Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme Programı 2024

Arama kayıt, telefon arama kaydetme nasıl yapılır? Android telefon takip bu konuda yardımcı olabilir mi? iPhone arama kaydetme kolay mıdır? Birlikte göz atalım.

Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme Programı

Arama kayıt ile telefonda silinen arama geçmişini görebilir hatta arama engelleme programı ile aramalardan istemediklerinizi engelleyebilirsiniz. iPhone arama kaydı geçmişi silinmiş olsa dahi rahatlıkla görebilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için izleyeceğiniz yol güvenilir bir arama kayıt telefon casus programı kurmak olacaktır. Bu programı kurmak için telefonunuzun işletim sistemi hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Dilerseniz telefonunuzun uyumluluğunu programcının web sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Arama sürelerini, kiminle görüşüldüğünü, ne sıklıkla görüşme yapıldığını, görüşülen kişinin konumunu, görüşülen kişinin rehberdeki bilgilerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Peki, bunu program size nasıl sağlamaktadır?

Silinen Arama Kaydını Geri Getirme

Arama Kayıt Bilgilerini Kendi Telefonumda Nasıl Görürüm?

Arama kayıt, iPhone gelen aramaları kaydetme sorun olmaktan çıkmaktadır. Android bir telefona gelen aramaları da takip edebilirsiniz. Kayıt bilgilerine ulaşmak istediğiniz hedef telefona programı kurduktan sonra kayıt bilgilerini görmeye başlarsınız. Program telefondaki tüm arama kayıtlarını hedef telefon internete bağlandığı takdirde, bu ister herhangi bir kablosuz ağ üzerinden ister şebeke servis sağlayıcısı üzerinden olsun, tüm verileri internet vasıtasıyla sunucuya aktarır. Siz de kontrol panelinize bağlanarak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Silinen Arama Kaydını Geri Getirme

Numarayı Gir:

Arama Kayıt Programı Arama Geçmişini Gösterir

Arama kayıt programı telefon arama kayıtları silinmiş olsa dahi görme imkanını size sunar. Program hedef telefona yüklendikten sonra silinmiş mesaj ve aramalar, arama geçmişi takip edilir hale gelir ve kullanıcı panelinde rahatlıkla gözükür. Böyle bir aramanın yapılmadığı söylense ve de silinmiş olsa dahi, arama kayıt programı sayesinde bu görüşmenin yapıldığını çok rahat ispatlayabilirsiniz. Telefondan yapılan arama detaylarına rahatlıkla ulaşabildiğiniz için ödeyeceğiniz kabarık faturaların da önüne geçebilirsiniz. İstemediğiniz aramaları bloke ederek, aramaları daha kontrollü hale getirebilirsiniz. Şirket telefonunuzda olmaması gereken hiçbir kişi telefon rehberine eklenemez ve bu kişiyle görüşme yapılamaz. Çocuğunuzun telefon aramalarını daha kontrol altında tutabilirsiniz.

MSPY SATIN ALIN

Arama Kaydedici İndirin

Arama kaydedici indir ve kur, bu kadar basit. Android arama kaydı yapmanız için root işlemi yapmanıza gerek yok. iPhone telefonun arama kayıtları için jailbreak işlemi de yapmanıza gerek yok. Bu konuda uzman, hizmet kalitesi ile öne çıkan mSpy deneyebileceğiniz programların başını çekmektedir. mSpy programını kurmanız durumunda bir WhatsApp casus programı da kurmuş olacaksınız.

3 thoughts on “Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme Programı 2024

    1. Hadaf telefon Android ise program yüklendikten sonra kayıt işlemine başlar, iPhone ise yedeklemesi açıksa 3 ay önceye kadar geçmişine ulaşabilirsiniz.

  1. telefon elimde iphone tamirde sıfırlanacak…..geçmişe gidilebilirmi,tekrar yüklenebilirmi ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *