Telegram Takibi Nasıl Yapılır?

telegram takibi Whatsapp ‘ın Facebook tarafından satın alınması kişisel bilgilerinin gizliliğine önem veren birçok kişiyi tedirgin etmiş ve alternatif bir anında mesajlaşma yazılımı aramaya itmişti. Uğradıkları ilk duraksa Whatsapp ‘ın sunduğu bütün özellikleri bünyesinde barındıran, buna ek olarak Whatsapp ‘tan çok daha fazla gizliliğe ve güvenliğe önem veren Telegram messenger oldu.

MSPY DENEYİN

Şu anda Telegram Türkçe hizmet vermiyor ama buna rağmen ülkemizde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip ve bu kitlenin ileride daha da artacağı aşikar. Telegram ‘ın popülerliği arttıkça özellikle ebeveynler için başka bir konu daha gündeme geldi: Telegram takip etmek.

Telegram içeriklerinin aşılması imkansız şekilde şifrelenebilmesi ve belirli bir süre sonra kendisini imha eden mesajların gönderilip alınabilmesi eski usül yöntemlerle mesajlaşma takibi yapmayı imkansız hale getiriyor. Bunun için muhakkak gelişmiş bir Telegram takip programı kullanmanız lazım.

Telegram Takibi İçin En Uygun Program Hangisi?

Telegram app iPhone ve Android gibi birbirinden tamamen farklı iki cihazda çalışabilmesi, işin içine bir de Telegram masaüstü sürümünün girmesiyle insan hangi birini kontrol edeceğini şaşırıyor. Bir de Telegram indir diye kullanıcılarına diretmediği, tarayıcıdan bile çalışabildiğini hesaba katın… İnsan ister istemez bunların her birini takip edebilmek için ayrı ayrı programlar kullanmak da istemeyecektir.

Bütün bu sorunlarınızı mSpy ile kökünden çözebilirsiniz. mSpy ‘ın sitesinden mevcut paketleri inceleyebilir, takip yazılımını yüklemek istediğiniz platformlara uygun olan paketlerden biri satın alabilir ve saydığımız farklı platformlardaki Telegram mesajlaşmalarını tek bir kullanıcı panelinden izlemenin rahatlığına kavuşabilirsiniz.

mSpy ‘ı satın aldığınız kavuşacağınız Telegram casus programı özelliklerini şöyle listeleyebiliriz:

  • Telegram kişi listesi

  • Mesajlaşmaları içeriği

  • Paylaşılan dosyalar

  • Telegramdaki şifrelenmiş gizli görüşmelerin hepsi

Kontrol panelinizden toplanan bütün bu bilgileri tarih ve zaman damgalarıyla birlikte ayrı ayrı gruplandırılmış hâlde göreceksiniz. Panelin şık ve sade tasarımı sayesinde toplanan bilgileri incelerken ve zararlı ya da uygunsuz bir içerik olup olmadığını araştırırken kesinlikle zorlanmayacaksınız. Telegram takibi nin en çetrefilli kısmı olan şifrelenmiş mesajları panelinizden okuyabilecek olmak da çok büyük bir artı katıyor. Ayrıca acil durumlarda kullanmak için Telegram engelleme özelliği de mevcut.

mSpy ‘ın sadece bir Telegram takip programı olmadığını söylemeliyiz. Telefondaki diğer mesajlaşmaları, rehberi, arama kayıtlarını, internet geçmişini, cihaz konumunu ve daha pek çok bilgiyi gelişmiş takip özellikleri sayesinde anlık olarak izleyebileceksiniz.

Telegram Casus Programı Nasıl Kurulur?

Casus programınızı satın aldıktan sonra bu işlem sırasında belirttiğiniz e-posta adresine gerekli bütün bilgilerin bulunduğu bir hoş geldin mesajı alacaksınız. Bu mesajın içerisinde kontrol panelinizin adresi, kontrol panelinize girmek için kullanacağınız kullanıcı adınızla şifreniz ve casus programı indireceğiniz internet adresi olacak.

Casus programı hangi cihazdaki Telegram içeriğini takip etmek istiyorsanız o cihazdan e-postadaki adrese tıklamalı ve indireceğiniz programı kurmalısınız. Bu işlemi hiç teknik bilgiye sahip olmasanız bile birkaç dakika içerisinde halledebileceksiniz. Yalnız casus programı yüklemek istediğiniz cihaz Android ise root, iPhone ya da iPad ise jailbreak yapmanız gerekebileceğini unutmayın. Eğer cihaza daha önce root ya da jailbreak yapılmadıysa ve yükleme sırasında bunu kendiniz yapacaksanız sürecin uzayabileceğini unutmayın. İnternette ücretsiz olarak bulabileceğiniz programlarla cihaza kolaylıkla root ya da jailbreak yapabilirsiniz; ama cihaza zarar vermemek için ön okuma yapmanız iyi olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *