Telefon Takip Programı 2020

Teknolojinin giderek gelişmesiyle birlikte akıllı telefonların da günlük yaşamdaki önemi artıyor. Artık neredeyse her işimizi telefonlarımızla yürütmeye alıştık. Yalnızca bir iletişim aracı olarak değil, alışveriş yapmak, fotoğraf çekmek, ofis görevlerimizi yürütmek, banka işlerimizi halletmek, çocuklarımızın ve sevdiklerimizin yerini eş zamanlı görebilmek, oyun oynamak ve daha pek çok etkinlik için cep telefonu kullanıyoruz. 

Neredeyse hayatımız için çok önemli olan tüm bilgileri içinde barındıran telefonlarımızın kaybolması durumundaysa büyük bir panik yaşıyoruz. Bu nedenle telefon takip programları da giderek önem kazanmaya başladı. Bu programlar sayesinde harita üzerinde telefonumuzun yerini görebilmemiz mümkün. Telefon takip programı ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen yazımızı okumaya devam edin. 

Telefon Takip Programı Deneyin

Telefon takibi nasıl yapılır?

Telefonumuzu kaybettiğimizi ya da çaldırdığımızı düşündüğümüz an aklımıza gelen ilk soru, telefon içinde kayıtlı bilgilerin, fotoğrafların, belgelerin ve şifrelerin ne olacağıdır. Eğer telefon ekranınızı şifrelediyseniz bir süreliğine telefonunuzu güvende tutabilirsiniz. Fakat şifre kırma konusunda uzman kişilerin eline geçtiğini düşünecek olursak, bu da bir işe yaramayacaktır. Dolayısıyla telefonumuzun yerini saptayabilmemiz için size burada üç farklı yoldan söz edeceğiz. 

Google haritalar

Google haritaları üzerinden telefon takip ya da kişi takibi yapabilmemiz için öncelikle Gmail hesabımızın olması, Google haritalar uygulamasının başka bir cihazda yüklü olması gerekir. Bu cihazdan Google haritalar uygulamasını açarak Gmail hesabımızla giriş yapmalıyız. Ardından ekranın sol üst köşesindeki alt alta üç çizgiye tıkladığımızda karşımıza çıkan seçeneklerden ‘Zaman Çizelgesi’ni seçince, tüm telefon hareketlerimizi görebiliriz. 

Telefon Numarası Takip Etme

Numarayı Gir:

Elbette Google haritalar üzerinden yapılan bu takibin olumlu taraflarının yanında olumsuz tarafları da bulunmaktadır. Örneğin telefonumuzun takip edilmesi ile ilgili ayarları açık duruma getirmeyi unuttuysak bu uygulamayı kullanmamız mümkün değil. Ayrıca telefonun bulunduğu konumu yaklaşık olarak görebilmekteyiz. Örneğin telefon gerçekte Işık caddesi 20 numarada bulunmaktayken, haritada bu Işık caddesi 50 numara olarak görülebilir. 

Cihazımı Bul uygulaması

İkinci yöntem ise hem İphone hem de Android telefonlarda yüklü olarak bulunan Cihazımı Bul uygulamasıdır. Bu uygulama telefonunuzu başka bir cihazdan yalnızca eş zamanlı olarak takip etmemize yaramaz, aynı zamanda telefonumuzun içinde bulunan bilgilere başkalarının erişmesini engellememizi sağlar. Bu uygulama da tıpkı haritalar uygulamasında olduğu gibi Gmail hesabımızla giriş yapılarak kullanılır. Mail hesabımıza kayıtlı tüm cihazlarımızı bu uygulama üzerinden takip etmemiz mümkün. 

Uygulamayı çalıştırıp oturum açtıktan sonra, uygulamanın bulunduğumuz konuma ulaşmasına izin vermemiz gerekiyor. Sesli bildirimleri açtığımız zamansa telefonumuzun evin içinde kaybolması durumunda cihazdan düzenli olarak ses bildirimi alarak telefonumuzu bulabiliriz. Ayrıca telefonumuzu dışarıda kaybettiysek uygulamayı kullanmaya ilk başladığımızda içindeki bilgileri bir şifre ile koruyabiliyor ve hatta silebiliyoruz. Bunun için de uygulamadaki bu seçeneğin açık olduğundan ve şifre belirlediğinizden emin olmalısınız. 

Cihazımı Bul uygulaması son derece kullanışlı olmasına karşılık eğer birden fazla telefonu, örneğin çocuklarımıza ya da eşimize ait cihazları bulabilmemiz için bunların da bizim Gmail adresimize linkli olmaları gerekmektedir. Bunun dışında yalnızca kendi telefonumuzu takip edebiliriz ya da bulabiliriz. 

Takip Uygulamasıyla

Telefon ve kişi takip etme programı sayısı her geçen gün artmakta. Google harita ya da telefon üreticinizin telefonunuza yüklediği takip uygulamalarından hariç olarak Play Store’da yer alan diğer takip uygulamalarını kullanarak da kayıp, çalınmış telefonunuzu izleyebilir ya da sevdiklerinizin bulundukları konumu anında görebilirsiniz. 2020 yılının telefon ve kişi takip uygulamalarına baktığımızda özelliklerinin önceki yıllara göre yükseltildiğini ve daha kullanışlı seçeneklerle karşımıza çıktıklarını görüyoruz. 

Telefon takip uygulaması için en önemli özellik, uygulamayı telefonunuza indirdikten ve kullanmaya başladıktan sonra tüm aile üyelerinin, çocukların telefon konumlarını canlı olarak takip edebilmemizi sağlamaları. Günümüzde insanların bu uygulamaları diğerlerine göre daha çok tercih etmelerinin nedeni, hem daha fazla seçenek sunulması hem de alacakları hizmetlere göre üyelik ücreti ödeyecek olmalarıdır. Örneğin bazı uygulamalar yalnızca bir kişinin takibine yönelikken bazıları listenin istenildiği kadar uzatılmasına izin vermektedir. 

Buna ek olarak bildirimlerin durumu, haritayı uydu görüntüsüne çevirme, sokak görünümü, konumunuzu arkadaşlarınızla ve ailenizle eş zamanlı olarak paylaşabilme, onlara internet bağlantısı üzerinden bedava mesaj gönderebilme gibi özellikler her uygulamada değişiklik gösterebilir. Bazı takip uygulamaları telefonunuzun ekranını herhangi bir internet tarayıcından görüntülememize izin vermektedir. 

Bu tür uygulamalarda kendi özel grubunuzu (örneğin yakın arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi) oluşturarak ve yalnızca birbirinizin gerçek zamanlı konumunu görmeye izin vererek uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu gruptaki üyeler bir yere vardıklarında ya da ayrıldıklarında bildirimler alabilirsiniz. Çalıntı ya da kayıp telefonların yerleri görüntülenebilir. 

En iyi telefon takip programları 2020

mSpy

Uzun yıllardır en çok tercih edilen takip programlarından biri olan mSpy, 2020 yılında da piyasada en çok tercih edilen yazılımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle telefonlarında sosyal medya hesaplarında çok fazla zaman geçiren çocukların aileleri tarafından tercih ediliyor. Bu programın birbirinden farklı özellikleri bulunuyor. En önemlisi de yüklediğiniz telefonda görünmemesi ve geri planda çalışmaya devam etmesi. Takip edildiğini bilmesini istemediğiniz çocuklarınız için ideal bir uygulama. 

mSpy İOS ve Android telefonlarda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Çocuğunuzun telefonundaki tüm aktiviteleri uzaktan takip etmenizi sağlıyor. Anlık mesajlaşmalar, sosyal medya aktiviteleri, SMS içerikleri, telefon aramaları, gerçek zamanlı konum bilgileri bulunuyor. Bu uygulamayı kullanmak için aylık ya da yıllık abone seçeneklerinden birine üye olmalısınız. Standart ve Premium olarak iki farklı planda iki farklı hizmet alıyorsunuz. Tabii ki Premium planın özellikleri daha geniş. Abonelik işlemlerini tamamladıktan sonra diğer tüm takip programlarında olduğu gibi, uygulamayı takip etmek istediğiniz telefona kurmanız gerek. 

Size gönderilen e-postada bulunan bilgilerin ışığında uygulamayı indirip kurmanız çok kolay. Fakay bunun için takip edeceğiniz telefona fiziksel erişiminizin olması gerek. Takip edilen kişi, telefonunda böyle bir uygulamanın bulunduğundan kesinlikle haberdar olmuyor. Tüm bildirimler size geliyor. Bu programla ilgili herhangi bir soru ya da sorununuz varsa, müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşmanız mümkün. 

MSPY SATIN ALIN

SpyBubble

SpyBubble özellikle aileler ve işverenler için geliştirilmiş bir telefon takip programıdır. Bu uygulama, benzerlerinden daha üstün olduğu konusunda iddialıdır. Özellikle yer belirleme konusunda uzman olduklarını belirtiyorlar. SpyBubble kişi takip programı da diğerleri gibi hedef telefonun arka planında görünmeden çalışarak topladığı bilgileri size gönderir. Tabii öncelikle uygulamayı size gönderilen linkten indirerek, takip etmek istediğiniz telefona kurmanız gerekecek. 

Uygulamayı kurduktan sonra alacağınız hizmetler içinde şunlar var: Canlı olarak telefon görüşmelerini dinleme, telefonun çevresindeki sesleri kaydetme, gelen ve giden SMS’leri okuma, gelen ve giden aramaları görebilme, WhatsApp ve iMessage mesajlarını izleme, canlı olarak konum takibi. Yani kısaca hedef telefonla yapılan neredeyse tüm aktiviteleri takip edebilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı son derece basit olan bu uygulamayla ilgili detaylı bilgiye adresinden ulaşabilirsiniz. 

Aylık ya da yıllık abonelik şeklinde satın alacağınız uygulamayla siter işveren ister ebeveyn olun, takip etmek istediğiniz telefonlarla ilgili şaşmaz bilgilere anında ulaşacaksınız. 

MobileSpy

Yüksek teknolojinin akıllı telefonları takip etmek için sunduğu bir başka uygulama da MobileSpy. Bu uygulama da tıpkı yukarıda sıraladığımız diğer iki program gibi hedef telefona kurularak geri planda görünmeden çalışır ve topladığı tüm bilgileri size gönderir. Bunun için bir hesap oluşturmanız ve dilediğiniz bir tarayıcıdan hesabınıza girmeniz yeterlidir. 

Uygulamayı hedef telefona yükledikten sonra ayarlar kısmından neyi takip etmek istiyorsanız seçebilir ya da dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Takip sinyalleri başlar başlamaz telefonun izlemek istediğiniz tüm aktiviteleri hesabınıza gönderilir. Bunlara, sosyal medya kullanımı, sosyal medyadaki sohbetler, konum bilgisi, SMS içerikleri, fotoğraflar, arama kayıtları, ziyater edilen internet siteleri, Gmail içeriği ve telefona yüklenen uygulamalar dahildir. 

Artık İOS için bu uygulama aktif değildir. Yalnızca Android telefonlar için kullanabilirsiniz. Sitelerinde bulunan cihazların listesinden hangi telefonlar ve modelleri ile bunların içindeki işletim sistemlerinin MobileSpy ile uyumlu olduğunu görebilirsiniz. 

En iyi cep telefon casusluğu yapan yazılımı seçin

Ardından bu kullanıcının tüm telefon görüşmelerini, kısa mesaj ile diğer anlık yazışmalarını ve WhatsApp, Viber ya da Facebook gibi sosyal uygulama ile ağlardaki etkileşimlerini kolay ve hızlıca takip etmenin keyfini yaşayın. Ücretli mSpy, PhoneSherrif, spybubble, FlexiSpy veya Highster Mobile casusluk yazılımları ile ayrıca hedefteki kullanıcının konumunu dahi tespit edebilirsiniz.

Özet olarak eğer yakınlarınızın, çocuklarınızın, eşinizin ya da çalışanlarınızın sizden uzak oldukları zamanlarda ne yaptıkları ile ilgili kesin bilgi ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız, bedava casus yazılımlara itibar göstermeyin ve izleme faaliyetleriniz ve kendi güvenliğiniz için ücretli programları tercih edin.

Kişi takip etme programları nasıl kullanılır?

Günümüzde güvenliğin daha da arttırılması gerektiği, kötü niyetli kişilerin ve internet yoluyla çocuklarımıza gelebilecek olan zararların önüne geçebilmek, onların sosyal medyada ya da diğer internet sitelerinde harcadıkları zamanı görebilmek için telefon ve numara takip etme uygulamalarına ihtiyaç duyuyoruz. Son teknolojilerle üretilmiş bu yazılımlar sayesinde sevdiklerimizin gerçek zamanlı olarak yerlerini tesbit edebiliyor, kayıp telefonlarımızı bulabiliyor, çalışanlarımızın işi suistimal etmelerinin önüne geçebiliyoruz. 

Numara takip etme programlarının kullanımı sanıldığı kadar zor değildir. Ortalama bir telefon kullanıcısının anlayacağı biçimde hazırlanmış kullanım kılavuzu sayesinde, size gösterilen adımları eksiksiz takip ederek bu programları hedef telefonlara yükleyebilir ve herhangi bir tarayıcıdan, daha önce kendiniz için açmış olduğunuz hesaba girerek size gönderilmiş olan tüm bilgileri görüntüleyebilirsiniz. 

Çoğu kişinin düşündüğü ya da olmasını istediği gibi, kişi takip etme programı uzaktan, yani hedef telefona yükleme yapılmadan kullanılmamaktadır. Çok kısa süren yükleme sırasında yapmanız gerekenler, abonelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra size gönderilecektir ve uygulama yüklendikten sonra hedef telefona bir daha dokunmanız gerekmeyecektir. 

Bu tür bir uygulama bulmak için internette arama yaptığınızda karşınıza pekçok seçenek çıkacaktır. Fakat bunların içinden en iyisini seçebilmeniz ve kolayca kullanabilmeniz için bizim yukarıda verdiğimiz bilgileri göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. Hangi kişi takip uygulamasını kullanacağınıza karar verip, telefona yükledikten sonra tek yapmanız gereken kendi hesabınıza girerek size gönderilen bilgileri görüntülemek. 

Telefona dokunmadan onu izleme imkanı var mı?

Eğer bir kişinin akıllı telefonu Android veya iOS ile çalışıyorsa, size gerçekten yardım edebilirim. O kişinin telefonuna dokunmadan, onun telefonunu nasıl gözetleyebileceğimizi görelim.

mSpy’in resmi web sitesinden ücretli mSpy uygulamasını satınalmanız gerekli. Uygulamayı satınaldıktan sonra yapmanız gereken tek şey, başkasının telefonuna bu uygulamayı indirmek olacak ve o sizin için gerekli olan her şeyi yapacak.

GPS Takip Programı İle Telefon Casus Yazılımı İkisi Bir Arada 2020

GPS takip programı ile telefon yeri tespit etme kolaylıkla yapılabilmektedir. Yazılım sayesinde konum bilgileri anlık takip edilebilir. Burada yapılan telefon numarası ile GPS takip değil, telefona yüklenen yazılım aracılığıyla konum bilgilerinin izlenmesidir.

Sadece telefon numarası ile takip ancak resmi yetkililerce GSM ağı üzerinden yapılabilecek bir durumdur. Bunun kolay yolu ise takip edilmek istenen telefona casus yazılımı yüklemektir. Böylelikle hem konum bilgisini hem de mesajlar, aramalar gibi diğer takip özelliklerine de sahip olabilirsiniz. Yazılımla ilgili detaylara bakalım.

Telefon GPS takip ile hedeflenen cihazın tüm yer değişikliklerini kaydeder. GPS numara takip yüklendiği telefona ait konum bilgilerini harita üzerinde işaretler. GPS ile takip yapılamasa bile yazılım mevcut konumu tespit edebilir. Belirli zaman aralığındaki konum geçmişini de görebilirsiniz. Yazılım sayesinde çalışanınızın nerede olduğunu öğrenebilir, denetimi sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte çocuğunuzun eve zamanında dönüp dönmediğini, okul dışında nerelerde vakit geçirdiğini öğrenebilirsiniz. Özellikle coğrafi çevreleme özelliğini çok yararlı bulacaksınız. Program için yapmanız gereken ön hazırlıklara bakalım.

Kızımın Cep Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

Birçok cep telefonu şirketi, telefona yerleştirilmiş ”çocuk bulma” veya benzer özellikler içeren GPS konumlama hizmeti sunar. Bir de, akıllı telefonunuza GPS konumlama yapmasını sağlayacak ve size periyodik olarak rapor gönderecek, satın alabileceğiniz akıllı telefon uygulamaları da vardır. Her iki durumda da, bu hizmetten faydalanmaniz için o cep telefonuna sahip olmanız gerekecektir.

mSpy, kullanışlı, hızlı ve kurulumu hedef telefona çok kolay olan, bu çeşit bir uygulamadır.

Cep Telefonunu Haberi Olmadan Nasıl İzleyebilirim?

Malüm birini takibe alma işi  çok zor bir görev haline gelebilir ancak bu işi kolaylaştırmak için size yardım edeceğiz, özellikle söz konusu kişi cep telefonunun gittiği her yere taşıyan bir erkek veya kadın ise. Eğer onun cep telefonu takibe alınabiliyorsa, onun aramalarını, yazılı mesajlarını hatta konumunu da izlemek mümkün. Bunun nasıl yapıldığını anlatayım.

Bunun için öncelikle hedef telefona bir kez giriş yapmak ve uygulamayı o telefona indirmek zorundasınız. Ayrıca, bu uygulama bir casus yazılımdır. Bu tür yazılımlar, hedef cihaza indirildikten sonra o cihazı uzaktan izlemenize olanak sağlar ve bu çeşit bir uygulamaya sahip olmanın en büyük avantajı, %100 fark edilemez olmasıdır ki, şu anlama geliyor, ilgili kişi izlendiğinin hiçbir zaman farkına varamayacaktır.

mSpy, eşinizin telefonuna indirebileceğiniz en iyi casus yazılımdır. Telefonunuz bir Android ise Play Store’ye girip mSpy Lite indirin. Takibiniz daha da kolaylaşır. mSpy bir kere indirdikten sonra onun telefonunda olan aşağıda listelenmiş bilgileri takip edebilirsiniz:

  1. Telefon aramaları
  2. Yazılı mesajlar
  3. Facebook | WhatsApp ve diğer sosyal ağ mesajları
  4. Çekilen fotoğraflar
  5. Telefon rehberi / Arama geçmişi
  6. ve çok daha fazlası

Eşinizin cep telefonunu takip edebilmeniz için yapmanız gereken tek şey, mSpy uygulamasını onun telefonuna indirmek ve bu uygulama geri kalan her şeyi sizin için yapacaktır.

mSpy,  en ucuza satın alabileceğiniz ücretli bir uygulamadır. 7 günlük deneme sürümü da mevcuttur.

Telefon Takip Dinleme Programı Bedava Indir 2020

mSpy tamamen Türkçe olarak kullanılabilen bir uygulama. Buna kurulum sihirbazı ve kurulum yönergeleri de dahil. Üstelik abonelik paketlerine henüz kurmadan, uygulamayı denemeden para vermek zorunda değiliz.

Eğer mSpy’ı para ödemeden kendin test etmek istersen, resmi sitesindeki formu doldurarak 7 günlük ücretsiz denemeyi başlat, ücretsiz program indir Türkçe olarak kur ve hemen kullanmaya başla.

İster ücretsiz deneme sürümüyle, ister abonelik satın alarak telefon takip programı indir Türkçe kullanmaya başla kurulum işlemi aynı olacak. E-posta ile gönderilecek bilgiler arasında kontrol panelinin adresini, kullanıcı adını ve şifresini bulabileceksin. Bu bilgilerle kontrol paneline ilk defa girdiğinde daha önceden kurulu bir program olmayacağı için ilk kurulum sihirbazı otomatik olarak çalışacak ve sana iPhone mu takip edeceğini, yoksa Android casus yazılım apk mi indirmek istediğini soracak.

Bilgisayarlar için de mSpy’ı kullanabilirsin. Kurulum sihirbazının başında bilgisayar casus programı indir Türkçe kurulumu başlat seçeneğine tıklaman yeterli.

Sonuç

Teknolojinin bizlere sunduğu kolaylıklardan biri olan telefon takip programlarını kullanan kişilerin sayısı tüm dünyada giderek artış göstermektedir. Bunun en büyük nedenlerinden biri artık giderek artan internet suçları ya da günlük yaşamda çocuklarımızı kötü kişilerden ve internet ortamındaki zorbalıklardan koruma talebidir. 

Takip programları gerek telefon konumlarını canlı olarak vermesiyle gerekse de telefonla yapılan tüm aktiviteleri kaydererek bize göndermesiyle çocuklarımızın ya da çalışanlarımızın attıkları her adımdan hemen haberdar olarak gereken önlemleri alabilmemize yardımcı olmaktadır. 

Artık mantar gibi türeyen bu tarz uygulamaların içinden kendinize uygun ve en iyi çalışanlarını bu yazımızda sizlere tanıtmaya çalıştık. Güvenlikle ilgili endişelerinizi en aza indirmek ya da tamamen ortadan kaldırmak için tasarlanan bu yazılımlarla siz de yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz.

9 thoughts on “Telefon Takip Programı 2020

  1. Hedef telefonun mobil verisi kapalı olduğu bir sırada (wi-fi olmayan bir yerde ise üstelik), yinede konum tespiti yapılabiliyor mu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *