Tinder Nasıl Bir Uygulama?

Tinder AppAkıllı telefonlar üzerinden sosyalleşme ülkemizde gittikçe popülerleşen Tinder ile artık farklı bir boyut kazandı. Tinder app amacı yakındaki kişileri göstererek fotoğraflarını ve profilini beğendiğiniz kişiler aynı şekilde sizi de beğendiyse sanal bir eşleşme sağlamak olan bir uygulama. Tabii bu sanal eşleşmeler çok hızlı bir şekilde gerçek hayata taşınıyor. Tinder uygulaması resmi sitesine baktığımızda bugüne kadar toplamda 9 milyar eşleşme yapıldığını görebiliyor ve bunlardan tanışıp ilişki yaşamaya başlayan birçok kişinin hikayesini okuyabiliyoruz.

Tinder nedir sorusuna verilen bu cevap çocukların bu uygulamayı kullanırken ne kadar güvende olduğu sorusunu doğuruyor. Başlarında onlara göz kulak olan bir ebeveyn bulunmadıkça bu soruya evet demek çok zor. Ama artık piyasanın en iyi casus yazılımları arasında bulunan mSpy’ın yeni Tinder takip özelliği bu sorunu kökten çözdü. Getirdiği yeni özellik ile Android ve iOS (iPhone, iPad) işletim sistemlerinde, Tinder app içerisinde yapılan bütün etkinliğe koruyucu bir göz olarak dahil olabileceksiniz.

MSPY DENEYİN

Tinder App’in İçerisinde Neler Olup Bitiyor?

Tinder bedava olarak uygulama marketinden rahatlıkla indirilebiliyor. Bu yüzden özellikle gençler arasında çok popüler. Üstelik Tinder indirmesi kadar kullanması da kolay bir uygulama. Uygulamayı indirdikten sonra bir hesap açmanız ve profil alanlarını doldurmanız yeterli. Tinder fotoğraf ekleme işlemini de hallettikten sonra yakındaki kişilerin profillerini görmeye başlayabiliyorsunuz. Eğer beğendiğiniz profillerin sahipleri de sizin profilinizi beğendiyse eşleşmiş oluyorsunuz ve konuşmaya başlayabiliyorsunuz. İsterseniz Tinder plus üyeliğini satın alarak sadece yakındaki değil isteğinize göre arama yapabiliyorsunuz. Örneğin Tinder İstanbul içerisindeki herhangi bir semtteki kişiler arasından eşleşme arayabilirsiniz.

Tinder bir nevi çöpçatanlık uygulaması. Haliyle gençler etkileşime geçtikleri kişileri potansiyel olarak birer sevgili adayı olarak görebiliyorlar. Ama yaşları henüz durumun ciddiyetini anlayamaya yetmeyen gençlerin kendilerini farkında olmadan zor duruma sokabilirler. Bunların içerisinde bilerek ya da kandırılarak kendilerinden büyük insanlar tarafından suistimal edilmeleri, cinsel içerikli mesajlaşmalar ve görüntü paylaşımları sıklıkla karşılaşılan durumlardan.

Tinder eş bulma için de yoğun olarak kullanılabiliyor. Ama bazı kişiler aslında evli bile olsalar Tinder’ı amacı dışında sebeplerle kullanılabiliyor. Yani bir eş olarak da Tinder’da kaygılanmanızı gerektirebilecek noktalar var.

Tinder Takip Programı Size Nasıl Yardım Edebilir?

mSpy’ı kullanarak istediğiniz gibi Tinder hakkında bilgi toplayabilirsiniz ve bunu internet üzerindeki panelden kontrol edebilirsiniz. Tinder hack gibi bir işlem yapmanız da gerekmez. Bunların içerisinde çocuklarınızın Tinder profillerini nasıl doldurdukları, hangi fotoğraflarını yükledikleri ve kimlerle eşleştikleri, onlarla nasıl iletişim kurdukları bulunuyor. Ayrıca mSpy genel bir takip çözümü sunduğu için iletişim Tinder’dan çıksa bile arama kaydı, SMS, e-posta, anlık mesajlaşma takibi, cihazdaki fotoğraf ve videoları görüntüleme gibi diğer özellikler sayesinde takibiniz asla yarım kalmayacak. Hatta konum takibi ile gerçek hayattaki Tinder buluşmalarının yerini bile öğrenebilmeniz mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *