Whatsapp Numarası Değişirse Telefonu Takip Edebilecek Miyim?

Whatsapp’ı rakiplerden ayıran ve kullanıcıları tarafından en çok sevilen özelliklerinin başında şüphesiz cep telefonu numarası üzerinden (Whatsapp numarası) internet bağlantısının olduğu her yerde ücretsiz iletişim kurabilme özgürlüğü yatıyor.

Whatsapp, rehberinizde kayıtlı olan numaraları kontrol ederek bu kişilerin Whatsapp kullanıp kullanmadığını belirliyor ve bu işlemden sonra anında kişilerinizle iletişim kurmaya başlayabiliyorsunuz.

İletişimdeki bu hız ve kolaylıksa sevdiklerine göz kulak olmak isteyen kişileriyse haliyle biraz tedirgin ediyor. Telefon numaramızı herkese vermenin gerekli olduğu, sosyal medya ve iş profillerimize açıkça yazdığımız bir devirdeyiz. Bu durum Whatsapp’ın bahsettiğimiz özelliğiyle birleştiğinde, samimi olalım ya da olmayalım yığınla kişiyle her an iletişim kurabilecek bir ortama sahip oluyoruz. Sizinse çocuğunuzun, eşinizin, sevgilinizin ya da çalışanınızın bu iletişimini takip etmenizse zorlaşıyor.

Neyse ki günümüzde bu sorun için özel olarak geliştirilmiş cep telefonu takip yazılımları var. Sundukları Whatsapp takibi özellikleri sayesinde, yüklendikleri telefondaki bütün rehberi, kişiler listesini, Whatsapp üzerinden yapılan konuşmaların içeriğini, kimlerle yapıldığını, paylaşılan fotoğrafları ve videoları, sesli aramaları yazılımı yükleyen kişiye anlık olarak gönderebiliyorlar.

Telefonun Hattı, Dolayısıyla Whatsapp Numarası nın Değişmesine Rağmen Takibe Devam Edebilirsiniz

Whatsapp takibi özelliğini barındıran cep telefonu izleme yazılımları size hedef cihazdaki Whatsapp aktivitilerini raporlarken Whatsapp WhatsApp-Numarasıno’sundan faydalanıyor olabilir; ama bu yazılımlar kesinlikle yalnız bir tane Whatsapp numarası ile sınırlı değiller ve sizin takipte kalabilmeniz için yeni Whatsapp no’sunu bilmenize ihtiyaç duymazlar. Yüklenen telefon ve Whatsapp uygulaması ile mükemmel bir uyum sağlayarak, no’da meydana gelebilecek bir değişikliğin hemen farkına varabilir ve takibe devam edebilirler. Bu sayede takip ettiğiniz kişinin internet bağlantısı olmadığı için mi çevrimdışı olduğundan, yoksa başka bir Whatsapp kullandığı için mi anında haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca Telefon izleme yazılımlarının bu özelliği pek çok şeyi kolaylaştırmakta. Akıllı telefonlarda yaygınlaşan çift hat teknolojisi ile hızlıca değişebilen numaralar ya da yurt dışındayken kullanılan farklı hatlar yüzünden, içinizi rahatlatan ve sevdiklerinize göz kulak olmanızı sağlayan yazılımlardan kısa bir süreliğine de olsa mahrum kalmak zorunda değilsiniz. Zaten söz konusu sevdiklerinizin ve mahremiyetlerinin güvende olduğunu bilmek olduğunda aranıza hiçbir şeyin girmesine izin vermemelisiniz.

 

Özetleyecek olursak, piyasada bulunan bütün kaliteli takip yazılımları Whatsapp no’larındaki değişimlere anında ayak uydurmakta ve asla sizi sanki takip ettiğiniz kişi Whatsapp kullanmıyormuş gibi göstererek yanıltmamaktadır. Bu takip yazılımlarını kullanırken Whatsapp’ı takip edemediğiniz bir an olursa, bu takip ettiğiniz kişinin gerçekten Whatsapp’ı kullanmadığı içindir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *