Mesaj takip programi 2024 nedir ve özellikleri nelerdir?

Cep telefonlarının ilk kez piyasaya sürüldüğü günlerden beri kısa mesajlaşma özellikleri var. Fakat günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte kısa mesajlara resimler, dosyalar ve gifler eklenebiliyor, dosya, rehber kişisi ve konum bilgisi paylaşılabiliyor. Hal böyle olunca iletişim hizmeti sunan telefon kuruluşları, telefon paketlerinin içine bedava mesaj gönderebilme özelliği ekliyorlar. 

Çocuklarımızın ve sevdiklerimizin güvenliğinden endişe duyduğumuzda ise ilk yaptığımız şey onların telefonlarını kontrol ederek kimlerle mesajlaştıklarını ve görüştüklerini öğrenmeye çalışmak. Bunu telefon sahibinin haberi olmadan yapabilmemiz için mesaj takip programları var.

Mesaj Takip Programi

eşime gelen mesajlar bana da gelsin

Birinin telefon mesajlarını nasıl okuruz?

Eminim çoğu insan bir başkasının telefon mesajlarını okuyabilmek için yöntem arayışına girmiştir. Bunun en kesin yolu elbette telefona ulaşarak, eğer bir ekran şifresi yoksa doğrudan mesajlar kısmından okumaktır. Ama belli bir süreliğine ya da düzenli olarak mesajları okumak istediğimizde ne tür bir yöntem izlemeliyiz? Birinin telefon mesajlarını okumanın birden fazla yolu bulunuyor. Şimdi kısaca bunlardan söz edelim: 

Mobil hizmet sunucusu

Cep telefonu mesajlarını okuyabilmenin ve hatta silinmiş ve eski mesajlara da ulaşabilmenin yöntemlerinden biri, mobil hizmet alınan kurumun sitesine girmek. Sms’lerini okumak istediğiniz kişinin bu sitedeki online hesap detaylarını, kullanıcı adını ve şifresini biliyorsanız, hesabına giriş yaparak mesajlarını okuyabilirsiniz. Bedava ve kolay bir yöntem. 

Ama siteler son giriş zamanını daima bildirdiklerinden, hedef telefonun sahibi hesabına giriş yapıldığını anlayacak ve derhal şifresini değiştirecektir. Belki de sizden şüphelenecek ve bir daha asla güvenmeyecektir. Ayrıca başka operatörlerden gönderilen ve alınan mesajların ekleri de gösterilmemektedir. Bunlara dikkat eidlmesi gerekir. 

SMS Peeper

Bu site, dünyanın herhangi bir ülkesinde kayıtlı cep telefonlarından gönderilen ve alınan SMS mesajlarını liste halinde okumanıza yarıyor. Sitenin kullanımı ise şöyle: Öncelikle e-posta adresinizi ve mesajlarını okumak istediğiniz kişinin telefonunun kayıtlı olduğu ülkeyi ve telefon numarasını giriyorsunuz. Ardından ‘Get messages’ butonuna bastığınızda alt kısıma kapalı bir biçimde 100 tane mesaj sıralanıyor. 

Bu sistemle kapalı olan mesajları açıp okuyabilmeniz için bazı şartları yerine getirmelisiniz. Mesajların altında bulunan ‘Download Code’ kutusuna tıklayıp yeni bir siteye yönlendiriliyorsunuz. 

Burada ‘Download File’ sekmesine tıkladığınızda karşınıza bazı öneri ve anketler çıkıyor. Bunlardan birini seçerek gerçek bilgilerinizle eksiksiz olarak doldurmalısınız. Bu sırada kod ekranda belirecek ve yeniden SMS Peeper sitesine dönerek bu kodu girdiğinizde mesajlar açılacak. 

Biraz zahmetli ve kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gereken bir uygulama. Verdiğiniz anket yanıtları karşılığında seçmiş olduğunuz telefon numarasına ait son 100 mesajı okuyabiliyorsunuz. Kişisel bilgilerinizi paylaşma seçimi size kalmış. Bu yöntemle ücretsiz olarak SMS takibi yapabilirsiniz.  

Takip programları

Telefon takip programlarının içinde daima SMS ve kısa mesaj uygulamalarının takibi de yer almaktadır. Popüler anlık mesajlaşma platformlarının yanı sıra, takip programları size hedef telefondan gönderilen ve alınan tüm kısa mesajların içeriğini de verir. 

Uzaktan Mesaj Takip Programı

Numarayı Gir:

Bu yazılımlar, konusunda uzman kuruluşlar tarafından hazırlanarak ailelerin çocuklarının telefonunu ya da işverenlerin çalışanlarının telefonlarını anlık olarak izlemeleri için hazırlanır. Hatta eşinin veya sevgilisinin kendisini aldattığını düşünen çoğu insan da bu programları satın almakta ve aklındaki soru işaretlerinden kısa sürede kurtulmaktadır. 

Günümüzde internette oldukça fazla SMS takip programı bulunuyor. Bunların neredeyse tamamı hedef telefona fiziksel erişimle yüklendikten sonra sorunsuz olarak çalışıyor ve detaylı raporlar sunuyor. SMS takibi yapmak istiyorsanız en kesin ve zahmetsiz yöntemin bir takip programı satın almak olduğunu unutmayın. 

Sms okumak için yazılımlar

SMS okumak için o kişinin telefonunun takibe alınması en iyi yöntemdir. Bu biçimde hem bir mesaj takip programı sahibi olacaksınız hem de telefonun tüm aktivitelerini öğreneceksiniz.  Çoğu kişi SMS takip programı ücretsiz olarak kullanmak ister ve bunun için araştırmaya girer. Oysa bilinmelidir ki bu tür ücretsiz uygulamalar bir süreliğine geçerli olduktan ya da deneme süresi bittikten sonra çalışmaz. Bu nedenle internette boşuna araştırma yaparak zaman kaybetmenize gerek yoktur. 

Şimdi telefon mesajları takip etme yöntemi olarak en iyi yazılımları inceleyelim. 

mSpy

Şu anda en popüler yazılımlardan bir tanesi. Hedef telefona yüklenir yüklenmez arka planda görünmeden çalışır ve telefon sahibi takip edildiğini bilmez. Yükleme için telefona bir seferliğine beş dakikalık fiziksel erişim gerekmektedir. Yalnızca kısa mesajları değil, arama kayıtlarını, konum bilgisini, sosyal medya hesaplarını, rehber kayıtlarını, fotoğraf ve videoları da görüntülersiniz. Ayrıca tüm anlık mesaj platformlardan yapılan mesajlaşmaları okursunuz. 

Telefonun bazı özelliklerine uzaktan kumada edebilirsiniz. Örneğin ‘anahtar kelimeler’ belirleyerek bu kelimeler mesajlarda, konuşmalarda geçtiğinde bildirim alırsınız. Ya da bazı telefon numaralarını engelleyebilirsiniz. Coğrafi çerçeveleme yaparak, telefon o çerçeveye her girip çıktığında anına bildirim alırsınız. Derli toplu kullanışlı ve kesinlikle iyi çalışan bir yazılım. 

SpyBubble

Bu yazılım da diğeri gibi arka planda görünmeden çalışır ve topladığı bilgileri sizin panelinizde rapor olarak tutar. İnternet bağlantınız olan her yerden hesabınıza giriş yaparak bu bilgilere ulaşabilirsiniz. 

SMS içeriği görüntüleme, anlık mesajlaşma platformlarından yapılan tüm görüşmeler, arama kaydı ve konuşmaları dinleme, internet geçmişini görebilme ve bazı numaraları engelleme gibi özellikleri var. Herkese uygun birden fazla paket seçeneğiyle siz de bu telefon mesajları takip etme uygulamasını kullanabilirsiniz. 

MobileSpy

Günümüzün en iyi telegon takip etme yazılımlarından biri olan MobileSpy, şu anda 150’den fazla ülkede satılmakta. 

 • Gelen ve giden tüm arama kayıtları ve görüşme detayı.
 • SMS ve MMS detayları ve hatta geçmişte silinenler dahil olmak üzere tüm mesajların takibi.
 • Coğrafi çerçeveleme.
 • Hedef telefonun ekranında görünmeden, arka planda gizlice çalışabilme.
 • Resimlere ve videolara erişim.
 • Rehber erişimi. İstenmeyen kişilerden gelen aramaları ve iletilen mesajları engelleyebilme. 
 • İnternet tarayıcısının geçmişini görüntüleme.
 • Tüm sosyal medya platformlarını ve Facebook Messenger, Whatsapp, Twitter, Telegram, Viber, Line gibi anlık mesajlaşma uygulamalarının tüm içeriğini görebilme.
 • Gelen ve giden dosyaları görüntüleme. 
 • Uzaktan kontrol ile cihaz ekleme, cihazı silme ya da kilitleme.
 • Belli kelimeler ya da isimler için uyarı sistemi. 

Yukarıda sıraladığımız uygulamaların hepsi SMS takibi için ideal olan en iyi yazılımlardır. Hepsi İOS ve Android işletim sistemli telefonlarla uyumludur ve müşterilerin sorularına yanıt vermek için 7/24 müşteri hizmetleri bulunmaktadır. 

Ayrıca okuyun: Whatsapp çevrimiçi takip

Sms takip programı nasıl kullanılır?

Bir SMS takip programınının  satın alma işlemini bitirdikten sonra girmiş olduğunuz e-posta adresine kullanıcı adı ve şifreniz gelecektir. Bununla sitedeki panele giriş yaptığınızda uygulamanın yükleme linkiyle birlikte aktivasyon kodu ve programın kurulumunun adım adım ve resimli bilgilerini göreceksiniz.

Beş dakika gibi kısa bir sürede tamamlanacak olan kurulum işlemi öncesinde hedef telefonu elinize almalı ve kullanıcı panelinizdeki yükleme ve kurulum aşamalarını sırayla yerine getirmelisiniz. Karışık gibi görünse de sırayı takip ettiğinizde ve ekrandaki adımları eksiksiz uyguladığınızda, kurulumun son derece basit olduğunu anlayacaksınız. Tabii yardıma ihtiyacınız olursa müşteri hizmetlerini arayarak ya da canlı sohbet seçeneğine bağlanarak yardım alabilirsiniz.

Kurulum tamalandıktan sonra telefonu sahibine geri verip kullanıcı paneline döndüğünüzde ekranın sol köşesindeki menüde sıralanmış durumda bilgilerin yer aldığını görürsünüz. En iyi SMS uygulamaları ve takip programları daima detaylı ve anlık raporlar sunar.  

Telefona dokunmadan gizli mesajları nasıl yakalarız?

Kulağa mümkün değilmiş gibi gelebilir fakat bu işi mSpy denen bir uygulama ile yapmanız mümkündür. Tek yapmanız gereken mSpy uygulamasını o kişinin telefonuna indirmek ve uygulama kendini gizleyecektir ve o kişinin yazılı mesajlarını, aramalarını ve hatta bulunduğu yeri bulmanızı sağlayacaktır…

MSPY DENEYİN

Başlamak için, sadece bu uygulamayı onun akıllı  telefonuna indirmeniz gereklidir.

Aşağıdaki banner ‘a tıklayarak onu çok ucuza satın alabilirsiniz.

Gelen Arama Terimleri:

 • yazılı mesajlara nasıl ulaşabilirim
 • bir kişinin cep telefonuna sahip olmadan, yazılı mesajlarını nasıl ele geçiririm
 • başka bir telefondaki yazılı mesajları nasıl ele geçirebilirim
 • kız arkadaşımın yazılı mesajlarını takip etme
 • bir kişinin yazılı mesajlarını almanın bir yolu var mı

Sonuç

Bir telefonun mesajlarını takip edebilmek ve okuyabilmek için piyasada birbirinden farklı birçok yazılım bulunmaktadır. Temelde hepsi aynı gibi görünse de uygulamada ve kalitede birbirinden farklılıkları olan bu programların en iyilerini yukarıdaki yazımızda size tanıttık. 

Sevdiklerinizin ve çocuklarınızın telefon aktiviteleri konusunda endişeleriniz varsa ve özellikle SMS mesajlarını düzenli olarak okumak ve takip etmek istiyorsanız bu akıllı yazılımlardan edinmeniz en doğru yol olacaktır. 

Mesaj casus yazılım yapan bu uygulamalarla alınan ve gönderilen tüm mesajlara kişi, tarih ve saat bilgileriyle ulaşabilmeniz mümkündür. Mesaja eklenen dosyaları, resimleri ve videoları da görüntüleyebilirsiniz. Üstelik kısa mesaj okumanın yanı sıra, hedef telefonla yapılan tüm aktiviteler için sizin adınıza hazırlanan rapoları da görebilirsiniz. 

3 thoughts on “Mesaj takip programi 2024 nedir ve özellikleri nelerdir?

 1. Samsun tel takip etmek istiyorum. Onun telefonuna yüklemem mümkün değil ???yuklemeden olmazmı

  1. Programın bilgileri kullanıcı panelinize aktarması için bir yerden bu bilgileri alması gerek, dolayısıyla takip edilecek telefona program yüklemek bir şarttır. Yeni telefona programı yükleyerek hediye olarak verebilirsiniz mesela.

 2. Telefon numarası üzerinden sadece o numarayı ait mesajları görmek mumkunmu yani hat kapalı yada iptal olmuş ama ona gelecek sms medajini görebileceğimiz bir program varmı yardımcı olursanız sevinirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *