mSpy Android Telefonuna Nasıl Kurulur? [2024]

mSpy’ın uygun ücretli telefon takip programı paketlerinden birini Android telefonlara kurmak ve örneğin Samsung telefon takip yapmak mı istiyorsunuz? Piyasadaki en kolay kuruluma sahip telefon takip programlarından olan mSpy’ın kurulumunda karşınıza çıkacak her şey adım adım yazımızda.

MSPY DENEYİN

mSpy’ı henüz satın almadıysanız internet sitesine gidebilir ve “Şimdi Satın Al” butonuna tıklayıp paketleri inceleyerek hoşunuza giden birini satın alabilirsiniz. Satın alma formunu doldurduktan sonra mSpy online kontrol panelinin bilgileri e-posta ile gönderilecek. mSpy’ın destek ekibi tarafından kurulumun yapılmasını isterseniz mAssistance hizmetini de satın alabileceğinizi belirtelim.

Mspy’ın özelliklerini internet sitesinden detaylı olarak görebilirsiniz; ama kısaca değinmek gerekirse:

 • Aramalar, metin mesajları, kişiler, takvim ve not girdileri, internet siteleri

 • WhatsApp, Facebook, Tinder, Viber, Line gibi mesajlaşma uygulamalarındeki sohbetler

 • GPS konumları

 • Tuş vuruşları

 • Cihaz ve yüklü uygulama bilgileri

 • Arama, uygulama, internet sitesi engelleme

mSpy Nasıl Kurulur?

E-postadaki buton ve mSpy login bilgileriyle kontrol paneline giriş yaptığınızda karşınıza ilk kurulum için seçenekler gelecek. Buradan telefonun modeli fark etmeksizin, örneğin Samsung telefon takip yapacaksanız yine Android’i seçmelisiniz.

mSpy’ın takip edilmek istenen telefona yükleneceğini özellikle belirtelim. Yoksa telefon takip programı özellikleri verilere ulaşamaz. Telefonu kurulum sırasında hazır şekilde elinizde bulundurmalısınız.

Kontrol paneli size detaylı bir rehber ve mSpy indirme adresini verecek. Ekran görüntüleriyle desteklenmiş rehberde bulunan mSpy nasıl kullanılır adımlarıysa şöyle:

 1. Telefonun ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin verme.

 2. mSpy’ın verdiği adresin internet tarayıcısına yazılarak .apk uzantılı kurulum dosyasını indirme ve çalıştırma.

 3. Uygulama yüklendikten sonra ilk kez çalıştırarak mSpy’ın gizlenip gizlenmeyeceğini seçme. Bu adım herhangi bir teknik bilgi gerektirmiyor. Seçim yapmanız yeterli.

 4. mSpy’ın ürün kodunu girerek konrol paneline bağlama.

Bu işlemleri tamamladığınızda veriler kontrol panelinde gözükmeye başlayacak.

mSpy’ın Çalışabileceği Android Telefonlar

mSpy cep telefonu takip programı Android 4 ve üstü bütün telefonlarda çalışabilir. Yani bu şartı yerine getiren Samsung, LG, HTC, GM gibi markaların telefonlarını sorunsuz şekilde takip edebilirsiniz.

Yalnız mSpy’ın bütün özelliklerinin çalışmasını isterseniz takip edilecek telefonun rootlu olması gerekiyor. Root telefonun uygulama çalışma sınırlarını kaldırarak mSpy’ın bir telefon takip programı olarak her yere ulaşabilmesini ve size gösterebilmesini sağlıyor. Takip edeceğiniz telefonu root yapmak için internette sayısız rehber ve ücretsiz programlar bulabilirsiniz.

2 thoughts on “mSpy Android Telefonuna Nasıl Kurulur? [2024]

 1. Merhabalar size bir kaç sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim. soru 1. root yapmadan sizin programın hangi özelliklerinden yararlanabiliriz….soru 2 toplam indirme işlemi ve kurma ne kadar zaman alır..soru 3 destek programını satın aldıgımızda ne şekilde irtibatlaşıyoruz.arayarakmı yoksa mail veya mesaj yoluylamı ? Teşekkürler

  1. 1. Android telefonuna root yapmadan kişi rehberi, SMS, MMS, arama, tarama geçmişi, yüklenmiş uygulamalar, fotoğraf, video, konum, keylogger (şifreler) takibi, coğrafi çevreleme, arama engelleme gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz.
   2. 15 dakikada tüm işlemler yapılır.
   3. Sizin için uygun olan yol ile irtibata geçilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *