Telefon Takip Programı 2020

Bir cep telefonunun nasıl takip edileceğini merak ediyorsanız, inan bana, çoğumuzun düşündüğünden çok daha kolaydır. Aşağıda göreceğiniz üzere, telefona hiç erişmeden dahi bir cep telefonunu takip edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir telefon takip ve casusluk uygulaması ki artık internette daha önce hiç olmadığı kadar kaynıyor.

Neden cep telefonunda casusluk yapmak için telefon takip programını kullanmalısınız?

Takip uygulamasını kullanarak elde edilen sonsuz yararlar vardır. Bazıları daha net ve şeffaf bir hayat elde eder, bazıları sevdiklerinin güvenliğini ve çok daha fazlasını sağlayabilir. Her birinizin alabileceği en iyi faydalardan bazıları şunlardır:

 • Aldatan eşi yakala – Eşinizden şüphe ediyorsanız, casusluk uygulaması size bu konuda çok fazla yardımcı olabilir. Yukarıda belirtilen tüm özelliklerin yardımıyla aldatan eşinizi yakalayabilir ve tüm şüphelerinizi giderebilirsiniz.
 • Çalışanları izleme – Eğer bir iş adamı ya da işveren iseniz, o zaman bu uygulama çalışanların faaliyetlerini izleme ve işinizin verimliliğini artırmada size çok fazla yardımcı olabilir.
 • Ebeveyn kontrolü – mSpy uygulaması gibi mobil casus yazılımların, bugünün gençleri için hayat kurtarıcı olduğu söylenebilir. Ebeveyn kontrol çözümlerine en iyi şekilde yardımcı olurlar ve çocuğu çeşitli tehlikelerden kurtarabilirler.
 • Yedekleme ve kayıp telefonları bulma – Telefondaki tüm veriler çevrimiçi hesaba kaydedildiğinden, kullanıcılar bu uygulamayı GPS izleme gibi özellikleri sayesinde veri depolamak ve kayıp telefonu bulmak için kullanabilirler.
 • Ücretsiz iPhone Casusu – iPhone casus yazılımı, hedef kişinin cep telefonuyla yaptığı her şeye erişebilmenizi sağlar. Konumu takip edebilir, mesajları okuyabilir, resim ve videoları görüntüleyebilir, aramaları kaydedebilirsiniz.
 • Ücretsiz Android Casusu– mSpy – Android Spy uygulaması ile çocuğunuzun devam etmekte olan siber suçlardan korunmasını sağlayabilirsiniz. Eşiniz ile ilgili aklınızdaki tüm belirsizlikleri giderebilir ve çalışanlarınızı kontrol edebilirsiniz.
 • Ücretsiz Telefon Takipçisi – bunlar birinin cep telefonunu izlemenize yardımcı olabilecek bazı önemli özelliklerdir.

Telefon Takip Programı Deneyin

Kolaylık, maliyet tasarrufu, müşteri desteği vb. gibi tüm diğer avantajlar, mobil casus uygulaması ile açık ve ücretsizdir.

Cep telefonu takip programı tüm Kişi Kayıtlarını kaydeder.

mSpy’ın Cep telefonu takip programı Android\iPhone destekli hedef cihazın kullanıcısı tarafından kaydedilen tüm kişileri alır.

 • Casus Mesajlar. Mesajları casuslar & takip eder. Hedef cep telefonuna gönderilen ve alınan her SMS mesajını okuyun.
 • Telefon Konumlarını Casusla. GPS konumlarını ve GPS izlerini casuslar. SpyToApp takip uygulaması ile Google Maps üzerinden onların mevcut konumlarını bulun.
 • Arama Geçmişini Takip Et. Gelen ve giden çağrıları sessizce izler. Detaylı telefon numarasını, kişi isimlerini ve arama zamanlarını görün.
 • WhatsApp Mesajlarını Casusla. Hedef telefonu rootlamaya gerek kalmadan WhatsApp mesajlarını izleyin.
 • Viber Mesajlarını Casusla. Viber Mesajlarını casuslar. Gelen ve gidenler dahil olmak üzere tüm mesajlarını okuyun.
 • Snapchat’i Casusla. Herhangi bir kişinin cep telefonundaki tüm Snapchat resimlerini, videolarını ve çizimlerini, onun haberi olmadan kolaylıkla takip edebilirsiniz.
 • KiK Mesajlarını Casusla. Başkalarının KiK’ini hackleyebilir ve chat mesajlarını okuyabilirsiniz. Alınan ve gönderilen KiK mesajlarını kolaylıkla elde edin.
 • LINE Messenger’ı Casusla. Line Messenger’ı casusla. Başkalarının cep telefonunda onların haberi olmadan tüm Line chat görüşmelerini izleyebilirsiniz.
 • Arama Kaydedicisi. Başkalarının Telefon aramalarını casuslar. Daha sonra dinlenebilmesi için kaydedilen görüşmeler kişisel hesabınıza yüklenir.

MSPY SATIN ALIN

Numara Takip Programı Telefonu Nasıl İzler

Numara takip yani telefon casus yazılım ile telefon numarası bulma programı birbirine karıştırılmamalıdır. Numara takip etme, bir telefon numarasının kime ait olduğunun değil, hedeflenen bir telefonda yapılan tüm faaliyetlerin yasalara uymak koşuluyla denetlenmesidir. Yazılım, takip edilen telefonda yapılan aramaları, SMS’leri, video veya resim gibi multimedya paylaşımlarını, girilen internet sitelerini, başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı indir, Instagram gibi sosyal ağ paylaşımlarını kayıt altına alır. Tüm bu kayıtları internet aracılığıyla kullanıcı paneline aktarır. Siz de şifreniz ve kullanıcı adınızla kullanıcı panelinize bağlanıp tüm bu kayıtları görüntüleyebilirsiniz.

Telefon Numarası Takip Etme

Numarayı Gir:

Telefon Numarası İle Konum Bulma Mümkün Mü?

Telefon numarası takip etme pek çok fırsat sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de konum bulmadır. Numara takip etme programı takip edilen telefonun anlık konum bilgisini kayıt altına alır. Bu konumlar harita üzerinde işaretlenir. Konum bilgisini öğrenmek için kullanıcı panelinize giriş yapmanız yeterlidir. Telefon casus yazılım coğrafi çevreleme özelliği ile belirlediğiniz bir alanın dışına çıkılması veya istemediğiniz bir bölgeye girilmesi durumda sizi bilgilendirir. Bu özellik sayesinde pek çok tehlikeye de mani olabilirsiniz.

Nasıl Başlanmalı

Adım: Bir telefon takip program satin alın

Yapmanız gereken ilk şey bir telefon casus uygulaması satın almak. Her zaman tanınmış bir şirketten satın alın ve satın aldığınız uygulamanın ihtiyacınız olan özelliklere sahip olduğundan emin olun. Satın alındıktan sonra, şirketten giriş bilgilerinizi ve uygulamanın nasıl indirileceğiyle ilgili talimatları içeren bir e-posta alacaksınız.

Adım: Telefon Takip Programını indirin ve kurun

Daha sonra, casus uygulamasını, takip etmek istediğiniz telefona indirin ve yükleyin. Uygulama yüklendikten sonra, web tabanlı bir ara yüzle telefonu uzaktan casuslayabilirsiniz. İşte gerçekten bu kadar kolay.

Uygulama, günlük verilerini çevrimiçi olarak depolar, böylece etkinlik kayıtlarını herhangi bir web tarayıcısından görüntüleyebilirsiniz. İpucu: Casus uygulamasını bir iPhone’a yüklemek için cihazı jailbreak etmeniz gerekir. Ancak jailbreak yapamıyorsanız (veya istemiyorsanız), iOS etkinliklerini jailbreak olmadan izlemenizi sağlayan mSpy no-jailbreak çözümünü deneyebilirsiniz

9 thoughts on “Telefon Takip Programı 2020

 1. Hedef telefonun mobil verisi kapalı olduğu bir sırada (wi-fi olmayan bir yerde ise üstelik), yinede konum tespiti yapılabiliyor mu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *