Başkasının Yazılı Mesajlarına Nasıl Girilir?

İnsanlar her zaman, bir başkasının mobil telefonuna dokunmadan, onların yazılı mesajlarını okumanın bir yolunu aramaktadırlar. Tamam, konu bu ise, bunu yapabilirsiniz ancak casus uygulamaların yardımıyla bu gerçekleşebilir.

Yazılım teknolojilerindeki gelişim artmıştır, casus uygulamalar, arkadaş veya aile gibi yakınımızdakileri izlemek istediğimiz kişiler için erişilebilir olmuştur.

Başka Birisinin Yazılı Mesajlarına Nasıl Girilir

Yapmanız gereken tek şey sahibinin haberi olmadan hedef cihaza bir uygulama indirmek ve geri çekilip oturarak uygulamanın işini yapmasını izlemektir. Casus mobil yazılımların çalışma mekanizması çok basittir. Yerleştirildiklerinde, yazılım, verileri toplar ve sadece doğru kullanıcı adı ve şifresi olan kullanıcının giriş yapabileceği web site hesabına bunları yükler. Yüklendiklerinde, uygulama arka planda kaybolur ve bu uygulamalar, cihazın sahibinin bu yazılımın cihazında var olduğunu gösterecek hiçbir işlemde bulunmaz. İstediğiniz zaman girebileceğiniz hesabınıza sıklıkla verileri gönderir.

nasıl girilir

Özel Uygulamalar ile Yazılı Mesajları Takip Etmek Mümkün Mü?

Kullanıcılar arasında çok popüler olan mSpy gibi uygulamalar ile bu mümkündür. mSpy uygulamasına sahip olduğunuz zaman daha fazlasına ihtiyacınız olmayacaktır çünkü bu uygulama sizin bütün izleme isteklerinizi karşılayacaktır.

[otw_shortcode_button href=”/recommends/trmspycom/buynow.html” size=”large” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]mSpy Satın Alın[/otw_shortcode_button]

 

mSpy size sunduğu bazı hizmetler aşağıda verilmiştir:

 • Yazılı mesajlara uzaktan erişim
 • Cihazın konumunu takip etme
 • iMessage ve Whatsapp uygulamalarını izleme
 • Cihazdaki depolanmış dosyalara erişim
 • Arama geçmişini kayıt etme
 • Telefon kişi listesini görme
 • ve çok daha fazlası…

10 thoughts on “Başkasının Yazılı Mesajlarına Nasıl Girilir?

  1. Casus yazılım ile sadece sms mesajları değil Whatsapp, Viber, Skype, Facebook mesajlarını da okumanız mümkün olacak.

 1. Sevgilimiun mesajlarini okumam lazim ama ikimizde farkli sehirlerdeyiz hic bir sekilde telefonuna erisimim yok nasil yukleome yapa bilirim

  1. WhatsApp mesajlarını telefon takip yazılım yükledikten sonra görebilirsiniz. Daha fazla bilgi burada. Ancak şunu unutmayın,YAZILIM SADECE KANUNA UYGUN KULLANIMLAR İÇİNDİR.

  1. Evet. Başka türlü başkasının mesajlarına ulaşamazsınız. Bir bilgi köprüsünü kurmanız gerek ki bilgiler sizin telefonunuza ya da bilgisayarınıza aksın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *