Gün İçinde Rehberden Kayıtlı Olsun Ya Da Olmasın Arama Kayıtları Silinse Bile Görebiliyor Muyuz 2024?

Arama kayıt hakkında bilmeniz gerekenler, Android arama kaydı ve iPhone arama kaydetme nasıl yapılır, WhatsApp casus programı mSpy nasıl çalışır, hepsi burada.

Gün İçinde Rehberden Kayıtlı Olsun Ya Da Olmasın Arama Kayıtları Silinse Bile Görebiliyor Muyuz?

Arama kayıt bilgilerini takip için mSpy, Android telefon takip ve iPhone gelen aramaları kaydetme konusunda en büyük yardımcınız. mSpy takip edilen telefona gelen aramaları ve bu telefondan yapılan aramaları kayıt altına alır. Bu arama kayıtları nasıl kaydedilir, silinse dahi görülebilir mi? Arama geçmişi takip edilebilir mi? Eğer bunları merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Arama Kayıt Programı Aramaları Nasıl Kaydeder?

Arama kayıt programı mSpy telefon arama kayıtları tutar. Bu aramaların zamanını, kiminle yapıldığını, süresini kaydeder ve kullanıcı panelinize aktarır. Bu aramalardan bir daha yapılmasını istemediklerinizi belirleyip arama engelleme programı olarak da çalışan mSpy sayesinde kolaylıkla bu aramaların yapılmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca program kurulduktan sonra silinmiş mesaj ve aramalar, arama geçmişi takip edilir ve kullanıcı panelinde gözükür. Bu sayede arama geçmişi silinse dahi görebilirsiniz.

Arama Listesinden Silinse Bile Raporda Gözükür

Arama kayıt programı telefon arama kaydetme özelliği sayesinde telefondaki tüm aramaları kaydeder. Bu aramalar arama listesinden silinse bile gözükür. Bu kayıt için 1 dakika yeterlidir. Eğer daha kısa sürede bu kayıt silinirse raporda gözükmeyebilir. Bir başka ifadeyle, arama kaydını, telefon takip programının kaydetmesi için telefonda 1 dakika bile silinmemesi yeterlidir. Kayıt altına alma konusunda mSpy oldukça hızlı bir şekilde hareket etmektedir. İnternet aracılığıyla bu kayıtları sunucuya aktarır.

iPhone Telefonlarında Arama Kayıt Özellikleri

Arama kaydedici indir kim aramış diye düşünmekten kurtulun. Arama kaydedici program sizi bu dertlerden kurtarır. Bu programla Android ve iPhone arama kaydı geçmişi rahatlıkla görülebilir. Bu arama kayıtlarını görüntülemek istediğimizde eğer hedef telefon jailbreak yapılmamış bir iPhone ise aramalar 24 saatte bir gözükecektir. Bunun sebebi ise iCloud yedekleme süresinin 24 saati bulmasıdır. Daha kısa sürede öğrenmek istiyorsanız hedef telefona jailbreak işlemi yapmalısınız. Jailbreak yapılmış iPhone ve  Android telefonlarda, bu arama kayıtlarını görüntüleme sürenizi kontrol panelinizdeki Cihaz Yönetimi / Telefon Ayarları bölümünden ayarlayabilirsiniz. Kayıtların güncellenme süresini istediğiniz süre aralığına ayarlayabilirsiniz. mSpy kaydettiği yeni bilgileri bu süre aralığında kullanıcı panelinize aktaracaktır.

2 thoughts on “Gün İçinde Rehberden Kayıtlı Olsun Ya Da Olmasın Arama Kayıtları Silinse Bile Görebiliyor Muyuz 2024?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *