefona Takip Programı Yükleme Adımları

mspy android kurulumu hizmeti güncelle

  1. “bt.apk”yi çalıştırdığınızda karşınıza bazı ekranlar gelecek. Sırasıyla ekranlardaki şu butonlara basarak devam edebilirsiniz: “Sonraki”, “Yükle” ve “Aç”

  2. Bu adımda karşınıza gelecek kullanım sözleşmesini okuyun ve uygun buluyorsanız kabul edin.mspy android kurulumu mspy ya hoş geldiniz

  3. Silinme korumasını, tuş vuruşu kaydediciyi ve veri toplama iznini etkinleştirin. Tuş vuruşu kaydediciyi etkinleştirdiğinizde, alt ayarı olan yazılım güncelleme servisine de izin vermeniz gerek. Ayrıca veri toplama iznini açtığınızda, alt ayarlarındaki servis güncelleme ve kullanım erişimi seçeneklerini açmayı unutmayın.

  4. Aynı ekranda mSpy ikonunun yüklü uygulamalar arasında görünüp görünmeyeceğini seçebilirsiniz.

  5. Ekranın altındaki ilgili bölüme kayıt kodunu girip “Kurulumu Tamamla”ya bastığınızda mSpy Android kurulumu tamamlanmış oldu.

  6. İşte telefona takip programı yükleme işlemi bu kadar basit!

Telefonda mSpy Android kurulumu ile alakalı hiçbir iz bırakmamak isterseniz, yukarıdaki ekran görüntülerindeki gibi “bt.apk”yi ve aşağıdaki ekran görüntülerindeki gibi tarayıcınızın geçmişini silebilirsiniz.

MSPY DENEYİN

mspy android kurulumu tarama geçmişini temizle

mspy android kurulumu temizle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *