Casus Telefon Dinleme Programı Bedava Indir 2024

mSpy tamamen Türkçe olarak kullanılabilen bir uygulama. Buna kurulum sihirbazı ve kurulum yönergeleri de dahil. Üstelik abonelik paketlerine henüz kurmadan, uygulamayı denemeden para vermek zorunda değiliz.

Eğer mSpy’ı para ödemeden kendin test etmek istersen, resmi sitesindeki formu doldurarak 7 günlük ücretsiz denemeyi başlat, ücretsiz program indir Türkçe olarak kur ve hemen kullanmaya başla.

Casus Programı Indir

İster ücretsiz deneme sürümüyle, ister abonelik satın alarak telefon takip programı indir Türkçe kullanmaya başla kurulum işlemi aynı olacak. E-posta ile gönderilecek bilgiler arasında kontrol panelinin adresini, kullanıcı adını ve şifresini bulabileceksin. Bu bilgilerle kontrol paneline ilk defa girdiğinde daha önceden kurulu bir program olmayacağı için ilk kurulum sihirbazı otomatik olarak çalışacak ve sana iPhone mu takip edeceğini, yoksa Android casus yazılım apk mi indirmek istediğini soracak.

Bilgisayarlar için de mSpy’ı kullanabilirsin. Kurulum sihirbazının başında bilgisayar casus programı indir Türkçe kurulumu başlat seçeneğine tıklaman yeterli.

Türkçe Kullanıcı Paneliyle Programı Kullanması Çok Kolay

mSpy’ın sitesini ziyaret ederek kurmanıza bile gerek kalmadan demo kullanıcı panelini görebilirsiniz. Ana sayfadaki “Demoyu Görüntüle” bağlantısına tıklamanız yeterli.

telefon takip programı indir türkçe demo
Yalnızca dil desteği sayesinde değil, arayüzü de kolay anlaşılır yapısıyla daha önce böyle bir uygulama kullanmamış kişilerin bile zorlanmadan bütün özelliklere ulaşabilmesi sağlanmış. Sol tarafta bütün özellikler alt alta sıralanıyor. Bu özelliklerden birine tıkladığınızda, o özellik tarafından tıklanan verileri ve düzenli bir şekilde ayrılmış olarak sağ tarafta görülebiliyor.

telefon takip programı indir türkçe özellikler kullanıcı paneli

Özelliklerin isimlerinin açıklayıcı seçilmesi sayesinde neyin nerede olduğu en baştan tahmin edilebiliyor. Telefon takip programı indir Türkçe kullanma ayrıcalığını yaşamaya hemen başla.

MSPY ÜCRETSİZ DENEYİN

GPS Takip Programı Gibi Gelişmiş Özellikler

mSpy farklı abonelik paketlerine ve sürümlere sahip bir casus yazılım. Böylece hem bir keylogger programı özelliklerine sahip olup hem bir GPS takip programı olarak da kullanabiliyoruz. Benzer şekilde WhatsApp takip programı ücretsiz denemeden yararlanarak bu özelliği incelenirken telefon görüşmeleri kayıt bilgisine ulaşabiliyoruz. Öne çıkan özellikleri şöyle sıralayabiliriz:

 • GPS konum takibi – Çocuğum nerede sorusundan kayıp Samsung telefon nasıl bulunur sorusuna kadar her şeyin cevabı bu özellikte.
 • Aramaları kaydeden program – Aramaların kiminle, ne zaman yapıldığı ve ne kadar sürdüğüne dair ayrıntılı bilgiye ulaşmak için telefon dinleme programı indir bedava Türkçe denemeyi kullanmaya başla.
 • Mesajlaşma takibi – WhatsApp, Facebook, Hangouts, Tinder, Instagram gibi farklı uygulamalardaki ve SMS’leri, e-postaları oku.
 • Uzaktan cihaz kontrolü – Web sitelerini, uygulamaları ve aramaları engelle. Cihazı uzaktan kilitle veya sil.
 • Diğer gelişmiş özellikler – Keylogger, fotoğraf ve video takibi, tarayıcı geçmişi, kişiler, yüklü uygulamalar…

Artık satışı ve desteği durdurulmuş, eskiden çok popüler bir uygulama olan Spybubble yerine de en iyi alternatifi mSpy’da bulacaksınız. Spybubble indir Türkçe ücretsiz kullanmaya başla diye verilen tavsiyeleri unutabilirsiniz; çünkü yukarıda da görebileceğiniz gibi mSpy Spybubble’ı kesinlikle aratmayacak. mSpy telefon takip programı indir Türkçe olarak Spybubble’a ne kadar iyi bir alternatif olduğunu kendin gör.

Yalnız ne yazık ki ses kaydedici program Türkçe indir diyemiyoruz, çünkü telefonların kısıtlamaları yüzünden programların bunu yapabilmesi mümkün olmuyor.

mSpy Hangi Cihazları Takip Edebiliyor?

mSpy’ın geniş bir uyumluluk yelpazesi var. Birçok farklı cihazda çalışabiliyor:

  • iOS 7-8.4, 9.0-9.1
  • Android 4+
  • Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8-8.1, Windows 10
  • Mac OS 10.7, 10.8, 10.9, 10.10 ve 10.11

mSpy’ın çocuk ve çalışan takibinde uzmanlaşmış bir casus yazılım olduğunu, eş takibi için de kullanılabilmesine rağmen bunun yasaları ihlal etmek anlamına gelebileceğini aklımızdan çıkarmamız gerek. Yani sevdiklerini güvende tutmak için telefon takip programı indir Türkçe olarak takip yap, ama nasıl yaptığına dikkat et.

Casus Programı Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *