Skype Mesajları Nasıl Okunur?

İnternet, insanoğlunun mutlak monarşiyi keşfidir. O, insan ruhunun yaratıcılığının abartıları üzerine bir deneydir; ama aynı zamanda bizi çaresizliğimizin derinliklerine götürür. Çocuklar, gerçek, kurgu ve fantezi arasındaki çizgilerin artarak silikleştiği bir çevrede büyüyorlar.

Skype mesajları takip programı kim kullanır?

Bilgi kesin, ama aynı zamanda çarpıtılmış ve önyargılı. Genç çocukları internet ve özellikle akıllı telefon kullanımı konusuna bilgilendirmek ve yönlendirmek her yerdeki ebeveynin büyüyen sorumluluğu. Ebeveynlerin, çevrimiçi avcıların çocuklarını hedef almalarını engelleyebilecekleri bir alan da, Skype gibi uygulamaları takip etmekten geçiyor.

Bunu Yapabilen Uygulamalar Var Mı?

Bir çocuğun çevrimiçi faaliyetlerini takip etmeye imkân veren uygulamalar, bu uygulamaları arayan ebeveynlerce kolayca bulunabilecek şekilde mevcut. Fakat bu tam da benzerliğin durduğu yer. Bir takip uygulamasına online olarak ulaşabilirsiniz, ama bu uygulamanın gerçek performansı ve kullanıcı dostluğu her zaman şüpheli. Üstelik birçok takip uygulaması fahiş fiyata satılıyor. Muhteşem hizmet ve kaliteli işlevleri makul fiyatlara sunan uygulamalar da mevcut. Mesela, mSpy.

MSPY DENEYİN

Deneme Sürümü Mevcut Mu?

Evet, deneme sürümleri mevcut. Hatta programı satın alıp, indirebilir ve eğer reklamda iddia edildiği gibi çalışmıyorsa, paranızı tamamen geri alabilirsiniz. Göz önünde olan mSpy gibi uygulamalar, şimdiye kadar birçok müşteriyi de memnun etti. Eğer uygulamanın performansı konusunda halen emin değilseniz, sadece forumları ziyaret edin.

Hangi İşlevleri Arayalım?

Çocuklarınızın, internet kullanımını takip etmek için bulunan birçok işlev var. MSpy’ı ele alalım. Hedef telefonunun internet geçmişini, Snapchat kullanımını ve Skype mesajlarını takip edebilirsiniz. Bu işlevler ise sadece kafa rahatlığı değil; aynı zamanda çocuğunuzun mobil internet kullanımı faturalarını takip etmek imkânı da verebiliyor. Bundan böyle aylık faturayı görünce şok yaşamanıza gerek yok.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *