Telefon Casus Programı Kurulduğu Andan İtibaren mi Çalışır Yoksa Çok Eskilere de Gidebilir mi

Telefonda silinen arama geçmişini görme mümkün müdür? Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma ve karşı tarafın mesajlarını okuma işlemleri için ne yapmanız gerekir? Tüm ilginizi çeken ve merak ettiğiniz konuların cevabını burada bulabilirsiniz.

Sorularınızın tamamını cevap bulabilmeniz için sadece bu yazıyı okumanız yeterli. Ayrıca mSpy telefon casus programı ile bundan farklı olarak daha neler yapabileceğinizi gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız!

Program Yüklendiği Andan İtibaren Takip Edilenler

Programın kurulumu tamamlandıktan sonra silinmiş mesaj ve aramalar, arama geçmişi, programın sunduğu diğer takip özellikleri takip edilebilir ve ayrıca tüm veriler kullanıcı panelinde gözükür. mSpy online internet adresini ziyaret ederek mSpy full apk dosyasını indirin ve hemen bu müthiş imkanlara sahip olun. Android veya iPhone arama kaydı geçmişi izleme ve Android/iPhone gelen aramaları kaydetme casus yazılımı iOS 6 – 8.4; 9 – 9.1 ve Android 4+ işletim sistemlerinin çalıştığı tüm cihazlarla uyumludur. mSpy telefon arama kaydetme uygulamasını yüklemek oldukça kolay ve teknik açıdan son derece basittir.

Mesaj, Silinmiş Mesaj, Mesaj Geçmişi, Arama, Silinmiş Arama, Arama Geçmişi ve Diğer Özellikler

Takip etmek istediğiniz telefondaki mesaj, silinmiş mesaj, mesaj geçmişi, silinmiş aramalar, arama geçmişi, vb tüm aktiviteleri görüntülemek artık sizin için çocuk oyuncağı. mSpy casus yazılımının sunduğu veriler Kontrol Panelinize akmaya başlar ve dilediğiniz kişiyi ya da cihazı izleyebilirziniz. Elde edeceğiniz imkanlar sadece bununla sınırlı değil tabii ki. Ayrıca, hedef telefon ile ilgili konum takibi yapabilir ve anlık mesajları görüntüleyebilirsiniz. Daha da fazlası, dilerseniz web tarama geçmişini görebilir, arama kısıtlayabilir ve tüm telefon rehberine göz atabilirsiniz. Hangi telefonu ve hangi aktiviteyi izlemek istiyorsunuz? iPhone 6 arama kaydı mı? yoksa Samsung arama kaydı mı? Buna siz karar verin.

Program Yüklenmeden Önce Yapılan Etkinlikler Kaydedilir mi

Takip etmek istediğiniz telefona mSpy telefon takip uygulaması kurulmadan önce yapılan etkinlikler için elimizden maalesef bir şey gelmez ve program yüklenmeden önce silinen arama kaydı/SMS takip edilemez. Ancak, program kurulduktan sonra arama ve mesaj geçmişi, hatta silinmiş arama kaydı ve SMS takip edilir. mSpy casus uygulamasının kullandığı son teknoloji sayesinde sizin için artık bu mümkün hale gelir.

-Android 100 Mesaj

Dilediğiniz cihazı seçebilir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Belirlediğiniz cihaz Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon ise; takip programı yüklendikten sonra daha önce yapılan 100 yazışma ve sonraki mesajları kaydedilir. Bu sayede tüm mesajlar artık sizin tarafınızdan görüntülenebilir ve merak ettiklerinizi takip edebilirsiniz. Müthiş bir kolaylık ve fırsat değil mi? Şimdi takip etmek istediğiniz telefonu belirleyin ve izlemeye hemen başlayın!

-iPhone 3 Ay Önceye Kadar Yapılmış Yazışmalar

Eğer, izlediğiniz telefon Jailbreak yapılmış bir iPhone ise; 3 ay önceye kadar yapılmış yazışmalar kaydedilir. Ancak, izlediğiniz telefon iPhone ve erişim iCloud üzerinde yapılırsa; telefonda olan tüm bilgileri ve en geç 3 ay önce yapılmış yazışmaları kaydeder. Böylelikle Kontrol paneliniz üzerinden tüm bilgileri görme imkanına kavuşursunuz.

Bu sıradışı tecrübeye bir tıklama kadar yakınsınız. Yapmanız gereken tek şey, mSpy online web sayfasını ziyaret etmek ve beğendiğiniz bir abonelik planını satın almak olacaktır. Satın alma işlemi sonrasında epostanıza gelecek anlaşılması kolay yönergeler size yükleme esnasında yardımcı olacaktır. mSpy müşteri hizmetleri servisi sizin için güler yüzlü hizmetine 7/24 devam etmektedir. Ücretsiz deneme hakkınız olduğunu lütfen unutmayın!

mSpy telefon casus yazılımı ile sahip olacağınız imkanlar bu kadar mı? Hayır tabbi ki;

  • WhatsApp, SMS, arama kayıtları, konum takibi ve 25 diğer özellik
  • iOS, Android, Windows ve Mac OS ile uyumlu
  • Tüm browserlardan erişim sağlama imkanı
  • Ailenizi, çocuklarınızı veya çalışanlarınızı koruma fırsatı
  • 7/24 müşteri hizmetleri servisi (Türkçe de dahil bir çok dilde)

6 thoughts on “Telefon Casus Programı Kurulduğu Andan İtibaren mi Çalışır Yoksa Çok Eskilere de Gidebilir mi

  1. Bir sürü yazı okudum sitenizde ama istediğim cevabı bulamadım. Mspy ın yüklü olduğu cihazda whatsapp ile messenger da yazışmaları takip edebilirmiyim. Telefonu root etmeden ama.

    1. İzlenecek cihaz root olmadan WhatsApp mesajları takip edilemez. SMS yazışmaları takip edilir ancak. Rootlu rootsuz takip özellikleri burada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *