Whatsapp Mesajları Çevrimiçi Nasıl Takip Edilir? [2020]

WhatsApp, çocukların ve işletmelerin de dahil olduğu büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanılan popüler bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp ve bunun gibi uygulamalar yapısı itibarile özel uygulamalar olsa da bu, onların her zaman özel oldukları anlamına gelmez. Aslında, birisinin WhatsApp’ı bir başkası tarafından gözetlenebilir. Bu nasıl mümkün olabiliyor? WhatsApp Casus uygulamasını kullanarak. Aşağıda, bu uygulamanın ne olduğunu, uygulamayı kullanırken neleri görüntüleyebileceğinizi ve mevcut en iyi WhatsApp casus uygulamalarını ayrıntılarıyla açıklıyoruz.

artnerinizin sizi eski sevgilisi ile aldattığından şüpheleniyor olabilirsiniz. Çocuğunuz aniden sizden uzaklaşmış ve onun okulda sorun yaşadığını düşünüyor olabilirsiniz. Bu ve bunun gibi durumlarda ve gerçek cevapları elde etmek için kullanmak isteyebileceğiniz şeylerden biri, WhatsApp Takip Programı ile onların WhatsApp mesajlarını okumaktır.

WhatsApp Casus Uygulaması Nedir?

Bir WhatsApp takip programı, iPhone veya Android kullanan bir kişinin WhatsApp aktivitelerini izlemek için kullanılabilir. Bu uygulamalar kullanıcı dostudur, kurulumu kolaydır ve kullanıcının uzak mesafeden başka birinin WhatsApp hesabını izlemesini sağlarlar. Bir casus uygulama kullanıcısı verileri kendi cep telefonunun, tabletinin veya bilgisayarının ekranından rahatlıkla görüntüleyebilir. Ayrıca, bu uygulamalar tespit edilemeyecek şekilde yapılmıştır yani, diğer kullanıcı aslından gözetlendiklerini asla anlayamazlar!

Bir WhatsApp casus uygulamasıyla, neredeyse tüm WhatsApp aktivitelerini izleyebilirsiniz. Bu aktivitelere şunlar dahildir:

 • Paylaşılan Fotoğraflar, Videolar ve GIF’ler.
 • Özel Mesajlar ve Mesajlaşma Grupları.
 • Paylaşılan Sesli Mesajlar, Belgeler ve Harita Konumları.
 • Arama Günlüğü Özeti (kayıtlar olmadan).
 • Bunlara ek olarak, casus uygulaması Facebook, Twitter, Instagram ve Snapchat gibi diğer sosyal medya platformlarını gözetlemek için de kullanılabilir.

WhatsApp çevrimiçi takip

WhatsApp Mesajları Nasıl Gözetlenir ve Bu Esnada Nasıl Gizli Kalınır

mSpy Android ve iOS Uyumlu bir WhatsApp casus programı ve WhatsApp ile birisini gözetlemeyi son derece kolay kılar. WhatsApp mesajlarını ve telefon görüşmelerini kaydedebilir, ses ve video dosyalarını kontrol edebilir, telefonlarının kamerasıyla gizlice fotoğraflarını çekebilir ve hatta Facebook, SMS, iMessages’larını izleyebilir ve tüm bunları yaparken görünmez kalabilirsiniz.

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

Çocuklarınızın yanlış insanlarla arkadaş olduğunu mu düşünüyor sunuz? Sevgilinizin sizi aldattığından şüpheleniyor musunuz? Çalışanlarınızın sık sık telefonlarına daldıklarını, arkadaşlarıyla sohbet ettiklerini veya şirketin özel sırlarını ifşa ettiklerini mi düşünüyorsunuz? Birini gözetlemenizin ardındaki neden her ne olursa olsun – mSpy ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada!

WhatsApp mesajları nasıl gözetlenir?

mSpy-Whatsapp

Hedef telefonun kendisi olmadan WhatsApp mesajlarını nasıl gözetleyeceğinizi mi merak ediyorsunuz? İşte izlemeniz gereken birkaç basit adım:

 • mSpy’ı satın alın

İhtiyaçlarınıza en uygun abonelik paketini seçin. İlgili tüm bilgileri sağlayın ve ödemeyi gerçekleştirin. Kısa süre içinde takip etmeniz gereken talimatları içeren bir onay e-postası alacaksınız.

 • İndirin ve kurun

E-postanızda bir kullanım kılavuzu alacaksınız. Kılavuzda belirtilen adımları izleyin ve kurulum işlemini başlatın. Bu işlem birkaç dakika sürebilir. Herhangi bir yerde çıkmaza girer veya teknik bir aksaklıkla karşılaşırsanız, 7/24 aktif müşteri destek hizmetlerine başvurabilirsiniz.

 • Takip etmeye başlayın

Uygulama yüklendikten sonra, WhatsApp arama kayıtlarını, medya içeriklerini ve mesajları Kontrol Panelinden izleyebilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmek için Android telefonunuzu rootlamanız ve iOS’unuzu jailbreaklemeniz gerekir.

Satın almadan önce uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, incelememizin tamamını buradan okuyun.

MSPY’I İNDİR

Neden bir WhatsApp Casusuna İhtiyacınız var?

Birine güvenmemek için kişisel sebepleriniz mi var? Güvenilir bir WhatsApp takip yazılımını kullanmanızı gerektiren en yaygın sorunlardan bazılarını okuyun. Hedef cihazda gerçekleşen tüm konuşmaları takip edin!

Ebeveynler için: Çocuklarınızın güvende olduğundan emin olun

Ebeveynler çocuklarını eve geri dönünceye kadar ve onlar okulda veya kolejdeyken kontrol edebilirler. Daha sonra istediklerini yapmakta özgür olurlar. Ebeveynler çocuklarla çok ciddiyse ve çocukları onları dinlemiyorsa, çocuklar belli bir yaşa ulaştıklarında onları kontrol etmek çok daha zorlaşır. Gençler yaşamlarında özgürlük isterler ve aileleriyle çok az şey paylaşırlar. Fakat ebeveynler çocukları hakkında çok endişelenirler ve bu yüzden her şeyden haberdar olmaya çalışırlar. Guest casus, ebeveynlere çocuklarını her şekilde izlemelerini sağlamak için bir özel araç olacak.

 1. WhatsApp konuşmalarını takip edin.
 2. Android ve iOS ile uyumludur.
 3. Bir dizi mesajlaşma uygulamasını takip edin.
 4. GPS konumlarını takip edin.

İşverenler için: Gerçek çalışma saatlerine göre ödeme yapın

Bir takımda çalışmak, destek, iyi bir kavrama ve güven gerektirir. Çalışma, sadece tüm çalışanlar destek verdiğinde başarılı olacaktır, ancak onlar çalışmanızın ayrıntılarını diğer ekip üyeleriyle paylaşıyor olabilirler. Bu nedenle, çalışanınızın verimli bir şekilde çalışmasını takip etmeniz çok önemlidir. Guest casus, tespit edilmeden onları gözetlemenizi temin edecek. Her faaliyetlerini kontrol etmek güvenilirliği artıracaktır. Bir işveren, çalışanlarının ek işler için boşa harcadığı zamanı not edebilir ve buna karşı gerekli tedbirleri görebilir.

 1. WhatsApp ve diğer mesajlaşma uygulamalarını gözetleyin.
 2. Gelen ve giden aramaları izleyin.
 3. Web sitesi geçmişini izleyin.

Aldatan Eşi Yakalamak

Aldatmak, bir ilişkide kabul edilemez bir şeydir ve eşinizde kabul edilemez davranışlarla ilgili bazı ipuçları görürseniz, o zaman onları gözetlemenin zamanı gelmiş demektir. Etrafta olmadıklarında cep telefonlarını kontrol etmek veya dışarı çıktıklarında onları takip etmek doğru çözüm değil. Eşiniz tüm kanıtları silecek kadar akıllı ve dolayısıyla bu durumda Guest casusu kullanmak en etkili çözüm olacaktır. Onun aramalarını ve mesajlarını kontrol edin, uygulama ile WhatsApp sohbetlerini, konumlarını ve çok daha fazlasını gözetleyin ve gerçeği ortaya çıkarın.

Neden mSpy’ı seçmeliyim?

Kuşkusuz, mSpy sadece en iyi ve en gelişmiş özelliklerle donatılmış değil, aynı zamanda bu yazılım kullanıcılarına birinci sınıf bir müşteri desteği de sağlıyor. Kurulumu basittir ve gözetleme işleminin tamamı anonim kalır. Dahası, uzun süreli kullanıma geçmeden önce 7 günlük deneme sürümünün tadını da çıkarabilirsiniz!

SSS

Casus uygulamaları gerçekten işe yarıyor mu?

Evet, işe yarıyorlar! Telefon casusluk yazılımı olarak da bilinen bir casus uygulaması, esasen, hedef cihazdan kullanıcı farkında olmadan bilgileri gizlice izleyen ve alan bir mobil uygulamadır. Kaydedilen veriler daha sonra uygulamanın sunucusunda saklanır.

Birisi WhatsApp mesajlarımı başka bir telefondan görebilir mi?

Facebook’un aksine, WhatsApp’ı kullanırken, hesabı sadece tek bir cihazda açabilirsiniz. Ancak, WhatsApp Web özelliğini kullanarak, WhatsApp mesajlarını bir bilgisayar üzerinden görüntülemek, göndermek veya almak için web tabanlı bir arayüz kullanabilirsiniz. WhatsApp Web, WhatsApp hesabınızı başka bir telefondan açmak için kullanılabilir.

WhatsApp’ı gözetlemenin en iyi yolu nedir?

Hedef telefon olmadan WhatsApp mesajlarını gözetlemek için bir çözüm arayanlar için mSpy en iyi seçenektir. Bu birinci sınıf uygulamayı kullanarak, kullanıcının kendisi farkında olmadan hedef aygıttaki tüm etkinlikleri kolayca izleyebilirsiniz.

130 thoughts on “Whatsapp Mesajları Çevrimiçi Nasıl Takip Edilir? [2020]

 1. Mac numarasini degistirerek izleme hakkinda daha detayli bir bilgi alabilirmiyim.numarayi degistirdikten sonra hedef telefona baska birsey yuklemek.gerekiyormu

  1. Merhaba, MAC numarasını değiştirerek takip etmek istediğiniz Whatsapp hesabına ulaşmanız mümkün değil. Ücretli uygulamalar bu açıdan size %100 ulaşım sağlıyor. Daha detaylı bilgi 24/7 çalışan destek ekibinden alabilirsiniz.

    1. Merhaba,
     mspy yazılımını iPhone a yüklemek için buradan faydalanabilirsiniz. Ya da resmi web adresine geçebilirsiniz.
     Casus yazılımların farklı sürümleri mevcuttur. Uygun olanı seçip ne kadar işe yaradığını daha iyi anlarsınız.
     Takip etmek istediğiniz telefona fiziksel erişiminiz olursa, sanırım mspy’i sorunsuz kurarsınız.

     1. Slm . baska birinin whatsapp ini kontrol edebilirmiyiz. baskasının whatsapindan biz yazı yazabilir veya birilerini enlleyeblirimiyiz ?

     2. Başkasının WhatsApp yazışmalarını ve paylaşılan multimedia dosyaları kontrol edebilirsiniz. WhatsApp takibi hakkında tüm detayları buradan okuyabilirsiniz.

  1. Takip etmek istediğiniz telefona 1 kere ulaşımınız olmalı, ulaşım olmadan yazılımı yüklemek imkansızdır.

   1. Merhaba Takip etmek istediğiniz telefona bu casus progami diye uygulama yuklerken mesaj geliyomu zaten anlamiyor ona link atsam kendisi yuklese olurmu ele?

    1. Uygulama yüklerken mesaj sizin e-postanıza geliyor. Yükleme sırasında bir sorun olduğunda her zaman müşteri desteğinden yardım alabilirsiniz.

 2. Şimdi bu casus yazılımı takip etmek istediğimiz kişinin telefonuna kurdum aynı şekilde kendi telefonuma da kurmak durumundayım doğru mu? Bu durumda uygulamayı 2 kere mi satın almak zorundayım

  1. Hayır, uygulamayı tek defa kuruyorsunuz. Kendi telefonunuzda gereken ayarları yaparak takip edilen etkinlikler raporu ya telefonunuza ya da pcnize gelecek.

 3. slm kardeşim kız arkadaşıma gelen msjları ve vatsaptan gelenleride tabiki bi şekilde ondan habersiz görmem lazım nasıl yaparım kurban olim bana yardımcı ol

  1. Takibi yapabilmek için herhangi bir telefon casusu indir,ücretsiz casuslara pek güvenme, yanıltıcı bilgi veriyor olabilir, en iyisi parana göre uygun bir yazılım satınalmak. Anketlere göre en güvenilir ve tercik edilen yazılımın adı mSpy. Linke tıklayarak sitelerine geçersin.

  1. Yazılım takip edilecek cihaza kurulmalı, siz ise tüm aktiviteleri ister cep telefonunuzdan ister bilgisayardan yada tabletten izleyeceksiniz.

  1. Bilinen göstergelerden bazıları telefonunuzun hızlı ısınması, ekranın kendiliğinden yanması, bazı uygulamaların kapanıp açılması gibi başka işaretler de mevcuttur. Ancak kaliteli ücretli yazılımlar arka fonda çalıştığını asla belli etmez.((

 4. meraba benim telefonuma casus programı yüklenmiş yalnız yükleyen kişi belliki hata yapmış benim mail adresimi yazmış devamlı bildirim geliyor ve can sıkıcı bu programı nasıl silebilirim lütfen yardım edin fabrika ayarlarına döndüm sizce bunu yapmakla yazılım programı silinir mi bazıları kaliteli olduğu için yazılım programı silinmiyor diye duydum ne derece doğru ?

  1. Merhaba, üzgünüm, bu konuda size yardımcı olamayacağım. Gerçekten ücretli kaliteli programlar gizli modda çalıştığı için kendini belli etmez. Aslında hem takip ediliyorsunuz, hem de takip ediyorsunuz. Müşteri hizmet servisi yardımıyla programı satan üretici ile iletişime geçip otomatik uzatmadan vazgeçerek kullanımı durdurabilirsiniz. Sanırım, işinize yarar.

 5. takip etmek istedigim telefona ulasimim hangi derecede olmali, onay kodu mu geliyor telefon elimdemi olmali o anda veya ne yapmam lazim aciklarmisiniz
  programi yuklerken takip etmek istedigim telefon yanimda olmyabilir programi baska bir adrese veya mail e yukledikten sonra uygun bir zamanda aktarabilirmiyim
  sonucda bu gizli bi program
  telefona en az bir kez ulasiminiz olmali demisiniz yukardaki yorumlarda bu nerde ve nasil olmali

  1. Yazılımı takip edilecek cihaza kuracağınız için kurulum sırasında cihaza erişimi sağlayın.
   Ödemeniz onaylandıktan sonra (faturalandırma şirketinden bir onay e-postası alırsınız), yazılım üreticisinden gelen karşılama e-postası için gelen e-posta kutunuzu kontrol edin. 
Karşılaşama e-postası, kişisel web Kontrol Panelinize (veri depolama yeri) ve Giriş bilgilerinize bağlantı adresini içerir. Bağlantıyı takip etmeniz ve hesabınıza (Kontrol Paneli) giriş yapmanız yeterlidir. Buradan yeni bir cihaz kurulumunun nasıl gerçekleştirileceği üzerine tüm talimatları içeren bir Kurulum Sihirbazı göreceksiniz.

 6. karşıdan yükleme yapma şansım yokmu acaba bir foto içine gizleme yada bir link içine gizleme gibi bunula ilgili açıklama yaparsanız sevinirim

  1. Maalesef öyle bir opsiyon bulunmuyor. Casus yazılım kurulmasıyla ilgili soruların cevapları mSpy sitesindeki sss bölümünde bulabilirsiniz.

 7. Merhaba.. MAC numarasını degistirmeyi pek anlayamadım.. ve hedef telefona kod gelmeden nasıl hızlı bir sekilde ulasacagım? Bu yasadışı mı?

  1. Hızlı ulaşmanın tek yolu başkasının telefonunu elinize alıp içeriğini okumaktır, en hızlısı bu. Telefon size ait ise, fişi ya da faturası adınıza kesilmişse ya da tarafınızdan ödeme yapılmışsa takip işlemi yasadışı olarak görünmez.

 8. slm, bende whatts app kurulu ama az önce onay kodu geldi; birisi benim whatts app hacklemeyemi çalıştı? Kim olduğunu öğrenebilirmiyim ve hacklenmekten nasıl korunurum? Lütfen cevap; tşk ederim

   1. Selamlar, onay kodu neye ait olduğunu belli mi? Hackleme de olabilir, daha önce başka bir cihaz kullandıysanız ondan da olabiliyor. Telefonunuza ulaşan kişi hakkında bir bilgi almanız mümkün değil maalesef, uzaktan telefonunuza bağlamanın hiçbir şansı yoktur. WhatsApp’ınızı telefona ulaşımı olan bir kişi açmaya çalışmıştır.

 9. Merhaba, tum bilgiler harika, tesekkurler. Peki 1-baska bir casus yazilimin kurulu oldugu telefona yuklenirse iki program cakisir mi? 2- android ici root gerekiyor mu? Tsk.

  1. Merhaba!
   1- Telefonunuzda diyelim WhatsApp ile Viber eşzamanlı olarak nasıl çalışıyorlarsa (ikisinin de amacı ayni) casus uygulamalar da ayni şekilde çalışır.
   2- Android’ler mutlaka rootlu olmalı.
   Ben teşekkür ederim)

 10. selam benim telefonum face ye girince bazen kendiliğinden faceden çıkıyor.telefonum da bana geldiğinde zaten açık bir şekilde geldi.böyle bir yazılım yüklenmiş olabilir.bunu öğrenip iptal ettirme şansım var mı?teşekkürler

  1. Selam, FB hesabınız öyle davranıyorsa haklısınız, takip yazılımdan olabilir. Yazılıma erişiminiz olmadığı için onu iptal ettirme gibi şansınız yok. Sadece sizi izleyen kişi takipten vazgeçebilir.

 11. Merhaba.ben kiz arkadasimla ayrildik.fakat nedensiz ve susuyor.ben onun watsapp mesajlarini nasil kendi telefonumdan gorebilirim..onunla ayri sehirdeyiz su an ve telefonunu elime alma mc adresini bulma imkanim yok

  1. Merhaba! WhatsApp mesajlarını kendi telefonunuzda görebilmek için diğer telefona takip yazılım yüklemeniz lazım, ancak bunun için mutlaka telefonunu elinize alıp gereken ayarlar yapmalısınız.

   1. selam ben gecen sene spybubble casus yazilim proqraminin pro versiyonunu satin aldim ve ilk denemeyi kendi telefonumda yapdim ama gereken bilgileri tam sekilde gondermiyordu. surekli de internet acik oluyordu ama pek de takminedici olmadi. arada olan benim 100 dolara oldu ))))

  1. 3 hafta geçtikten sonra telefona alışkanlık mı yapar diyorsunuz?)))) Yazılım kaldırılınca telefon takibine devam edemeyeceksiniz.

 12. Ben whatsapp plus kullaniyorum 2 gundur ne zaman girsem bu numaranin 3584573963019 whatsappima baktigini goruyorum.Cikiyorum giriyorum yine ayni sey.Numarada Ip gibi bi seye benziyor.Anlamadim ne demek bu cevaplandirirsaniz sevinirim.Birisi whatsappimi yonlendire bilirmi?

   1. Merhaba ben paketımı satın aldım şimdide hiç acıklamada yazmayan bısey cıktı yabancı ülke numarası verıyo burayı arayıp sıparısı tamamlayın dıyo ama boyle bı acıklama yoktu uzadıkca uzuyo orayı aradım ıngılızce konusuyo bana bı yardımcı olabılırmısın sonra bu programı apple store den mı ındırıcez sadece paket satın aldım ortada program yok nerden ındırıp nasıl kurucam tesekkur ederım

    1. Merhaba, programı aldığınız müşteri desteğine ulaşın ilk önce. Hangi program aldığınız? Bildiğim mSpy şirketi müşterilerine giriş bilgilerini gönderiyor hiçbir arama istememektedir.

 13. İşlemleri tamamlamak uzereyımde bı sorum olucak karşı tarafın apple kımlıgını soruyo şifresını soruyo onlarıda gırıcem ama o zaman gmail hesabına her hangı bı mesaj gıdermı karşı tarafın eger gıderse ona gore telefonun yanındayken ıslemı yaparım meaaj gıttımı izimizi de bellı etmış oluruz bılgılendırırsenız cok sevınırım

  1. karşı tarafın telefonunu yazılımı yüklemek için kullanacaksınız, e-mail sizin hesabınıza gelecek o da programı satınaldıktan sonra. Yani iphone kullanıcısına hiçbir e-posta gönderilmiyor.

 14. merhaba,
  takip edilecek telefona ait Wi-Fi MAC Adresini aldım, bu numarayı kendi telefonumdaki ile nasıl değiştireceğim, yardımcı olur musunuz lütfen. Teşekkürler.

  1. merhaba,
   Android sisteminde, Google PlayStore’dan Terminal Emulator ile Busy Box uygulamalarını indirin. Gerekli bilgi kendi ara yüzlerini kullanarak tespit edilecektir. Ara yüzü seçin, istenen numaraların başarılı bir şekilde değiştirildiğinden emin olun.

   iCihazlarda, veri değiştirmek için Wifispoof veya MacDaddy X gibi yansıtma hizmetleri arayın.

 15. Ya lutfen yardimci olur musunuz cok acil
  1 Ablam benim hakkimda olan bi seyi biliyo ama o sirri sadece bir arkadasim ve ben biliyorum o arkadasimin baskalarina soylemesi imkansiz ama ablam bana birisi soyledi …………. Boyleymis falan diyo ama bilmesi imkansiz bi konu hakkinda arkadasima saka yaptim gecti gitti arkadasim bile o sakayi unuttmustur bunlarin hepsi wpden oldu iste neyse ablam yine geldi soyle soyleymissin falan dedi ama imkansiz lutfen yardimci olun
  2 ayrica ozellikle faceye girincede son gunlerde kendiliginden uygulamayi kapatiyo yeniden girmek zorunda kaliyorum wpde son zamanlarda bilinmedik bi sekilde yavasladi surekli cikiyo yeniden giriyorum lutfen lutfen
  3 eger takip ediliyosam bunun baska bi yolu yok mu whatsap musteri hizmetlerinden falan takibbi durduramiyo muyum
  4 illa whatsapi mi silmem lazim
  5 mesela dahademin onemli konusmalari sildim onlari okuyabilir mi
  6 bide anlik olan mesajlari mi gorebiliyo yoksa hepsini mi off yalvaririm yardim edin lutfen

  1. Merhaba! Takip ediliyorsanız telefonunuzda paylaştığınız, girdiğiniz, gönderdiğiniz her şey izleniyor. Tarif ettiğiniz kendiliğinden kapanmalar, yavaşlamalar izlendiğinizi işaret ediyor.

 16. Hedef telefona bir şey yüklemeden takip etme imkanı var mı ?
  Eski sevgilimin whatsapp mesajlarına bakmak istiyorum ama onun telefonun elime geçmesi imkansız.

  1. MAC spoofing diye bir işlem kullanılırdı eskiden ama şirketler bunu tespit edince bu şekilde mesajlara ulaşmayı engellediler. Telefonu elinize geçirmeden mesajlara bakamayacaksınız.

  1. Merhaba, tüm mesajları görebilmek için Android ile çalışan telefonlar rootlu iOS ile çalışan iPhone lar jailbroken olmalı.

  1. 1 hafta ücretsiz kullanıyorsunuz, memnun kalırsanız aboneliğiniz otomatik olarak uzatılır. Kullanmaya devam etmek istemiyorsanız 1 hafta geçmeden kullanımı mSpy kullanıcı hesabınızdan durdurarak hiçbir para ödemeden programdan vazgeçebilirsiniz.

 17. Merhaba yardımcı olursanız sevinirim bu mac numaralarini kendi telimizin mac numaralariylami degistiricez ve sonradan bize gelen whatsapp msj maç numarası değiştirildiği için karşı tarafa gitmez degilmi birde ben kendi telefonuma whatsapp msj alabilecekmiyim yoksa iptalmi oluyor

  1. Merhaba. Kendi telefonunuzun MAC adresini takip edilecek telefonun MAC adresi yerine girip WhatsApp’ı yine kurmanız gerek. Mesajlar karşı tarafa gider ancak MAC adresi sizin telefonunuza ait olduğu için siz de onları okuyabileceksiniz. Kendi telefonunuzda WhatsApp numarası farklı olacak ve kendi mesajları telefonunuza yüklenmiş WhatsApp’tan okuyacaksınız. Şöyle düşünün tek MAC adresi, farklı numaralar! Ancak bilindiği gibi 2015’de WhatsApp tek bir MAC adresiyle birkaç telefon numarası girilmeyi engelledi. Küçük bir ücretle ya da ücretsiz 7 günlük deneme sürümünü kullanarak takip uygulamasını denemenizda fayda olur diye düşünüyoruz.

 18. Telefonuma casus program yüklü sanıyorum; telefonum çok ısınıyor ve şarjı çabuk bitiyor. Bunun için whatsapp ı silip tekrar yüklesem ya da telefonu değiştirsem çözüm olabilir mi?

 19. iyi günler verdiğiniz hizmet için teşşekür ederim, sorularıma hızlı bir dönüş alırsam çok sevinirim. Eşimin whatsap konuşma geçmişini okumak istiyorum. Ama araştırmalarım sonucunda whatsap ; sohbet yedegini sadece 7 gün saklıyor. ben herhangi bir casus yazılımını yüklersem 7 günlük mesaj geçmişinimi okuyabilecem.Ben 1-2 ay önceki mesajalrıda okumak istiyorum.lütfen rica ediyorum cevaplayın.

  1. Herhangi casus yazılım konusunda size %100 güvenli bilgi veremem ama mSpy programı 1-2 ay önceki mesajlar telefonda kayıtlıysa çeker.

 20. telefonda kayıtlı derken; sohbeteki konuşmayı silmemiş isemi. yoksa kayıtlı sohbet yedegindeki mesajlardan mı bahsediyorsunuz. çok soru soruyorum farkındayım kusuruma bakmayın lütfen. yazılımı satın almayı düşünüyorum lütfen cevap verin 🙁

  1. Takip edilecek telefon iPhone ise hem yedeklenmiş hem telefonda olan mesajları görürsünüz. Android ise tek telefondaki mesajlara ulaşabilirsiniz.

 21. Eşimin telefon u şifreli yani onun telfnunu almam imkansız sadece kendi telfonumla hallademezmiyim çook lazım lütfen

  1. Takip edilecek telefon bir iPhone ise, iCloud üzerinde yapılabilir. Sıkça sorular sorular sayfasından nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

 22. merhaba,benim yazışmalarıma benim yazmadığım birşey ekleyebilecek bir program mevcut mudur.Çünkü biriyle yazıştığım bilgilere eklemeler yapılarak sanki ben yazmışım gibi gönderilmiş ama kesinlikle benim tarafımdan yazılmadığına eminim.Bu durum nasıl olmaktadır.Çok gerekli benim için.Teşekkür ederim.

  1. Böyle bir şeyle karşılaştıysanız telefonunuza casus yazılım değil virüslü bir program bulaşmış herhalde. Bizim sorumluluk alanı değil yardımcı olamayacağız.

 23. BIR TLF NUMARASI VARMI ULASABILECEGIM SIZLERE.UYE OLURS CIKIS VERMEM GERRKTIGINDE NASIL OLACAK.HICBIR BILGI OKUYAMADIM.BEN YURDDISINDAYIM.

 24. Merhaba.Ben de eski eşimin whatsapp mesajlarını çok merak ediyorum.Ulaşabilir miyim lütfen yardımcı olur musunuz.Allah razı olsun

  1. Telefon olmadan mesajlara tek ulaşma yolu iCloud’u kullanmak. Telefonu iPhone ve şifresini biliyorsanız deneyebilirsiniz.

 25. Merhabalar. Android cihazın mesaj takibi vs. için rootlanması gerek demişsiniz . Tam olarak ne anlama geliyor. Mevcut programı satın alıp erişebildiğim bir telefona yüklesem tam anlamıyla çalışmayacak mı ?

  1. Rooting telefona admin erişimi olarak düşünün. İstediğiniz programı kaldırabilir ya da silebileceksiniz. Root işlemi nasıl yapıldığını herhangi bir açık kaynakta bulabilirsiniz. Rooting, yalnızca WhatsApp, Facebook, Viber, Skype ve Gmail gibi varsayılan olmayan uygulamalara ihtiyacınız olması durumunda gereklidir (yalnızca Premium hesabı sahipleri için mevcuttur). Standart paketini satınalırsanız cihazı root etmenize gerek kalmaz.

 26. Mrb ben kızımın tlf bu programı yüklemek istiyorum fakat kızımın tlf alma şansına sahip değilim alsam bile her bir adım da şifreli nasıl bir yol izlemeliyim kızım sürekli tlf elinde geziyor ve ergen döneminde yanlış arkadaşlıklar kurmasindan korkuyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  1. Programı yüklenmiş yeni telefonu hediye etme zamanı geldi o zaman))) Telefonu elinize almadan programı yüklemenin tek bir yolu telefonu bir iPhone ise iCloud (iBulut) üzerinden yüklemektir. iCloud kullanıcı ismi ve şifresini biliyorsanız yükleyebilirsiniz. Ancak tarif ettiğinize göre tüm şifrelerini bilmek imkansız. Dolayısıyla yeni bir telefona program yükleyip öyle hediye edin. Yanlış hareketlerini zamanında engellemek çok doğru bir yaklaşım.

 27. deneme sürümünü almak istiyorum.ama kredi kartı numarası vermeden alamazmıyım.beğenirsem zaten alacağım.neden deneme sürümünde kredi kart numarası istiyorsunuz

  1. Bir kere programı kurduktan sonra deneme sürümününden sonra ücretli abonelik için programı tekrar kurmanıza gerek kalmayacak bu durumda. Kartınızdan para kesilmeyecek, deneme süresi bittikten sonra programı beğenirseniz kartınızdan otomatik olarak ödeme yapılır, beğenmezseniz deneme sürümü bitmeden hizmeti durdurun. Diyelim 7.gün kullanımı iptal ederseniz kartınızdan para kesilmez.

 28. Mereba). Bir yakn arkadawimin wpsi izleniyor.100% web diyil.ayribir program neyse.lutfen yardim edermisiniz.takib edilmeyi nasl durdura biliriz.hayat memat meselesi yani((( lutfen yardimci olun

  1. Merhaba. Programın ismini biliyorsa arkadaşınız programı satan şirketin müşteri desteğine ulaşsın. Haberi olmadan program yüklendiyse sorumluluk tamamen yükleyen kişiye aittir çünkü bu tür programlar bir ebeveyn kontrol aracı olarak kullanılmalıdır.

  1. Merhaba! Telefona takip programını kurmak için takip edilecek telefonu elinize alıp öyle kuracaksınız. Modeli belli değilse ilk önce bu ayırımı yapmanız gerekir: iPhone’ler iOS işletim sistemi, diğerleri büyük ihtimalle Android işletim sistemi ya da Nokia’lar Windows ile çalışır. Takip etmek istediğiniz bir smartphone ise (akıllı telefon) takip programı ile uyumluluk oranı %95. Yine de programı satınalmadan önce tüm kural ve şartlarını dikkatli okuyun, hem de kurulumu doğru şekilde yaparsanız tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

 29. Merhaba 7 günlük ücretsiz sürümü onayladım Facebook üzerinden giriş yapmıştım ancak şu anda dosyaya hiç bir şekilde ulaşamıyorum 7 gün sonra onay vermesem bile kendiliğinden ücretliye dönüşür mü yardımcı olursanız sevinirim

  1. Facebook’a hangi e-posta adresi bağlı ise ona bilgilendirme gelmiş olmalı. Yine de herhangi anlaşmazlığın önüne geçmek için müşteri destek ekibi ile temasa geçin. Onlara e-posta adresinizi bildirip tüm detayları öğrenmeniz daha iyi olur.

  1. Hayır, böyle bir zorunluk yok ama daha fazla özelliklerden faydalanmak için yani daha çok bilgi almak için jailbreak gerekli. Jailbreaksiz telefonda da çalışır, jailbreaksiz versiyonun takip özelliklerini satınalma sırasında paketlerden seçerken dikkat ediniz.

 30. Peki bu programı takip etmek istediğimiz telefona mı kurmak gerekiyor nasıl kurulum yapılacağını anlamadım müşteri destek hattına nerden ulaşabilirim

  1. Program takip edilecek telefona kurulur. Programı satınaldıktan sonra size kurulum adımlarını içeren bir e-posta gelecek. Müşteri destek ekibinden de yardım alabilirsiniz. Telefon numaraları satıcı sitesinden alabilirsiniz.

 31. merhabalar ben 7 gun prenıum ucretsız denem surumunu kullanmakıstıorum satınalmaya yonlendırıyor pakete geldıgımde banka bılgısı ıstıyor ucret gostermıyor ama bı turlu yapamadım kartta para olmadan olmuyormu anlayamadım nasıl yuklıcez

  1. 7 gün bitmeden aboneliği iptal ederseniz girdiğiniz karttan ödeme kesilmez, kullanmaya devam ederseniz aylık ücret kesileceği için parası olmayan kart kabul edilmiyor, o yüzden başka bir kart bilgilerini girin, beğenmezseniz 7 gün içinde aboneliği iptal etmeniz gerekir.

 32. Merhaba .. ürünün kurulumu ortalama kaç dakika sürüyor? Yani yükleyeceğimiz telefona maksimum kaç dakika erişmemiz gerek?

  1. Takip edilecek telefon rootlu Android ise 3-5 dakika, root işlemi yapılacaksa 1 saati bulur. iPhonelarda kurulum daha basit, iCloud ID ve şifresini girmeniz 20 saniye alır.

  1. Deneme sürümü ile başlayın. Kart bilgileri girmeniz gerekecek, 7 gün ücretsiz kullanacaksınız, programı beğenizseniz yeniden telefona kurmanız ve satın almanız gerekmeyecek, otomatik olarak kartınızdan bedeli kesilir. Beğenmezseniz de 7 gün bitmeden deneme sürümünü iptal etmeyi unutmayın.

 33. bu programdan yüklemiştim fakat cihazını yani telefonu degiştirmiş ama telefonun numarası aynı takibe devam edebilir miyim whatsapp mesajlarını okumaya devam edebilir miyim

  1. programı yeniden yüklemeniz gerekir, numarası eski kalsa da program telefona yüklüydü, o yüzden yeniden kurulumu yapmalısınız.

 34. Merhaba …malum benim esimde 7/24 elinde telefonla dolaşıyor ve şifreli …aynen katılıyorum size yeni telefon alma zamanı bizimde gelmiş 😉 şimdi benim de sorum şu …malum yeni telefonda mesala Facebook yada WhatsApp kurulu değil .dolayısıyla bu programı satın alıp cihaza yükledim diyelim ki sonradan telefona kendisi Facebook ve WhatsApp’ı yüklendiğinde takip edebilecekmiyim ?

  1. Tabiki, telefona sonradan kurulasa da takip ediliyor çünkü program telefona yüklü yani telefona bağlı olacak, üzerinde ne varsa izlenir.

 35. Merhaba, kuz arkadaşımın davranışlarından şüpheleniyorum ona bir telefon aldım Samsung galaxy s8 henüz vermedim telefonu. Haftaya Doğum gününde vermek istiyorum. Ama daha önce önerdiğiniz casus programını kurup öyle vereceğim. Kurulum yapılmadı henüz kendisi yapar artık ama benim yüklediğim program devre dışı kalır mı ya da iletileri yönlendirdiğim kendi mail adresi bilgilerim silinecek mi?
  Yanıtlarsanız sevinirim,

  1. Merhabalar, yasal kullanım kurallarını okumanız tavsiye edilir https ://tr. mspy. com/terms-of-use.html
   kurulumlar sonradan yapıldığında bile program ve ayarları silinmez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *