Telefon Sinyal Takip Programını Yükleyerek Şüphelerinizi Giderin

Türkiye dijital hayat bakımından yirmi yıl öncekine kıyasla çok daha gelişmiş bir seviyede. Bilgi, zenginlik, güç ve güven peşinde olan telematik toplum bireyleri sürekli yeni, taze ve farklı bilgiler talep ediyor. Ülkede yaklaşık 84 milyon mobil kullanıcı var ve bu sayı giderek artıyor. Mobil hat kullanıcıları arasında yer alan bağımlı nüfus dediğimiz genç ve çocukların sayısı yetişkinlerden daha fazla. Bu grup neredeyse tüm gün akıllı telefonlar aracılığıyla internete bağlanıyor. Bu nedenle özellikle çocuk ve gençler için internet güvenliği daha önemli hale geliyor.

Genç bireylerin dijital ortamlarda kimlerle görüştüğünü ve ne tür arkadaşlıklar yaptığını bilmek ebeveynler için hayati öneme sahip. Dolayısıyla, anne ve babalar yine teknolojinin getirdiği imkanlardan yararlanarak telefon sinyal takip etme yöntemleri ile çocuklarının gün içerisinde yaptığı faaliyetleri izleyebilirler.

Bunun için telefon sinyal takibi amacıyla geliştirilen programlardan en az birini seçmek yeterli olacaktır. Aile bireylerinin gün içerisindeki hareketlerini izlemek ve onların nerede olduğunu bilmek ebeveynler için önemli bir rahatlık sağlar. Onların haksız sayılmayan bu kaygılarını gidermek için koruma amaçlı telefon sinyal takip programı üreten yazılım devleri büyük bir alkışı hak ediyor.

Ailesini Düşünen Bireyler İçin Sinyal Takibi Oldukça Faydalı

Eşler arasında yaşanan güven sorunlarının çözümünde sinyal takibi programları adeta hayat kurtarıyor diyebiliriz. Telefon takip yazılımları yalnızca konum takibi değil, telefon ve internet trafiğinin izlenmesi, sosyal medya takibi ve mesaj hareketlerinin içeriğinin tespiti gibi farklı işlevleri de yerine getiriyor.

Telefon Sinyali Takip

Ayrıca, eşlerinden şüphelenen bireyler telefon sinyal takip yöntemi sayesinde anlık veri akışı sağlayabilirler. Böylece, eşinin gün boyu hangi konumlarda bulunduğu ve hangi ortamlara sürekli gittiğinin bilgisini elde edebilirler.

Cep Telefonu Sinyal Takibi ile Şirketler Koruma Altında

Cep telefonu sinyal takibi sayesinde şirketler kendileri için güvenilir bir ortam oluşturabilirler. Ticari şirketler sahada faaliyet gösteren çalışanlarının kendilerine verilen görevleri zaman nakittir felsefesi ile yürüttüğünden emin olmak ve kontrol etmek için sinyal takip programı kullanmayı tercih ediyorlar.

Yine kuralsız ticari rekabetlerin kızıştığı ve yatırım ve ARGE ürünü olan bilginin en büyük sermaye olduğu günümüzde bunların etikten yoksun bir şekilde rakip firmalara haksız transferi kayıpları da beraberinde getiriyor. Bu nedenle, bir çeşit sermaye kabul edilen bilgiyi koruma amacıyla bazı tedbirleri almak ve olası bilgi sızıntılarını önlemek gerekir.

Bunun yolu ise şirkete özgü bilgileri ellerinde tutan personele ait akıllı cihazlar aracılığı ile telefon sinyal bulma yöntemlerinin kullanılması ve gerektiğinde ortam dinlemelerinin yapılabilmesidir.

Sinyal Tespiti Yardımıyla Araç ve Kargo Takibi Mümkün

Şirketler, gün boyu trafikte seyreden araçların takip etme ihtiyacı duyabilirler. Araçlara yerleştirilen konum belirleyici sistemler bu konuda oldukça etkilidir. Ancak uydudan telefon sinyali bulma uygulamaları bu amaçla daha detaylı bilgiler elde edilmesini sağlıyor. Gün içerisinde aracın veya kullanıcının konum bilgisini, sürüş biçimini ve kurallara uyup uymadığını kayıt altına almak bu sayede oldukça kolay hale geliyor. Ayrıca, kargo şirketleri için de telefon sinyalinden yer tespit etme özelliği oldukça etkili imkanlar sunuyor. Böylece, kargo personelinin zamanında ve doğru güzergahları kullanarak dağıtım yapıp yapmadığının bilgisine ulaşılabiliyor.

Cep Telefonu Sinyal Takibi Nasıl Yapılır?

Cep telefonu sinyal takip sisteminin özü küresel konum belirleme (GPS) uygulamalarına dayanıyor. Doğrudan GPS Cihazı veya GPS özellikli akıllı telefonlar; konumlandırma, on-line harita, pusula, yükselti ölçümü gibi birçok özelliği ile saha çalışmalarında birçok fonksiyona sahiptirler. Bu teknolojiler sayesinde attığımız her adım izlenebiliyor.

Ayrıca, bu durum davranışsal pazarlamanın bir gereği haline gelmiş durumda. Web siteleri, internet reklam ajansları, internet veri toplayıcıları, sosyologlar nereye gittiğinizi, neyi sevdiğinizi görmek için bu teknolojiyi kullanıyorlar.

Günümüzde cep telefonu sinyalinden yer tespiti programları sayesinde herhangi bir kişinin konumu kolaylıkla belirlenebiliyor. Takip yöntemlerinden genellikle GPS kullanılıyor. Ancak, süreç internet veya mobil ağ teknolojileriyle de doğrudan bağlantılıdır. En kolay yöntem, telefon sinyalinden yer tespiti yazılımlarından herhangi birini akıllı telefonlara kurmaktır.

Ayrıca, aynı anda birkaç yöntem kullanılırsa, konum doğruluğu bir metreden daha yakın bir mesafeye kadar sağlanabilir. Ancak bunun için lisanslı ve telifli sinyalden telefon bulma ürünü tercih etmeniz en güvenilir olanıdır.

En İyi 4 Telefon Sinyali Takip Programı

Yaklaşık on yıl öncesine kadar sadece güvenlik personelinin ve akademik çevrelerin aşina olduğu telefon sinyal takibi yazılımları şimdilerde herkesin kullandığı vazgeçilmez programlar haline gelmiştir. Günümüzde ise navigasyonlar ve numaradan sinyal bulma uygulamaları telefonlarda standart programlar olarak yerini almaya başlıyor. Bu konuda en iyi 3 telefon sinyal takip programı olarak mSpy, Hoverwatch ve Mobile Tracker gösterilebilir. Şimdi bu uygulamaları sırayla inceleyelim.

1. mSpy Telefon Sinyal Takip Programı

Hedef telefonları ve diğer akıllı cihazları izlemenizi sağlayan mSpy uygulaması birçok telefon sinyali bulma programını gölgede bırakıyor. mSpy tüm takip yazılımlarının birkaç adım önünde hem Android hem de iOS için yaygın olarak tercih edilen en iyi ve en gelişmiş telefon takip programı olarak kabul ediliyor. mSpy telefon takip programı konum takibinin ötesinde istediğiniz akıllı telefonu gizli olarak takip edebileceğiniz ve telefon görüşmelerini süre ve diğer detay bilgileri ile kaydedebileceğiniz bir yazılımdır. WhatsApp ve diğer e-posta yazışmaları da bu kapsam içerisindedir. Cep telefonu sinyalinden kişi bulma özelliği ile istediğiniz kişinin konumuna anlık erişim imkânı sunan yazılımın genel özelliklerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

 • Android ve iOS işletim sistemine sahip cep telefonu veya tabletlerde anlık hareketlilikleri takip edebilme.
 • Windows PC’lerde ve Mac bilgisayarlarda yalnızca takip amaçlı kullanım.
 • Jailbreak gerektirmeden kurulabilme.
 • Arama kayıtlarının izlenmesi ve kaydedilmesi.
 • Mesaj görüntüleme, gelen ve giden tüm metin mesajlarını gerçek zamanlı olarak izleme ve engelleme.
 • Tarayıcı geçmişine erişim, hangi internet sitelerine ve ne kadar süreyle bağlanıldığının tespiti.
 • Facebook, Snapchat, Viber, WhatsApp, Skype gibi sosyal medya uygulamalara erişim, bu ortamlarda istenmeyen kişileri ve gönderilen e-postaları engelleme.
 • Hedef telefonun doğru ve ayrıntılı bir şekilde konum bilgisine ulaşma.
 • Geo-Fencing uygulaması ile hedef birey çizilen çevre sınırını aştığında, cihazınıza uyarı gelmesi.
 • Keylogging özelliği ile hedef telefonda yapılan tuşlamaların tespiti ile tüm şifrelere erişim imkânı.

ŞİMDİ DENEYIN

mSpy Nasıl Kurulur?

Telefon sinyal bulucu uygulaması mSpy kurulumu için aşağıdaki adımlar takip edilmelidir:

 • mSpy telefon takip yazılımında satın almak istenilen paket seçilir.
 • E-posta adresine gelen onay maili ile tercih edilen paket satın alınır.
 • Yönetim paneline kullanıcı bilgileri ile giriş yapılarak birkaç basit adımla kurulum tamamlanır ve hedef cihaz takip edilmeye başlanır.

mSpy Paket Seçenekleri Nelerdir?

Cep telefonu sinyal bulma amacıyla kullanılabilecek en kapsamlı uygulamalardan biri olan mSpy yaklaşık 100 TL’lik fiyatları ile dikkat çekiyor. Android ve iOS işletim sistemi uyumlu temel ve Premium paketler halinde sunulan mSpy telefon sinyalinden yer tespit etme programı indir linkinden kolayca indirilebiliyor.

2. Detectico Telefon Sinyal Takip Programı

detectico

Konu telefon takip uygulaması olduğunda sadece GPS sinyallerine yoğunlaşarak bir hedef cihazı takip etmek için özelleşmiş olan Detectico’yi bu anlamda en iyiler arasına almadan olmazdı

Detectico ile bir telefonun yerini öğrenmek toplamda 2 dakika sürecek. Bu şekilde fiziksel erişim olmadan telefon takibi en pratik şekilde yapılabilmektedir.

Uygulamanın aylık kullanım ücreti 13 TL’dir. Telefon takip programı ücretsiz sayılmasa da cüzi ücretiyle Detectico dikkatleri üzerine çeken bir program.

Site üzerinden kayıt işlemi gerçekleştirildikten sonra takip etmek istediğiniz numarayı ilgili alana yazmanız gerekiyor. Numarayı yazdıktan sonra Detectico sizin takip etmek istediğiniz numaraya bir konum paylaşma SMS’i gönderiyor. Gönderilecek bu mesajda yazacak metni ayrıca özelleştirebiliyorsunuz. Takip etme istediğiniz kişi gelen bu SMS’teki linke tıkladıktan sonra ilgili kişinin konumu doğrudan sizin telefonunuza iletilmiş oluyor.

Denemek Detectico

3. Hoverwatch Telefon Sinyal Takip Programı

Telefon numarasından sinyal bulma konusunda bir diğer faydalı seçenek Hoverwatch olabilir. Bu uygulama sayesinde hedef cihazda GPS veya Wi-fi kapalı dahi olsa konum bilgisine rahatlıkla ulaşılabiliyor. Gelen ve giden aramalar, sosyal ağlarda yapılan mesajlaşmalar, ziyaret edilen web siteleri hakkındaki bilgilere detaylı ve gerçek zamanlı olarak uzaktan erişim sağlanabiliyor. Telefon sinyalinden yer bulma programı indir linkinden kolayca indirilebilen yazılımın temel özellikleri ise aşağıdaki gibidir:

 • GPS, SMS ve tüm sohbetlerin izlenmesi.
 • Facebook, Messenger, Snapchat, Viber, Instagram ve WhatsApp takibi yapabilme.
 • 5 farklı cep telefonunu aynı anda izleme imkânı.
 • Hedef cihazdan gelen kayıt raporlarının otomatik olarak kontrol panelinde görüntülenmesi.
 • Çağrı kaydı özelliği ile hedef cihazdan gelen çağrıları kaydetme.
 • Konum takibi.
 • Ses kayıtlarının, videoların ve görüntülerin kaydedilmesi.
 • Hedef kullanıcının cep telefonundan kullanıcının cihazını her açışında fotoğraf çekme.
 • Gizli modda kapsamlı izleme.
 • SIM kart değişikliklerini algılama.
 • Hedef telefonda kayıtlı tüm kişilere erişim.

Hoverwatch Nasıl Kurulur?

Telefon sinyal tespiti yazılımı Hoverwatch aşağıdaki adımlar takip edilerek kolayca kurulabilir:

 • Hoverwatch web sitesi üzerinden e-posta adresi ile kayıt olunur.
 • Ödeme işlemi yapılarak yazılım indirilir.
 • Uygulama hedef telefona kurularak kurulum gerçekleştirir.

Hoverwatch Paket Seçenekleri Nelerdir?

Telefon yer tespiti, SMS takibi, gizli mod, arama kayıtları, rehber kaydı ve sosyal medya uygulamaları ile ilgili paketlere sahip olan bu yazılım numaradan sinyal tespiti amacıyla kullanılabilecek ekonomik bir programdır. Bu programa yaklaşık 200 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün.

4. Mobile Tracker Telefon Sinyal Takip Programı

Mobile Tracker telefon sinyal takibi nasıl yapılır? şeklinde düşünenler için oldukça başarılı ve ücretsiz bir programdır. Mobile Tracker uygulaması akıllı telefon konumunu izlemekle kalmaz hedef kişinin gün içerisindeki hareketleri hakkında da detaylı bilgiler sunar. Ayrıca, spor veya diğer aktiviteleri takip etmek için de bu uygulama kullanılabilir. Numaradan sinyal takibi amacıyla faydalı çözümler sunan yazılımın başlıca özellikleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Tamamen ücretsiz ve kaliteli bir takip uygulaması olması.
 • Birçok ücretsiz özelliğe sahip olması.
 • Kolay kurulum ve kullanım.
 • Telefona root atmadan WhatsApp ve Facebook gelen ve giden mesajların takibi.
 • Çocukların veya çalışanların gerçek zamanlı izlenmesi.
 • Gönderilen ve alınan SMS / MMS takibi.
 • Gelen, giden ve cevapsız aramaların izlenmesi ve kaydının yapılması.
 • Konum takibi.
 • Alınan tüm resimlerin izlenmesi.
 • Hedef kişi tarafından gerçekleştirilen mesajlaşmaların takibi.

Mobile Tracker Nasıl Kurulur?

Sinyal takibi nasıl yapılır? diye düşünenler için oldukça kullanışlı olan Mobile Tracker yazılımının kurulumu da oldukça basit. Bunun için aşağıdaki adımların takip edilmesi yeterli:

 • Mobile Tracker yazılımının web sayfasından e-mail yardımıyla kayıt olunur.
 • Otomatik olarak gelen e-posta yardımıyla hesap oluşturulur.
 • Yazılımın kullanılacağı hedef akıllı telefon seçilerek ücretsiz olarak kurulum gerçekleştirir.

Mobile Tracker Paket Seçenekleri Nelerdir?

Mobile Tracker tamamen ücretsiz olan ve arama takibi, SMS takibi, sosyal medya takibi ve konum takibi gibi çeşitli paket seçenekleri sunan bir programdır.

Son Söz

Ücretli ve ücretsiz sunulan telefon takip uygulamaları ile hayatı kolaylaştırmak mümkün. Bunun için yapılması gereken yalnızca ilgili telefon takip yazılımlarına ait web sitelerini ziyaret edip programı kurmak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *