Telefonum Samsung (Android) Takip Edilecek Telefon iPhone

iPhone casus yazılım ile iPhone arama kaydı görmek, uzaktan cep telefonu takip etmek istiyorsunuz, Samsung ile iPhone takip edebilir misiniz, okuyun.

Telefonum Samsung (Android) Takip Edilecek Telefon iPhone

iPhone casus yazılım iPhone telefonlar için geliştirilmiş yazılımlardır. Android casus telefon yazılımı ise Android telefonlar için geliştirilmiştir. Keylogger Android bir cihazda kullanılacaksa, telefona takip programının Android cihazlar için geliştirilmiş sürümü yüklenmelidir. Android için geliştirilen bir programı iPhone’a yükleyemezsiniz. Telefon takibi yapmak istiyorsanız, telefonunuz bir Samsung olabilir ancak burada önemli olan takip edilecek telefonun işletim sisteminin ne olduğudur. Programı yükleyeceğiniz ve takip edeceğiniz telefon bir iPhone ise aşağıdaki noktalara dikkat edin.

Telefon Casus Yazılımı iPhone Telefonuna Yükleyin

iPhone casus yazılım yalnızca bir iPhone telefona kurulabilir. Hedef telefon iPhone ise telefondan takip etme programı indir. mSpy bu alanda başarılı programlardan bir tanesidir. Programın yüklenme şekillerine kısaca bakalım.

-Jailbreak Yapın

iPhone arama kaydetme özelliğinin yanı sıra daha fazla takip özelliği istiyorsanız telefona jailbreak işlemi yapmalısınız. iPhone arama kaydı geçmişi de rahatlıkla görülebilir. Jailbreak işlemi, telefondaki kısıtlamaları kaldırdığı için programın tam olarak kurulmasına ve telefonu tamamen kontrol etmesini sağlar. Jailbreak’li takip özelliklerinin neler olduğunu buradan öğrenebilirsiniz.

-Casus Yazılım Yükleyin

Jailbreak yaptığınız hedef telefona mSpy deneme sürümü indirip 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz ya da hazır hedef telefona yazılımı kurmuşken ve yazılımdan memnun iseniz abonelik paketinize göre ücret ödeyerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

-Jailbreak Yapmadan Yükleyin

iPhone arama kaydetme jailbreak’siz de yapılabilir. Mesela, iPhone 6 arama kaydetme yapmak istiyorsanız iCloud sayesinde bu mümkün. iCloud uygulaması ile diğer iPhone’larda da takip yapabilirsiniz. Hedef telefondaki iCloud yedeklemesinin açık olduğundan emin olun. iCloud kullanıcı bilgilerini bilmeniz ve bunları kullanıcı panelinize girmeniz gerekmektedir. İster jailbreak’li ister jailbreak’siz olsun iCloud üzerinden iPhone takibi yapabilirsiniz. Jailbreak yapılmamış bir telefonu takip etme özelliklerini buradan öğrenebilirsiniz.

Takip Edilecek iPhone Bilgilerine Ulaşın

Android telefon takip programı Android cihazları, iPhone telefon takip programı iPhone’ları takip etmek için kullanıldığını unutmayın. Burada önemli olan takip edilecek telefonun ne olduğudur, sizin telefonunuzun iPhone ya da Android olması değildir. Takip programını kurduktan sonra hedef iPhone telefonun bilgilerine rahatlıkla ulaşırsınız, seçmiş olduğunuz abonelik paketine göre ekstra özellikler ise çabası. Buradan spy kayıt cihazı uzaktan izleme programı indir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *