mSpy Inceleme 2024

Telefon takip programları arasında alanının en iyilerinden biri olan mSpy ile oldukça kolay bir şekilde dilediğiniz kişinin telefonunu kolayca takip edebilirsiniz. Bu yazımızda alanının en iyisi olan mSpy ile telefon takibinin nasıl yapılacağını inceleyeceğiz. mSpy’ın kurulumu ve diğer detayları yazının devamında bulacaksınız.

mSpy ile Android veya iOS işletim sistemi fark etmeksizin bütün mobil cihazları kolayca takip edebilirsiniz. mSpy kullananların program ile ilgili yorumlara ve mSpy’ın tüm detaylarına başlıyoruz. 

mSpy Nedir? 

mSpy dilediğiniz türden bir mobil cihaza kurarak o cihazın içerisinde yer alan tüm bilgileri görebilmenize olanak sağlayan bir telefon izleme programı olarak tanımlanabilir.

mSpy uygulamasını dileyen herkes kolayca kullanabilir. Özellikle dijital çağın sakıncalarından çocuklarını korumak isteyen ebeveynler için mSpy ebeveyn takip programı olarak en iyi seçenektir.

Yine eşinin kendisini aldattığından şüphelenenlerin eşinin telefonuna gelen tüm mesajları kontrol edebilmesini sağlama açısından mSpy gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir casus takip programı seçeneğidir.

mSpy’ı bu denli kullanışlı yapan avantajlarını şu şekilde belirtebiliriz:

 • Takip etmek istediğiniz cihaza kolayca kurulum yapılabilmektedir. Programın sezgisel arayüz sayesinde olası sorunlara karşı kullanıcılara anında çözüm sunulmaktadır.
 • Uygulamanın kullanımı internet sitesi üzerinden alınan hesap ile kolayca yapılabilmektedir. Yine internet üzerinden telefon sinyal takip programı olarak kullanılabilmesi dilenen tüm cihazlarla takip yapılabilmesini sağlamaktadır.
 • mSpy uygulamasının iletişimi kolayca sağlanabilecek müşteri hizmetleri servisi de yine uygulamanın en büyük avantajlarından biri olarak görülebilir.

mSpy Neden Türkiye’de Kullanılabilecek en İyi Telefon Takip Uygulamasıdır?

mSpy Türkiye sınırlarında hizmet veren telefon takip programları arasında kesinlikle açık ara en iyi uygulamadır. mSpy’ın en iyi telefon takip programı olmasının pek çok sebebi vardır. mSpy’ın en iyi telefon takip programı olarak değerlendirilmesinin sebeplerine daha detaylı bakacak olursak:

 • mSpy ile hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlar kolayca takip edilebilmektedir. iOS cihazlar için de hem jailbreak olan hem de olmayan cihazların takibine imkân tanınmaktadır.
 • mSpy online ile mSpy’ın internet sitesi üzerinden takip etmek istediğiniz cihazın tüm bilgilerini görebilirsiniz. Bu erişimin internet üzerinden yapılabiliyor olması dilediğiniz yerden internet erişimi olan bir cihaz ile telefon takibi yapabilmesine olanak sağlamaktadır.
 • mSpy takip ettiğiniz cihaza gelen ve o cihazdan giden tüm verileri stabil bir şekilde size sağlayan bir takip programıdır.mSpy root tableAndroid takip edilen telefon
iPhone takip edilen telefon
iPhone takip edilen telefon

mSpy Telefon Takip Programı Özellikleri 2024

mSpy’ın sunmuş olduğu en yaygın özellikler şunlardır:

Tüm Anlık Mesajlaşma Uygulamalarını Anlık İzleme 

Mobil cihazlar üzerinden kişiler ile mesajlaşma olanağı sağlayan tüm anlık mesajlaşma uygulamalarının takibi mSpy ile kolayca yapılabilmektedir. Takip ettiğiniz cihaza bu uygulamalar üzerinden gelen tüm mesajlara gelir gelmez siz de erişim sağlayabilirsiniz. mSpy ile mesajlarına erişim sağlayabileceğiniz anlık mesajlaşma ve sosyal medya uygulamaları arasında şunlar yer alır:

Tüm Anlık Mesajlaşma

Daha fazla anlık mesajlaşma ve sosyal medya uygulamasının takibi için mSpy üzerinde yapılan geliştirmeler devam etmektedir.

SMS Mesajlarını Okuma

mSpy ile takip ettiğiniz cihaza gelen tüm mesaj trafiğini takip edebilirsiniz. Gelen mesajın kimden geldiğini, mesajın ne olduğunu, mesaja ne cevap verildiğini ve mesajın geliş – gidiş tarih ve saatleri gibi tüm detaylar mSpy ile izlenebilmektedir.

GPS İzleme

mSpy’ın sunduğu muhteşem özelliklerden biri de takip edilen cihazın GPS’ini de anlık olarak izleyebilmektir. Bu size tam olarak takip ettiğiniz cihazın nerede olduğunu görebilme imkânı sunar. Yine bu özellik sayesinde mSpy ile takip ettiğiniz cihazın konum geçmişine de detaylı olarak erişebilirsiniz. Ayrıca özellikle ebeveynler için oldukça kullanışlı olan bir özellik olarak mSpy ile takip ettiğiniz cihaza güvenli bölgeler oluşturabilirsiniz. Bu sayede takip ettiğiniz kişi bu bölgenin dışına çıktığında anında bir bildirim alırsınız. Kısacası bu özellik sayesinde mSpy’ı bir anlık sinyal takip programı olarak da kullanabilirsiniz. 

İnternet Faaliyetlerini İzleme

mSpy’ın sunduğu kullanışlı özelliklerden bir diğeri de takip ettiğiniz cihazın internette yaptığı tüm aktiviteleri takip etme ve bunun yanında da kontrol etme olanağının sunulmasıdır.

Bu sayede yine bir ebeveyn takip programı olarak mSpy ile takip ettiğiniz cihazın tarayıcı geçmişini detaylı bir şekilde sanki o cihazı siz kullanıyormuş gibi görebilirsiniz. Bununla birlikte yine takip ettiğiniz cihaz için girilmesini istemediğiniz internet siteleri belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz bu internet sitelerine girildiğinde takip edilen kişi bu sitelere ulaşamayacaktır.

Takvime ve Telefon Kişilerine Erişim

mSpy’ın kullanıcılarına sunduğu bir önemli özellik de izlediğiniz telefonun kişilerine ve takvim etkinliklerinin tamamına erişim imkanıdır. mSpy üzerinden izlediğiniz kişinin telefonundaki tüm planlanmış aktiviteleri görebilirsiniz. Ayrıca notlarına ve telefondaki kişilere de tüm detaylarıyla yine mSpy üzerinden erişmeniz mümkün olabilmektedir.

Fotoğraf ve Videoları İzleme

mSpy ile takip ettiğiniz cihazdaki tüm fotoğraf ve video içeriklerine erişim sağlamanız oldukça kolaydır. Online mSpy giriş platformundan izlediğiniz kişinin bütün medya dosyalarını kolayca görebilirsiniz. Dilerseniz bu dosyalara müdahale etmeniz de mümkündür. Burada müdahaleden kastımız o dosyayı takip ettiğiniz telefondan silmek gibi şeylerdir.

 Uygulama ve Programları Kontrol Etme

mSpy aracılığıyla takibini yaptığınız telefonda yer alan tüm uygulamaları kontrol edebilirsiniz. Bu özellik de yine mSpy’ı bir ebeveyn takip programı yapan özelliklerden biridir. Zira çocuğunuza aldığınız bir telefonda çocuğunuzun zararlı uygulamalara erişmesini mSpy ile engelleyebilirsiniz. Yine çocuğunuzun aldığınız mobil cihaz ile oyun oynaması ve sorumluluklarını yerine getirmemesi gibi durumları da önlemiş olursunuz. 

Vuruş Kaydı

mSpy’ın efsanevi özelliklerinden biri de izlediğiniz kişinin cihazından yaptığı tüm klavye vuruş kayıtlarına erişim sağlanabiliyor olmanızdır. Bu şu anlama gelmektedir. O cihazdan girilmiş olan tüm hesapların şifreleri ve kullanıcı adları mSpy üzerinden kolayca sizin erişiminize sunulacaktır. 

Wi-Fi Moktalarını İzleme

mSpy ile hedef cihazınız wi – fi’ye bağlı ise cihazın GPS’i kapalı olsa bile konumu anlık olarak wi – fi üzerinden izleme şansına kavuşmuş olursunuz. Yine riskli bir durum olması hasebiyle hedef cihazın halka açık Wi-Fi noktalarına veya yine sakıncalı gördüğünüz Wi-Fi noktalarına bağlanmasını da engellemeniz mümkün olmaktadır.


mSpy Kurulumu ve Gerekli Ayarların Yapılması 

Bütün bu harika özelliklerden faydalanmak için elbette öncelikle mSpy indir işlemini gerçekleştirmek ve mSpy’ı hedef cihaza kurmak gerekmektedir. Bu başlık altında mSpy ücretsiz bir şekilde indirme ve detaylı olarak hem Android hemde iOS cihazlara nasıl kurulduğundan bahsedeceğiz. 

Ancak öncesinde mSpy online internet sitesine kayıt olmanız gerekmektedir. Gerekli kayıt işlemini yaptıktan sonra kurulumdan önce sitede hesabınızı açmalısınız. mSpy’ın hangi paketini satın alacağımıza karar verdikten sonra ilgili paketin satın alma işlemini gerçekleştirmek ikinci adımımız olacak. Satın alma sırasında verdiğimiz e – mail hesabına satın alma gerçekleştikten sonra giriş hesabıyla ilgili detaylar gönderilecektir.

 Bunun ardından sitede kullanacağınız bu hesap telefon takip programı kullanımı için sizin eliniz ayağınız olacaktır. 

mSpy Android Cihazlar İçin Kurulum Kılavuzu 

uyumluluk Android
mSpy’ı Android bir cihaza kurmadan önce hedef cihazda bazı düzenlemeler yapmak gerekmektedir.

 • İlk olarak güvenlik ayarlarında bulunan “Bilinmeyen Kaynaklar” kutucuğu aktif edilmelidir.
 • Android kurulumu öncesi ayarlarından bir diğeri de ayarlar kısmındaki Google seçeneğine giriş yaptıktan sonra Google ayarının altında yer alan Güvenlik kutucuğuna tıklamak. Burada “Cihazı Güvenlik Tehditlerine Karşı Tara” ayarını pasif hale getirmelisiniz.

mSpy Android yükleme öncesi gerekli olan tüm ayarlar bu şekilde tamamlanmış olacaktır.

 1. Ardından hedef cihazın internet tarayıcısı açılmalıdır. Buraya daha önce mSpy online sitesinden verilen Android indirme linkini girmemiz gerekecektir. Linki girdikten sonra sitenin güvenli olmamasına rağmen ziyaret edilmesini sağlayıp siteye giriyoruz. Siteye girdikten sonra gereken CAPTCHA kontrolü adımı karşınıza çıkan şeklin çizilmesiyle aşılmalıdır. Bunu da yaptıktan sonra telefona bir .apk dosyası indirilecektir.
 2. İndirilen bu dosyayı “Yükle” seçeneğini kullanarak hedef cihaza yükleyiniz. Yüklendikten sonra da uygulamayı açınız.
 3. Gelen uygulama hedef cihazın izlenmesini sağlayacak mSpy uygulamasıdır. Burada uygulamayı açtıktan sonra lisans şartlarını kabul etmelisiniz.
 4. Ardından bir alttaki “Kaldırma İşlemini Önleyin” kutucuğuna tıklayın. Burada yine karşınıza gelen “Bu cihaz yöneticisini etkinleştir” seçeneğine tıklayın.
 5. Sonrasında “Keylogger’a izin ver” kutucuğuna tıklayın. Buranın alt menüsündeki “Framework Güncelleme Hizmeti” seçeneğini “Açık” konumuna getirin.
 6. Bir alt menüde “Verilerin Toplanmasına İzin Ver” menüsünü seçin. Burada “Update Service” kısmına dokunun ve kullanım erişimine izin verin.
 7. Bu menünün en altındaki kayıt kodunu buraya ekleyin kısmına da mSpy online sitesinden aldığınız kayıt kodunu girmelisiniz. Ardından “Tam Kurulum” seçeneğine basınız.

Tebrikler. mSpy kurulumu gerçekleştirilmiş oldu. Hedef cihazda yükleme yaptığınıza dair iz bırakmamak adına “İndirilenler” klasöründe indirmiş olduğunuz .apk dosyasını silebilirsiniz. Ayrıca hedef cihazın tarayıcı geçmişini de yine silmeyi unutmayın.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra mSpy’ın kaydolmuş olduğunuz takip paneli üzerinden hedef cihaza dair tüm bilgileri görmeye başlayacaksınız. Yaptığınız temizleme işlemlerinin ardından hedef cihazda mSpy’ın olduğuna dair hiçbir bilgi olmasa da arka planda mSpy çalışmaya devam edecek ve telefonun bilgilerini doğrudan sizin takip panelinize iletecektir.

mSpy nasıl kaldırılır derseniz de yine buradaki adımları tersine izlediğiniz takdirde programı Android cihazınızdan kaldırabilirsiniz. 

mSpy iOS Cihazlar İçin Kurulumu (Jailbreakli)

Bilindiği üzere; jailbreak iOS işletim sistemine sahip cihazların üst düzey güvenlik zincirinin kırılması işlemine verilen isimdir. Bu işlem yapıldıktan sonra cihaza normalde Apple Store’da olmayan uygulamalar tıpkı Android bir cihaz için olduğu gibi .apk dosyaları aracılığıyla yüklenen bilmektedir. iOS cihaza bu yüklemenin yapılabilmesi ise Cydia adı verilen uygulama vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Jailbreakli bir iOS işletim sistemine sahip telefona mSpy yüklerken de Cydia’dan faydalanılmaktadır. 

 1. İlk adım olarak Cydia’yı açıyoruz. Alt menüde yer alan “Kaynak Kodu Ekle” kısmına tıklıyoruz.
 2. Burada “Düzenle” seçeneğine tıklayarak “Ekle” diyoruz.
 3. Bu işlemi yaptıktan sonra karşımıza gelen ekranda uygulama bizden bir URL adresi isteyecektir. Burada Android cihazlar için de kullandığımız indirme linkini yazmanız yeterli olacaktır.
 4. Ardından “Kaynak Ekle” butonuna basıyoruz. Tıpkı Android için olduğu gibi burada da kurulum yapılacaktır. Kurulum bittikten sonra Cyndia’ya dönüp bu dosyayı yüklememiz gerekiyor. Gerekli onay ve izin verme işlemlerini yaptıktan sonra iPhone Internal Service dosyası jailbreakli iOS cihaza yüklenmiş olacaktır.
 5. Telefonu yeniden başlatın. Ana sayfada mSpy uygulaması görülecektir. Buradan sonraki işlemler uygulamaya giriş yapıldıktan sonra Android cihaza yapılan işlemler ile aynı işlemler olacaktır.

mSpy iOS Cihazlar İçin Kurulumu (Jailbreaksiz)

 

mSpy iOS Cihazlar İçin Kurulumu

Jailbreaksiz iOS cihazlar için mSpy kurulumu şu şekilde gerçekleştirilmektedir:

 1. Jailbreaksiz iPhone’u izleme için öncelikle Ayarlar kısmında iCloud ayarlarına giriş yapmalısınız. Bunu yaptıktan sonra iCloud Yedekleme ayarını açık konuma getirmelisiniz.
 2. Daha sonra hedef cihazın iki aşamalı kimlik doğrulama ayarını da kapatmanız gerekmektedir.

Bu iki ayarı yaptıktan ve hedef cihazın Apple kimlik bilgilerine sahip olduktan sonra mSpy ile izleme yapmak jailbreaksiz iOS cihazlarda da oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Kontrol panelinde Apple kimlik bilgileri ve şifresi girildikten sonra bu bilgiler doğru ise ekrana “Tebrikler” yazısı çıkacaktır. Ardından jailbreaksiz hedef cihazın bilgilerini izleme panelinizde görmeye ve izlemeye başlayacaksınız. 

Görüldüğü üzere iOS ve Android cihazınızın işletim sistemi ne olursa olsun mSpy’ı kullanabiliyorsunuz.

mSpy’ın Uyumlu Olduğu Sistemler

mSpy’ın güncel olarak uyumlu olduğu iOS versiyonları şunlardır:

 • Jailbreakli cihazlar için: iOS 7 – iOS 9.1
 • Jailbreaksiz cihazlar için: Tüm iOS versiyonları ile uyumludur.

mSpy’ın güncel olarak uyumlu olduğu Android versiyonları ise şunlardır:

 • mSpy uyumlu Android versiyonları: Android 4 ve üstü sürümlerinin tümüyle uyumlu bir şekilde stabil olarak çalışmaktadır.

mSpy Ödeme Planları 

mSpy ücretsiz üye olsanız da kullanımı için farklı planlarına ödeme yapmanız gereken bir casus programdır.

 mSpy ödeme planları, planların özellikleri ve ücretleri için 3 farklı seçenek sunulmuştur. 

fiyatlandırma tablosu

1 Ay Premium

Bu planda uygulamanın tüm özellikleri kullanılabilmektedir. Ancak planın adından da anlaşılacağı üzere üyelik süresi 1 aydır.

1 Ay Premium planının üyelik ücreti ise şimdilik 168,00 TL olarak belirlenmiştir. 

3 Ay Premium

Bu planda da uygulamanın yukarıda bahsettiğimiz tüm özellikleri kullanılabilmektedir. Ancak uygulamaya 1 ay değil de 3 ay süreliğine yapılacak bir üyelik bu süre zarfı için indirimi de beraberinde getirmektedir.

3 Ay Premium paketinin toplam ücreti 294,00 TL’dir. Bu da aylık 98,00 TL gibi bir rakama tekabül etmektedir.

12 Ay Premium

mSpy ödeme planlarının sonuncusu ve en avantajlısı ise 12 Ay Premium üyelik hesabıdır. 12 Ay Premium üyelik hesabında da hesabı alan kişi, uygulamanın tüm özelliklerini kullanabilmektedir. Bunun yanı sıra en iyi ücret de yine bu plan ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır.

12 Ay Premium hesabı için ödenmesi gereken miktar 517,92 TL’dir. Bu da aylık 43,16 TL gibi bir rakam ödemesi anlamına gelmektedir. 

mSpy Kullanıcı Yorumları

Bu bölümde mSpy kullananlar, mSpy hakkında ne düşünüyor ona yer vermek istedik. Aşağıda 3 farklı mSpy kullanıcı yorumları ile baş başa kalacaksınız. Bakalım mSpy kullananlar onun hakkında neler düşünüyor.

“Merhaba, benim adım Ayşe ve 2016’dan beri ebeveyn takip programı kullanıyorum. mSpy uygulamasına geçmemin sebebi daha önce kullandığım uygulamanın ücreti 2 defa yükseltmesi oldu başlangıçta. Sonrasında yaptığım araştırmalar sonucunda mSpy’ı buldum ve kullanmaya karar verdim. Neden oğlumun sosyal medya hesaplarını kontrol etme ihtiyacı hissettiğime gelirsek internetin ne kadar tehlikeli bir yer olduğundan bahsetmek isterim. Özellikle o internet kullanırken 7/24 yanında olamıyordum. Bu nedenle oğlumun online arkadaşlarının tamamıyla gerçek ve güvenilir insanlar olduklarından emin olmak istiyorum. Oğlumla iletişim kuran kişilerin kimliklerini mSpy sayesinde takip edebiliyorum. Şu an için mSpy’da gördüğüm tek dezavantaj oğlum her mesaj aldığında bildirim alamamam. Ancak buna rağmen mSpy’ı çocuklarının internet güvenliklerini düşünen tüm ebeveynlere güvenle tavsiye ediyorum.” 

“Herkese selam. İsmim Caner ve benim telefon takip programları ile tanışmam 2019 yılında başladı. Bir gün kızımın evde olağan dışı hareketler sergilediğini fark ettim. Çok zaman bunalımlı bir haldeydi ve telefonuna her mesaj geldiğinde ağlıyordu ya da ağlamaklı bir hale bürünüyordu. Ergen çocukların psikolojilerine ayak uydurmak çok zor. Dolayısıyla bu durumu konuşmam da mümkün olmuyordu. Bu sorunu nasıl çözebileceğime bir göz atarken mSpy’ı keşfettim. mSpy aracılığıyla mesajlarına baktım ve sınıf arkadaşlarının onunla özel olarak uğraştıklarını gördüm. Ona telefon ile saldırgan şakalar yapıyorlar ve onun görüntüleriyle oynayarak akılları sıra onu kendilerine bir eğlence malzemesi yapıyorlardır. Bu durum da onu ciddi biçimde incitiyordu. Bu durumu okul yetkilileriyle paylaştım ve mSpy aracılığıyla öğrendiğim bu sorunu öğretmenleri ile birlikte aşmayı başardık. Kızımın zor dönemini mSpy ile aşmayı başardık.”

“Merhaba. İsmim Nergis ve ben kızımın güvenliğini mSpy’a borçluyum. Hep televizyonlarda duyuyorduk. Ancak kızıma dadanan bir sapık ile biz de mSpy sayesinde başa çıkabildik. Tedbirli yapım sayesinde kızıma telefon aldığımız ilk günden beri mSpy ile telefonundaki içerikleri takip ediyordum. Bir gün Instagram hesabına alakasız ve yaşça ondan oldukça büyük bir adam tarafından uygunsuz mesajlar atıldığını gördüm. Tabii iş çığırından çıkmadan kızımı incitmeyecek şekilde olaya müdahalede bulunduk ve büyük bir tehlikeyi yara almadan atlatmayı başardık. Tabii ki mükemmel bir uygulama değil. Eksikleri var. Ancak bizi ne denli bir felaketten koruduğunu düşününce bunları artık gözüm görmemeye başladı. Hala aklıma geldikçe tüylerim diken diken olur.” 

Sonuç 

Görüldüğü üzere mSpy kullananlar tarafından da büyük tehlikelerin önlenmesine yardımcı olan bir sinyal takip programı. Onlarca gelişmiş özelliği ile bir telefon takip programından beklenen her şeyi kullanıcılarına sunuyor.

Bununla birlikte muadillerine kıyasla daha uygun üyelik ücretleri sunması da mSpy’ı rakiplerinin karşısında bir adım öne çıkarıyor. Ayrıca tüm işletim sistemleri ile uyum içerisinde çalışması da bir diğer artısı.

Ancak bu işletim sistemlerinin tüm sürümleriyle uyumlu olmaması bir dezavantaj olarak görülebilir.

Yine de çağımızın bilgi çağı olması ve her şeyimizi cebimizdeki küçük aletlere teslim etmemiz nedeniyle yine de özellikle çocuklarımıza bu alete tamamıyla güvenmemeleri gerektiğini öğretmeliyiz. Yine de yeterli olmadığı hallerde ve şüpheli durumlarda mSpy her zaman yardımımıza koşacaktır.

71 thoughts on “mSpy Inceleme 2024

  1. iPhone’ye kendiniz kurabilirsiniz, uzaktan kurulması için iCloud İD ve şifresini bilmeniz gerek. Programı satınaldıktan sonra kuruluma başlamadan önce talimatları dikkatli okumanızı tavsiye ederim. Takip özelliklerinden mümkün olduğu kadar fazla faydalanmak istiyorsanız iPhone telefonuna jailbreak işlemini yapmanız gerekecek. Jailbreak işlemi uzaktan gerçekleşemez, telefonu elinize alıp bilgisayara kablo ile bağlayarak yönetici haklarına (jailbreak) ulaşacaksınız.

 1. Çok ince ve detaylı anlatmışsınız aklımdakı soru işaretleri sayenizde kayboldu teşekkür ederim 🙂

 2. Merhaba, hedef kişinin telefonunda root olması ne gibi avantajlar sağlar. birde uygulama ileri zamanlarda durduruldu gibi stabilite hataları verebilir mi ifşa olma şansı hiçmi yok ?

  1. Rooting, yalnızca WhatsApp, Facebook, Viber, Skype ve Gmail gibi varsayılan olmayan uygulamalara ihtiyacınız olması durumunda gereklidir (yalnızca Premium hesabı sahipleri için mevcuttur). Play Store’dan indirilmeyen SMS, arama, konum, takvim, notlar vs. gibi özelliklerin takibi için Android telefonu root etmenize gerek yok.

 3. Peki telefonun aypi sini biliyosak seri nosunu biliyosak ve de gmail lini biliyosak yinedemi uzaktan yukleme yapamiyoz bana da sadece konum lazim acil cvp bekliyom yusuf

 4. Ben bu programı apple kurmak istiyorum aynısını kendi tlf mı yüklemem gerekiyor ve apple nasıl kurucam bana yardımcı olur musunuz

  1. Programı takip etmek istediğiniz telefona kurmanız gerek. iPhone kurulum rehberini youtube’de bulabilirsiniz.

 5. Bu programı kendi kullandığımız tlfna mi yukluyoruz yoksa takip etmek istedigimiz kişinin tlfnuna mı? Ben sadece whatsap yazismalari takip etmek istiyorum android tlfn kullanıyorum. Teşekkürler

  1. Takip edilecek telefona yükleyeceksiniz. WhatsApp takibi yapabilirsiniz ancak takip etmek istediğiniz telefon Android üzerinde çalışıyorsa, Samsung, LG, HTC gibi telefonlar, root işlemi yapılmalı.

 6. uygulama iphone 7′ ye Jailbreak yapmadan yüklenebiliyor mu ? appstore üzerinden mi indirilecek yoksa verilen linkten indirmeden sorun olma ihtimali var mı ?
  uygulamayı indirdikten sonra mı satın alma işlemi yapılıyor?
  bu işi yapmak için takip edilecek telefon ve sahibine ait hangi bilgiler gerekli ?

  1. iPhone 7 ye yükleniyor. AppStore’dan indirilebilir, linkten de indirebilirsiniz. İkisi ayni program, ayni özellikler. AppStore’dan indirdiğinizde satınalma işlemine geçmeniz gerekir, resmi siteden satın alırsanız takip edilecek telefona kurulum daha sonra yapılır. Telefona dokunmadan programı yüklemek için iCloud ID ve şifresini bilmeniz gerek.

 7. Merhaba windows için uzaktan yükleme yapabilir miyiz ve yükleme yapıldığında arama ses kaydi whatsapp ve bezeri yazismalari gorebilir miyiz? Bir de diyelim ki satin aldigimiz ay içerisinde telefonuna format atti , hakkimiz kaybolur mu?

 8. Merhaba iPhone marka telefon için uzaktan kurulum mümkün demişsiniz bunu anlatan bir video varmı?yada kesinlikle uzaktan bu işlemi yapabilir miyiz? İcloud şifresi dışında elimizde olması gereken başka birşey var mı?

  1. Üreticinin sitesinden alıntı:
   Hedef cihazınız iPhone veya iPad ise
   ve hedef cihazınızın iCloud giriş bilgilerini kullanarak daha az izleme özelliğine sahip Jailbreak’siz mSpy’ı seçmeniz durumunda mSpy uzaktan yüklenebilir. Düzenli olarak (24 saatte bir) yedeklendiğinden emin olun. Yine de, cihazda iCloud yedeklemesi etkin değilse, erişim gerekli hale gelebilir.

   iOS cihazının (telefon veya tablet) jailbreak’li olması durumunda, yükleme işleminin başarılı olması için cihaza 5-15 dakika boyunca fiziksel olarak erişiminizin olması gerekecektir. Tam olarak yüklendikten sonra, mSpy izlenen veri kayıtlarını, kişisel Kontrol Panelinize göndermeye başlar – satın alma işleminden sonra oluşturulacak hesaba.

   Cihazın jailbreak’li olmaması durumunda, mSpy’yı yüklemeden önce jailbreak yapmanız gerekir ve bu da biraz zaman alacaktır.

   mSpy’ı satın alırken özel hizmetimiz olan mAssistance’ı da eklemenizi tavsiye ediyoruz*

 9. Ben android tel için 1 aylık üyelik aldım.üyeliğim bitti tekrar satın aldım ama şimdi kontrol panelinde bişey görünmüyor

 10. merhaba
  yeni bir iphone x alıp hediye etmeyi düşünüyorum ( ios 11) bu programı yükleyebiliyormum bu telefona.
  ios 11 destekleniyormu?
  diyelimki evet
  bu telefonu hediye ettiğim kişi program yüklenmiş cihazı yeni olduğu için sıfırdan icloud vs yükleyecek bu durumda program çalışırmı?
  icloud şifresini bilmiyorum

  1. Merhaba, telefon elinizde olursa programı kolayca kurabilirsiniz. iOS 11 destekliyor ancak satınalmadan önce jailbreaksiz özelliklere dikkat edin. iOS 11 için sadece bunlar geçerli. Program telefona doğrudan yüklenizse iCloud bilgilerini kullanmayacaksınzı,dolayısıyla değişse bile raporlamanızı etkilemez.

 11. Peki bu programı kurduğumda karşı taraf bunu anlayabiliyor mu vede bunu iki telefona ayrı ayrımı alacağım vede yükleyeceğimiz kişinin şifresini bilmiyorsak nasıl olacak

  1. Program takip edeilecek telefona kurulur, kurulum sırasında uygulama gözüksün mü diye soracak, gözükmesin seçerseniz telefon kullanıcısı programı göremez. Şifre dışında iCloud bilgileri işinize yarar. Daha detaylı bilgi için tıklayın.

 12. tekrar merhaba mspy programını satın aldım.
  söyle bir sorum olacak telefonu hediye etmek istediğim kişinin icloud bilgilerine ulaşmam mümkün değil o yüzden cihaza kendi icloud hesabımı yükleyip sonrasında programı yükleyip ve ardından icloud hesabımı telefondan silip ve fabrika ayarlarına dönüş yapıp cihazı vermek istediğim kişiye vericem tabiki o da kendi icloud hesabını kurup kullanmaya başlayacak bu durumda program çalışırmı?

  cihaz iphone x ios 11

  jailbreaksiz versiyon sizinde belirtiğiniz gibi jailbreaklı versiyon ios 11 desteklenmiyor.

  ilginize şimdiden teşekkür ederim.

  1. Bu şekilde çalışmaz, takip edilecek kişinin iCloud bilgileri girilmeli. Programı satın aldıysanız aboneliğinizi dondurup gereken iCloud bilgilerine ulaşınca aboneliğinizi devam ettirirsiniz ya da programın iOS 11 desteklemesini bekleyin. Her iki durumda da aboneliğinizi dondurmanızı tavsiye ederim.

 13. Merhaba! Lar hedef kisinin imei numarasini ve tel numarasini biliyorum telefonu iphone 7 acaba boylece programi uzaktan kurabilirmiyim

 14. İyi günler ben yazılımı satın alıcam fakt benden kimlik ve kredi kartı resmini göndermemi istiyolar ne yapmam lazım

  1. Üzerinde ödeme yapılan şirket sizin güvenliğiniz için kimlik ve kredi kartının fotoğraflarını göndermeniz istiyor. Lütfen, mSpy paketini almanız için gerekli evrakları gönderin.

  1. WhatsApp, Viber, Facebook vs. gibi messengerleri göreceksiniz. Yukarıdaki yazını üstünde resmi sitenin yazıldığı linke tıklayarak mSpy’ın sitesine geçersiniz.

 15. Merhaba ben premium olanı aldım.Watshapp mesajları için de hedef teleofonu root mu yapmamız gerekiyor?Root yapmak icin bilgisayar olmadan sadece uygulma ile yapilabilir mi?Tesekurler

  1. Android telefonları için root işlemi gerekir, root yaptırmak için mSpy’nın müşteri desteğinden yardım alabilirsiniz.

 16. ios 9.3.3 te jailbreakli çalışıyormu?kendi sitesinde 9.1 e kadar çalışıyor yazmakta.Teşekkürler..

  1. Resmi sitesinde yazıldığı gibi 9.1 e kadar jailbreakli olarak çalışır, 9.3.3 de jailbreaksiz kullanabilirsiniz, takip edilecek özellikler JAİLBREAKSİZ olarak işaretlenmiştir.

 17. Yuklu olan uygulamalari yani misal istegram facebok gibi adres degisikligi oldugunda da takip devam ediyormu yani baska hesap acti diyelim

 18. Silinmiş msj kaydı tutulmuşsa yedeğe görürsünüz demişsiniz? Yedek bölümüne nereden ulaşıyoruz peki

 19. Bu programi illa karsi telefona mi yüklemek gerekiyor karşı telefonda kendi telefonum da android karşı telefona yükleme yapmadan bakamıyor muyuz acaba

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *