Telefon Takip: Erkek Arkadaşınızın Yazılı Mesajları

Piyasada bulunan birçok casus uygulamanın arasından en iyisini seçmek için karar vermek çok zor bir iş olabilir. Birkaç analiz ve çalışmadan sonra, ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygulamayı alabilirisiniz. 


En iyi Telefon Takip Uygulaması Nasıl Seçilir

İlk önce, uygun uygulamayı seçmenin neden zor bir şey olduğunun nedenlerini göreceğiz.

  • Ürünü düzgün bir şekilde analiz etmek için zamanımız yoktur
  • Gelen ilk ürünü almak gibi genel bir eğilime sahip olmak
  • Yanlış bir seçim yapma riskinin içerdikleri

Cep telefonu izleme uygulamaları hakkındaki bütün bilgileri almak için sağlayıcıların web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Aslında, bir çok web sitesinde, size birinci sınıf bir tecrübe verecek, ilgili uygulamanın canlı bir deneme sürümü vardır Erkek arkadaşınızın mesajları için herhangi bir uygulamaya bakmadan önce, aşağıdaki üç adet genel soruyu cevaplamanız gerekmektedir:

  • Aslında neden bu casus izleme uygulamasına ihtiyacınız var?
  • Gerçekten hangi özellikleri içeren bir uygulama arıyorsunuz?
  • Bütçem nedir?

telefon takip

Bütçe hakkındaki soru düşünülenin tam aksine, karar vermede önemli bir faktör olmamalıdır. Hesapladığınız bütçenizle, size gerekli bütün hizmetleri alamıyor olabilirsiniz ve daha da fazlası düşük performanslı bir ürün almak size birkaç lira kar ettirebilir fakat istediğiniz bir karar olmayacaktır.

İhtiyaçlarınıza Göre En İyi Seçim

Cep telefonu takip uygulaması ihtiyacı kişiden kişiye değişir. Bazılarımız yazılı mesajlar peşindeyken, bazılarımız ise hedef cihazın konumunu bilmek ister. Sadece bununla bitmiyor. Bir cep telefonu izlemek için birçok değişik gereksinim mevcut olmalı. Kendi gereksinimlerinize odaklanmalısınız ve aşağıdaki soruları cevapladıktan sonra harekete devam edebilirsiniz.

Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikleri taşıyan bir takip uygulaması aramaya başlamanız gereklidir. Mesela, bir telefonun konumunu belirlemek ön plana çıkarsa GPS konumu belirleyen ve düzenli aralıklarla telefonun gerçek konumunun raporlarını gönderen bir uygulama aramak ana amacınız olmalıdır. Bütün takip uygulamalarının aynı özelliklerini taşımadığını bilmeniz önemli ve bazı standart hizmetler sunmalarına karşın değişik özelliklerinin olduğunu unutmamalısınız.

Mesajı Kim Attı, Öğrenmek İster Misiniz?

mSpy, izlemek istediğiniz bir kişinin yazılı mesajlarını takip etmede çok iyi bir seçenek olabilir. mSpy ‘da değişik derecelerde abonelik seçenekleri bulunmaktadır. Bu derecelere bağlı olarak, birçok hizmet almaya karar verilir. Eğer çok yüksek beklentili ihtiyaçlarınız yoksa ve sadece yazılı mesajları takip etmek istiyorsanız, ana abonelik seçeneğini alabilirsiniz. Ayrıca, işyeri sahipleri için, çalışanlarının aktivitelerini kontrol etmeye yarayan şirket abonelikleri de vardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *