Uzaktan Mesaj Takip Programı Android ve iPhone Telefonlarında Çalışır 2020

Eşime gelen mesajlar bana da gelsin, eşimin nerede olduğunu nasıl öğrenirim, telefon uzaktan takip edilebilir mi, diye meraktasınız. Tüm bilgiler bu yazıda.

eşime gelen mesajlar bana da gelsin

Eşime gelen mesajlar bana da gelsin diyorsunuz. Sevgilinize yeni telefon aldınız. Sevgilinizin telefonunu takip etme programı var mı diye düşünmektesiniz. Hemen merakınızı giderelim. Bir akıllı telefonu uzaktan izleme programı artık piyasada. Bu program nasıl kullanılır, hangi ihtiyaçlara cevap verir öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Uzaktan Mesaj Takibi Nasıl Yapılır

Eşime gelen mesajlar bana da gelsin dediniz. Başkasının telefonuna gelen mesajlar nasıl okunur diye araştıran tek kişi siz değilsiniz. Çözümü bir casus telefon izleme programında bulacaksınız. Bu program sayesinde takip etmek istediğiniz kişinin, arama kayıtlarını, SMS’lerini, sosyal ağ paylaşımlarını, WhatsApp (whatsapp kırma) gibi popüler araçlarla yapılan yazışmaları, konum bilgisini ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken mSpy gibi bir casus programı indirip hedef kişinin telefonuna yüklemek. Daha sonra ise kullanıcı adınız ve şifreniz ile kullanıcı panelinize bağlanmak ve takibe başlamak. Bir başkasını takip etmenin yasal sorumluluğu size aittir. Takibi yapabilmek için hedef telefonun internete bağlı olması yeterlidir. Çünkü bütün takip bilgileri internet aracılığıyla kullanıcı panelinize yansıtılır.

Mesaj Takip Programi

Mesaj Takip Programı Her Telefonda Çalışır

Uzaktan telefon takip etme konusunda programın özel bir telefon tercihi yoktur. Telefon uzaktan takip Android ve iPhone cihazlarda çalışmaktadır. mSpy, Android cihazlarda rootlu ve rootsuz, iPhone’larda ise jailbreakli ve jailbreaksiz çalışabilmekte. İzlenecek telefon Android ise mesaj takip programı yüklenmesinin ardından, daha önceki 100 mesaj ve sonrakiler kaydedilir. Hedef telefon Jailbreakli bir iPhone ise 3 ay önceye kadar yapılmış yazışmalar kaydedilir. İzlenmek istenen telefon iPhone ise ve erişim iCloud ile sağlanırsa telefonda olan tüm bilgiler ve en geç 3 ay önce yapılmış yazışmalar kayıt altına alınır. Uygulamanın bir kolaylığı da cihazınızın uyumluluğunu web sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Telefon Casus Yazılım İndirin

Başkasının telefonunu izlemek için program arayarak vakit kaybetmeyin. mSpy Türkiye resmi web sitesine girerek telefon casus yazılım indir bağlantısından programı indirip deneyebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını okuyabilir, programla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Memnun kalmanız durumunda programı uygun fiyatlarla dilediğiniz abonelik paketlerinden birini seçerek satın alabilirsiniz. Sevdiklerinizin güvenliğini tehdit edebilecek durumlar ortaya çıkmadan tedbirinizi alınız.

Uzaktan Mesaj Takip Programı

Numarayı Gir:

2 thoughts on “Uzaktan Mesaj Takip Programı Android ve iPhone Telefonlarında Çalışır 2020

    1. Programın bilgileri kullanıcı panelinize aktarması için bir yerden bu bilgileri alması gerek, dolayısıyla takip edilecek telefona program yüklemek bir şarttır. Yeni telefona programı yükleyerek hediye olarak verebilirsiniz mesela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *