mSpy iPhone Telefonuna Nasıl Kurulur? [2024]

iPhone takip programı ararken mSpy’la karşılaştıysanız ve tercihinizi en iyiden yana yaptıysanız aklınızdaki mSpy nasıl kurulur sorusuna bütün yönleriyle cevap vermeye hazırız. Bütçe dostu ve kapsamlı bir telefon takip programı olan mSpy’ı bilmeyenler için kısaca tanıtarak yazımıza başlayalım.

MSPY SATIN ALIN

mSpy uzun yıllardır ebeveynler ve çalışanlar için takip çözümleri üretmektedir. Jailbreakli ve jailbreaksiz iPhone’lerdeki kullanım alanıysa son derece geniştir. Sunduğu cep telefonu takip programı özelliklerinin bir kısmı şöyle:

  • Görüşme bilgileri, SMS, e-posta ve anında mesajlaşma takibi (WhatsApp, Facebook, iMessage, Line, Viber…)

  • GPS takibi ve coğrafi çevreleme

  • Keylogger

  • İnternet siteleri ve yüklü uygulama takibi

  • Fotoğraf ve video takibi

  • Arama, uygulama ve internet sitesi engelleme

  • Cihaz bilgileri ve yüklü uygulama izleme

Özelliklerin tamamını, hangilerinin jailbreaksiz telefonlarda çalışabildiğini mSpy’ın sitesini ziyaret ederek görebilirsiniz. Özellikler ve güncel ücret bilgileri sitenin “Şimdi Satın Al” butonuyla ulaşabileceğiniz satın alma sayfasında yazmakta.

mSpy Nasıl Kurulur?

mSpy’ı kurmak için iki alternatif iPhone takip programı bulunmakta. Bunlar jailbreakli ve jailbreaksiz iPhone programları. Satın aldıktan sonra içerisinde bağlantısının, kullanıcı adı ve şifresinin bulunduğu mSpy online panelin bilgileri e-postayla gönderilmiş olacak. Bu online panele mSpy login bilgileriyle giriş yaparak hangi programı kurmak istediğinizi seçmelisiniz.

Jailbreak işlemi telefonun uygulamalar ve kullanıcılar için belirlenen sınırlamaları ortadan kaldırıyor. Bu sayede mSpy hiçbir engele takılmadan takip işlemini yapabiliyor. Jailbreak imkanınız yoksa elbette daha az özelliğe sahip jailbreaksiz iPhone programını da tercih edebilirsiniz. Jailbreakli program iOS 6 ve üstünde, jailbreaksiz programsa bütün sürümlerde çalışabilmektedir. (Jailbreaksiz Kontrol Panelinde neyi göreceksiniz?)

Panelden tercihinizi belirttiğinizde ekran görüntüleriyle desteklenmiş kapsamlı bir rehber çıkacak. Bu rehberi takip ederek kurulumun sonuna kadar sorunsuz bir şekilde gelebilirsiniz. Ama mSpy nasıl kullanılır konusunda fikir verebilmek adına kısaca karşılaşacağınız işlemlere değinmek istiyoruz.

MSPY DENEYİN

iPhone tercihinde bulunduysanız kurulumu jailbreakli bir telefona yapacaksınız demektir. Adımlara başlamak için Cydia yöneticisinin telefonda yüklü olduğundan emin olun. Cydia’yı açarak altta yer alan “Sources” butonuna tıklayın. Açılacak ekranlarda sırasıyla sağ üstteki “Edit” ve sol üstteki “Add” yazılarına basmalısınız. Göreceğiniz yeni kutucuğa mSpy online paneldeki rehberde yazan adresi girecek ve “Add Source” yazısına basacaksınız. İşlem bittiğinde “Return to Cydia” butonu sizi ana sayfaya döndürecek. Yeni eklenen Mtechnology LTD repository içerisinde “iPhoneInternalService”i seçerek mSpy’ı yükleyebilirsiniz. Yükleme tamamen bittiğinde bu repository’i kaldırmayı unutmayın. Son olarak “Restart Springboard” yazısına tıklacaksınız.

Telefonun ana sayfasında mSpy logosu çıkacak. Bu logoya basarak uygulamanın saklanıp saklanmayacağını seçtiğinizde ve ürün kodunu girdiğinizde verileri mSpy online panelden görmeye başlayabileceksiniz.

2 thoughts on “mSpy iPhone Telefonuna Nasıl Kurulur? [2024]

  1. Ben bu programı kullanmak ıstıyorum fakat jaılbreaksiz mi alıcam jaılbreak li mı alıcam anlamadım takıp edecegım telefon ıphone ama ıcloud sıfresını bılmıyorum ve jaılbreak nasıl yapıcam anlamadım yardım edersenız sevınırım

    1. iPhone şifresini biliyorsanız programı yükleyebilirsiniz, teknik sorunlardan dolayı şu an jailbreaksiz takip özelliklerine ulaşabilirsiniz, dolayısıyla jailbreak yapmanıza gerek kalmıyor. Kurulum sırasında destek almak için ek hizmet mAssistance satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *