Jailbreak yapmadan mSpy Kontrol Paneli 2024

mSpy giriş: Kontrol Paneli

mSpy yazılımının yüklenmesi sona erdikten ve kurulum sihirbazının tüm basamakları gerçekleştirildikten sonra hesabınız otomatikman aşağıdaki mSpy giriş Kontrol Panelini geçiş yapacaktır:

mSpy giriş KP 1

Bütün temel bölümleri anlatalım:

1. Ekranınızın sol tarafında Kontrol Panelinin menüsünü göreceksiniz. Burada takip edebileceğiniz bütün özellikleri görebilirsiniz. Herhangi birini tıkladığınızda ilgili bölüm açılacak.

2. mSpy giriş yaptıktan sonra Kontrol Panelinin üst bölümünde Destek Ekibimizle iletişime geçtiğinizde gerekli olacak Müşteri Numaranızı göreceksiniz. Ayrıca hesabınızı da Müşteri Numaranız ile sistemimizde hızlı bir şekilde bulabiliriz.

mSpy giriş KP 2

Profiliniz butonuna dokunduğunuzda Kullanıcı Ayarları sayfasına yönlendirileceksiniz ve burada isteğiniz doğrultusunda Dil, Şifre, Hesap E-posta Adresini değiştirebilirsiniz.

mSpy giriş KP 3

MSPY DENEYİN

3.Kontrol Panelinin sağ üst köşesinde Yardım Sayfamıza ulaşabileceğiniz bir buton göreceksiniz. Tüm yapılması gerekenleri ve işlemleri burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Canlı Teknik Destek için gerekli telefon numarasına buradan ulaşabilirsiniz.

4. Kontrol Panelinin sol üst kısmındaki açılır menüye tıkladığınızda paketinizdeki mevcut tüm abonelikler listelenecektir:

mSpy giriş KP 4

5. Cihaz Ekle butonuna tıklayarak yeni bir abonelik başlatabilir, daha fazla cihaz takip edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun Telefon ve Bilgisayar takibi sunan yeni bir abonelik paketi satın alabilirsiniz.

mSpy giriş KP 5

6. Şimdi Güncelle butonuna tıklayarak takip edilen iCloud hesabının son güncellemelerini alabilirsiniz. Takip edilen iCloud hesabına bağlanarak yeni verilerin Kontrol Paneline gönderilmesini sağlar.

7. Cihaz Bilgisi, Kontrol Panelinin orta kısmında sol üstte yer alır. Takip edilen cihaz ve bu cihazın IMEI numarası gösterilir.

8. Hesap Bilgisi bölümü, ekranın sağına doğru Cihaz Bilgisi bölümünün yanında yer alır. Abonelik numaranızı (müşteri numaranızdan farklıdır), aboneliğinizin türünü, aboneliğinizin sona ereceği tarihi görebilirsiniz. Aboneliği Yenile simgesine tıklayarak geçerli abonelik sürenizi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

mSpy giriş KP 6

9. Kontrol Panelinin üst kısmında (kulaklık simgesi) mSpy’ın ek hizmetlerinden satın aldıysanız Canlı Destek telefon numarasını bulabilirsiniz.

10. Ekranınızın sağ tarafında ek hizmet satın almanızı sağlayan Telefon Desteği Al butonu yer almaktadır.

mSpy giriş KP 7

mSpy Giriş: Cihaz Yönetimi

mSpy giriş KP 8

1.Telefon Bilgisi bölümünde telefonla ilgili bilgiler bulabilirsiniz: telefonun ismi, numarası (isteğe bağlı), telefonun işletim sistemi, sürüm numarası, IMEI numarası, abonelik geçerlilik süresi

2. iCloud verilerini tekrar senkronize et bölümünde Apple Kimliği ve bir sonraki güncelleme tarih ve saati yer alır. Kullanıcı değiştirebilirsiniz bu sayede aynı iCloud hesabına sahip farklı bir hedef cihazı takip edebilirsiniz.

MSPY DENEYİN

mSpy giriş KP 9

3.Geçerli Cihazın Bağlantısını Kaldır butonu sistemde takip edilen iCloud hesabını devre dışı bırakır ve sunucuya bilgi akışını keser, takibi bırakır. Buraya tıkladığınızda mevcut iCloud hesabın bağlantısı kesilir ve farklı bir abonelik için otomatikman yeni Kurulum talimatı gönderilir.

4. Kayıtları Temizle butonu hesabınıza ait tüm kayıtları ve dilediğiniz kayıtları seçip silmenizi sağlar.

5. Kayıtları Dışa Aktar butonu halihazırda bulunan tüm kayıtları bilgisayarınıza indirmenizi sağlar. Ancak medya dosyaları buna dahil değildir.

MSPY SATIN ALIN

Biraz daha ilerleyelim ve özelliklerini açıklamaya devam edelim.

Rehber

mSpy giriş KP 10

Bu özellik takip edilen cihazın rehberinde kayıtlı tüm kişileri gösterir. İki hususa dikkat ediniz: Yeşil simge o kişinin rehberde kayıtlı olduğunu gösterir; Gri simge ise kişinin rehberden silindiğini ifade eder. Daha Fazla Bilgi ikonuna tıklayarak kayıtlı kişi ile ilgili (eğer varsa) ek bilgiler öğrenebilirsiniz.

Arama Kayıtları

mSpy giriş KP 11

Bu özellikle yapılan çağrı kayıtlarını görebilirsiniz. Yer alan bilgiler: Çağrı türü, Adı, Telefon Numarası, Çağrı süresi ve Çağrı Zamanı. Çağrı türündeki Yeşil simge, gelen aramayı; Mavi simge ise yapılan aramayı gösterir. Cevapsız aramalar Çağrı Süresi kısmında gösterilir. Takip edilen cihazda arama kaydı silinirse arama simgesi kırmızıya döner.

SMS’ler

mSpy giriş KP 12

Bu bölümde kısa mesajların listesini ve içeriğini görebilirsiniz. Şu bilgiler yer alır: SMS türü, Adı, Telefon Numarası, Mesaj ve Saati. SMS türünde Yeşil simge alınan; Mavi simge ise gönderilen mesajları ifade eder. Eğer takip edilen cihazda SMS silinirse simge kırmızıya döner.

Tarayıcı Geçmişi

mSpy giriş KP 13

Tarayıcı Geçmişi bölümünde, takip edilen cihazdaki İnternet kayıtları gösterilir. Yer alan bilgiler: Yer İmleri; Ziyaret edilen URL’ler; Ziyaret Sıklığı ve Son Ziyaret Zamanı

Etkinlikler

mSpy giriş KP 14

Bu bölümde takip edilen cihazındaki tüm planlanmış etkinliklerin listesi gösterilir. İlgili kaynaklardan (ör. Google Takvim) senkronize edilebilir. Şu bilgileri öğrenebilirsiniz: Başlangıç Tarihi ve Saati, Bitiş Tarihi ve Saati, Başlık, Konum, Açıklama, Tarih ve Saat (bir günlük CP güncellendiğinde).

MSPY DENEYİN

2 thoughts on “Jailbreak yapmadan mSpy Kontrol Paneli 2024

  1. 7 gün içinde iptal edebilirsiniz diyor 7 günden önce nasıl iptal edilir bilgi verirmisiniz lütfen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *